FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
RELACJE: festiwale, open-airy, koncerty lokalne...
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 12:32 pm    Temat postu: RELACJE: festiwale, open-airy, koncerty lokalne... Odpowiedz z cytatem

Rzucam taki temacik, w którym możecie relacjonować i opisywać imprezy muzyczne na jakich byliście (ofkors koncerty Queen i innych artystów, którzy mają swoje tematy w Another World, wypadałoby komentować w ich kącikach). Nie robię tego bezpodstawnie, ponieważ dzisiaj wybieram się na lokalny festiwalik "Magia Rocka" z całkiem niezłą obsadą (m.in. Hunter, Kat, Perfect). A zatem jutro możecie się spodziewać recenzji Wink Wpisujcie również swoje doświadczenia.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to hunter jednak nie padl? a na hunterfescie zapowiadali, ze to ich ostatni koncert po przyjeciu, jakie ich spotkalo... Twisted Evil

co do tematu, to troche sie spozniles, bo wiekszosc festiwali juz sie odbyla w tym rocku, no ale bedzie temat na lata nastepne...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tegoroczny Sopot to nie jest festiwal przypadkiem? Laughing

Rok temu był temat o Sopocie, może tutaj więc zamieszczę.

Jak Wam się podobały występy wykonawców i 'wykonawców' ? Pobieżnie oglądałem, nic ciekawego tak uważam. Nie wiem, ale nie podobał mi się wokal Saszy z The Jet Set, Brainstorm nawet nieźle wypadli. Mezo i ekipa, niespecjalnie, może z mojego stosunku do takiej muzyki. Reszta ot reszta. Stachursky ze słowikiem publiczności był do przewidzenia (kiedy tylko go wyłonili do finału) bo swojak - krajan. Bursztynowego Mattafixa nie widziałem. Bardziej jestem ciekaw setlisty Eltona Jana (aka Ciocia Ela), jakie 'hiciory' tym razem usłyszymy. Zeszłoroczni Scorpionsi byli najlepsi, czy Elton będzie tym razem?
_________________


Ostatnio zmieniony przez CORAX dnia Pią Wrz 01, 2006 11:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieje, mimo ze nie uslysze, ze zagra troche staroci porzadnych takich jak love lies bleedin' czy crocodile rock i pare innych rock n' rollowych kawalkow, a nie tylko te smuty, ktore nagrywa od jakichs 20 lat... no ale pewnie moje nadzieje o kant kibla rozbic...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elton jak Elton ja czekam na recital Katie Meluy [nie wiem jak sie odmienia]
A Ciocia pewnie zagra Saturday Night Allright i króla lwa i jeszcze pare smutow jak Bizon mowi, bo o taki set, o jaki pokusil sie na Live 8 nie mamy co liczyc Sad
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 12:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat 'snaff' tez bym chcial, bo to jeden z tych starych rn'rollowych kawalkow Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 1:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja własnie napisałem ze bedzie to jedyny rocker, a reszta smuty Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tymczasem obiecana relacja...

Tytuł: MAGIA ROCKA 4
Data: 1 września 2006 r.
Miejsce: Lyski k/Rybnika Cool
Gwiazdy: Hunter, Kat, Perfect.

Festiwalik "Magia Rocka" jest dla mnie swoistym fenomenem. To już czwarta edycja, a ja za każdym razem głowię się, jak organizatorom udaje się zwołać do takiej pipidówki wykonawców dużego formatu. Lyski to zwyczajna wiocha jakich wiele, którą trudno nawet zauważyć, gdy się przez nią przejeżdża. Lasy, pola, gospodarskie zabudowania i... jedna z większych imprez rockowych w tej części Polski.
Załapałem się na festiwal - jak to mówią - "psim swędem", po prostu kumpel zapytał mnie telefonicznie czy nie wybrałbym się z nim. Mając bilet za darmo, odmówiłbym chyba tylko wypadu na Arkę Noego Wink , więc skwapliwie się zgodziłem. Ok. 18:00 rzeczonego dnia siedzieliśmy zatem w samochodzie kumpla, z sercami pełnymi optymizmu, i bagażnikiem... browarków.
Pogoda dopisała - nie było zbyt słonecznie, ale przynajmniej nie lało. Na miesjcu zameldowaliśmy się przed siódmą i po pobieżnym rekonesansie oraz uszczupleniu zapasów złocistego z pianką udaliśmy się pod scenę. Właśnie skończyły się produkować lokalne zespoliki i trwała przerwa techniczna, po której miał nadejść długo oczekiwany występ Huntera. Czas wypełniony był rozmowami, zakupami na pobliskim straganiku z bibelotami oraz idiotycznymi konkursami, w których główną nagrodą był np. bon do zrealizowania w studio tatuażu.

HUNTER
Na ten zespół ostrzyłem sobie ząbki. Choć nie jestem ich murowanym fanem, znam doskonale płytkę "MedeiS", która robi całkiem niezgorsze wrażenie. Chłopaki zjawili się na scenie grubo po siódmej, wzbudzając wielki entuzjazm zgromadzonej publiki.
Pierwsze wrażenie? Pozytywne. Jakość dźwięku mogłaby być co prawda dużo lepsza, a w zakresie inscenizacji również nie było fajerwerków. Widać, że zespołowi dużo brakuje do scenicznych weteranów, ale słuchało się tego całkiem przyjemnie. Sporym zaskoczeniem była dla mnie również obecność na scenie... skrzypka. Facet nie był Paganinim, ale fajnie sobie radził, zagrzewał publikę i wypełniał drobne przerwy graniem klasycznych kawałków, jak np. marsz pogrzebowy. Świrował miejscami nieziemsko, zakładając maskę na wzór kolesi z Lordi, czy doczepiając do smyczka... sztuczne ognie. Wszystko to sprawiało, że widowisko było bardziej urozmaicone i wywoływało dziki aplauz młodzieży.
Na początek poleciały numery z najnowszej płytki, której znajomość jest w moim przypadku nieco ograniczona. Na szczęście zagrali również sprawdzone szlagiery, każdy z nich okraszając interesującą zapowiedzią (np. "Wojenko, wojenko cóżeś ty za pani? Że za tobą idą chłopcy pojebani!" Laughing ). Muzycznie bez zarzutu - przy szybkich kawałkach dźwięk co prawda się zlewał, ale takie np. "Kiedy Umieram", odśpiewane przy wsparciu publiczności brzmiało już naprawdę kapitalnie.
Mógłbym przyczepić się do strojów zespołu i zrobię to z przyjemnością Twisted Evil Gdybym chciał oglądać kolesi w kolorowych T-shirtach i przydługich bojówkach, wybrałbym się na koncert Slipknota Twisted Evil
Hunter spędził na scenię godzinkę ze sporym hakiem, a ich występ zaliczam do udanych.
Plusy:
+ kawał fajnej muzy,
+ byli pierwsi Wink
+ urozmaicenie występu (skrzypek!)
Minusy:
- reżyseria dźwięku mogłaby być lepsza,
- czasami dawał się we znaki brak doświadczenia,
OCENA: 4+/6

KAT
Kolejny punkt programu - "Kat" z Romanem Kostrzewskim, był dla mnie wielką niewiadomą. Twórczość kapeli znam ledwie pobieznie, byłem raczej ciekawy pana Romka jako człowieka. Zjawił się na scenie około 21:15, ubrany w charakterystyczne, obcisłe, czarne rajtuzki.
I tutaj pierwszy zgrzyt... Dźwięk brzmiał KARYGODNIE! Dla kogoś, kto niezupełnie orientuje się w dyskografii wykonawcy było to szczególnie zabójcze. Koniecznośc wyłapywania resztek słów z chaotycznie dochodzących ze sceny dźwięków to nie jest to, co tygrysy lubią najbardziej.
Uwagę zwracała choreografia wokalisty - wiedziałem, że to świr, ale takiego czegoś się nie spodziewałem. Można zadać sobie pytanie, czy w dobrym guście są takie groteskowe wygibasy w wykonaniu - bądź co bądź - starszego faceta... Mnie tam się podobało Wink W przerwach między piosenkami Roman dowcipkował, przeklinał i robił te wszystkie rzeczy, które wystarczają na nawiązanie świetnego kontaktu z publiką. Widać, że to weteran sceny, pozbawiony kompleksów nieobcych młodszym kolegom.
Kat zabawił na scenie chyba ciut zbyt długo (do jedenastej) - biorąc pod uwagę "ciężkostrawność" tej muzyki, nie było to dobre posunięcie. Pod koniec występu gromadki ludzi zaczęły zdążać do bufetu, a i wołanie o bis było jakieś takie niemrawe...
Plusy:
+ kontakt z publiką
+ klimacik
Minusy:
- dźwięk!
- pod koniec - nużące
OCENA: 3+/6

PERFECT
Na koniec pozostawiono występ zespołu, który traktowałem raczej jako ciekawostkę, a miał stać się gwoździem programu. Grzegorz Markowski i ekipa od razu dali czadu.
Nie minął początkowy "Idź precz!", a publika była tak nabuzowana, że zeżarłaby panu Grzesiowi z ręki nawet karmę dla psów. Techniczny zespołu sprawił się znakomicie - dźwięk był czyściutki, brzmienie selektywne. Wielkie wrażenie robił również poziom artystyczny występu.
Po prostu pełen profesjonalizm! Ludziska wrzeszczały, że "chcą być sobą", Grzesiu bujał się jak podpity robocop Wink , a fizyczny walił pałkami w zestaw jak Zwierzak z Muppetów Wink Widać 25 lat doświadczenia na scenie i przed kamerą. Nie mam pytań! Po prostu pełen profesjonalizm, a zarazem imponujący luz i widoczna przyjemność z grania! Markowski podczas jednej solówki zdążył pogadać z technicznymi, napić się browara i wypalić szluga, a potem jeszcze wracał do ludzi i dawał takiego czadu, że niejeden młodzieniaszek mógłby pozazdrościć wigoru i formy wokalnej.
Zwróciło moją uwagę, że panowie z Perfectu jako jedyni wspomnieli o tym, że dochód z koncertu miał być przeznaczony na leczenie 9-letniej dziewczynki z cukrzycą. Markowski wrzucił trochę forsy do puszki i zaprosił ludzi do zrobienia tego samego. Pełen respect.
Zagrali największe przeboje, dali wspaniały show, a jeszcze pozostał niedosyt. Nigdy nie byłem fanem Perfectu, ale ich występ zrobił na mnie kolosalne wrażenie. Choćby po to, by ich zobaczyć, warto było iść. Występ zakończył się ok. 2:00.
Plusy:
+ reżyseria dźwięku!
+ profesjonalizm, a zarazem luz
+ stare, dobre hity
+ kontakt z publiką
+ poziom artystyczny
Minusy:
- ta nawalona kobita przede mną Wink
OCENA: 666/6 Cool

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elton jak na swój wiek dał czadu, nie zabrakło oczywiście kilku wolniejszych kawałków, ale od szybszych numerów nie stronił Smile Świetna wersja Rocket Mena Smile A pod koniec odjebał przemówienie/apel o tolerancje dla homoseksualistów w Polsce ! Ciekawe co na to ludzie LPR. BRAWO ELTON! Very Happy
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po kilku balladach przestraszyłem się, że zasnę, ale Elton się rozkręcił. No i Lechu też dał czadu xD. A Katie bardzo mi się podobała, szkoda, że tak krótko.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za koncert!!!!!!! Ja nie mogę!!!! O ranyyyyyyy

Siedząc przed TV przeżywałem większe emocje niż stojąc 30 metrów od Gilmoura tydzień temu...może to bluźnierstwo, ale co tam.

"Funeral for a Friend/Love Lies Bleeding", "Rocket Man", "Someone Saved My Life Tonight" (orgaaaaazm), "Your Song"...i jak zagrane, jak zaśpiewane...niesamowite

Ktoś stwierdził, że nie pokusi się o taki set jak na Live 8...i co? Było zarówno "Philadelphia Freedom" jak i "Bitch is Back" Wink

Ładna przemowa o prawa gejów, ładne spotkanie z Wałęsą...choć przed nim przeżyłem chwilę grozy, gdy usłyszałem jak konferansjerka rzecze: "Statuetkę wręczy Prezydent Rzeczypospolitej Lech..."...dopowiedzcie sobie sami
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wyglądała setlista koncertu? Widziałem jedynie "Don't Let The Sun Go Down On Me". Udział Lecha uważam za niepotrzebny. To w końcu festiwal piosenki, a nie impreza polityczna.

Z kolei wczoraj podobał mi się Stachursky oraz Sumptuastic (mam do tej kapeli jakąś taką dziwną słabość...).
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno Romek najgłośniej brawo bił Laughing A tak pozatym to Elton nieźle się trzyma! jestem pod wrażeniem! Bardzo mi się podobało i nie zgodze się że zanudzał, szkoda że taki dziwny koniec - tak z piczki nie z doniczki. Katie też bardzo udany koncert - tylko za krotki.
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o


Ostatnio zmieniony przez Marcin dnia Sob Wrz 02, 2006 11:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kensington napisał:
Jak wyglądała setlista koncertu?


Z pamięci i nie do końca zgodnie z kolejnością:

Bennie and the Jests
Daniel
Philadelphia Freedom
Rocket Man
Believe
Someone Saved My Life Tonight
Funeral For A Friend/Love Lies Bleeding
Sorry Seems To Be The Hardest Word
Sacriface
Saturday Night...
Crocodile Rock
Im Stil Standing
Dont Let The Sun...
Bitch Is Back
Your Song

pewnie o czymś zapomniałem...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[Marcinkiewicz mode]

Yes, yes, yes! Mr. Green

[/Marcinkiewicz mode]

Jestem baaaardzo zadowolony, Elton dał czadu, oglądało się znakomicie, ach chciałbym tam być. Setlista great, wykonanie gr8 gr8 gr8, wspaniały apel dotyczący tolerancji, odrobina humoru w "elementach" słownych naszego prezydenta Wałęsy (a ja i tak go darzę szacunkiem ogromnym), Elton wielkie dzięki! Very Happy Katie Melua! Kochanie, wreszcie zmusiłaś mnie do głębszego zapoznania się z Twoją twóczością wykraczającą poza wydane przez Ciebie single, jesteś wspaniała - szkoda że taki krótki występ.

Mr. Green

Trivia: BTW, moja mama bardzo lubi Bohemian rhapsody. Napomknąłem jej że mogę jej pokazać (FM Tribute) jak Elton wykonuje ten utwór na koncercie. Wszystko fajnie, pięknie aż do momentu, kiedy pojawia się Axl Very Happy "a to co za jeden?" padło pytanie, więc pobieżnie wyjaśniłem. Mama podsumowała to jednym słowem: PAJAC.

Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Kensington napisał:
Jak wyglądała setlista koncertu?


Z pamięci i nie do końca zgodnie z kolejnością

(CIACH!!!)

pewnie o czymś zapomniałem...


Tak czy inaczej, vielen Dank, mein Artgenosse Mr. Green
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
- czasami dawał się we znaki brak doświadczenia,


szymek, hunter ma juz okolo 20 lat Wink na brak doswiadczenia oni raczej nie narzekaja Wink


corax, mama sie nie zna Laughing

ech i jak zwykle qrwa.. jak ja jestem zagranica, to w polsce jest najlepszy sopot od lat i nawet tego nie zobacze a tu kasia i elton jednego dnia Sad ... a tak chcialem love lies bleeding na zywca uslyszec ...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Ktoś stwierdził, że nie pokusi się o taki set jak na Live 8...i co?

Ja pisałem, no ale Elton jak widac pare postow do góry zachwycił mnie dając czadu. Ale najbardziej podobala mi sie przemowa o tolerancji, a raczej jej braku w Polsce, bardzo wymowne to było...
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze kilku partiom da to do myslenia...
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 12:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey napisał:
Moze kilku partiom da to do myslenia...


Nie sądzę Rolling Eyes Raczej znowu uznają to za ingerencję w wewnętrzne sprawy RP, tak jak to było po raporcie opublikowanym przez KE.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wiesz, raport jakichs burakow, ktorych nikt nie zna ani z twarzy ani z nazwiska, a sam sir ELTON JOHN! Mysle ze media na swiecie podchwyca ten temat.
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 1:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elton pisal juz o sytuacji w polsce w jednej z angielskich gazet niedlugo po wyborach... nie sadze, zeby zbyt wiele osob w polsce o tym wiedzialo... ja dowiedzialem sie tylko dlatego, ze pisalem na zajecia esej o obecnej sytuacji politycznej i potrzebowalem zrodel z zagranicy...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, Bizonie, a masz gdzieś jakiegoś linka albo ten tekst na dysku?
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:

szymek, hunter ma juz okolo 20 lat Wink na brak doswiadczenia oni raczej nie narzekaja Wink



Niefortunny zwrot, chodziło mi przede wszystkim o odniesienie do pozostałych kapel (Kat, Perfect).
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ELTON dał czadu i nie źle sie uśmiała jak powiedziął o gejach bo już wyobraziłam sobie miny KAczek a moja mama się tylko dopytywała co on takiego powiedział.

Dla mnie jeden z lepszych koncertów w TV jaki widziałam, tylko nie cierpie zakończeń takich koncertów jakby ktoś z zegarkiem mierzył im czas.

Rocketman wymiatał!!!!! I tylko zaczełam żałować , ze nasz Freddie nie pokusił sie o jakiś album z Eltonem bo wtedy byłby duet wszechczasów. I chciałabym zobaczyć jak razem wystąpili na scenie (ale nagranie video chyba nie istnieje)
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Jestem baaaardzo zadowolony, Elton dał czadu, oglądało się znakomicie, ach chciałbym tam być. Setlista great, wykonanie gr8 gr8 gr8, wspaniały apel dotyczący tolerancji, odrobina humoru w "elementach" słownych naszego prezydenta Wałęsy (a ja i tak go darzę szacunkiem ogromnym), Elton wielkie dzięki! Very Happy Katie Melua! Kochanie, wreszcie zmusiłaś mnie do głębszego zapoznania się z Twoją twóczością wykraczającą poza wydane przez Ciebie single, jesteś wspaniała - szkoda że taki krótki występ.

Tee hee, w pełni się z tym zgodzę ^^ Mr. Green Arrow Twisted Evil
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
anka



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 211
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej z tych wszystkich koncertów to czekałam właśnie na Eltona i bardzo mi się podobało. Mezo i Szcześniak, Mattafix, Katie Melua też bardzo udany występ moim zdaniem mieli.
daga napisał:
(...)tylko nie cierpie zakończeń takich koncertów jakby ktoś z zegarkiem mierzył im czas.

W telewizji tego już nie było ale Elton zaśpiewał jakieś 3 piosenki chyba na biss. Co prawda mieszkam od Opery 10-12 km ale to wszystko niesie przez las i doskonale słyszałam z balkonu występ każdego wykonawyc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
O, Bizonie, a masz gdzieś jakiegoś linka albo ten tekst na dysku?


poszukam w domu na dysku jak wroce w czwartek...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Paulina_Mercury



Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 308

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
ELTON dał czadu i nie źle sie uśmiała jak powiedziął o gejach bo już wyobraziłam sobie miny KAczek

Moja reakcja była podobna. Apel o tolerancji był świetny.

daga napisał:
Dla mnie jeden z lepszych koncertów w TV jaki widziałam

Zgadzam się. Koncert był udany, hmmm... mało powiedziane... niepowtarzalny!

daga napisał:
Rocketman wymiatał!!!!!

Wymiatał! Ale ja najbardziej czekałam na Crocodile Rock! W ogóle to super, że pojawiło się kilka szybszych, rock'n'rollowych utworów.

daga napisał:
I tylko zaczełam żałować , ze nasz Freddie nie pokusił sie o jakiś album z Eltonem bo wtedy byłby duet wszechczasów.

Wielka szkoda...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Owca



Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 249

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystając z okazji, że internet jeszcze jako tako chodzi napisze krótka recenzję wczorajszego koncertu Farben Lehre w Mieście Świętej Wieży Smile
No więc koncert odbył się w przestronnym klubie Utopia 5 na 5 metrów Smile
Przed Farbenami zagrał zespół Zmaza - nawet nie wiem skąd są ale pozytywne wrażenie w sumie zrobili na mnie - ot taki zespół na którym można sobie poskakać i popogować Smile
No i po nich Farben Lehre - koncert pomimo tak malutkiego klubu był naprawdę świetny, pot kapał ze ścian i sufitu a na mojej koszulce i na spodniach też nie szło znaleźć suchego kawałka materiału. Bisowali chyba z pół godziny, naprawdę świetnie zostali przyjęci przez medalikarzy Smile
Nie wiem czy ktoś z Was widział ich na żywo (niekonieczne znając ich z albumów studyjnych) ale jeśli widzieliście to musicie podzielić moje zdanie, że kontakt z publicznością wokalisty jest niesamowity, a te jego "oryginalne" ruchy na scenie totalnie wymiatają.
Podsumowując moge tylko polecić Wam koncerty Farbenów (klubowe przynajmniej bo nie wiem jak tam w plenerze ale podejrzewam, że podobnie). Zresztą ogólnie chyba wolę koncerty klubowe (choć plenerowymi nie pogardzę Wink )
koniec
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek