FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Chemia
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, z chemii zawsze bylem jednym z lepszych, w gimnazjum sie nawet przymierzalem do olimpiady, a tu, szlag, jeden z dwoch przedmiotow z ktorych jestem obecnie zagrozony - gole 1 ze sprawdzianu... Eh, moglem chociaz wysilic intelekt na sprawdzianie.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Ych, nienawidzę. Nie wiedziałam, że może istnieć aż tak nudny przedmiot...

Szczerze Ci współczuję i doprawdy nie rozumiem jak można nie lubieć tak pięknej nauki.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Lis 09, 2006 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
Qnegunda napisał:
Ych, nienawidzę. Nie wiedziałam, że może istnieć aż tak nudny przedmiot...

Szczerze Ci współczuję i doprawdy nie rozumiem jak można nie lubieć tak pięknej nauki.

Nie masz mi czego współczuć, szczerze. Cóż, ja rozumiem, jak można nie lubić "tak pięknej nauki" - bo z pięknem ma ona IMO naprawdę niewiele wspólnego. Wolę zająć się czymś bardziej dla mnie przydatnym i interesującym (np. wszystkimi dziedzinami humanistyki Twisted Evil )
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Wolę zająć się czymś bardziej dla mnie przydatnym i interesującym (np. wszystkimi dziedzinami humanistyki Twisted Evil )

Wiem, wiem, a szczególnie tą na literę f Laughing
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
Qnegunda napisał:
Wolę zająć się czymś bardziej dla mnie przydatnym i interesującym (np. wszystkimi dziedzinami humanistyki Twisted Evil )

Wiem, wiem, a szczególnie tą na literę f Laughing

Chyba raczej na pewno nie wiem, o co którą dziedzinę Ci chodzi Razz.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój stosunek do chemii jest zerowy. W szkole chemia wchodzi mi średnio. Ani wspaniale ani beznadziejnie. Może być. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mola



Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 85
Skąd: zielona gora/wroclaw

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja to chemii nigdy nie lubilam Razz i niebardzo rozumialam szczerze mowiac, wolalam fizyke Smile ale kiedy to bylo Razz oj Wink juz wszystko zapomnialam bo teraz mi to niepotrzebne Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Pią Lis 10, 2006 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To też zależy od nauczycieli. Ci, którzy mnie uczyli potrafili mnie zarazić pasją do tego przedmiotu. Przede wszystkim nigdy nie była to jedynie sucha teoria, robiliśmy mnóstwo doświadczeń, mogliśmy zaobserwować jak to wszystko się odbywa. Chociaż dla mnie do dzisiaj jest to swego rodzaju cud natury, że jedna substancja "zamienia" się w inną. I to w chemii jest właśnie piękne.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek