FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
RELACJE: festiwale, open-airy, koncerty lokalne...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 21, 2011 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki napisał:


Szlag by to trafił Confused. Z informacji o tym koncercie wynikało,że to będzie tylko akustyczne pitu-pitu.


Nie chce mi się szukać obrazka z facepalm-em... To "pitu pitu" było ... w sumie nie chce mi się szukać dobrego słowa, żeby opisać jakie to pitu pitu było wspaniałe Razz
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Lis 22, 2011 1:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=QDCiAXrEnV0

Masz tu to swoje pitu pitu... Rolling Eyes Jakość oczywiście beznadziejna, ale daje ogólny pogląd na to jakie to było wspaniałe na żywo.

A tu drugi przykład. Gdy wchodziły smyki ... klękajcie narody

http://www.youtube.com/watch?v=iCbYUFFkmTM
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Lis 22, 2011 1:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy w7 się zincubusował? Bo mam wrażenie jakby się zincubusował.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Lis 22, 2011 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Czy w7 się zincubusował? Bo mam wrażenie jakby się zincubusował.


Wszyscy mnie oskarżają Confused

A ja się tylko do Anunakiego w sensie stricto zwracałem z tym cytatem dosłownym "pitu pitu". A reszta przy okazji miała docenić. Nie znacie się. Dwa odbyty zamiast uszu. O!
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 22, 2011 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=QDCiAXrEnV0

Masz tu to swoje pitu pitu... Rolling Eyes Jakość oczywiście beznadziejna, ale daje ogólny pogląd na to jakie to było wspaniałe na żywo.

A tu drugi przykład. Gdy wchodziły smyki ... klękajcie narody

http://www.youtube.com/watch?v=iCbYUFFkmTM


Słuchało mi się nawet przyjemnie Razz.Może jeszcze kiedyś,gdzieś uda mi się ich zobaczyć na żywo Wink.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Sty 22, 2012 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Steven Hogarth - Paryż 21.01.2012 - najlepszym dniem mojej muzycznej kariery. KROPKA

Jeśli spodziewasz się postu absolutnie marillonanistycznego - nie czytaj dalej. Nie zainteresuje Cię. Nie uwierzysz. Idź posłuchać swojej muzyki.

Pewnie w tym momencie nie pamiętam już połowy koncertu. Co lepsze smaczki oczywiście pozostały w głowie, ale ... ale to było niemal mistyczne przeżycie. Nikt, absolutnie nikt nie ma takiego kontaktu z publicznością jak Hogarth. I żeby nie było za mało. Nikt, absolutnie nikt nie jest tak autentyczny i szczery w tym co robi.
Żaden Waters, Pendragon czy nawet Marillion. Gdy nachodzą na osobę Hogartha pewne wymagania od pozostałej części jego rock'n'rollowego bandu (jak to sam określił Marillion Laughing ) musi się niestety poddać pod tę jurysdykcję. Ale na szczęście ktoś wymyślił coś takiego jak H Natural. Czemu?

Godzina 21 z 2 lub 3 minutami i nagle cisza. Gasną światła, pozostają tylko świeczki (około 30) i wchodzi Hogarth. Od razu czuć, że będzie to coś wspaniałego. Od razu zamiast coś zagrać dochodzi do monologu tegoż. Ileż on ma do powiedzenia w sposób wyzbyty jakiejkolwiek wyższości. Jaki on potrafi wprowadzić klimat do sali wypełnionej ludźmi, którzy przyszli tylko dla niego. W ogóle jego zainteresowanie tym, skąd ludzie przyjechali (POLAND!!!!!! Razz ) to coś arcymistrzowskiego. Pierwszych 10 minut i śmiałem się mocniej niż przez ostatni rok razem wzięty. Wchodzi muzyka i od razu klimat który można ciąć nożem. Niby na poważnie ( w związku z tematami utworów), ale jednocześnie z dystansem. Coś po prostu wspaniałego. Muzycznie był to przekrój przez największe hity Marillion, utwory właściwie nie grane na żywo, a do tego ulubione covery H. I gdyby jeszcze setlista była ustalona z góry. Ale gdzie tam. Zgodnie z planem H zagrał może 2 utwory. Reszta to właściwie tylko życzenia publiczności. This Train Is My Life, Hollow Man, Hard As Love, Famous Blue Raincoat, Imagine, Cover My Eyes, Easter. Człowiek tak niesamowicie życzliwy... nic się nie zmieniło od Charlotty, chyba że na lepsze. Nie żałuję ani minuty podróży do i z i w Paryżu. Nie żałuję ani złotówki, a tych przecież poszło więcej niż na normalny koncert. Jak będę mógł - za rok znów gdzieś polecę i usłyszę to jeszcze raz. A dodatkowo na sam koniec. Wiadomość od samego Hogartha. Do zobaczenia w tym roku na koncercie z moją rock'n'rollową grupą.

Jak do tej pory byłem cierpliwy, tak teraz po płycie Pete'a i koncercie Hogartha po prostu nie wytrzymuję tego ciśnienia. To nie jest zwykły twór muzyczny.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek