FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Slipknot
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Slipknot?
tak
20%
 20%  [ 6 ]
nie
80%
 80%  [ 24 ]
Wszystkich Głosów : 30

Autor Wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
jak dla mnie slipknot jest niestrawialny (czy jakos tak)...

Niestrawny Twisted Evil Arrow Wink
Ja również, delikatnie mówiąc, nie przepadam - a może nawet nie cierpię? Cóż, bardzo rzadko słucham Slipknota, a to i tylko wtedy, gdy zdarzy mi się zajść do koleżanki i posłuchać muzyki, którą uwielbia jej brat Wink. Nie, nie, takie darcie mordy absolutnie nie dla mnie.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 1:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Bizon napisał:
jak dla mnie slipknot jest niestrawialny (czy jakos tak)...

Niestrawny Twisted Evil Arrow Wink
Ja również, delikatnie mówiąc, nie przepadam - a może nawet nie cierpię? Cóż, bardzo rzadko słucham Slipknota, a to i tylko wtedy, gdy zdarzy mi się zajść do koleżanki i posłuchać muzyki, którą uwielbia jej brat Wink. Nie, nie, takie darcie mordy absolutnie nie dla mnie.

Dobra, dobra - SOAD też był absolutnie nie dla Ciebie. ;P
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde, odkopuje temat... trudno sie mowi, oto nowy kawalek slipknota:

http://youtube.com/watch?v=Hw3w7XpqmSw
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slipknot? Nienawidzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JądRo?! napisał:
Kurde, odkopuje temat... trudno sie mowi, oto nowy kawalek slipknota:

http://youtube.com/watch?v=Hw3w7XpqmSw

Widze, że dużo się zmieniło, rolleyes.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to dobrze ze zmieniaja styl mimo ze ten kawalek nie nalezy do najlepszych w repertuarze slipow
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JądRo?! napisał:
Jak dla mnie to dobrze ze zmieniaja styl mimo ze ten kawalek nie nalezy do najlepszych w repertuarze slipow

Ej, ale to był sarkazm.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz, ja sluchalem slipknota dosyc dlugo i wyczowam rozniece w stylu, dla ciebie to zawsze bedzie jednolita sieka ale nie dla mnie
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 03, 2008 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowy album chyba w tym miesiacu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

h1rszu napisał:
nowy album chyba w tym miesiacu?


26 Sierpnia
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja lubię, nawet bardzo. Kiedyś podchodziłem jak do Jeża, ciągle mi o tym za przeproszeniem pieprzył kumpel, mnie chwytało tylko Before I Forget.... O jedną piosenkę za dużo Razz Podobnie jak Kron ulubieńcy mojej dizewczyny, więc sam kupiłem jej Vol 3 na urodziny i przesłuchaliśmy u mnie.... Parę melodii mi wpadło w uchu (przede wszystkim Vermillion), więc zgrałem całość na komputer.... I nie minął tydzień a chciałem więcej Razz
Ale nie lubię wszystkich utworów, zwykłe napierd*lanie bez melodii nigdy mnie nie chwytało, dlatego wolę dwie ostatnie płyty, dla ortodoksyjnych fanó może koniec Slipknota, dla mnie jak odotąd ich największe osiągnięcie, tuż za nimi stawiam niezwykle energetyczny debiut, zaś na szarym końcu pozostaje legendarna Iowa. Na jakimś nu metalowym forum właśnie by mnei zlinczowano Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
A ja lubię, nawet bardzo. Kiedyś podchodziłem jak do Jeża, ciągle mi o tym za przeproszeniem pieprzył kumpel, mnie chwytało tylko Before I Forget.... O jedną piosenkę za dużo Razz Podobnie jak Kron ulubieńcy mojej dizewczyny, więc sam kupiłem jej Vol 3 na urodziny i przesłuchaliśmy u mnie.... Parę melodii mi wpadło w uchu (przede wszystkim Vermillion), więc zgrałem całość na komputer.... I nie minął tydzień a chciałem więcej Razz
Ale nie lubię wszystkich utworów, zwykłe napierd*lanie bez melodii nigdy mnie nie chwytało, dlatego wolę dwie ostatnie płyty, dla ortodoksyjnych fanó może koniec Slipknota, dla mnie jak odotąd ich największe osiągnięcie, tuż za nimi stawiam niezwykle energetyczny debiut, zaś na szarym końcu pozostaje legendarna Iowa. Na jakimś nu metalowym forum właśnie by mnei zlinczowano Razz


Ja to moge zrobić , za ta IOWA'e z przyjemnoscia Razz I do jasnej cholery, Nu metalowe to jest limp bizkit i linkin park a nie slipknot! Moze jeszcze stary Korn ale nie Slipknot! ja pierdo*e, czy to jest tak trudno rozroznic?!?

Ale podoba mi sie to ze oceniasz ten zespol znajac ich repertuar, nienawidze gdy ktos sie o nich wypowiada po uslyszeniu jednego kawalka Rolling Eyes Zazwyczaj wtedy opinia takiego delikwenta jest taka ze sa beznadziejni i napierdalaja bez sensu. A jak ktos do ostatnich trzech slow dolozy "Dla Szatana" to mnie poprostu chuj strzela Evil or Very Mad . Przeciez sa takie utwory jak Snuff, oba Vermiliony, Circle itp. ktorym daleko do takiego czegos. Koniec. Czytała Krystyna Czubówna.
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Może jeszcze stary Korn"? Fajnie, że pozwalasz klasyce nu metalu, zespołowi, który ten nurt zapoczątkował ewentualnie mieścić się w jego zakresie Razz O wiele prędzej można podciągnąć Slipknota pod nu metal niż Linkin Park... Linkin Park ze swoimi gitarkami w drop D to przecież pop w porównaniu z Iową, która, sorry, jeśli obrażę Twój uwielbiany album, ale jest klasykiem nu metalu Wink Jest to zespół ciężki do zaklasyfikowania, to prawda, nawiązujący do death metalu, heavvy metal i w mniejszym stopniu do wielu innych gatunków - ale ogólnie jest to nurt nu metalowy i nikt mi nie wmówi że nie Razz Choć w sumie teraz to już jak połowa zespolów, totalna alternatywa, tj. ni chuja nie wiadomo co to jest Razz

A w ogóle a propos tych ostatnich płyt, zawsze mnie śmeiszyła jedna kwestia... Cytat Coreya o Untouchables Korna: Wsadźcie sobie cztery miliony w dupę. Tyle pieniędzy na wydanie takiej słabej płyty! Ludzie, wyluzujcie trochę! Przypomnijcie sobie, po co w ogóle gracie muzykę. Jeśli nie macie nic ciekawego do powiedzenia, to lepiej dajcie sobie spokój. Jeśli stawiacie na opakowanie, a nie na zawartość, to jesteście zdrowo popierdoleni!
Powiedział tró madafaka metalowiec o 5. płycie Korna, gdzie 4 wcześniejsze były ostre jak brzytwa. Dwa lata później wydali swoją zaledwie 3. płytę i poszli niemal w tym samym kierunku Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Majkel



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 390
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, fanów Slipknota jest coraz więcej i stają się ponadto coraz bardziej nachalni* Rolling Eyes Ci, co mają kolegów w klasach gimnazjalnych czy licealnych, jak myślę, dobrze wiedzą o co mi chodzi Razz

*NIE wypowiadam się w tym momencie co do warstwy muzycznej! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
"Może jeszcze stary Korn"? Fajnie, że pozwalasz klasyce nu metalu, zespołowi, który ten nurt zapoczątkował ewentualnie mieścić się w jego zakresie Razz O wiele prędzej można podciągnąć Slipknota pod nu metal niż Linkin Park... Linkin Park ze swoimi gitarkami w drop D to przecież pop w porównaniu z Iową, która, sorry, jeśli obrażę Twój uwielbiany album, ale jest klasykiem nu metalu Wink

Nu-metal to taki gatunek, do którego nikt nie chce przyznawać. Very Happy
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet fani Nu-Metalu.
Nie no, Slipknot to podobno hardcore Laughing
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, System też. "Hardcore" zawsze jakos lepiej brzmi.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak...oldschoolowo i hardcore'owo.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 1:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A takie P=S nie jest wystarczajaco hardcorowe? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe napisał:
Nawet fani Nu-Metalu.
Nie no, Slipknot to podobno hardcore Laughing


Jak dla mnie hardcore to nie jest rodzaj muzyki tylko sposob zycia. A co do nu metalu: Zawsze sadzilem ze to jest hybryda rapu i metalu, jakos ni chuja ale nie slyszalem rapujacego corey'a.

A ten cytat o untouchables... Nawet nie jestem pewny czy on cos takiego naprawde powiedzial, przeciez to sa kumple, corey spiewal na koncertach Korna a Joey zagral z nimi cala ostatnia trase. Tak samo bylo z wypowiedzia eminema ktory podobno mial w dupie polakow bo to sa zydzi itp. a o ile wiem to sie okazalo ze to jest gowno prawda.

I na temat Iowa'y: Zawsze uwazalem to za metalcore.
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nu metal nie musi być hybrydą rapu i metalu, od tego jest rapcore, tu są tylko inspiracje hip-hop, większe lub mniejsze. I słychać je również u Slipknota, choćby we zwrotce Purity - naprawdę tego nie słyszysz? Kumplami mogą być, ale ostre słowa i kumplom się zdarzają, i nie chodzi o cytat... Chodzi o krytykę (bo ta była na pewno), dwa lata po któej zrobili niemal dokłądnie to samo Laughing
A co do uważania Iowy za metalcore... Bez urazy, ale to już jest kompletne nieporozumienie Wink Metalcore to raczej połączenie thrash metalu z melodyjnymi wokalami, często łączony z melodic death metalem, takie zespoły jak As I Lay Dying, Trivium... Z Iowy pod ten gatunek ostatecznie dla mnie da się podciągnąć tylko Left Behind.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
słychać je również u Slipknota, choćby we zwrotce Purity


Albo chocby w Spit It Out Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to to już w ogóle prawdziwy rap niemal Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow, dobra nie klocmy sie juz bo ani ja was ani wy mnie nie przekonacie Razz Amen.
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 12:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadajta co chceta, że nienawidzicie, nie trawicie, nie podoba się - ale właśnie wróciłem z koncertu i ojakurwapierdolę, to jest jebana moc, naprawdę porównywalna z tym, co przeżyłem na Iron Maiden! Very Happy
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jasiu



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 200
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Cze 12, 2009 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moc to oni maja, graja bezkompromisowo, ale jak dla mnie to po prostu halas, nie chcialbym wobec nich uzywac slowa muzyka. Poza tym, nie wyczuwam u nich nawet grama autentyzmu - typowy produkt, jak Marylin Manson. Smieszni sa troche udajac takich groznych. No i co to za pomysl zeby 10 ziomkow gralo to, co moze grac pieciu. Przeciez forsa lepiej dzieli sie na 5 niz na 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pią Cze 12, 2009 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kumpel by powiedział, że show robią, a ja nie potrzebuję show gdy słucham koncertu na CD.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 12, 2009 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hałas? Może i rzeczywiście momentami, ale spróbuj takiego utworu jak Vermilion (który mnie ostatecznie do nich przekonał) czy Before I Forget (pierwszy jaki w ogóle polubiłem z ich repertuaru), nazywanie ich hałasem jest co najmniej nieporozumieniem. A już ich specyfika (dziewięcioosobowy skład, maski, chuju muju dzikie węże) to inna sprawa, może tego nie potrzebują, ale zdecydowanie live jest to coś niesamowitego.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jasiu



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 200
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Cze 12, 2009 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, nie jest to WYLACZNIE halas, ale wyraznie halas przewaza nad melodia, a tego nie moge zdzierzyc. Nie jest to zespol, ktory zapisze sie trwale w historii rocka - nie maja przebojow, czy tez takich kawalkow, ktore przechodza z tego czy innego powodu do legendy. A takie kawalki sa sola muzyki rockowej! Niemniej szanuje ich za bezkompromisowa postawe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 15, 2009 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 - brak przebojów to żadna wada, ile progresywnych zespołów nie miało żadnych przebojów a tworzyło genialną muzykę? Wink
2 - mają przeboje, mają, nie martw się... Left Behind, Before I Forget, The Blister Exists, Vermillion... I myślę, że jest to zespół, który zapisze się trwale w historii rocka, bo w tym momencie właśnie takie zespoły zapisuję się w tej historii na stałe. Można to oceniać różnie, ale nu metal stał się bardzo ważnym i popularnym nurtem, a wg mnie Slipknot obok Korna jest najlepszym przedstawicielem tego gatunku - głównie dlatego, że nie gra stricte nu metalu a genialnie łączy różne style, czerpiąc z heavy metalu czy death metalu i jakkolwiek na pierwszy rzut oka trudno wysłyszeć tam melodię, tak jak raz ich muzyka wciągnie, to będzie wracać Wink Zresztą pamiętam jeszcze czasy, kiedy nie bardzo słyszałem melodię w takim Master of Puppets (nie licząc pierwszej solówki)... Do wielu gatunków trzeba się trochę przekonywać, ale jak się człowiek przekona, to na dobre Smile
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek