FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Sny freestylowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w tamtym tygodniu dwa razy śniła się II wś, a właściwie Warszawa 1 września 1939... może tyle napiszę bo nie jest to zbyt miłe do opisywania...
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się śnił ładny pan umierający. Nie lubię jak ładni panowie umierają
Powrót do góry
Anna A. B.-C.-May



Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 121
Skąd: Jasło

PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam być zamknięta w pace za picie alkoholu, a tak naprawdę bawiłam się nim (mieszałąm, podpalałam itepe) ale jakbym przyniosła policji wody ze stacji benzynowej to by mnie nie zamknęli. No i przyniosłam im wody... w puszce po Warce xD
_________________
Lost, lost and never found
I must have called him
A thousand times
Sometimes I think
He's just in my imagination
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Sro Lip 23, 2008 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiał się kiedyś ktoś czy sen dzieje się w czasie 1:1 ? Znaczy się czy jeśli śnili byśmy że idziemy ulicą 5 minut to w rzeczywistości też mija owe 5 minut. Może na wygenerowanie alternatywnego świata potrzebne jest więcej czasu (coś jak z grą) bo w snach wszystko jest takie rzeczywiste, kolory, dźwięki dookoła. Jak myślicie ?
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, u mnie też wszystko jest raczej przyspieszone, a w sumie zależy od snu - jednej nocy mam parę tych snów i trochę się to ciągnie (ale i tak szybciej niż nmormalnie), a zdarzało mi się, że zasnąłem, sen miał jakieś parę minut i zaraz się obudziłem. Niby byłem wypoczęty, minęło te 7 godzin itd. ale miałem wrażenie, że ledwo przyłożyłem głowę do poduszki Smile
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojego niedawnego snu nie będę opowiadał, bo jest w dość ekstrawaganki sposób obsceniczny i jego treść znają tylko 2 osoby z tego forum Wink

Dziś natomiast śnilo mi się, że z moją czwartą połową przebywałem na imprezie wraz z Korwinem-Mikke, Miedwiediewem, Dalajlamą i kilkoma innymi celebrieties...w sumie, miejsce odpowiednie dla Le_mmora
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rany...wczoraj śnili mi sie bracia kaczyńscy Shocked Patrzyłem się na zdjęcie ich przedstawiające jak siedzą w ogródku piwnym i palą fajki Laughing Na szczęście się zaraz obudziłem Laughing
_________________
hayzee rider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstałem 10 minut temu. xD

No, ale ja nie o tym. Rzadko pamiętam swoje sny, ale po 10 minutach od obudzenia to już praktycznie żadnego, teraz drugi dzień z rzędu mam pełną świadomość o tym o czym śniłem. Wczoraj śniło mi się, że grałem w Przyjaciołach, serial był kręcony u mnie na wsi. Shocked Nic dziwnego, że mi się to przysniło, jak przed spanie ogladam z 3-4 odcniki. Razz
Dzisiaj natomiast to już przegięcie totalne. Sen miałem tak posrany, że głowa mała. Przede wszystkim umówiłem się z Bizonem (nie wiem, może dopiero teraz do mnie dotarło, że widziałem go na żywo xD) w jakimś biurowcu. Gdy się spotkaliśmy Bizon naciskał, że miałem mu coś ważnego powiedzieć. Wtedy powiedziałem: "zrób sobie klona" i Bizzy odszedł. Wtedy zachciało mi się szczaćm, biegałem po całym biurowcu szukając miejsca by się odlać, wreszcie znalazłem jakiś pokój (toaletę damską?!) w którym dwie kobiety się namiętnie całowały. Ja nie zwracając uwagi podszedłem do pisuaru i robiłem co do mnie należy. Szczałem dość długo, więc te dziewczyny zwróciły na mnie uwagę i zaczęły do mnie podchodzić. "Oho, będzie ciekawie" pomyślałem w śnie. Podeszły i zaczęły mi się przyglądać jak leję. Kiedy skończyłem, jedna zacząła się do mnie dobierać i pytać jakie mam marzenie. Moja odpowiedź, uwaga, uwaga była "chcę pojechać do Rosji" (sic!). Momentalnie sceneria zmieniła sie z pokoju biurowca na jakąś opuszczoną halę udekorowaną na tradycyjną ruską modłę. Byli kozacy, matrioszki, pili bimber - wszystko w zimowej oprawie. Były te dwie kobiety, podszedłem do nich uprosiłem by zmienić życzenie. Zgodziły się. Powiedziałem, że wolę ciepło zamiast zimy i wybrałem teraz Hawaje. Sceneria się znów zmieniła, ale krótko po tym wstałem.
Nigdy nie byłem głupszy jak w tym śnie. xD
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie do końca być to może sen, ale coś z jego pogranicza.


Wczoraj Liga Mistrzów, a że ja się uczę to zmęczony byłem, więc po I połowie poszedłem spać.......... śpię i śpię, i nagle budzik....... wstaję i robię to co zwykle, zabieram się za jedzenie, ale coś ciemność za oknem mi nie pasowała... więc idę do pokoju a tam brat gra sobie na kompie..... tak, tak, nie pomyliliście się.... wstałem do szkoły o 00:12 - co ze mnie brat szydził..... Laughing
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno śniło mi się, że jestem szefem mafii i zastrzeliłem dwie osoby w restauracji. Dawno się tak dobrze nie czułem jak w tym śnie.
Niestety, potem pojawił się wielki [większy od tego z "Zielonej Mili"] Murzyn i zaczął mi mocno bruździć w mieście. Ciągu dalszego nie było, może lepiej dla mnie.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu śniło mi się, że Monika Olejnik zginęła w Iraku Cool Confused

Dziś natomiast, śniło mi się coś na kształt procesu norymberskiego, tylko, że ze mną i moimi znajomymi w rolach głównych. Ja byłem chyba jakimś połączeniem świadka i prokuratora (WTF?) który miał oskarżać argentyńską juntę wojskową z lat 70.
Przewodniczącym składu sędziowskiego był nasz kochany Admin tudzież Prezes Wink
Najpierw cała rzecz odbywała się w czymś co z grubsza przypominało salę sądowa, potem zaś - jakby w sali wykładowej, gdzie, jak się okazało, wszyscy mają całą sprawę w dupie, wszystko się rozłazi i traci sens, a mój kolega ze studiów zaczął wymiotować.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O co za sen dziś miałem... aż sobie go zapisałem żebym go nie zapomniał Cool



Irak czy coś takiego. Kaczyński przyjeżdża żeby podpisać .... traktat lizboński (xD) coś tam coś tam w otoczeniu żołnierzy i nagle kamera leci i co? To ja jestem Kaczyńskim (sic!) Następnie jakiś tekst... coś rodzaju ... proszę wejść do samochodu ale nie siadać ... więc wchodzę do jakiegoś samochodu i stoję...... głowę mam na wysokości wszystkich innych a inni .... siedzą Laughing No i jedziemy przez Irak (pustynie i te inne tego typu sprawy) i nagle a jakże wypadek... samochód się przewraca, ale wychodzę bez szwanku.... Stoję, rozglądam się i jak się okazało skryliśmy się za baryłkami ropy ale najlepsze jest to, że..... nagle kamera z mojej głowy wylatuje leci w ogromnym przyśpieszeniu... mija jakieś wąwozy drogi i za skałą jest... snajper.... no i się obudziłem Laughing
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Anna A. B.-C.-May



Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 121
Skąd: Jasło

PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śniłam, że byłam płatnym mordercą.
Zamordowałam jakiegoś biznesmena w budce telefonicznej.
Dużo krwi Twisted Evil
_________________
Lost, lost and never found
I must have called him
A thousand times
Sometimes I think
He's just in my imagination
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde znowu śniła mi się moja niedoszła, niby było fajnie ale z takich snów mógłbym się nie budzić Confused Arrow Wink
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się dziś śnił wałek rozrządu. Twisted Evil

Drugi tydzien siostra szuka, bez głowicy do silnika 1.4 Seat Ibiza i nie mogą znaleźć używanego a szukają wszędzie. Tak, więc nawet mi siadło na psychę xD
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu przed pójściem spać wyobraziłem sobie zachodzące słońce nad centrum Warszawy. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że owe słońce było tak rażąco białe jak rzeczywiste. Po otworzeniu oczu miałem taką zaćmę jakbym je zobaczył naprawdę, zaiste potęga umysłu jest ogromna...

Dziś położyłem się spać o pierwszej w nocy i mimo że nikogo nie ma w domu obudziłem się o 5 45 o.O Nigdy to mi się nie zdarzyło żeby w wolny dzień tak wcześnie się obudzić, kompletnie nie wiem o co chodzi bo jestem wypoczęty... Dopiero pięć po piętnastej jest ? Matko ale ten dzień długi xD
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Antares



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 537
Skąd: Sieradz/Lublin

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominik89 - też się obudziłem koło 5:45, wstałem, napiłem się wody i położyłem się znowu.
Poza tym miałem tak porypany sen jak mało kiedy. Śniło mi się, że biorę udział w rajdzie Paryż-Dakar. Jest odcinek pustynny... tak mi cholernie gorąco, powietrze faluje i te inne sprawy. Muszę jak najszybciej przejechać ten odcinek, nagle patrzę, a ja popierdalam na hulajnodze. Oczywiście ledwo jadę. Po jakiejś godzinie (się umęczyłem) wjechałem na wydmę... i to pamiętam do teraz każdą minutę jak wjeżdżałem. Trzy razy kółka wymieniałem (skąd je miałem?). No. I jestem sobie na tej wydmie... i stwierdziłem, że odsapnę. Patrzę, a tu nagle Krzysztof Hołowczyc jedzie Subaru Impreza. Zacząłem krzyczeć, a on tylko mi pomachał i przejechał obok mnie... Zmarnowany siedziałem jeszcze chwilę i kiedy chcę się ruszyć po hulajnogę i jechać dalej zaczynają mnie wciągać ruchome piaski... I jak mnie wciągnęły to się właśnie obudziłem. Jeśli to się śni człowiekowi, który wypił wieczorem trzy piwa Belfast, to ja dziękuję. W ogóle się nie wyspałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się śniło, że wznowiono zagadki muzyczne, bodajże Fenderek zdał pytanie o jakiś zespół na p..., które podobno było "starsznie łatwe", w każdym bax razie dość długo nie pojawiała się odpowiedź, potem dotarłem blisko i okazało się, że podpowiedzi muszę szukać w jakimś starym domu, po którym łaził ork, jakiś wilkołak, a ogólnie to mieszkała w nim wiedźma. Potem okazało się, że dwie, więc czułem się jak w grze komputerowej, potem wyleciałem z tego domu, bo w miejscu jakiegoś szybu, pełnego ziemi, śmieci (szczególnie zapamietałem potłuczone butelki po heinekenie), gdzie miałęm szukać odpowiedzi zaczął mnie gonić ork, no i już miałem wychodzić z domu, kiedy ta druga wiedźma, co to o niej nie wiedziałem wcześniej (a ciekawe skąd wiedziałem o pierwszej Rolling Eyes) zaczęła mnie atakować... Kopnąłem ją w dziwnej scenie przypominając matrixa i wyleciałem z domu, goniąc tę pierwszą wiedźmę, która po wyjściu z domu zmieniła się w piękną kobietę, zresztą ta druga, goniąc mnie też, ale wydawała się jakaś taka bez rozumu, jakby zwierzątko tej pierwszej. Ta pierwsza kazała mi sobie iść i ich nie zaczepiać. No i z grubsza na tym się skończyło Razz Zajebiste nie?

Edit: i muszę dodać, że nic procentowego nie piłem i to już od dobrych dwóch tygodni Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozostaje się z Was śmiać Laughing Bo ja śniłem o.....


Pożyczyłem samochód ( muszę dodać, że ostatni raz jeździłem samochodem na zdanym egzaminie ) i sobie ładnie jadę, i jadę, i jadę i jestem w mieście..... Nagle nijak z zamkniętego okna kobieta się pyta czy się mogę z panem zabrać do miasta.... nie wiem czy coś odpowiedziałem w każdym bądź razie prawy kierunek, nie wiem gdzie hamulec, gdzie sprzęgło, gdzie gaz, wszystko mi się miesza no i skręcam na parking i patrzę kobieta (inna) przechodzi, a że nie wiem gdzie hamulec to jakimś cudem ją ominąłem ale nie ma tego dobrego co by na złe nie wyszło.... jak już mówiłem nie wiedziałem gdzie hamulec jest więc ładnie zaparkowałem z boku innego samochodu..... znajomych. Reszta już nie była taka straszna... znaczy się uczucie, że ma się przej*** i te sprawy - wszystko było.... no i się zdenerwowałem, bo co to będzie bo blah blah blah.... Laughing Nie biorę się za samochód!! Mówiłem, że moje prawo jazdy to tylko strata pieniędzy Razz
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to jest jak się ma lekcje PO...

Śniło mi się, że się... obudziłem. Wstaje sobie z łóżka podchodzę do okna patrzę i widzę to co zazwyczaj widzę patrzą przez okno. Bloki, plac zabaw, kamienice, supermarket (który napieprza neonami 24 godz na dobę) i meteor mający cel stania się meteorytem.
Ten o to meteor spadał sobie jakby nigdy nic. Tak patrzyłem się na niego przez chwilę i pomyślałem "o kurwa, nieźle" (czy "ja pierdolę", coś w tym stylu). Na szczęście przypomniałem sobie co mój nauczyciel powiedział kiedyś - "Gdy zobaczycie kiedyś bombę atomową spadającą na Pałac Kultury to pamiętajcie by przykryć sie prześcieradłem, które ochroni was przed promieniowaniem i schować pod ławką, która zniweluje siłę podmuchu.
No to patrząc jak ten meteor spada postanowiłem się przykryć białą kołdrą (bo prześcieradło mam jasnoniebieskie Crying or Very sad) No i pamiętam że widziałem jak meteor uderza w Ziemię (nie wiem jak mogłem to widzieć skoro byłem przykryty) i jak fala uderzeniowa i dzie w moją stronę. No i się oczywiście obudziłem.

W sumie to pierwszy od dawna nie miałem żadnego katastroficznego snu.

Tu macie taka małą wizualizację (znaczy ten meteor był o wiele mniejszy ale nie znalazłem odpowiedniego zdjęcia)


_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już kiedyś pisałem, że rzadko zapamiętuje sny...ale jak już zapamiętam, to są albo dziwne, albo perwersyjne, albo bez sensu. Dzisiejszy był dziwny i bez sensu.

Otóż śnił mi się koncert Black Sabbath z Dio na wokalu (chociaż reszta składu wskazywałaby na erę Headless Cross). Jednak koncert ów był połączeniem wydarzenia muzycznego z musicalem o PRL (w pełni wykonywanym po polsku) i sztuką/filmem "Epilog Norymberski".
W dodatku poza początkową fazą snu, z Sabbathami wcale nie śpiewał Dio, tylko Jimi Hendrix (on przede wszystkim wykonywał partie o PRL xD), skazany przez Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości na karę śmierci. W dodatku doszukałem się plagiatu w postaci jakiejś nieznanej mi piosenki w stylistyce BS z tekstem i melodią King Of The World (Toto).

Na egzekucję Hendrixa nie zdążyłem, jako że się obudziłem.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Dzisiejszy był dziwny i bez sensu.


Mój też był dziwny, ale czy bez sensu...? Wink Otóż nauczałem dzieci religii po niemiecku, nie znając przy tym dziesięciu przykazań Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kensington napisał:
mike napisał:
Dzisiejszy był dziwny i bez sensu.


Mój też był dziwny, ale czy bez sensu...? Wink Otóż nauczałem dzieci religii po niemiecku, nie znając przy tym dziesięciu przykazań Wink


To przez takich jak Ty dzieci we Wrześni musiały się buntować!!! Very HappyVery HappyVery Happy

Dzisiejszy sen - punkt wyjścia: coś na kształt końca świata, ale nie wiem z jakiego powodu. Zasada taka, że uratuje się tylko kilka osób, które zanurzą się w morskiej wodzie. Potem jednak okazuje się, iż takich osób jest ogromna ilość, natomiast łączy je jedno - wszyscy są młodzi, jakoś tak w wieku licealno-studenckim. Widzę jak przede mną przepływa grupa studentów prawa w garniturach [to już kwalifikuje ten sen jako koszmar]. Ten cały tłum kieruje się na drugi brzeg, gdzie nagle pojawiło się jakieś miasto. Po wyjściu z wody okazuje się, iż znajduje się tam coś na kształt gigantycznego kompleksu hotelowego, gdzie ci wszyscy ludzie mają zamieszkać i zbudować nowe społeczeństwo. Razem z kilkoma znajomymi idziemy wgłąb tego molocha szukając wolnego pokoju. Wszędzie dzikie tłumy uciekinierów, na dodatek robi się coraz brzydziej - pokoje mają późnopeerelowski standard, jest duszno i śmierdzi. Dochodzimy do jakichś szklanych drzwi, za którymi jest korytarz. Drzwi nagle otwierają się, wychodzi stamtąd stara, gruba baba i częstuje ludzi herbatą. Koniec filmu.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
EfemerycznyKobuz



Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 16

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto mój wczorajszy sen :

Sen rozpoczła się tak ,że znalazłem się w toni wodnej wyposażony w niedobitne skrzela tchawkowe pośród abisobiontów i najtyczanków .Otaczali mnie salwatorianie wymachujący pod wodą czymś w mianowniku rodzajowym wyglądającym na magiczne topory .Jeździli oni na wodołazach opatrzonych płetwami zrobionymi z kevlaru i soczewicy .Byłem zaskoczony zainstniałą werbalizacją przedmiotowości czwartorzędnej ale nie tak bardzo aby pozostać sparaliżowanym łańcuchem machajradonowym .Radiobiologia i zagadnienia z nią związane wydały mi się wtedy adekwatnym niemachometrycznym odzwierciedleniem demilitaryzacyjnym.To co działo się później przekroczyło poziom moich najśmielszych oczekiwań.Salwatorianie rozpoczęli atak na mnie więc użyłem hagiografu do zbadania podstawowych danych najeźdzców , w tym samym czasie zaczęła mnie dotykać w intymne miejsca pani dorotka z "dziewczyn w bikini" co wprawiło mnie w osłupienie ,ona też tam była .Ekshibicjonistyczna swawolna maltretująca mnie dorotka postanowiła pomóc mi w obronie przed napastnikami dosiadając dwugłowego mamuta uzbrojonego w potęźne kolce jadowe i udało się .Po pokonaniu salwatorian wydostaliśmy się z toni wodnej na bezludną wyspe gdzie zamieszkaliśmy w drewnianym domku .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oo ja sobie przypomnailem sen dzisiejszy - Polska grała w barazach o awans na mundial z Czechami, oglądałem mecz w TV z jakimś kolegą. W czasie snu byla juz koncowka meczu i Polacy strzelili na 4-0 reakcja była raczej spokojna bo awans był juz w kieszeni bo w pierwszym tez wygralismy (chyba 2-0) wiem ze Polak, który strzelil podszedl do konca boiska i cieszyl sie w stylu Giggsa ;d Pamiętam, że mówilem coś "no i widzisz Smuda to jest jednak gość, 10 punktów zdobyli i jadą na mistrzostwa"
Powrót do góry
kwak
Gość





PostWysłany: Sob Lis 21, 2009 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O krfa!

W sumie to prze dokładnie nie pamiętam, ale zadawałem się z jakimś gościem, który miał związki z mafią (wyglądał podobnie do bohatera GTA 3) i po jakimś czasie on zapoznał mnie z szefem mafii, który przywitał mnie jak syna i był dla mnie miły. Szybko piąłem się w mafijnej hierarchi chodziłem w różne miejsca po narkotyki, widziałem różne zabójstwa i np. jak tną ludzi na kawałki, potem Don pokazał mi swoją siedzibę - coś jakby hangar. I przez chwile akcja toczyła się dalej Don traktował mnie jak swoją prawą rękę, po jakimś czasie chciałem z tym skończyć, ale bałem się, że zamordują mnie i całą rodzine. Ostatnia scena była rodem z filmu akcji - zabójca wtargnął do domu kolegi i zaatakował jednego gościa z nożem ale nagle wyskoczył drugi (wyglądał identycznie jak brat Michaela Scofielda) i go zastrzelił - strzelał do niego, a on ciągle stał na nogach i szedł na niego, dopiero trzecim strzałem wcelował w głowe i kolo padł, ale kolo zdążył rzucić nóż i ranił jednego. Wszystko wyglądało jak w hollywodzkiej produkcji (kamera itp.). No i wtedy się obudziłem nie pamiętając zupełnie tego snu, teraz sobie dopiero lekko przypomniałem. W każdym razie przez 5 minut po przebudzeniu byłem przekonany, że musze zmieniać nazwisko i uciekać stąd Laughing
Powrót do góry
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śniło mi się, że mumin_king budował studio filmowe na środku parku nieopodal mojego osiedla...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek