FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Sting

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o solowych dokonaniach Stinga?
Muzyka na wysokim poziomie
40%
 40%  [ 13 ]
lubię, ale nie przepadam
28%
 28%  [ 9 ]
są mi całkowicie obojętne
15%
 15%  [ 5 ]
nie znam
6%
 6%  [ 2 ]
nie lubię
9%
 9%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 32

Autor Wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 6:29 pm    Temat postu: Sting Odpowiedz z cytatem

Jak odbieracie muzykę tworzoną przez pana Gordona Matthew Sumnera po rozstaniu z kolegami policjantami?
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jaime



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 236
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Lubię, ale nie przepadam"? Ta opcja zostania zaznaczona tylko i wyłącznie przez schizofrenika Laughing Wink

Nie znam dobrze solowej twórczości Stinga, ale to, co słyszałem nie zachęca mnie do dogłębniejszego zapoznania się. Owszam, ma kilka udanych ballad, np. "Fields of Gold" tudzież "It's Probably Me" w duecie z Ericem Claptonem, aczkolwiek Jego muzyka wydaje mi się tj. jest dla mnie często nijaka... Wink
Innymi kawałkami, które słucham z przejemnością, są: "Mad about You", "Seven Days", "Desert Rose" tudzież "Fragile".

Jeśli już tak wspomniałeś o policjantach, to należałoby coś z tym fantem zrobić - zaraz tym się zajmę Wink

EDIT: Kiedy piszę te słowa na Radiu Zet leci "Rise and Fall" Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaime napisał:
"Lubię, ale nie przepadam"? Ta opcja zostania zaznaczona tylko i wyłącznie przez schizofrenika Laughing Wink

Źle zrozumiałeś. Można coś lubieć, ale nie uwielbiać, może tak należało to sformułować Wink
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak w przypadku The Police nie jestem jakimś wielkim fanem,ale posłuchać mogę.
Uwiebiam jednak Fragile(w wersji bez Iglesiasa),bardzo lubię Russians,lubię Englishman,If I ever lose my faith in you i pewnie parę jeszcze innych rzeczy.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sting ma sporo fajnych kawalkow, wiec czasami dla relaksu lubie sobie posluchac jego muzyki, bo wykorzystuje ciekawe brzmienia. I nie robi gniotow. Ale troche ma za duzo smetow...
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzmy,że szanuję tego pana i lubię niektóre Jego kawałki...
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lincia



Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 46
Skąd: Sanok

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre utwory mi się podobaja:) Ale nie słucham tego na codzien...
_________________
odchodze...pierdole...

Chwila Ciszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Owca



Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 249

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaznaczyłem odpowiedź pierwszą, bo istotnie jest to muzyka na wysokim poziomie. Niestety nie znam dokładnie całej twórczości pana Stinga, jednak jest wiele utworów, które bardzo lubię.
Kiedy "Desert Rose" był hitem na listach przebojów jakoś mi nie podchodził, jednak od jakiegoś czasu uważam go za jeden z lepszych kawałków Stinga. Poza tym bardzo lubię "Shape Of My Heart" szczególnie wykonania na żywo. "Englishmana" uwielbiam. Nie wiem czy jest sens wymieniać wszystkich które lubię więc wymienię tylko kilka. "Brand New Day", "Russians", "Heavy Cloud No Rain"...etc etc...Smile
Troche bardziej poznałem twórczość Stinga przed koncertem w Warszawie (tym słynnym koncertem z zajebistym nagłośnieniem). Koncert mi się niestety nie podobał, bo poza nagłośnieniem nie podobała mi się setlista (dokładnie już jej nie pamietam, ale wiem, że nie zagrał wielu kawałków na które czekałem..)Sad
Amen:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubie piosenki Stinga i to bardzo.Szczegolnie do plyty "Brand New Day".Ulubione utwory to min:"Children's crusade","It's probably me","If i ever loose faith in you","Seven days","Mercury falling","A tousand years".
Powrót do góry
ewysz



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 257
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorzucam 'Russians', 'Message in a bottle', bo 'Roxanne' to chyba jeszcze z zespołem było, czy nie?

Zaiste muzyka na wysokim poziomie, choć moja nauczycielka harmonii, po uslyszeniu jego koncertu stwierdziła, że pod względem harmonicznym do Queen się nie umywa. Smile
_________________
I know the pieces fit cause I watched them fall away...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zachwycam się płytą The Soul Cages. Po prostu perełka. A jak słyszę takie piosenki jak Why Should I Cry For You? i Wild Wild Sea, to czuje ciarki na plecach... Na pierwszej płycie solowej Sting jest jeszcze niezdecydowany jaką muzykę chce grać. Natomiast na Nothing Like The Sun to już ukształtowany artysta, choć produkcja jest nie najlepsza. Natomiast The Soul Cages to już mistrzostwo pod każdym względem. Wszystko jest tutaj na najwyższym poziomie. A Ś.P. Kenny Kirkland i Dominic Miller to najwięksi bohaterowie tej płyty. Te albumy uświadamiają mi, że jednak bardziej cenię Stinga solowego niż The Police...
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Iapetus



Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 10

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem pod wrażeniem tekstu do Mad about you. Jest genialny. Muzyka też jest super, ale dla mnie jest to jedna z tych piosenek, w których tekst góruje nad muzyką.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewysz napisał:
dorzucam 'Russians', 'Message in a bottle', bo 'Roxanne' to chyba jeszcze z zespołem było, czy nie?


"message in the bottle" to utwór the police Smile tak samo jak "Roxanne" .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Wto Gru 25, 2007 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ormus



Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 18
Skąd: Seven Seas of Rhye

PostWysłany: Wto Gru 25, 2007 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem! Lubię także pana Stinga, zarówno jeszcze z muzykowania z Police, jak i kariery solowej. Kawałki "Englishman" oraz "Fragile" to zdecydowanie moje ulubione i nigdy się nie nudzące.
_________________
'I've got a feeling this world is using me and you...'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gang9



Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 31
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo lubie Stinga- to zdecydowanie bardziej wyszukana muzyka niż The Police(nic im nie zażucając, bo tez lubie ;P), potrafił stworzyc wspanialy klimat, 'czepiał' się różnych gatunków i w każdym był dobry, no i jednak ma coś w tym głosie, mimo że nie jest może idealny, ale coś w nim jest, i to cos, co bardzo lubie Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię twórczość solowego Stinga. Chyba nawet stawiam ją nieco wyżej od twórczości The Police. Naturalnie zaznaczyłem opcję pierwszą Smile Moim ulubionym albumem jest "...Nothing like the sun".
Niestety stwierdzam też, że nowe tysiąclecie wpłynęło bardzo negatywnie na tego pana, bo jego głos jest coraz gorszy Sad Brzmi, jakby mu coś utkwiło w gardle (za przeproszeniem). Mam nadzieję, że inni też to zauważyli.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde, chyba będę zmuszony zakupić sobie album "Ten Summoner's Tales"... Ilość ponadprzeciętnego materiału zawartego tamże przytłacza mnie. A naprawdę już myślałem, że solowy Sting to takie pitu-pitu popłuczyny. O, ja głupi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jasiu



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 200
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Paź 31, 2010 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stinga lubie jako tlo np do sprzatania pokoju lub wieczoru z dziewczyna przy winie. Jako muzyke do uwaznego sluchania, w pelnym skupieniu - juz nie, chyba bym zasnal Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek