FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Forumowicze o forumowiczach - wielka spowiedź!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Sob Lip 21, 2012 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

whoatemydinner napisał:

Gnietek - użytkownik, którego uważam za bardzo sympatycznego i którego bardzo lubię, ale o którego istnieniu notorycznie zdarza mi się zapomnieć.

Ja to własnie chyba mam do siebie na tym forum, że każdy kojarzy, że ja jestem, ale nie kojarzy mnie z niczym konkretnym (oczywiście są wyjątki, bo Mefju każdego z czymś kojarzy, a mnie nawet bardziej niż innych, zaś Kater ma specyficzną opinię o moim guście muzycznym Razz ). Taki przezroczysty jestem. Dowodem tego jest fakt, że dotąd w tym temacie chyba nikt o mnie nie napisał (chyba, że właśnie Mefju, nie pamiętam). Tylko mój avatar się wyróżnia.
A teraz ciekawostka: w życiu jest odwrotnie - kompletnie nie wyróżniam się wyglądem, za to raczej, kto mnie trochę pozna, kojarzy mnie ze śmiesznymi wydarzeniami itd. Wink
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sob Lip 21, 2012 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obiad napisał:
OberstPrymas - wielki fan Katie, ale również bardzo spoko gość z poczuciem humoru, które ujawniało się szczególnie, kiedy spamowało się shoutbox fanek Lamberta kilka dni przed koncertem. Wmówił mi, że jedyna rzecz, która ma mnie trzymać na tym forum to zrobienie survivora Katie, a potem powinienem odejść, bo zyskałem aprobatę glambertsów, ale tego nie zrobię. Ale ciiii, niech facet dalej żyje w nadziei, że odejdę z forum. Jeszcze kiedyś napisał, że Ommadawn brzmi jak kilka dem poskładanych bez składu. Jak widać pomimo uwielbienia Katie, nie ma gustu absolutnego.


O, ciekawe rzeczy mnie omijają, jak tylko wybywam na wakacje. Wink
I pamiętasz, że skrytykowałem twój kawałek? Az tak Cię to tknęło? Chociaż jakby ktoś ważył się nawrzucać Kasi, to też bym sobie obiekt zapamiętał. Na szczęście wszyscy ją tutaj kochają.
A, i spoko - nie musisz odchodzić po survivorze Dwóch Pieców. Wink

Btw, też muszę zrobić takie wypracowanie o braci forumowej.
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Sob Lip 21, 2012 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:
I pamiętasz, że skrytykowałem twój kawałek? Az tak Cię to tknęło?

pamiętam każdego, kto odważył się skrytykować ten utwór wtedy Razz

W końcu to:
obiad o Ommadawn cz. I napisał:
To 19 minut to jest dla mnie chyba najpiękniejsze 19 minut w historii muzyki. Tak jak Kater ma Echoes, Wasdfg7 ma Neverland, tak ja mam 19.

zobowiązuje. Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
[q_michal - największa chyba możliwa dychotomia internet-real, z jaką się spotkałem. Tutaj totalnie nadęty wręcz niestrawny bufon, tam - pozytywny szajbus. Wszędzie go pełno. Napisał książkę, której nikt nie czyta. Przeraża mnie jego hiperekstrawertyzm.

Ot ciekawe, ba bardzo! Ksiazka niedawna sprzedala sie w calym nakladzie. Przez kilka tygodni byla najelpiej sprzedajacym sie "przewodnikiem" w Merlinie. Jest najlepiej sprzedajaca sie ksiazka w moim sklepie. Nie wspomne juz o wiedzy o fanach, ktorzy ja kupili i ich komentrzach i naprawde wielu dowadach sympatii i uznanania ze strony czytelnikow. Oczywiscie, mogloby byc lepiej ale naprdwe nie mam prawa narzekac. Bardzo mnie wiec ciekawi czemu wypisujesz taki bzdury? Naprawde, bardzo mnie to ciekawi.Innych kwestii nie skomentuje bo przeciez w necie jest "bufonem" (kolejna bzdura, no chyba ze Gianluigiim). A co do Ciebie Gnietek to nie bardzo rozumiem czemu oceniasz mnie tak jak Kater choc mnie osobiscie w zyciu nie poznales?! Czy sie myle?
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak brać katera na serio Rolling Eyes Wink
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q_michal napisał:
kater napisał:
[q_michal - największa chyba możliwa dychotomia internet-real, z jaką się spotkałem. Tutaj totalnie nadęty wręcz niestrawny bufon, tam - pozytywny szajbus. Wszędzie go pełno. Napisał książkę, której nikt nie czyta. Przeraża mnie jego hiperekstrawertyzm.

Ot ciekawe, ba bardzo! Ksiazka niedawna sprzedala sie w calym nakladzie. Przez kilka tygodni byla najelpiej sprzedajacym sie "przewodnikiem" w Merlinie. Jest najlepiej sprzedajaca sie ksiazka w moim sklepie. Nie wspomne juz o wiedzy o fanach, ktorzy ja kupili i ich komentrzach i naprawde wielu dowadach sympatii i uznanania ze strony czytelnikow. Oczywiscie, mogloby byc lepiej ale naprdwe nie mam prawa narzekac. Bardzo mnie wiec ciekawi czemu wypisujesz taki bzdury? Naprawde, bardzo mnie to ciekawi.Innych kwestii nie skomentuje bo przeciez w necie jest "bufonem" (kolejna bzdura, no chyba ze Gianluigiim). A co do Ciebie Gnietek to nie bardzo rozumiem czemu oceniasz mnie tak jak Kater choc mnie osobiscie w zyciu nie poznales?! Czy sie myle?


jezusie, tak bardzo niemoge z całego tego tekstu
aż mnie coś zabolało w środku

Cytat:
Bardzo mnie wiec ciekawi czemu wypisujesz taki bzdury? Naprawde, bardzo mnie to ciekawi.


Ale naprawde? Bo jeśli to ważne, to mogę się podjąć próby wyjaśnienia.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*DELETED*
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej no, kater, nie mów, że nie brakowało Ci na tym padole spamerów kogoś, kogo byś na serio strollował.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mnie ciekawi dlaczego naśmiewacie się teraz q_michala. Naprawdę bardzo mnie to ciekawi.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater, powodzenia w życiu
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej perspektywie rozdmuchanie boiskowego konfliktu między dziećmi bohaterów i przetransponowanie go w brutalną wiwisekcję ich wzajemnych relacji nie jest żadną aberracją, żadnym powodem do załamywania rąk.

ANI SŁOWA NIE ZROZUMIAŁEM
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WEŹ LEMUR O CZYM TY PISZESZ
WEŹ
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już widzę ten wysyp pw do krsa.
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q_michal napisał:
A co do Ciebie Gnietek to nie bardzo rozumiem czemu oceniasz mnie tak jak Kater choc mnie osobiscie w zyciu nie poznales?! Czy sie myle?

Tak, mylisz się. Wink Wiem, że możesz nie pamiętać i nie wymagam tego, ale gadaliśmy ze sobą przed i po koncercie Q+PR w Pradze. Zrobiłeś na mnie wtedy sympatyczne wrażenie. Przykro to pisać, ale w necie psujesz sobie opinię przez roztrząsanie każdego złego słowa, które o tobie napisano - choćby i ponad rok temu, jak w tym przypadku. To tyle.
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnietek napisał:
Ja to własnie chyba mam do siebie na tym forum, że każdy kojarzy, że ja jestem, ale nie kojarzy mnie z niczym konkretnym


q_michal napisał:
A co do Ciebie Gnietek to nie bardzo rozumiem czemu oceniasz mnie tak jak Kater choc mnie osobiscie w zyciu nie poznales?! Czy sie myle?


gnietek napisał:
Tak, mylisz się.


Ten temat rox.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gnietek, przepraszam ze nie pamietam. Nie widzialem, ze zostalo to napisane ponad rok temu. Myslalem, ze ostatnio. Gwarantuje Ci, ze nie rozstrzasam kazdego slowa na swoj temat w tym miejscu. Od tego macie tu innego specjaliste, ktorego wszedzie pelno...
Kater, tak wyjasnienie naprawde mile widziane - na priva.
Naprawde napisze, tez ciekawostke. Ty tez zrobiles na mnie wrazenie osoby totalnie innej w zyciu realnym niz forumowym. Tutaj jednak - w przeciwienstwie do Twego stosunku do mnie - Twoj forumowy wizerunek wydaje mi sie lepszy od rzeczywistego. Ta sama uwaga tyczy takze pierwszego do ironii Mumina. Na forum macie pewnosc i przebojowosc. Takze poczucie humoru, ktore mnie nie bawi ale wielu jak widac tak. W realu wydaliscie mi sie niesmiali, niepewni siebie i wrecz nieporadni. Podkreslam jednak - wydaliscie mi sie - prawie Was nie znam by pokusic sie o ocene. Jesli chcecie to moge Wam to naprawde wyjasnic Smile
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater, mumin, wy nieporadne sieroty- powodzenia w życiu, naprawdę
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehh... Rolling Eyes
Dlaczego niektorzy prawie zawsze musza wrzucac swoje 3 groszy w dyskusje i tematy, ktore ich nie dotycza...To chyba rodzaj jakiejs choroby!
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q_michal napisał:
Kater, tak wyjasnienie naprawde mile widziane - na priva.


Nie, priv mi się źle kojarzy.

Otóż, drogi Michale - chociaż naprawde trudno mi w to uwierzyć - nie zrozumiałeś po prostu pewnej konwencji tekstu, który napisałem. Nie była to ani publiczna spowiedź (wbrew tytułowi tematu, co rzeczywiście mogło zmylić), ani wyciąganie na jaw smutnych faktów z Twojego życia. Był to żart. W podobnym tonie co post bodajże Coraxa kiedyśtam. Czy dobry, czy zły - nie wiem, mnie się podoba, ale już dwie osoby się oburzyły. Cóż, w żartach, jak w rocku - najgorsza jest obojętność.

q_michal napisał:
Naprawde napisze, tez ciekawostke. Ty tez zrobiles na mnie wrazenie osoby totalnie innej w zyciu realnym niz forumowym. Tutaj jednak - w przeciwienstwie do Twego stosunku do mnie - Twoj forumowy wizerunek wydaje mi sie lepszy od rzeczywistego. Ta sama uwaga tyczy takze pierwszego do ironii Mumina. Na forum macie pewnosc i przebojowosc. Takze poczucie humoru, ktore mnie nie bawi ale wielu jak widac tak. W realu wydaliscie mi sie niesmiali, niepewni siebie i wrecz nieporadni. Podkreslam jednak - wydaliscie mi sie - prawie Was nie znam by pokusic sie o ocene. Jesli chcecie to moge Wam to naprawde wyjasnic


Muszę przyznać, że jest to ciekawostka nieciekawa, gdyż ja oficjalnie w życiu codziennym jestem nieśmiały, niepewny siebie i nieporadny. Wydaje mi się, Michale, że po prostu za szybko wyciągasz niewłaściwe wnioski z Internetu - stąd to nieporozumienie, przez które najwyraźniej uwierzyłeś, że wg mnie nikt nie czyta Twego bestsellera.

Osobiście martwi mnie co innego - bo jeśli stwierdzasz, że mój internetowy wizerunek jest lepszy od rzeczywistego, to smutna prawda o mnie.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje nie ciagnac juz tego watku...
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oddalam.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widzisz, to np. mnie rozbawilo Smile
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q_michal napisał:
A widzisz, to np. mnie rozbawilo Smile


Szkoda, bo to akurat było kiepskie. Wink
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
Muszę przyznać, że jest to ciekawostka nieciekawa, gdyż ja oficjalnie w życiu codziennym jestem nieśmiały, niepewny siebie i nieporadny.


Ot ciekawostka, bo i odnosi się do mnie. Co też zresztą wspomniałem parę razy na forum. Ale kogo to tak naprawdę obchodzi.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sob Gru 22, 2012 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

whoatemydinner napisał:

dundersztyc - mocno mnie przez jakiś czas irytowały jego posty, takie trochę wyrwane z rzeczywistości.

Ja bym powiedział, że rzeczywistość jest wyrwana z rzeczywistości.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Gru 22, 2012 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie byś powiedział.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Sty 30, 2013 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat mam dużo chwili, bo muszę się uczyć do egzaminu, więc co mi tam.

Pierwszy rzut to osoby, których już nie ma na forum, bądź są sporadycznie.


FENDEREK - legenda, powinien mówić o sobie jak mówił Freddie. Nie został gwiazdą to stał się legendą. Kilka słów teraz na poważnie. Trochę się nie dziwię jego krokom w ostatnim półroczu, ale forma jaką przyjął to jednak przeginka. Tym bardziej jeśli poczuł się urażony od mojej strony, bo ja raczej zawsze myślałem, że chłop ma dystans, no ale okazało się, że niewielki. Znaczy co innego jak w7 truje ci nad uchem farmazony i stara się udowodnić swoje racje w sposób głupi a co innego jak kater czy tam ja pośmiejemy się z fenderka. No, ale co było i nie jest i tak dalej.

MATTEY - wpada czasem, błyśnie nawet swoim typowym humorem, ale to już nie to samo. W czasach gdy raczkowałem na tym forum utrzymywałem z nim chyba najczęstszy kontakt internetowy. Na początku mu zazdrościłem, bo lemur wolał jego odcinki ASAQ niż moje. No, ale koleś miał pomysły (Queen na Stepach Akermańskich <3) a ja miałem jakiś bezsensowne dodawanie kurew i kutasów w odcinku. Więc szczerze potem doceniłem. Żonaty pedale jak to czytasz to wiedz, że Cię nienawidziłem za to. Potem jakoś tak się to potoczyło, że zaczęto nas mylić i w sumie czułem się bardziej dowartościowany niż to, że lemur kiedyś pochwalił jakiś mój odcinek w ASAQ. Co teraz robi? Niewiadomo. [żart sytuacyjny]

KENSINGTON - jak się jest młokosem na tym forum to chyba najbardziej potrzebna jednostka do tego by stąd nie spieprzyć w podskokach z przerażeniem, że są takie miejsca w internetach jak to. Znaczy powinienem pisać w czasie przeszłym chyba, bo prócz typera F1 to nie udziela się. No tak czy inaczej, koleś jest bardzo poważnym typem i często można się było o to czepiać, ale tak czy inaczej jakoś miał podejście do nowych użytkowników. Chyba najbardziej pomógł mi w tym, że jestem tutaj do dziś. No a w tym roku to minie 7 lat jak tu jestem, kurwa...

SZYMEK_DYMEK - w zasadzie nie wiem co pisać, kiedyś wyczytałem tutaj, że to był troll. Nie zgadzam się, choć w sumie nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie. Tak czy inaczej w czasach gdy się rozkręcałem pozytywnie rozbudzał. W sumie tylko tyle można o nim napisać, ale to i tak bardzo dużo.

ŁOSIU - wspominam, bo to chyba osoba z którą nawiązałem pierwszy kontakt. Generalnie na forum zostanie zapamiętany, bo napisał, że w książkach nie ma ingerencji w akcję a w grach jest, ale w sumie to nie o to chodzi. Pamiętam jak opieprzył mnie jak zapytałem go czy nie przegra mi Return of the Champions. Przejrzałem wtedy na oczy, że nie każdy piraci. Dobry człowiek.

QNEGUNDA - głupio teraz mi o niej pisać, bo lemur może patrzeć a ma wtyki w klice (jeśli taka jeszcze w ogóle istnieje po odejściu Fenderka). Pozytywna osoba, zawsze dziwiło mnie jak pisali, że to spamerka była a jeszcze większa kopara była gdy ktoś podał mi jej wiek. Lemur ma szczęście jak będzie 60 lat to ona będzie miała 24 czy coś. Wyrachowany kutas. Tak czy inaczej wspominam z sentymentem, bo to ktoś dzięki któremu zostałem na tym forum (dziękujcie jej za ASAQ) a i kilka debat na temat kabaretów tu chyba z nią odbyłem. W czasach gdy to się było szalonym licealistą była jedyną dziewczyną, która dostała kusika a to jeszcze były te beznadziejnie bezsensowne dowcipy z całuskami dla chłopców w internetach. Taki byłem szalony, niczym Mercury.

NAR - generalnie od kiedy tu się oswoił to zmienił się o 180 stopni. Chciałem napisać 240, ale to by znaczyło, że wraca do stadium początkowego, ale tak nie jest. Nabrał pewności i stał się tą zabawną jednostką, co to uwielbia różne szpile wsadzać (nie mówię, że na złość) ale sam to tak nie bardzo. Trochę teraz żałuję, że wykasowałem go z fejsbuka, bo nie wiem czy żyje czy co. Aha, jeszcze wygląda jak morderca z twarzą dziecka i w grudniu na Marillion był ubrany w bluzę i adidasy okraszone rozpiętą kurtką. Powodzenia, przekaże mu ktoś, u lekarza.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 1:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Aha, jeszcze wygląda jak morderca z twarzą dziecka


totalnie
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co wy zescie zrobili Fenderkowi? Powaznie.
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Następny
Strona 22 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek