FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Jedzenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Lubisz jeść ?
Tak (Ślinka mi cieknie kiedy widze schabowgo :) )
61%
 61%  [ 38 ]
Jak muszę (jestem normalny człowiekiem)
29%
 29%  [ 18 ]
Nienawidzę !!! (Jeszcze trochę i wpdadne w anoreksję :( )
9%
 9%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 62

Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 1:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:

Ale żeby nie robić offtopu.
Ketchupy. Co sądzicie o Miwexie?

Nie mów że do pizzy bo z oburzenia zabiję... Razz
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co ja mam teraz napisać?
TAK lubię pizzę z ketchupem! Nie kryję tego! Jestem taki sam jak wy. Zejdźcie ze mnie. Czuję się wyobcowany przez Niemców.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 1:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pizzę k***a z ketchupem... to sosu do pizzy wystarczająco dobrego zrobić się nie da? Ja nie wiem co prawda czy w Rzekuniu przypraw brakuje czy co, koncentratu pomidorowego itd ale... matko boska, są pewne granice...! Razz
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 1:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:

Czuję się wyobcowany przez Niemców.

padłem. Laughing

aż bym Cię wrzucił do ZŁotych, ale mi się nie chce.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 1:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj spokój z tymi sosami. Ni to wspaniałe ni to zajebiste. Chyba, że taki jakie ty robisz. To co innego.

NAR, weź pliska wrzuć.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jeszcze sos po domowemu, się kuźwa rolnik znalazł. Jak chcesz na obiad pizzę, to idziesz krowę doić, żeby mieć mleko na ser?

Ketchup na tak, najlepszy jest Tortex, ale z Pudliszek takowoż gniecie.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 2:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Daj spokój z tymi sosami. Ni to wspaniałe ni to zajebiste.

Toć sos jest przynajmniej tak samo samo ważny jak ciasto- toppingi to się same robią (też mi filozofia pociąć cebulę czy paprykę i rzucić na coś okrągłego...)... no bez jaj... to ja się nie dziwię że Wam jakieś Oetkery smakują...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 2:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez kitu. Pewnie żeby pooglądać Barcelonę to sam zbiera 22 ludzi i ubiera ich w stroje Barcy i przeciwników by obejrzeć. Tylko skąd bierze Camp Nou?

No w każdym bądź razie u mnie ketchup to tylko Kotlin. Nie ma bata. Pudliszki też niezły, ale przejadł się.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 2:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko Pudliszki i tylko Pinkantny. Inne (Pudliszek) są nijakie. Inne nie-Pudliszek to juz w ogóle strata czasu. Wolę musztardę (i nie, kuwa, na pewno nie do pizzy... Laughing ).

mumin_king napisał:
Pewnie żeby pooglądać Barcelonę to sam zbiera 22 ludzi i ubiera ich w stroje Barcy i przeciwników by obejrzeć. Tylko skąd bierze Camp Nou?

Boskości nie próbuję ulepszać. Tylko to, co jest możliwe... Cool Pizza, sam koncept daje takie pole do popisu, no ludzie... Razz
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Nie Wrz 05, 2010 2:17 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 2:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tortex jest najlepszy, inne są za kwaśne/nie mają smaku.

A tak w ogóle to Wam wejdę w dyskusję i powiem, że pizza (zwłaszcza z sosem/ketchupem) to mało wyrafinowane danie i że stałabym się fanką kuchni żydowskiej (Żydzi, Żydzi usuwają krzyże), gdyby jedzenie w cudownej lubelskiej Mandragorze nie było tak kurewsko drogie. Tak samo "Babooshka" w Warszawie i jakaś tam z gruzińskim żarciem w Krakowie przy rynku - ogólnie mogę się do tego zassać. Cudowne jedzenie.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 2:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co konkretnie z kuchni żydowskiej, jeśli można zapytać? Czysta (żydokomuchowa) ciekawość...!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 2:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie bardziej typowo, bo danie obiadowe, kurczak opiekany w czosnkowej chyba panierce z pysznymi ziemniorami i sałatą z boskim sosem (brzmi banalnie do bólu, ale tak ani nie smakowało, ani nie wyglądało)... Jadłam też paschę (ten deser z sera białego, słodkawego?) - bez rodzynek byłaby naprawdę wspaniała. Herbatę ze śliwowicą, ale dostałam taki garnek, że wysiadłam. No i absolutny faworyt, czyli sok z cynamonu i jabłek. Ogólnie drób, jabłka, pomarańcze, cynamon, ziemniaki.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 2:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mmm- jabłko i cynamon, zajebiste, połaczenie...

Takie połaczenia w ogóle uwielbiam, jest seria takich dość klasycznych... w stylu pomidor-bazylia albo pomidor-kolendra, jabłko-cynamon, jagnięcina-mięta, indyk-żurawina, wieprzowina-jabłko... taka biblia, z która dalej można coś robić... właściwie na każdą kombinację mi ślinka leci...

Ten kurczak w czosnkowej panierce brzmi ciekawie. Generalnie to jest kuchnia której jeszcze nie znam dobrze i chcę się trochę bardziej zabrać. To jest jedna z nielicznych rzeczy jakie lubię w Angflii- że mogę tu różne rzeczy poznać, rózne kuchnie; więc uwżywam, próbując wyłapać pewne połączenia i sposoby dla siebie... Nie no, ten sok brzmi po prostu zajebiście...
Wcześniej już mówiłem, ze uwielbiam kuchnie hinduską i chińską (pewnie dlatego, ze pozwalają na wiele w kwestii przypraw), ale uwielbiam też węgierską czy meksykańską... chyba generalnie uwielbiam świat przypraw, Francuzi czy Włosi też potrafią z tym użytek zrobić... generalnie to jest co, co mnie osobiście rajcuje... bo wystarczy do takiego pomidora dodać bazylię i mozarellę i masz coś niesamowitego... albo kolendrę, czerwoną cebulę, limonkę i... salsa jak cholera gotowa w dosłownie 2-3 minuty- do tego upiec pierś kurczak w absolutnie podstawowych przyprawach i coś kapitalnego... To jest coś co mnie najbardziej rajcuje, co można zrobić z przyprawami, co w moim kraju być może nie jest oczywiste... Prostymi środkami- coś niesamowitego. Przyznam szczerze, ze nawet zdarza mi się oglądać różne programy kulinarne w angielskiej TV w poszukiwaniu fajnych, nietypowych rozwiązań...

...wno i wtedy to jest tak boskie, że żadne keczupy nie mają prawie racji bytu, chyba że na kanapce do pracy, z serem... Twisted Evil
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żydowskiej nigdy nie jadłem, alee fakt meksykańska czy węgierska (!) rządzą. Wszyscy się podniecają rodzimą kiełbasą, a ja w życiu nie jadłem lepszej niż węgierska. Ostra jak cholera, ale pyszna Smile

Qnegunda napisał:
Jadłam też paschę (ten deser z sera białego, słodkawego?)

brrr. Ogólnie obstaję za tym, że wszelkie sery białe (część żółtych też) i - zwłąszcza! - masło, powinny być prawnie zakazane.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
brrr. Ogólnie obstaję za tym, że wszelkie sery białe (część żółtych też) i - zwłąszcza! - masło, powinny być prawnie zakazane.

Wyjdź, bez nabiału nie da się żyć
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, żarcie w "Mandragorze" było rewelacyjne, moja cielęcina z ziemniaczkami była wręcz poetycka. Droga knajpa, ale jak się jest w Lublinie, to wstyd nie pójść.
Fajne żarcie (pierogi np) jest też w pobliskiej (koło Placu Po Farze) knajpie czeskiej.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o, a ja musiałem tempurę przenieść niestety na przyszły tydzień Sad Na szczęście wyszedłem z rodziną i zjedliśmy Shoarmę. No przefantastyczna rzecz. Już kiedyś ją jadłem, ale zapomniałem jakie to cudowne (ile togo) jest.
Fakt, że jedliśmy w Sphinksie więc nie wiem na ile zawartość tej Shoarmy była Shoarmańska, ale i tak bardzo mi smakowało.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sphinx też jest świetny. Ale ja nie o tym...

Wczoraj u Babci jadłem Ristorante z pieczarkami. Była fantastyczna.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyrodna babcia! Babcie na świecie są od tego, żeby wnusiom smażyć naleśniczki i mięsko, gotować kluseczki i w ogóle. Skandal, zgroza i chryja, ja bym zrobił burdę.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Sfinksik jest niezły, a przy okazji dają tak wielkie porcje, że ciężko to zjeść (a w moim przypadku to już coś Wink).

I tak wszelkie keczupy jedynie się nadają do frytek i jeszcze zapiekanek domowej roboty ewentualnie. A nie na pizzę, ie mówiąc już o innych daniach.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 12:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja chyba naprawdę jestem żarłokiem, bo taka porcja w Sphinksie jest właśnie idealna. Można spokojnie całą zjeść, a po niej czuję się obiadowo spełniony. Ale, ale - czy Ty wiesz, NAR, że te frytki były mrożone? Sphinx wcale nie hoduje ziemniaków za ladą!

Naleśniczki i mięsko to na obiad, a pyszniutką pizzę mrożoną dostaję wieczorami. Z moimi Dziadkami to generalnie jest tak, że Dziadek zawsze się śmiał ze wszelkich dań typu pizza, spaghetti, a odkąd jest dość schorowany, postanowił chyba spróbować. Teraz nie ma Babcinych zakupów bez kilku Ristorante, którą zawsze mnie poczęstuje, gdy do niej przychodzę. Smile Stoliczku, nakryj się!
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak byłem małym lemurkiem, to jeździłem z dziadkami na wieś, na miesiąc na przykład. Pierwszym pytaniem, jakie zadawałem, gdy zajeżdżaliśmy po rzeczonych dziadków było: "Babciu, spakowałaś mikser"? A potem dzień w dzień, przez miesiąc, naleśniki na śniadanie. Boże, arkadia <roztkliwia się>
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
To ja chyba naprawdę jestem żarłokiem, bo taka porcja w Sphinksie jest właśnie idealna. Można spokojnie całą zjeść, a po niej czuję się obiadowo spełniony. Ale, ale - czy Ty wiesz, NAR, że te frytki były mrożone? Sphinx wcale nie hoduje ziemniaków za ladą!

ale ja o tych frytkach to nie mówiłem o sfinksowych tylko tak ogólnie. Jakieś na mieście w łapę kupione by było co przegryźć podczas marszu czy pff nie wiem zrobione samemu w domu.
W Sphinksie to ja pieczone ziemniory se wziąłem/biorę. Cool I 3 sosy do nich... matko zgłodniałem.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mogę, czy ktoś poza lemurem i mną w ogóle uznaje tutaj jakieś żarcie nie-domowe? Nie wiem, trzeba by Dagę spytać, ile jest chemii w żarciu ze sklepowych półek i na ile jest ona groźna. Ale - piszę całkiem serio - mam wrażenie, że Wy nawet kukurydzy z puszki nie kupicie, bo jej sami nie zrobiliście. Razz

NAR, który sos z tych trzech smakuje Ci najbardziej? Twisted Evil

Połączenie Babcia i mikser kojarzy mi się jednoznacznie z jej koktajlem z truskawek. Na wieś jeździć nie musiałem, bo dzielę z Dziadkami podwórko (co ma jedną wadę - mniej emocjonalnych wspomnień), ale gdy tak sobie pomyślę... Och, albo jak Ojciec robił banany na patelni i dodawał Nutellę... Ja nie chcę na drugi rok studiów, tylko do przedszkola! Sad Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no daj spokój Misiu jak każdy normalny człowiek, bardzo lubię niezdrowe żarcie z różnych fast foodów. A że wolę pizzę po domowemu, czy też ze uważam że nic sięn ie może równać ze schaboszczakiem robionym przez moją matkę no to cóż... no tak jest po prostu Wink

Misiu napisał:

NAR, który sos z tych trzech smakuje Ci najbardziej? Twisted Evil

bardzo chamskie i zdradzieckie pytanie. Mimo iż czosnkowy wymiótł to muszę niestety powiedzieć, że ten czerwony, ostry Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieee, najgorszy jest. Słodko-kwaśny rządzi, ten jasnopomarańczowy. Sphinx ma też świetne makarony - carbonara to mistrzostwo, choć boczku jednak ciut za dużo. W ogóle, to uwielbiam makarony, cholera. Spaghetti to bym sobie w akademiku robił kilka razy w tygodniu, gdyby mi się chciało. Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest niby słodko-kwaśny? Z której strony niby? Wink Toć to był jakiś majonezowato jakiś. Też zajebisty, fakt.

EDIT (by dobić Misia)
Zapiekanka* domowej roboty o prawie pierwszej w nocy rox.

*
jeżeli tak można to nazwać Laughing

_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 1:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młody Głupcze, zjadłem dwie jakieś półtora godziny temu przed telewizorem, gdy podziwiałem nogi Dagmary Kaczmarek. Twisted Evil Długa bułka z szynką, serem żółtym, mozarellą i ketchupem.

A czy słodko-kwaśny to nie wiem, ale świetny.

To chyba jedyny temat, w którym pieprzymy głupoty, ale ciągle na temat. Laughing
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 1:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to tak jak ja. W sensie, że nie Kaczmarek, ale zapiekankę. Bagietka/chleb mnóstwo wędliny i sera (obok pizzy to chyba jedyna 'porawa' w której toleruję takie ilości tego czegoś) cebula. Piekarnik. Keczup. Przełyk.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Ale - piszę całkiem serio - mam wrażenie, że Wy nawet kukurydzy z puszki nie kupicie, bo jej sami nie zrobiliście. Razz

Kupimy- z tej kukurydzy zrobiłbym Ci takie placki że nie znalazłbyś zadnego przymiotnika... do tego z sałatką ze zrobinym na patelni (bez oleju) słonecznikiem... mniam...

Tu nie chodzi o to, czy ja jem poza domem czy nie- oczywiście że jem. I jadłem rzeczy milion razy lepsze od czegokolweik co sam będę kiedykolwiek potrafił przyrządzić. Ale to były/sa dobre restauracje a nie Domino Pizza albo mrożonka ze sklepu... Taki mały snobizm, jeśli chodzi o jedzenie. To jak z winem- no kurde, jest powód dla którego Bordeaux jest tak cenione i koniec i nikt mi nie wmówi, że jakaś Sofia (którą też lubię!) czy coś podobnego jest lepsza...

Takich rzeczy z wokiem jak chińczycy w China Town w Londynie to ja długo (jeśli kiedykolwiek) nie zrobię; lepszego curry niż na Soho też nigdzie nie ma. We Wrocku znam 1-2 świetne restauracje, bodaj włoską i francuską... tylko wszelkie orientalne (przynajniej 5 lat temu, bo wtedy ostatnio byłem) były naprawdę okropne i z prawdziwą kuchnią tamtego regionu miały niewiele do czynienia...

Tu nie chodzi o to, czy ja jem pizzę ze sklepu. Oczywiście że się zdarza Razz Ale mimo jadania bardzo ostrych dań (takie Vindaloo to potrafi być niesamowity ogień- ale jeśli zrobiony ze swieżego chili a nie z proszku to... wow) zostało mi trochę kubeczków smakowych żeby stwierdzić, że to tylko dość marna namiastka, coś na zapchanie i tyle. We Wrocku mam słabość do knyszy. Nigdy nie powiem że to coś cudownego- ale przed kupieniem gdzieś jadąc powstrzymac się nie potrafię Wink Więc to nie jest podejście na zasadzie "a fe, takich rzeczy nie dotykam" Wink Ale z drugiej strony jak słyszę o dodawaniu keczupu do pizzy to zastanawiam się jak mało w niej musi być smaku... Laughing

Zgłodniałem przez Was, młotki, a to niezdrowo tak późno jeść... Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 12 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek