FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Myslovitz
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Myslovitz w skali 1-6
1
17%
 17%  [ 7 ]
2
7%
 7%  [ 3 ]
3
17%
 17%  [ 7 ]
4
23%
 23%  [ 9 ]
5
25%
 25%  [ 10 ]
6
7%
 7%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 39

Autor Wiadomość
Owca



Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 249

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 11:05 am    Temat postu: Myslovitz Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o Myslovitz? Ich stylu grania, wokalu Rojka?
Jak dla mnie super! Są na drugim miejscu u mnie jeśli chodzi o polskie zespoły. Ich najnowsza płyta "Happiness is easy" jest chyba najlepszą w ich całym dorobku, choć takie rzeczy trudno mi stwierdzić bo trzeba wybierać z kilku świetnych płyt...
W miniony weekend byłem na 2 koncertach (16.09 w Czeladzi i 17.09 w Zabrzu) początkowo miałem się wybrać tylko na jeden z nich bo domyślałem sie że setlista będzie taka sama (a dokładniej setlisty różniły się tylko jednym kawałkiem) ale skoro oba koncerty były za free więc musiałem skorzystać, tym bardziej że oba koncerty były tak blisko. Jeśli chodzi o wrażenia z koncertów to podobało mi się bardzo (zresztą za każdym razem jak jestem na ich koncercie to świetnie się bawię)
Rojek ma bardzo słaby kontakt z publicznością (po każdym kawałku jedynie mówi: "dziękuję", "dziękujemy bardzo" albo "a teraz zagramy kawałek z nowej płyty") ale mi to w niczym nie przeszkadza bo najważniejsza jest jednak muzyka, a to im świetnie wychodzi!
Utwory z nowej płyty na koncertach wychodzą jeszcze lepiej niż na płycie, nie do przebicia na koncertach jest "Ściąć wysokie drzewa" czy "Fikcja jest modna".
Jeśli chodzi o wokal Rojka to muszę powiedzieć, że długo nie byłem do niego przekonany, jednak od jakiegoś czasu uważam go za jednego z lepszych polskich wokalistów.
W skali od1 do 6 daję 5!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to mój ulubiony zespół i nie słucham ich za często,ale doceniam chłopaków.Na pewno tworzą ciekawą muzykę,mam w domu ich Best of i czasami sobie nawet zapuszczę.Jednak jak dla mnie jest to na dłuższą metę muzyka zbyt ,w pewnym sensie, "statyczna".Chociaz jednocześnie nie mogę im zarzucić monotonii,bo w ramach swojego wypracowanego stylu urozmaicają swoją muzykę.
Na koncercie Myslovitz byłem raz,bodaj w 2000 roku i wrażenia mam całkiem pozytywne.kawałki,które naprawdę lubię to Acidland(świetny tekst),Blue velvet i Chłopcy.

Co by nie mówić,ze sceny nazwijmy to komercyjnej jeden z lepszych i ciekawszych zespołów.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dałem 6. Jak dla mnie to jest chyba najlepszy zespół jaki znam z polskiej sceny alternatywnej. Bardzo fajna muzyka poczynając o taki hitów jak Peggy Brown , Z twarzą M. Monroe, czy kończąc na obecnej nowej płycie. Mają duży wkład w reklamę polskiej muzyki za granicą. Często bywają na obczyźnie reklamują MYsłowice,Polskę i Polską muzykę.

Bardzo podobają mi się też twory typu Penny Lane, Leny Valentino gdzie mają okazję zagrać muzycy takich grup jak w.w oraz Negatyw, Ścianka, Avalanche połączeni ze soba dają bardzo ciekawy efekt Wink
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odsyłam do postu jagaciarza - jest to w całości odzwierciedlenie moich poglądów i nie ma sensu się powtarzać Very Happy (no dobra, ja NIE bylem na koncercie Myslovitz Wink , ale poza tym mogę się podpisać pod tą wypowiedzią).
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety dałem ocene 1. Jakoś nie trawie tego zespolu, wokalista jak dla mnie nie ma tzw pazura co bardzo zaniża ocene oraz to co ktos wczesniej wspomniał - grają dość statycznie.
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnie jak Stone Cold - nie trawie, ale dalem 3, poniewaz jest to jeden z niewielu polskich zespolow popularnych za granica.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2006 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię-jeden zmoich ulubionych polskich zespołów(koncert w Olsztynie, 1.09. 2000.).
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2006 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stone Cold napisał:
niestety dałem ocene 1. Jakoś nie trawie tego zespolu, wokalista jak dla mnie nie ma tzw pazura co bardzo zaniża ocene oraz to co ktos wczesniej wspomniał - grają dość statycznie.

No i nie jedzą żywych kurczaków na koncertach, nie wieszają psów na takich malutkich szubienicach i wokalista nie gwałci klawiszowca (vide Rammstein) Confused


Ostatnio zmieniony przez Spike Edney jr dnia Pią Wrz 22, 2006 2:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2006 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spike Edney jr napisał:
Stone Cold napisał:
niestety dałem ocene 1. Jakoś nie trawie tego zespolu, wokalista jak dla mnie nie ma tzw pazura co bardzo zaniża ocene oraz to co ktos wczesniej wspomniał - grają dość statycznie.

No i nie jedzą żywych kurczaków na koncertach, nie wieszają psów na takich malutkich szubienicach i wokalista nie gwałci perkusisty(vide Rammstein) Confused


no własnie!! A powinni choc juz niekoniecznie gwałcić perkusisty ale np wybiórczo jakiegoś człowieka z "szerokiej" widowni Very Happy Exclamation Exclamation Exclamation (dałbym w takim wypadku chociaż 2 za szczere chęci Razz )
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!


Ostatnio zmieniony przez Stone Cold dnia Sob Wrz 23, 2006 2:28 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
white_queen



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 149
Skąd: Żywiec

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2006 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię. Daję 4. Mają wiele wspaniałych utworów. Jedna z najlepszych polskich grup.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja ocena jest podobna jak Owcy i dałem 5.

Akurat mieszkam w Mysłowicach i byłem chyba dwa razy na ich koncertach (darmowych) z okazji tam Dni Mysłowic czy coś takiego (raz nawet z fanami po czym zrobiliśmy na farmie Q-ognisko) no i bawiłem się znakomicie. Faktycznie Rojek ma bardzo słaby kontakt z publicznością ale to może przeszkadzać tylko jak się ogląda koncert w tv, poniważ na żywo, przy scenie przy ich muzyce człowiek bawi się na całego. Można nieźle poszaleć. Koncerty są w pełni profesjonalne czyli świetny dźwięk i światła :)

Nie jestem jednak ich tak wielkim fanem aby mieć ich wszystkie płyty itd. Nowej płyty jeszcze nawet nie słyszałem :/ No ale skoro Owca mówi, że to chyba najlepsza płyta to będę musiał to szybko nadrobić ;)

To chyba tyle :P


_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię.Zaznaczyłam 4.Mam płyte Corova milky bar i jest to naprawde dobra płyta.może uda im sie zaistniec za granica.
Z tego co wiem byli saportem the Corrs Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwielbiam. zarowno styl rojka, jak i calej kapeli. atutem sa bardzo dobre teksty ( szczegolnie z 'milosc w czasach popkultury' oraz z ostatniej plyty ).
bylam na dwoch koncertach w bydgoszczy, z czego na jednym sama bylam na scenie w roli chorkow - wysmienita zabawa. oceniam na 5, choc ostatnia ich plyta zasluguje na celujacy.
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Miela



Dołączył: 13 Sty 2006
Posty: 73
Skąd: Gryfino

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 10:53 pm    Temat postu: 6 Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jak kiedyś widziałem w telewizji teledysk "Historia jednej milosci", co przypominalo mi piosenke z repertuaru Czerownych Gitar. W młodzieńczej naiwności myślałem, że to jakiś nieudany remake.

Parę lat później, kiedy bardziej rozumiałem co się dzieje, wykształciły się moje gusta, zrozumiałem, że bardzo im odpowiada Myslovitz. Ze świecą szukać takiego zespoły na polskiej scenie muzycznej (a może źle szukam?).

Jedyny album, jaki mi nie przypadł do gustu to "Skalary mieczyki neonki", ale rozumiem skąd się to wzięło. Poza tym kolejne ich albumy zaskakują mnie tym, że są coraz lepsze (bardzo się zawiodłem na Wilkach po "4" a jeszcze mocniej po "Watrze"). Teksty niebanalne, muzyka dopracowana, czyste brzmienie... jak to kiedyś określił recenzent pisząc o "Korova Milky Bar" - liryka rocka.

Bardzo żałuję, że do tej pory nie byłem na ich koncercie, chociaż miałem takie plany, kiedy koncertowali na wybrzeżu. Może jeszcze mi się uda kiedyś.

Co do wokalu Artura Rojka... taki niepozorny Wink. Sporo wg mnie pokazuje na nowej płyty, jest tam wiele niespotykanych wcześniej brzmień, np. w "Spacerze w bokserskich rękawicach".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3. Lubię, ale warstwa muzyczna, szczególnie na ostatniej płycie, jest IMO trudna do słuchania (nie dlatego, bo taka strasznie wymagająca - to nie Pain Of Salvation Wink - ale dlatego, że przemawia przez nią monotonia). Choć niektóre utwory (vide 'Chciałbym umrzeć przy tobie') absolutnie ubóstwiam. Bardzo lubię również album 'Korova Milky Bar'. Właściwie to powinnam była dać 4, bo jednak świetne teksty podwyższają te ocenę - ale skoro jest to muzyka, aranżacje winny być nieco ciekawsze Wink.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
The Great Pretender



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 7
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto Paź 24, 2006 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dałem 5, bo uważam Myslovitz za obecnie najlepszy polski zespół. Ostatnia płyta jest świetna, choć może odrobinę gorsza od choćby "Miłość w czasach popkultury"
_________________
Let us cling together as the years go by
Oh my love, my love
In the quiet of the night
Let our candle always burn
Let us never lose the lessons we have learned
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kicia



Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Jastrzębie Zdrój

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pała. Nie trawię tego zespołu. Wokal Rojka jest mdły. Zgadzam się ze Stone Cold'em, brakuje wokaliście tzw. pazura. Nic mi się w tym zespole nie podoba, ale to oczywiście MOJE zdanie.
_________________
"...Jedyną mą nadzieją jesteś ty...rzeko życia...co zrobić mam...gdzie Twoje źródło...powiedz mi..."
Rysiek Riedel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Wto Gru 25, 2007 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Wto Gru 25, 2007 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie nie lubię, chociaż na koncercie fajnie się skakało.

Ps. Rojek to najgorszy frontman i wokalista jakiego widziałem ever.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.polskieradio.pl/9/342/Artykul/589778,W-Offensywie-poznamy-nowego-wokaliste-Myslovitz

Jezu, WTF. Normalnie jakby Yorke odszedł z Radiohead, no doprawdy.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

whoatemydinner napisał:
http://www.polskieradio.pl/9/342/Artykul/589778,W-Offensywie-poznamy-nowego-wokaliste-Myslovitz


Shocked
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem conajmniej zdziwiony, bo jak inaczej zareagować Shocked W przypadku takiego zespołu.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie bez tego głosu i tych tekstów może się okazać, że została tylko fajna muzyka, w której słuchaniu nikt nie przeszkadza. Czyli nuda.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslovitz bez Rojka jest jak Marillion bez Fisha. Crying or Very sad
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał Kowalonek nowym wokalistą. Kimkolwiek ten pan nie jest.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kriejtiw



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 384

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lookaug napisał:
Michał Kowalonek nowym wokalistą. Kimkolwiek ten pan nie jest.


Ten kawałek jego macierzystego zespołu Snowman, jest imo całkiem znany -> http://www.youtube.com/watch?v=vWVlueaqc9I&feature=player_embedded

Kuuuuusi mnie wzrok telewizyjnych dam
I szuuuum niemoralnie drogich aut
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MCwalter01



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 507
Skąd: spod Wrocławia

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2012 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekaw co z tego wyjdzie, w sumie wydaje mi się, że nieźle się wpisze w stylistykę Myslovitz. Może to nawet wyjdzie na dobre, bo co by nie mówić znam parę osób, których irytuje barwa Rojka. Pewnie niektórzy się od tego tworu odwrócą, innych może przyciągnie nowy frontman...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
W sumie bez tego głosu i tych tekstów może się okazać, że została tylko fajna muzyka, w której słuchaniu nikt nie przeszkadza. Czyli nuda.


Dlaczego wszyscy zakładają, że rojek był odpowiedzialny za teksty. większości nie pisał
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek