FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Velvet Revolver

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kicia



Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Jastrzębie Zdrój

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 3:59 pm    Temat postu: Velvet Revolver Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o Revolverovcach? Ja ich bardzo lubię! Prawdziwy rockowy band. Ich debiutancka płyta "Contraband"(2004), została w "Teraz Rocku" uznana za najlepszą płytę roku. Scott Weiland ma zajebisty głos. Na scenie dają CZADU! Tylko szkoda, że zamiast Dave'a Kushner'a nie gra Izzy Stradlin'Crying or Very sad .
P.S. Mam nadzieję, że nie było tematu o Velvetach, ponieważ nie chcę być wbita na pal Laughing .
_________________
"...Jedyną mą nadzieją jesteś ty...rzeko życia...co zrobić mam...gdzie Twoje źródło...powiedz mi..."
Rysiek Riedel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest niewątpliwie jedna z najlepszych kapel tego wieku :D
czlonkowie nie sa podstarzali i przyjemnie sie na nich patrzy bo sa w dobrej formie... Slash to sie chyba nigdy nie zestarzeje :D

Debiutancki album to istny power ale juz mi sie znudzil i czekam na ich kolejny album ktory ma sie jakos ukazac poczatkiem 2007... oby mi skopał tylek ten album bo juz dlugo go wyczekuje :P
Na pierwszej plycie zamiataja takie utwory jak Slither, Fall To Pieces lub You Got No Right :D
Naprawde odjazdowy band ale gdzies tam pocichu licze ze panowie powrocą do matczynych kapelek czyli Stone Temple Pilots i Guns N' Roses bo w tym przypadku swiat bylby piekniejszy :D ale to tylko marzenia :cry:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, słyszałem tylko fragmentarycznie...
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo lubie pierwsza plytke, chociaz nie od razu podeszla.. no ale moze po prostu tak dlugo na nia czekalem jako fan gunsow od 92 roku, ze na poczatku nie spelnila moich zbyt wysokich oczekiwan... teraz juz bardzo ja lubie.. najbardziej loving the alien, you got no right, fall to pieces, spectacle, slither i set me free a takze coverek floydow - 'money' ze strony 'b' pierwszego singla... czekam z niecierpliwoscia na 'libertad' Wink ...

a poza tym widzialem ich na zywo w pradze 29 czerwca 2005... mimo, ze zagrali krotki set, bo grali jako support dla black sabbath i jeszcze mieli problemy techniczne, to wypadli swietnie i warto bylo wydac ten kawal grosza i pomeczyc sie z wyjazdem pociagiem do czech, zeby ich zobaczyc przez te kilkadziesiat minut...

ale jednak jakos caly czas traktuje ten zespol jak poboczny projekt chlopakow z gn'r i nie moge sie od tego odzwyczaic Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VR... Heh, kiedys tego zespolu po prostu kompletnie nie trawilem. Zupelnie nie podchodzil mi ich styl grania, nie mowiac juz o wokalu Scotta. Pozniej jednak moja zajadlosc sie zmniejszyla i powoli zaczalem ich doceniac, obecnie nawet calkiem lubie "C".

A Scotta docenilem po zobaczeniu jego wykonania Break On Through wraz z Doorsami, naprawde polecam. W sumie to moim zdaniem moglby w nowych Doorsach spiewac.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 07, 2007 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sobotę zakończyło się mixowanie nowego albumu Velvet Revolver pt. "Liberted", ma on być o wiele lepszy od "Contrabandu" Twisted Evil
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okładka "Liberted"



Termin wydania: koniec czerwca, ew. początek lipca, pierwszy singiel będzie nosic nazwę "She Bulids Quick Machines". Cały album ma nawiązywac do (autentycznej ponoc) historii narkomana. Będzie ciekawie.
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bardzo lubię ich pierwszą i jak narazie jedyną płytę, choć też troche czasu na to potrzebowałem. Również ich widziałem na żywo(zreszta razem z bizonem jechałem, zwłaszcza powrót pociągami był ciekawy Laughing ), i nie żałuje.
_________________
hayzee rider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wyszła EP-ka promująca Libertad. (nie Liberted!). Ktoś słyszał?

Okładka płyty będzie wyglądac jednak inaczej, a mianowicie tak:



Hmm.. stary projekt mi sie bardziej podobał...

Do sprzedaży trafi też edycja specjana (limitowana?) z DVD dokumentującym południowoamerykańską trasę Velvet Revolver...

Premiera 28 czerwca... czekamy!
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ep-kę już dawno słyszałem i po czasie słuchania jak dla mnie rewelacja. Są na niej 3 kawałki, taki szybki Just Sixteen, po nim She Builds Quick Machine który ma taki riff gitarowy że szczena opada i generalnie nawiązuje klimatem do Slither. No i na koniec Psycho Killer (rzekomo cover Talking Heads) najlepszy na tym mini albumie, genialna melodyjka, świetna rockowa muzyczka. Warto podkreślić że teraz muzyka VR brzmi bardziej soczyście a producent płyty to geniusz brzmienia i dźwięku.

moja ocena to: \m/ Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale przyznasz że to fajny gadżet? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
maciej3



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 198

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchałem Contraband dosłownie 2 dni temu. Dla mnie to nowocześniejsza wersja Guns N' Roses. Zachowali pewną część siebie z przeszłości, ale widać że chcą też zerwać z korzeniami GNR nadając zespołowi innowacyjny charakter. Jak dla mnie świetny zespół i czekam na kolejne produkcje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to dlugo czekac nie musisz bo juz wyszla epka promujaca nastepna plyte, ktora z kolei wyjdzie za jakies 2 tygodnie Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli tak....

Let It Roll
- i od razu wiadomo, jaka będzie ta płyta - jazda na fajowym riffie, charakterystyczny śpiew - rewelacyjny, luzacki hardrock. Bardzo mi się podoba, ale trwa krótko.

She Mine - Podobnie, jednak tym razem mamy ciekawe zwolnienia tempa, króciutka solówka, też polubiłem.

Get Out The Door - Aż się prosi, aby zostać hitem Twisted Evil Fajnusi wstęp, chwytliwy refren, chce się śpiewać, klimat dalej ostrawy. Mam nadzieje, że zdobędzie toto popularność. Ciekawie zmieniony głos w końcówce

She Build Quick Machines - Też mogłoby zawojować listy przebojów, ma taki wbijający się w umysł motyw (1:05... mniam!), fajowa część instrumentalna, spektakularny koniec

The Last Fight - zaczyna się marszowo, a przeradza się w balladkę z milutkim refrenem. Świetna Slashowa solówka!

Pills, Deamons & Etc. - początek gitarowo bębnowy, dalej przewija się takie "uUu". Ładne. Reszta śpiewu trochę mówiona "You, you've got a pills, you've got a skills".

American Man
- wydaje się być słabszym utworem z tego albumu, ale... to dalej dobra kompozycja. Takie radosne napierdzielanie w instrumenty. Może nie powala, ale nie jest jakimś tam "wypełniaczem". Zwolnienie tempa w środku niezłe, tylko trochę dziwacznie wokal tam brzmi...

Mary Mary - podobnie jak wyżej, z tym że tu całość jest wolniejsza

Just Sixteen - to nagranie wynagradza nam wcześniejsze Wink Kapitalny rocker, dość szybki, baaaaaaardzo mi się podoba, mam nadzieję że w radiu niedługo usłyszę Wink

Can't Get It Out Of My Head - intro, potem zwolnienie i śpiew przy akompaniamencie akustyka. Czyli kolejna balladka. November Rain toto nie jest, ale klasę to ma...

For A Brother - fajowy rocker z (znowu!) ciekawym refrenem. Znowu zwolnienie tempa! Niezłe, niezłe...

Spay - bas na początku, potem wchodzi reszta i jest ostro... a raczej ostrawo Wink Też fajne nagranie

Gravedancer - cisza, dalej delikatna gra na gitarce. Cudna balladka z piękną solówką... Jest tak 4:30, myślimy że to koniec, ale dwadześcia sekund później mamy taki "hidden track" utrzymany w klimacie... country! Bardzo udane nagranie, miła niespodzianka Razz

To już koniec. Odsłuchaliśmy... No właśnie, co? Na pewno nie arcydzieło, ale jednak bardzo solidną płytę z kilkoma wybijającymi się kompozycjami. Na Libertad nie ma słabej piosenki, całość jest niezwykle równa! No i ciekawe czy Axl się z tym zmierzy... Rolling Eyes

Ocena 8+/10
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze, ze towarzystwo posciagalo z netu hehe.. ja jednak poczekam na zakup
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety wyglada na to, ze velvet revolver wlasciwie juz nie istnieje w obecnym skladzie... Confused mam nadzieje, ze chlopaki jedna zbiora sie do kupy i znajda nowego wokaliste, ktory bedzie mial nieco rowniej pod sufitem i nie bedzie spedzal polowy roku na odwykach... echhhhh a taki byl zajebisty zespol Sad i nie zdarzylem ich zobaczyc ostatni raz, a mialem nadzieje na jakis koncert w pradze
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubiłem tego ich wokalisty przez to, że latał z gołą klatą. Nawet Iggy Pop ma lepszą klatę od niego.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co się z Scottem stało?

W każdym razie pisano w Teraz Rocku, że pracują nad trzecią płytą...
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

scottowi odjebalo mowiac krotko... na koncercie 4 dni temu nagle w srodku setu oglosil, ze to jest ostatnia trasa zespolu, czym wywolal niezle zamieszanie wsrod pozostalych muzykow, potem zaspiewal jeden kawalek i zszedl ze sceny... w koncu pozostali zaczeli grac it's so easy z duffem na wokalu, scott wszedl na scene w polowie kawalka, wyspiewal od niechcenia do konca i znowy zszedl... w koncu chyba jakos dokonczyl ten koncert , ale byl mocno wkurzony itd... po wystepie matt rzucil jakis tekst dla mediow, ze 'nie wszyscy sa szczesliwi i doceniaja to, co maja i na tym koncercie bylo widac, kto byl nieszczesliwy', no to scott sie obrazil i w wypowiedzi dla blabbermoutha wyrzucil mattowi chyba wszystkie jego grzechy z calego zycia, zarzucajac mu, ze jest niedojrzaly i nie potrafi zalozyc rodziny, ze w kazdym zespole byl tylko wynajetym muzykiem, ze sam tez byl na odwyku niedawno i przez to musieli trase odwolac itd... generalnie wyszlo to, o czym mowilo sie od dawna, ze scott i matt jakos niespecjalnie przepadaja za soba heh...

w miedzyczasie slash zdarzyl juz w rozglsni radiowej zdementowac informacje o rozpadzie mowiac, ze to z pewnoscia nie jest ostatnia trasa VR i, ze mysla juz o nowej plycie... matt zdaje sie to potwierdzac, ale z ich wypowiedzi i ogolnego klimatu mozna wywnioskowac, ze raczej chyba panowie poszukaja nowego wokalisty, bo scott na wakacje wraca do stp na mini trase reunionowa i pewnie stp zejda sie na stale, tzn do czasu az znowu sie pozra ze soba hehe wiec pewnie na trzeciej plycie VR zaspiewa juz ktos inny

osobiscie chcialbym, zeby udalo sie namowic izziego i wtedy graliby na 3 gitary i na 3 wokalistow - izzy, duff i matt i byloby dobrze.. chociaz mogliby nie radzic sobie z niektorymi kawalkami vr wokalnie, ale mysle, ze to mogloby zadzialac... z innych kandydatow najchetniej widzialbym na tym miejscu roda jacksona - wokaliste slash's snakepit z drugiej plyty tego projektu... no chris cornell i gary charone tez sa wolnie w obecnej chwili, ale pewnie ich wybor jest malo prawdopodobny...

tak czy tak, na razie trzeba czekac, bo nic nie wiadomo... do konca trasy zostalo 5 koncertow, co bedzie dalej, to obecnie chyba nikt nie wie...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeden powinien wrócić do STP a tamci do Guns N' Roses i by było znów tak pięknie jak w latach 90tych Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Het napisał:
jeden powinien wrócić do STP a tamci do Guns N' Roses i by było znów tak pięknie jak w latach 90tych Smile


Ale chłopaki nie wrócą do G n' R bo nie chcą się męczyć z jeszcze większym zwierzakiem, jakim jest Axl :p
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2008 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to juz oficjalne, scott odchodzi z VR... nie wiadomo na razie czy odbedzie sie koncert pojutrze - ostatni na trasie i czy scott na nim zaspiewa... mam nadzieje, ze wymysla, zeby sciagnac roda jacksona do zespolu...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już slyszałem pierwsze info na temat tego że zastępcą Weilanda ma być Sebastian Bach śpiewający niegdyś w Skid Row Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

plotki Wink nie sadze... po 1. bacha juz probowali zanim przyjeli scotta i stwierdzili, ze brzmieliby z nim jak 'skid roses' Very Happy a po 2. bach jest przyjacielem axla, byl z nim w trasie teraz, axl spiewal na jego plycie... wlasciwie dzieki tej trasie z axlem, bach znowu zaistnial jako wokalista, znowu zrobilo sie o nim glosno... nie sadze, zeby chcial to teraz zniszczyc idac do zespolu z najwiekszymi wrogami axla Wink chyba jedynymi dwiema osobami, ktore sa w stanie utrzymywac dobre stosunki z oboma obozami bylych gunsow sa izzy i brian may Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj o 23 na tvp kultura koncert velvet revolver. niestety nie wiem jaki, bo program tv nic wiecej nie podaje. podejrzewam, ze cos z zeszlego roku z letnich festiwali. moze grasspop. we'll see. zapewne jutro kolo 14-15 powtorka, ale nie sprawdzalem Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak w przypadku dream theater, w VR tez ogloszenie nowego czlonka zespolu to kwestia dni podobno Smile ptaszki z zespolu cwierkają, ze jest bardzo prawdopodobny wokalista i w ciagu tygodnia zostanie podjęta oficjalna decyzja. podobno ktos mlodszy, kto jest znany i byl juz w roznych zespolach i juz wczesniej byl przymierzany do VR, ale nie chcieli go podkradac z kapeli, ale teraz jest wolny. nagrali z nim podobno juz 9 kawalkow demo wiec wyglada na to, ze chyba są pewni. lista potencjalnych szczesliwcow byla dluga, ale wydaje sie łącząc fakty, ze bedzie to jedna z nastepujących osob:

corey taylor (slipknot, stone sour)
franky perez (scars on broadway)

ktorykolwiek z tych dwoch bedzie zajebistym wyborem wedlug mnie. obaj juz mieli okazje wspolpracowac z panami z VR. taylor jest swietnym wokalistą jak tylko nie drze ryja w slipknocie, no a zespol raczej juz nie wroci wiec ma wolniejszy terminarz. juz wczesniej probowal sie z chlopakami zgadac, ale wtedy uznali, ze nie bylby w stanie ciagnac 3 srok za ogon. perez z kolei spiewal w tymczasowym zespole slasha, zanim ten zebral stalą ekipe na trase, no i gra tez w jednej kapeli z davem kushnerem, gitarzystą velvetow. poza tym, slyszalem kolesia i ma zajebisty glos. bardzo snakepitowy Wink

plyta podobno ma byc mocniejsza niz wczesniejsze, tym bardziej ktorys z nich dwoch jest bardzo prawdopodobny. fakty wskazują raczej na taylora, ale podobno 'wycieki ze zrodel bliskich zespolowi' wskazują na pereza... w kazdym razie, powinno sie wyjasnic w ciagu kilku dni Smile

a tymczasem od jakiegos czasu w sklepach jest dvd z houston nagrane podczas pierwszej trasy VR.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
corey taylor (slipknot, stone sour)
(...)
taylor jest swietnym wokalistą jak tylko nie drze ryja w slipknocie, no a zespol raczej juz nie wroci wiec ma wolniejszy terminarz.

No nie wiem, czy nie wróci - szykuje się na jednego z głownych headlinerów tegorocznego Sonisphere'a Wink Chłopaki raczej skłonni są to ciągnąc, bo też i chyba tak chciałby zmarły basista. Zresztą, kontrakt z RoadRunnerem mają chyba na jeszcze 3 albumy, coś takiego pamiętam.

(a żeby nie być gołosłownym: http://www.billboard.com/news/slipknot-prepping-first-album-since-bassist-1004132679.story#/news/slipknot-prepping-first-album-since-bassist-1004132679.story)
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek