FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Alice Cooper
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Alice Cooper (Band)
To ta laska za którą wzdychali Smokey?/nie znam
16%
 16%  [ 10 ]
Antychryst! Satanista! Łolaboga/nie lubię
10%
 10%  [ 6 ]
A niech sobie pali kościoły/ni mnie ziębi, ni mnie parzy
13%
 13%  [ 8 ]
Skusiłeś mnie wysłanniku Satana/może warto bliżej się zapoznać?
10%
 10%  [ 6 ]
Ckliwy Alice? Oh, tak.../lubię ballady AC
1%
 1%  [ 1 ]
Skalny Alice? All right!/lubię rock'owe wcielenie AC
11%
 11%  [ 7 ]
Metalowy Alice? FAAAAKAAAA!/lubię metalowe pieśni AC
1%
 1%  [ 1 ]
Skalny Alice z Metaliczną powłoką, który jednak ma serce pod tymi warstwami/lubię całokształt AC
35%
 35%  [ 21 ]
Wszystkich Głosów : 60

Autor Wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On się chyba sam nie chce odcinać od Welcome to My Nightmare. Non stop tylko nawiązuje do niego.
Jeśli wszystko będzie tak piękne to naprawdę będzie coś zacnego. Czekam, a dynamit jest w mojej dłoni.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Jasiu



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 200
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caly pomysl dopisywania dalszego ciagu do slynnych albumow wydaje mi sie watpliwyl. Taki artysta jak Alice powinien patrzec w przyszlosc a nie wstecz. Zrobic cos nowego, odwaznego. Ostatnie trzy albumy tylko utylizowaly pomysly z lat 70, i to zaostrzylo apetyt na cos swiezego. Oby ten nadchodzacy album byl w stanie mnie przekonac, ze Alice jeszcze sie nie skonczyl. Jestem jego najwiekszym fanem na Ziemi i chce w to wierzyc, tym bardziej, ze wspolpracuja z nim tacy kozacy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alice w wywiadzie powiedział, ale wyjdzie, iż napisał:

Ten songs are written already. It’s going to be called The Night Shift. The concept is, it’s a really dark radio show where I’m the disc jockey, and every song I play will be by a different fictitious band. At some point, you’ll realize this disc jockey is a little bit more than that. And I’m sure there will be some kind of a twist ending.

_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gosiakn



Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 421
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapowiada się ciekawie, nie ma to jak fabuła do płyty wg Coopera Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jasiu



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 200
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O co biega? beda dwa albumy? Welcome to My Nightmare 2 i Night Shift?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Welcome 2 My Nightmare/Welcome To My Nightmare 2 było tylko roboczą nazwą z tego co się orientuję. Najwyraźniej koncept poszedł w inną stronę.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gosiakn



Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 421
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"The Night Shift" to był zdaje się tytuł roboczy, który pojawił się w nowinkach w okresie marzec-maj 2010, później figuruje już tytuł WTMN II, na stronie oficjalnej jest tylko ten drugi tytuł. Przy wzmiankach o obu tytułach pojawia się też nazwisko B. Ezrin, więc chodzi zapewne o jedną płytę. Chyba że jest jeszcze jakaś mroczna tajemna praca za kulisami Twisted Evil Wink druga możliwość, to że "The Night Shift" to oddzielny projekt, do myślenia o czym skłania opis fabuły, ale nigdzie nie ma potwierdzonego tego tytułu, że to coś oddzielnego i że będzie się coś z tym działo.

tutaj jest jakaś wzmianka z 26 lipca z tytulem "The Night Shift":
http://www.fearnet.com/news/b19729_alice_cooper_tapped_new_horror_film.html

ufałabym jednak oficjalnej stronie Coopera i czekała na WTMN II Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jasiu



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 200
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawac mi ten album szybko, bo stare juz mam na maksa zajechane Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Pią Wrz 17, 2010 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy książka Golf Monster to jego jedyna biografia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jasiu



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 200
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Wrz 18, 2010 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkadiddle napisał:
Czy książka Golf Monster to jego jedyna biografia?


Nie, ale chyba jedyna auto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2010 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłam już sama to, czego szukałam ( Arrow lista biografii), a teraz mam pytanie - czy są jakieś jego biografie po polsku?

Może kogoś to zaciekawi, jeden z wyników moich poszukiwań - wspomniana autobiografia w audiobooku - czytana przez samego AC. Mr. Green Można posłuchać fragmentu, można kupić całość.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jasiu



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 200
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo, chcialbym takiego czegos posluchac do snu - nie dosc, ze zycie mial ciekawe, to jeszcze barwa jego glosu... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesoła nowina - Alice Cooper Band dołączą do zacnego grona R'n'R Hall Of Fame w roku 2011. Czyżby szansa na mały reunion (skoro Dennis i Neal pracują z AC nad nowym albumem...) i zagranie chociaż jednego utworu (zapewne School's Out albo 18 )? Mam nadzieję, że tak Smile. A oto co mówią sami zainteresowani:

Dennis Dunaway napisał:
This proves that Glen, Neal, Alice, Michael and I (and all of our fans) weren't so crazy after all. I'm absolutely thrilled because, let's face it, this great honor is about as good as it gets


Neal Smith napisał:
Sometimes, aswe were blazing a new theatrical trail in rock, there were moments in the career ofour band that overwhelmingly exceeded even our monstrous expectations. Being inducted into "The Rockn' Roll Hall Of Fame, Class Of 2011,"with my four best friends Michael, the late Glen Buxton, Alice and Dennis, is one of those incredible moments for our one of a kind rock band


Alice Cooper, ale nie zespół, tylko Vince napisał:
Take one part Yardbirds, one part West Side Story, starring Bela Lugosi and Bette Davis, and you have Hellzapoppin! and then POOF !! -- and you have Alice Cooper. Now if you can digest that, and the Rock n Roll Hall of Fame can digest that, we will happily be the Hall's arch villains. We are grateful from the bottom of our black little hearts.


Michael Bruce napisał:
The band that couldn't shoot straight strikes again, from having all our hits to being in so many Top 100 all-time polls -- be careful what you wish for because with hard work and perseverance and a good group of people like Neal, Dennis, Alice and Glen, you just might get it. It's just a shame that Glen couldn't be here with us to share in it, but we do also share this with (producer) Bob Ezrin and (manager) Shep Gordon, without whom...

_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!


Ostatnio zmieniony przez mike dnia Sob Gru 25, 2010 12:42 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jasiu



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 200
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Gru 24, 2010 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda nie tak zacne to grono (cale to Hall of Fame to jakis zart), ale zagraja razem na pewno - byloby milo zobaczyc jeden z najlepszych zespolow rockowych pierwszej polowy lat 70 znowu razem. No, oprocz jednego pana Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mar



Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na chwilę obecną jest to jeden z moich ulubionych artystów, chociaż nie znam jego całej dyskografii to jednak to co znam uważam za co najmniej dobre.

Z okresu AC Band najbardziej wielbię Billion Dollar Babies, ale jeśli na Killerze znajdzie się utwór na poziomie Halo Of Flies to może się to zmienić Smile School's Out aż tak mnie nie porwał, choć swoje perełki miał (jazzowy Blue Turk!)

Lepiej kojarzę solowego Coop'a, Welcome To My Nightmare to świetny album; Years Ago + Steven (w szczególności) + The Awakening miażdżą, warto też zwrócić uwagę na Cold Ethyl, czyli solowa odpowiedź Alice'a na I Love The Dead.
Albumy z wczesnych lat osiemdziesiątych są zaś niesamowicie dziwne, Flush The Fashion i Special Forces brzmią jakby napisał je jakiś wywrotowiec siedzący w psychiatryku. Wszystko jest tu tak pokręcone, że głowa mała, melodia, teksty. Mimo wszystko te longplaye nie należą do moich faworytów, brakuje im, hmm, paru naprawdę wybijających się utworów. Znaczy, są to dobre albumy, ale nie ma na nim piosenki, która zamiatałaby wszystko i wszystkich.
Takie coś znajdę na DaDa, jednym z najbardziej szalonych tworów ever. No rany! Od początku do końca atmosfera na albumie jest po prostu niesamowita, słuchając ma się wrażenie jakby siedziało się w zakładzie dla obłąkańców. A takie I Love The America i Scarlet And Sheba (o czym to w ogóle jest, zawsze sobie to tłumaczyłem, że o jakimś chorym trójkąciku Laughing ) to już kompletna miazga.

Niesamowite jak późniejsze albumy AC różnią się od nich. Z tych glamowych najbardziej lubię Hey Stoopid, z metalowego oblicza znam Brutal Planet, do którego mam dość dziwny stosunek. Trzy utwory na nim uwielbiam, a reszta już słabiej, no cóż...
Najnowszy album na kolana mną też nie rzucił, ale warto było go przesłuchać dla samego Killed By Love, czekam oczywiście na nowy album, mam nadzieję, że będzie podobny bardziej do Dirty Diamonds, niż do Spidera Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jasiu



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 200
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Gru 27, 2010 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie slyszales calego Killera? Toz to album-pomnik, bez slabego momentu. Moj ulubiony obok Love it to Death, Billion Dollar Babies i Dada. Halo Of Flies to moj faworyt, ale sporo jest kawalkow na tym samym poziomie (choc nie tak progresywnych).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Utwór z nadchodzącego albumu:

I'll Bite Your Face Off

Cóż, bardzo przyjemny rocker, co tu dużo gadać. Nic super-hiper-ambitnego, ale chyba też niczego takiego nie oczekuję. A buja nieźle Smile.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 6:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w końcu ma byćdrugi Welcome to My Nightmare czy oddzielnny koncept.

Sama piosenka nic nowego, ale Alice lubi się za to jaki jest. No.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma nawiązywać do muzyki z lat '70, nowy, jeszcze gorszy koszmar. Coś w tym stylu. Razz
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Welcome 2 My Nightmare
Track Listing

1) I Am Made Of You
2) Caffeine
3) The Nightmare Returns
4) A Runaway Train
5) Last Man On Earth
6) The Congregation
7) I’ll Bite Your Face Off
Cool Disco Bloodbath Boogie Fever
9) Ghouls Gone Wild
10) Something To Remember Me By
11) When Hell Comes Home
12) What Baby Wants
13) I Gotta Get Outta Here
14) The Underture

Poza tym na kilka tygodni przed premierą albumu pojawi się specjalne wydanie magazynu Classic Rock, do którego dołączony zostanie caluśki album z dwoma bonusami: Under The Bed i Poison (Live from download). Sam numer zaś w całości poświęcony zostanie karierze Coopera oraz pracom nad W2MN.

Właśnie w takich chwilach myślę - dlaczego QP nie może robić takich rzeczy? Razz
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy premiera?
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Europie 17. października.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Sro Lis 09, 2011 2:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Sie 08, 2011 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do dostępności w Polsce - nie wiem. Pytanie, czy jakiś Empik zdecyduje się sprowadzić pismo o Alicji, której w Polsce nie zna prawie nikt Razz

Mnie najbardziej rozbawił tytuł Disco Bloodbath Boogie Fever, spodziewam się humoru rodem z Goes To Hell. Poza tym Alice zapowiedział mieszankę stylów (od klasycznego rocka, przez punk [Shocked] po "ciężkie disco" - cokolwiek by miało znaczyć...). Poza tym ma być powrót do humoru lat '70.

Czekam na tę płytę z niecierpliwością. Zastanawia mnie, czy będzie to kolejna płyta z solidnym, zabawnym, rockowym graniem (na co wskazuje I'll Bite Your Face Off, który zadebiutował live jakiś czas temu), czy jednak rzeczywiście powróci shock rock lat '70 Smile.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Wto Sie 09, 2011 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Sro Lis 09, 2011 2:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I'll Bite Your Face Off (live) w świetnej jakości. Was też (tzn. te dwie osoby, które to interesuje Razz) rozbraja kurteczka "New Song"? Wink
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po tym co usłyszałem trochę się obawiam o ten album. Znaczy on poniżej pewnego poziomu nie schodzi, ale coś na miarę Dirty Diamonds mógłby nagrać jednak.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Sie 21, 2011 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Welcome 2 My Nigthmare - previewy wszystkich kawałków - posłuchajcie Nightmare Returns!!! Very Happy

EDIT: No dobra, dopiero teraz zauważyłem, że The Nightmare Returns trwa nieco ponad minutę, więc nie ma się czym podniecać. A The Underture kopiuje melodię z Awakening...

Po tych krótkich wstawkach brzmi ten album dość radośnie, przynajmniej w warstwie muzycznej, a nie tak jak zapowiadał Cooper jeszcze bardziej mrocznie, niż jedynka. Zobaczymy co z tego będzie. Niemniej trzeba przyznać, że nawet w tych urywkach parę razy czułem powrót do korzeni (np. Caffeine pachnie mi trochę jak Cold Ethyl, a Disco Bloodbath ma coś z albumu Goes To Hell... [btw - ja chcę klip do tej piosenki! Rządzi nawet po tych 30 sekundach xD])

EDIT 2: Dwa kawałki wyemitowane podczas Nights With Alice Cooper
Jest chyba tak jak pisał Mumin - na poziomie Along Came A Spider, Eyes Of Alice Cooper, ale bez szału. Słucha się przyjemnie, ale to w zasadzie wszystko.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Sro Lis 09, 2011 2:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Sie 24, 2011 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest i oficjalny teledysk do I'll Bite Your Face Off. Johnny Depp się załapał, poza tym nic ciekawego w sumie Razz.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek