FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Forumowicze o forumowiczach - wielka spowiedź!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
No tak, po za tym ona nie lubi Barcy a ja Milanu no i wychodzimy na remis Wink


Ciii nawet się nie przyznawaj xD Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:

Ma dwa minusy, lubii Zidane i Chelsea Twisted Evil



Narażasz się Wink Wink Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 7:52 pm    Temat postu: Re: Abecadłoz pieca spadło Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Abecadło z pieca spadło...


rodzynek2 tajemniczy fan ze Śląska, członek fanklubu, obecnie zanikł z forum


Jeszcze nie zniknąłem. Tylko mam coraz mniej czasu z powodu łączenia pracy ze studiami Sad

Jak tylko uda mi się szczęśliwie zakończyć studia to postaram się wrócić do czynnego uczestniczenia w forum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawny temat... Wink
Choć jestem tu swoistą outsiderką, gościem wpisującym się dość rzadko – pozwolę sobie na podzielenie się moim wrażeniami.

le_mmor napisał:
jakkolwiek dość tajemnicza (nic o niej nie wiem, może nawet być pięździesięcioletnim profesorem geologii)


Laughing
Bycie incognito netowo jest całkiem miłym stanem rzeczy Wink. Co innego w realu... Niejednokrotnie miałam zamiar zjawić się wreszcie na jakimś warszawskim spotkaniu, ale zawsze coś (czas!) stawało na przeszkodzie. Co bynajmniej nie znaczy, że kiedyś się nie zjawię...

A teraz do rzeczy... lista osób, które zapadły mi w pamięć i z różnych powodów wzbudziły sympatię – choć możliwe, że o kimś zapomniałam (należy wziąć też pod uwagę fakt, że nie czytam wszystkich wątków).
Kolejność alfabetyczna... a poza tym – strumień świadomości i skojarzeń przeróżnych:

Bizon – muzyka, humor i klimat dekadencko-romantyczno-lekko_zblazowany... dobrry! Smile
caterkiller – Muminki! (pozdro także dla pozostałych Moomin-fanów Smile)
Corax – humor i ortografia
daga – radość, energia (jak muzyka Queen!), sympatyczność
Fenderek – muzyka, konkret w dyskusjach, emocje, wrażenie... intensywności przeżyć
jagaciarz – fan polskiej muzyki rockowej, co wydaje się jest relatywnie mało popularne na tym forum
Kuba - duża wiedza muzyczna
Lasha – podróże, rozmach i apetyt na życie... Smile, zdecydowanie i wnikliwość w dyskusjach, siła optymizmu
le_mmor – styl wyrafinowany, intelektualny; takież – poczucie humoru, wrażliwość i wszechstronność zainteresowań
Marysia – radość i bezpretensjonalna sympatyczność
McBurak – oryginalne szaleństwo, lekko zmanierowane i wystylizowane, ale też... wysmakowane Wink; konkret zainteresowań muzycznych, literackich i zapewne też wszelakich innych, hehehe...
Misiu – sympatyczność, wrażenie spokoju, melancholii i głębi emocjonalnej, zainteresowania analityczno-psychologiczne
Monior vel. MoniQue(en) – początkowy chaos stał się sympatycznym roztargnieniem, dużo radości
Nocny_Gość_Królowa – mój ulubiony freak na forum! Nie muszę chyba tłumaczyć, dlaczego? Wink Czasami w jego postach jest więcej sensu, niż mogłoby się niektórym wydawać, hehe...
PiotreQ & mike – poczucie humoru!
Qnegunda – niezwykle bogata osobowość, inwencja, otwarty umysł, świetne posługiwanie się myślą i – co za tym idzie – słowem
snopek_89 – ciekawy mix zainteresowań przeróżnych
szymek_dymek – kreatywność, z lekka odjechane poczucie humoru, literatura... horror! Wink
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lemurzej listy odsłona trzecia

Spike Edney Jr - dwuznaczna postać. Z jednej strony wesołek o kosmatym poczuciu humoru, z drugiej zaś - człowiek, który poważnie traktuje siebie, swoje i poglądy - oraz chyba przede wszystkim - swoją wiarę, z której wydaje się być dumnym. Zdarza mu się, tak jak Gohanowi, zacietrzewienie ideologiczne.

Werty36 oraz wasdfg7 - sól tej ziemi, solidna klasa średnia, normalni, porządni forumowicze, bez większych wzlotów i upadków; któryś mi kiedyś podpadł w ASAQ, ale nikt z tego powodu się nie zamartwia

Sweet Lady - trafiłem na sam koniec jest obecności tutaj i bardzo żałuję, że tak się stało, że nie ma jej wśród nas. Może wróci, z korzyścią dla całego forum. Potrafiła dyskutować zarówno rozsądnie jak i dowcipnie, zarówno merytorycznie jak i na luzie. Sympatyczna. Jej słynny avatar, to rzecz, którą znam tylko z legend - może ktoś się pokusi o jakiś dokładniejszy opis?

Miś - kolejny użytkownik, który największą aktywność ma już za sobą, teraz zjawia się sporadycznie; ma świetny avatar, ogólnie, podobne wrażenie co przy Werty36 i wasdfg7

caterkiller - ogromny szacun za komiksy o Muminkach; "W następnym odcinku Ryjek zostanie zjedzony" wymiata, czekam z niecierpliwością na pojawienie się Buki. Poza tym - kolejna osoba, o której można powiedzieć "porządny internauta"

Snopek_89 - żeby nie było, że jej nie dostrzegam. Myślę, że już niedługo wyrobi sobie tu dobrą markę, jest na najlepszej drodze ku temu.

Ciąg dalszy, jak sądzę, nastąpi!!!!!!
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lily of the valley napisał:
PiotreQ & mike

Już kolejny raz widze te dwa nicki obok siebie. Majku, dzięki temu możesz sobie podreperować swoją opinię - niestety kosztem mojej Mr. Green
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałeś napisać, że przez to jestem traktowany jak dwUgłowy (<ściana>) mutant w dodatku z rozdwojeniem jaźni? Jeśli to chciałeś powiedzieć, to masz rację.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!


Ostatnio zmieniony przez mike dnia Pon Sty 01, 2007 10:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
dwógłowy


[komentarza nie będzie Twisted Evil ]
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Wiem co chciałem napisać i patrz punkt niżej!
2. Patrz punkt wyżej.
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing. Sam siebie zaskakuję
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:

Sweet Lady - Jej słynny avatar, to rzecz, którą znam tylko z legend - może ktoś się pokusi o jakiś dokładniejszy opis?


Jej awatar był śliczny Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to było?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

snopek_89 napisał:
A co to było?


Jej zdjęcie.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolałem awatar Don Diego, z tym smerfem ssącym pierś . To było coś ! Very Happy
http://forum.queen.pl/profil.php?mode=viewprofile&u=19
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spike Edney jr napisał:
Ja wolałem awatar Don Diego, z tym smerfem ssącym pierś . To było coś ! Very Happy
http://forum.queen.pl/profil.php?mode=viewprofile&u=19


tak , ten kolega pojechał po całości , ale nie sposób sie nie zgodzić Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogłoski o mojej śmierci są mocno przesadzone.

Wszyscy jesteście kochani. ściskam was i całuję.

wasz Crow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
Pogłoski o mojej śmierci są mocno przesadzone.
Wszyscy jesteście kochani. ściskam was i całuję.
wasz Crow


Czy fakt, że zajrzałeś na Forum, to efekt naszej sylwestrowej telekonferencji? Wink Mam nadzieję, że udało mi się Ciebie namówić, abyś częściej tu zaglądał Smile
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TigerLily - jest fajna Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TigerLily



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 231
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukas - dobrze się z Nim rozmawia, sympatyczny i całkiem sensowny facet Wink

Ostatnio zmieniony przez TigerLily dnia Sro Sty 17, 2007 2:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sniff * sniff*
Czy mi się zdaje czy czuje woń wazeliny? Twisted Evil
Powrót do góry
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam katar , nic nie czuje Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TigerLily



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 231
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot jaka wazelina? Nie przesadzaj aż tak nie rzuca sie w oczy Wink Arrow Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda , że mam taki duży katar bo wazelina ma niezwykle przyjemną , słodkawą woń Twisted Evil i niestety nie mogę tego poczuć Rolling Eyes Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle cały ten temat nurza się w wazelinie i w wazelinie brodzi, ale to i tak nieźle zważywszy na fakt, że cała reszta forum ocieka gównem i przegniłym mięsiwem.
Ot, taka oaza spokoju Wink
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jeszcze jedno Miss USA z mojego zdjęcia uśmiecha się właśnie do Ciebie Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey napisał:

Ot, taka oaza spokoju Wink

A fe Twisted Evil Wink
Powrót do góry
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ken. - tak, bo jesteś jedyną osobą z całego forum, która złożyła mi życzenia noworoczne, więc masz big plus i będę zaglądał, ba - niedługo do wątku o pisarstwie mam zamiar wrzucić fabularyzowaną recenzję (coś na kształt takich co są na artrock.pl zresztą tam też to chyba pójdzie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
Ken. - tak, bo jesteś jedyną osobą z całego forum, która złożyła mi życzenia noworoczne, więc masz big plus i będę zaglądał


Dobrze, że jesteś Smile

crowley napisał:
niedługo do wątku o pisarstwie mam zamiar wrzucić fabularyzowaną recenzję


Czekam z niecierpliwością Smile
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystając z okazji, że pojawiła się silna grupa świeżaków, postanowiłem przybliżyć wam moją, skromną osobę. Poniższe informacje absolutnie do niczego nie będą wam przydatne, możecie śmiało przestać czytać w tym miejscu. że co? Więc jednak chcecie to przeczytać, zamiast maszerować wzdłuż i wszerz placu? Jeśli wam się chce...

W chwili obecnej idzie mi 21. rok życia. Kończę I semestr II roku anglistyki dziennej na Uniwersytecie Wrocławskim. Wbrew obiegowej opinii angielski nie jest moją pasją, dla mnie to po prostu przykład, że można by go przyjąć za język uniwersalny, nie znam doskonalszego. Jednak moja uczelnia to przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy nauczyli mnie wiele, w sumie uczymy się nawzajem. Zdobyłem dystans na wiele spraw, dojrzałem do wielu rzeczy, uczuć które wcześniej wydawały mi się obce, w najlepszym razie zarezerwowane dla kogoś innego. O sprawach sercowych pisać nie potrzebuję, bo nic dziś nie piłem, a co o wiele ważniejsze, nienawidzę ludzkiego współczucia kierowanego w moją stronę. Muzyka - to moja pasja, życie, napędzająca mnie energia. Poza paroma tekstami napisanymi dorywczo dla kilku kapel mniej lub bardziej lokalnych nie mogę poszczycić się na tym polu żadnymi osiągnięciami, ale jeszcze wszystko przede mną. Natomiast słucham jej cały czas i to różnej, różniastej - od Queen (niespodzianka, co?) i Pink Floyd, po Marillion, Dream Theater, Comę, Riverside, Louisa Armstronga, Pearl Jam, Metallicę, Jimiego Hendriksa, czy Jeana Michela Jarre`a. Film - uwielbiam twórczość Quentina Tarantino, widziałem wszystkie jego filmy poza "True Romance", ale liczę tę zaległość wkrótce nadrobić. Oczywiście religią jest dla mnie grupa Monty Python. Ogólnie widziałem mnóstwo filmów i wcale nie mam ochoty przestać, dobry film wart jest świeczki, nawet całej lampy. Literatura - ostatnio "Wiedźmin" Sapkowskiego, zwyczajowo kocham Terry`ego Pratchetta (co chyba było czuć w moich rozdziałach do ASAQ), Tolkiena, Michaiła Bułhakowa, a z lżejszych rzeczy Alistaira McLeana. Charakter? Wbrew obiegowej opinii (głównie Zlotowników) jestem naprawdę spokojnym, niewyróżniającym się z tłumu facetem, który często robi z siebie całkowitego idiotę po to, by inni mieli ubaw. Coś jakby żywcem wzięte z podręcznika "Mały Samarytanin". Ideologia? Wiem, że jest Nadistota, Absolut, Bóg, czy jakby go nie nazwać, dający nam znaki, którymi możemy kroczyć, albo i nie. Jak je dobrze zinterpretujemy i wykorzystamy ich moc, będziemy szczęśliwsi. Przez chwilę, może dwie.Nałogi? Piję, palę (nie tylko tytoń) ale mam nad sobą kontrolę (każdy nałogowiec tak mówi). Jeżeli ktoś ma ochotę skrobnąć parę linijek, to zapraszam na GG (2291577) i do skrzynki pocztowej (do samego środeczka i proszę nie zamykać za sobą drzwi - anatemis@wp.pl)

Mam nadzieję, że niniejsza wypowiedź choć w części zrekompensowała czarną dziurę, która powstała na forum z powodu mojego odejścia. Nie traktujcie tego, co piszę, jako powrotu. Jestem taki Danny Miranda tego forum - jak już jestem, to gram najlepiej, jak umiem, jak mnie nie ma - w kolejce czekają inni. Niekoniecznie gorsi, czy lepsi - ale inni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 3 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek