FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
TURBO (i nie chodzi o gumy, choć te też były zajebiste)

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

TURBO - czy warto?
TAK - będziesz miłował TURBO całą duszą swoją, całym sercem itd.
19%
 19%  [ 4 ]
SPRÓBUJ - jak lubisz takie klimaty, to się nie zawiedziesz
52%
 52%  [ 11 ]
NIE - szajs i kupka gnoju, tyle powiem...
0%
 0%  [ 0 ]
A SKĄD MAM WIEDZIEĆ? - sam ich nie znam kurde!
28%
 28%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 21

Autor Wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 7:05 pm    Temat postu: TURBO (i nie chodzi o gumy, choć te też były zajebiste) Odpowiedz z cytatem

Tym razem nietypowo - zakładam temat o zespole, nie znając ani jednego ich utworu. Mój kumpel strasznie się nad nimi rozpływał, a zwłaszcza nad płytką 'Kawaleria szatana'. Postanowiłem więc zainteresować się kapelą i przejrzałem kilka opinii w internecie...

Brzmi to zachęcająco! Lubię 'Iron Maiden', 'Girlschool' i inne zespoły nowej fali brytyjskiego hm lat 80., a Turbo podobno gra analogiczną muzę, tyle że w polskim wydaniu.

Warto w nich zainwestować? Z przyczyn oczywistych wstrzymuję się od głosu w ankiecie, ale Was proszę o opinie!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm nie mam jednoznacznej odpowiezi.. muzyka turbo na przestrzeni lat tak bardzo sie zmieniala, ze nawet ciezko ich uznawac za jeden zespol przez caly czas...

najpierw poczatek lat 80tych, przed przyjsciem kupczyka, to raczej taki hard rock, niezbyt skomplikowany, ale w miare przyjemny dla ucha, tyle ze wokal raczej slabawy.. potem przyszedl grzesiu i zespol zaczal stopniowo grac coraz ciezej.. od jeszcze bardzo przystepnej muzyki na 'doroslych dzieciach' i 'smaku ciszy', po juz rasowe heavy z elementami thrashu na 'ostatnim wojowniku' (znakomita plyta!) i 'kawalerii', az pozniej pod koniec ery kupczyka po przyjsciu do zespolu litzy zaczeli grac cos jeszcze ciezszego, czego ja juz za bardzo nie trawie... kupczyk odszedl, wokalem zajal sie litza i stylistyka na plytach z tych czasow (epidemic, dead end) jest wlasnie taka thrasho - hmmm no nie chcial bym powiedziec, ze black czy death metalowa, ale ciezsze to to bylo od thrashu w kazdym razie heheh... a potem zespol padl na dlugie lata i pod koniec lat 90tych powrocil znowu z kupczykiem i wydal od tamtej pory 2 chyba plytki - awatar i tozsamosc.. obie utrzymane w stylistyce hard n' heavy - lekko unowoczesnionej... szczerze mowiac jakos specjalnie mnie nie przekonaly.. plyty jakich wiele w tego rodzaju muzyce...

fanem turbo nie jestem i nie bede, ale jest pare (czy parenascie) kawalkow, ktore bardzo cenie i na pewno jest to jeden z bardziej znaczacych zespolow w polskiej muzyce rockowej... tylko nie do konca sluzyly mu czeste zmiany skladow... tam gralo wiecej ludzi niz w deep purple qrde Very Happy moje ulubione kawalki to ostatni wojownik, szalony ikar, smak ciszy (tekst i zwrotka jak z disco polo hehe ale fajnie sie buja), zolnierz fortuny (ach ta milosc kupczyka do 3 skladu purpli Razz ), dorosle dzieci, coraz mniej, juz nie z toba, syn burzy...

ale kupczyk ma u mnie wielki plus za bycie fanem DP mk3 Wink no i za wystep na koncercie glenn'a hughes'a i za to, ze nagral bonusy do awatara z kawalkami purpli z tego okresu, oraz zaspiewal na plycie z coverami zespolu 'kruk' na ktorej bylo miedzy innymi july morning oraz purplowe gypsy Wink


a gumy turbo kupowalem, bo zbieralem zdjecia tych samochodow Very Happy mialem ich ze 100 chyba Very Happy niektore gabloty nieziemskie byly Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slyszalem tylko kawelerie szatana ale za to wiele razy. Kiedy pierwszyraz ją slyszalem to mnie wgniotło w fotel za sprawa muzyki i tekstów Very Happy
Muzycznie to to jest ulepszony Iron Maiden, czyli maja to co najlepsze z nich wyzbywających sie jakis kiczowatych zagrywek Razz
Jeśli chodzi o teksty to juz totalne 666 Laughing
np.
"spalić zgnieść, spalić zgnieść, szatańska kawaleria czarna śmierć" Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co rozumiesz przez 'kiczowate zagrywki'?
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jakby to opisac ale po prostu Iron Maiden nie brzmi groźnie jak na gatunek ktory wykonuje i efekt jest troche zabawny Laughing
a Turbo na plycie kawaleria szatana ma to szleńcze zacięcie ktorego Ironi nigdy nie uzyskali Razz to pewnie wynika z flegamtyzmu brytyjskiego Very Happy natomiast my polacy mamy ułańską fantazje Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A bialego VECTORA mieliscie?
A czekaj- to o zespole?
No wiec fajny byl. Obok TSA mialem swego czasu na nich niezla jazde. Ciagle lubie posluchac od czasu do czasu. Ale to tyle. Milosci wielkiej tam nie ma. Choc wiecej takichzespoloww Polsce by sie zwlaszcza teraz przydalo.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WhiteMan napisał:
nie wiem jakby to opisac ale po prostu Iron Maiden nie brzmi groźnie jak na gatunek ktory wykonuje i efekt jest troche zabawny Laughing


problem w tym, ze ludzie czesto traktuja iron maiden wlasnie jak jaksi grozny metalowy zespol, a oni po prostu lubia sie dobrze bawic i czesto robia sobie jaja... maja mnostwo jajcarskich kawalkow.. nawet takie number of the beast traktowane smiertelnie powaznie przez wszelakich dewotow, jest zwyklym zartem i wlasnie robieniem sobie jaj z tychze dewotow... oni nie chca byc 'grozni' tylko dobrze sie bawic...

no ale to temat o turbo wiec skonczmy Wink

bugatti bylo zajeiste Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[offtop]

Najbardziej uwielbiałem te furki, które były oznaczone hasłem PROTOTYP, zamiast osiągów itp. Były nieźle zakręcone co poniektóre Twisted Evil [/offtop]
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 1:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Grzesiek Kupczyk to polski David Coverdale jeśli chodzi o barwe głosu, a poza tym to jeden z najlepszych woklistów rockowych w polsce i do tego wyszkolony technicznie ,a Turbo to na pewno jeden z pionierów heavy-metalu w Polsce
choć osobiście wole Kupczyka w drugim swoim zespole w CETI Smile
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TSA- znam, lecz niezbyt dobrze. Mimo to mam do nich wielki szacunek, bo są jednym z największych polskich zespołów!
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale nie znam Wink
-------------------------------------------------------
Fenderek napisał:
A bialego VECTORA mieliscie?

Jasne
http://www.turbokent.gsi.pl/gfx%5Csuper%5Ct110.jpg

A co do dziwolągów, to ten jest moim ulbionym Laughing
http://www.turbokent.gsi.pl/gfx%5Csuper%5Ct089.jpg

Źródło: http://www.turbokent.gsi.pl/home.html

Sorry szymek za offtopa, ale mnie to chyba jeszce jesteś w stanie zrozumieć Laughing Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli chodzi mi o to o co wam chodzi, to znam tylko jedną piosenkę, ale za to jaką
Duże Dzieci, to coś pięknego, i jeśli reszta ich muzyki jest podobna do tego kawałka, to musi to być coś pięknego.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PioterQ- dzieki.
Patrzac na nie mam niezla podroz sentymentalna w czasie.
Rany, juz nawet nie pamietam co sie z nimi stalo...

AHA- chol;era wezmie szymka ze w temacie o gumie wspomnial, teraz o zespole sie gadac nie chce Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie do Dajanka - co to za kawałek w Twoim last.fm TSA - "Dorosłe dzieci"? Cover Turbo czy coś się w tagach pochrzaniło? Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dajanek



Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 192

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
Pytanie do Dajanka - co to za kawałek w Twoim last.fm TSA - "Dorosłe dzieci"? Cover Turbo czy coś się w tagach pochrzaniło? Smile

Nie mam pojęcia, czy to cover Turbo.Piosenke mam ze źródła, w którym tytuły często są pozmieniane... Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to pewnie Turbo właśnie jest Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spalić, zgnieść, spalić, zgnieść
Szatańska kawaleria, czarna śmierć.

Kiedyś bawiło, aktualnie nudzi. Chociaż band kultowy i obok Kata jeden z lepszych przedstawicieli polskiego, słuchalnego Metalu. Jednakże tylko pojedynczo i wybiórczo. Płytę "Tożsamość" za cholerę nie mogłem wcisnąć w siebie.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wciąż wspominam te chwile jak posłuchałem sobie płyty Kawaleria Szatana Twisted Evil na niej się zatrzymałem ale kult pozostanie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
futureal



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 554
Skąd: Edge of Darkness

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turbo miało wielką szansę stać się zespołem kultowym z Polsce który spokojnie zapełnia halę, jednak niepotrzebnie dryfowali po różnych stylach, zupełnie bez pomysłu, Kawaleria Szatana to naprawdę album znakomity, poza może największymi albumami w heavy-metalu nie ustępujący nic płytom w tym gatunku uznanych kapel. Jednak niestety potem zespół zaczął niepotrzebnie kombinować, co gorsza na oślep.
Skutek tego taki że teraz koncerty Turbo kosztują 15/20 zł i przyjdzie 200 ,300 osób, nie powiem sam byłem na dwóch koncertach i panowie grają bardzo dobrze, ale mówię...zmarnowali szansę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poznaję teraz. Bardzo dobre, lepsze dla mnie od TSA, ale chyba zbyt często to nie będe wracał mimo wszystko. Wink
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałem okazję poznać kupczyka, a nawet studiować z jego córką - miły gość. co do samego turbo - kawałek legendy polskiego rocka, nie ma co. miałem okazję także zagrać - tak dla zabawy w sali prób, która należy do kupczyka - razem z byłym basistą turbo, co było bardzo miłe.

ps. dzisiejsze turbo to nieporozumienie. turbo było w latach 80-tych, jeszcze do płyt z licą. to co było potem nie jest warte komentarza, a już fakt, że w turbo nie śpiewa kupczyk jest dość żałosne. bez niego to już nie ten sam zespół...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Cze 20, 2009 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zacząłem się w nich wgłębiać (znałem tylko genialne Dorosłe Dzieci) i o wiele lepiej do mnie trafiają niż takie TSA. Stylem zbliżeni do Iron Maiden, ale nie zżynający totalnie, zachowujący własny styl, momentami brzmiący wręcz lepiej! Może dlatego, że Ironów znam od dawna i to już nie to samo, co gdy ich z wielką fascynacją poznawałem, ale niektóre riffy i harmonie Turbo zjadają Ironów równo i bez popity. Swoją drogą, między tymi zespołami istnieje jakaś telepatia, Dorosłe Dzieci (album) były nagrywane w 1982, więc nie mieli szansy pisząc Szalonego Ikara usłyszeć wcześniej albumu Piece of Mind, wydanego w '83, na którym to znalazł się przecież Flight of Icarus Wink Madsa świetnej muzyki, nawet na Smaku Ciszy, który przecież był próbą urobienia ich przez wytwórnię, by byli bardziej radiowi i sprzedajni. Przepięknym utworem jest instrumentalne W sobie, refren naprawdę mnie powala, poza tym właśnie Dorosłe dzieci, Jaki był ten dzień, no i te bardziej czadowo-ironowe, Już nie z tobą, Kawaleria... Kawał świetnej muzyki Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzegorz Kupczyk solo nie ma tematu więc w sumie i tu można napisać zbiorczo.

Ile znacie rewelacyjnych płyt metalowych w polsce?
No aż tak dużo tego nie ma, na pewno nie tyle co na zachodzie.Myśle że śmiało można do owego zacnego grona dołączyć dwie ostatnie płyty Ceti czyli solowego zespołu Grzegorza.
Pierwsza „Perfecto Mundo” przesycona elementami symfonicznymi i trochę progresywnymi w polsce takie płyty prawie nie wychodzą a przynajmniej nie na takim poziomie, zarówno nawiązująca do współczesnych odmia melodyjnego metalu jak i klasyki w postaci maidenów czy rainbow.
A druga „Ghost of The Universe”o 180 stopni inna, bez ornamentów,surowa, twarda jakby w pod wpływem Black Sabbath.Obie brzmią światowo.

Kupczyk mimo ponad pięciu dyszek na karku wciąż jest jednym z rozdających karty w polskim heavy metalu choć Strażnik Światła Turbo z nowym wokalistą też trzyma dobry poziom (kilka kawałków na czele z tytułowym jest wręcz świetnych).
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciej napisał:

Ile znacie rewelacyjnych płyt metalowych w polsce?
No aż tak dużo tego nie ma, na pewno nie tyle co na zachodzie.

Po co oddzielać Polskę od grupy krajów, do której należy, z którą ja się utożsamiam? To jest totalnie głupie.
Jest dużo rewelacyjnych płyt metalowych, samo Acid Drinkers ma ich dużo. Poza tym jest ich więcej, niż np. w Portugalii Razz
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dundersztyc19 napisał:
Poza tym jest ich więcej, niż np. w Portugalii Razz

Zdziwiłbyś się.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To samo miałem napisać Wink

Ech człowieku czy ja gdzies pisze że w ogóle nie ma i ze 20 można by spokojnie wymienić.. Wink tylko że metalową potegą jednak nie jesteśmy, nawet jesli mamy pewien wkład w scenę ekstremalnego metalu czy w klimatycznych rzeczach (choc to bardziej dekadę temu),parę folkowych nowszych rzeczy jest też na wysokim poziomie ale mówię bardziej o stylistyce w jakiej się obraca Kupczyk, zresztą w ogóle nie o to chodzi.
Chodzi o to że można się tylko cieszyć że te angojęzyczne płyty może ktoś kupi w Niemczech, Holandii czy Szwecji i powie zajebiste może nawet lepsze niż jakiś ich znany dobry zespół grający podobnie(i nie chodzi tu tylko o sam materiał ale także brzmienie, produkcje, wokal itp.)
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek