FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Britney Spears
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzydka nie jest, ale też nic nadzwyczajnego w niej nie widzę. Może i umie śpiewać, pod warunkiem, że podłączy się do kompa. Kolejna czesc wielkiego plastikowego wysypiska.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak: dziwię się, że tak długo utrzymuje się "na powierzchni", bo ani to żaden talent, ani uroda, ani tym bardziej inteligencja Evil or Very Mad
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
dziwię się, że tak długo utrzymuje się "na powierzchni", bo ani to żaden talent, ani uroda, ani tym bardziej inteligencja Evil or Very Mad


Heh, i właśnie dlatego Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Britney



Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 31
Skąd: Berlin

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś napisał wcześniej czy ten temat to nie była prowokacja Wink Odpowiadam: nie, nie była! Very Happy
Widziałam występ Britney jako 13- latki w Mickey Mouse Show, który bodajże wygrała, albo zakwalifikowała się gdzieś wysoko, nie wiem, w każdym razie ona ma bardzo mocny głos co udowodniła tam śpiewając na żywo, a dlaczego w piosenkach śpiewa jak Kaczor Donald trochę (co nawiasem mówiąc strasznie mi się podoba Smile ) to nie wiem. Może komputer, a może tak się stylizuje... Nie zgodzę się, że Britney jest od początku do końca plastikowa. Pierwsze płyty to były twory głównie ludzi od marketingu, ale ostatnia płyta "In the zone" (stad pochodzi singiel z Madonną "Me against the music") jest przemyślanym dziełem samej Britney i myślę, że jeśli upora się szybko z kłopotami osobistymi (dwoje dzieci i mąż dupek Wink ) to ma szansę być drugą Madonną albo nawet czymś lepszym.
Zainteresowanych odsyłam do numeru "Elle"z września 2003 roku, gdzie pojawił się bardzo ciekawy wywiad z Britt, który udowadnia, że stała się naprawdę świadomą artystką pop. A dziennikarka umieściła na koniec taką puentę:
"Britney pachnie brzoskwiniami i żuje turkusową gumę. Zauważam, że co jakiś czas obgryza poznokcie.
- To z nerwów. - tłumaczy. - Mam to po mamie podobnie jak pociąg do papierosów.
Czuję, że rodzicom nieletnich fanów Britney nie spodoba się fakt, że na nowej płycie pojawiły się piosenki z tekstami: "Monogamia jest nudna", albo "Wygnij usta i dmuchaj". Patrzę na nią jak siedzi ubrana w dresowe spodnie i krótki top. Jasne włosy związała w kucyki. Życie ostatnio jej nie oszczędzało: rozwód rodziców, rozstanie z pierwszą miłościa Justinem Timberlakiem ... Britney uśmiecha się i mówi, że sobie poradzi, że będzie silna. Naprawdę, cieszę się, że wróciła na scenę."

_________________
Oops, I did it again!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy to był numer jaki podobno Britney wycięła w samolocie. Wpadła na pomysł, żeby umilić pozostałym pasażerom podróż i zdjęła buty. Smród był tak okropny, że gwiazda została poproszona o ponowne włożenie butów. Britney popdbno się zawsztydziła, ale kto ją tam wie... Może jej się to spodobało. Naprawdę trzeba mieć tupet, żeby nic sobie nie zrobić z takiego incydentu, bo gazety nie zostawiły na Britney suchej nitki. No, aż mi jej było żal...
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm co do Britney. Podoba mi się jej głos. Nic poza tym. Nie lubię jej piosenek, nie lubię jej i nie lubię jej zachowania i tego co robi dla sławy i rozgłosu. Taka zagraniczna Mandaryna.

Podobało mi się wykonanie ''Like a vigin'' Madonny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem mam wrażenie, że ambicją Britney jest zostanie drugą Madonną. Ale ta w przeciwieństwie do niej ma (no miała) naprawdę przyzwoite piosenki, że wspomnę chociażby genialny album "Erotica" z 1992r. A co do Britney: przy Madonnie to szara myszka, niestety.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brytni i innym wyrobom spirsopodobnym mówię zdecydowanie nie. nie ma zupełnie nic do zaoferowania swoją muzyką. może i przynosi komuś radość ale odnoszę wrażenie, że lepiej sprawdziłaby się w filmach erotycznych.
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hoder napisał:
brytni i innym wyrobom spirsopodobnym mówię zdecydowanie nie. nie ma zupełnie nic do zaoferowania swoją muzyką. może i przynosi komuś radość ale odnoszę wrażenie, że lepiej sprawdziłaby się w filmach erotycznych.


Ojjj kolego święte słowa Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hoder napisał:
brytni i innym wyrobom spirsopodobnym mówię zdecydowanie nie.


ktoś na tym forum kiedyś napisał:
Ale Shakira ma zajebiste ciałko.

_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za mna czasami dresy na ulicy Shakira wolaja - ja sie nie obrazam Twisted Evil
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 2:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McBurak napisał:
Za mna czasami dresy na ulicy Shakira wolaja - ja sie nie obrazam Twisted Evil


Hehe, na mnie tak mówią jak sobie włosy nakręce. A tak w ogóle to myślą, że jestem opętana ''A co Ty ciągle na czarno?!", "A po co Ci to COŚ (pieszczochy) na rękach?!" I dzieci się mnie boją Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym się bał. Cool
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Arnold Layne



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 11
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, nie chcę się na początku narażać, ale nie mogę się powstrzymać Wink . BS kojarzy mi sie z lalką Barbie. Jest równie plastikowa, bezbarwna i bezmyślna. Niestety showbusiness co jakiś czas kreuje takie nic na gwiazdę. Smutne to...Bo ludzie i tak kupują (nic kupują za coś)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
BS kojarzy mi sie z lalką Barbie.

To złe porównanie. Lalka Barbie jest ładniejsza i nie próbuje śpiewać. Wink
Pojawiło się w tym topicu kilka razy stwierdzenie, że jedyną zaletą pani S. jest jej uroda. No niestety, mi się ona mniej podoba niż moje koleżanki z klasy. Poza ty, jest od nich starsza. Confused A gdyby zdjąć z niej makijaż, to aż się boję, co moglibyśmy zobaczyć...
Co do jej głosu - ja lubię, kiedy głos wokalisty czy wokalisty jest czysty i mocny, a pani S. głos się rwie. Może to u kogoś wywołuje hmmm... przyjemność Laughing , ale niekoniecznie o taką przyjemność w muzyce chodzi. Może ona zresztą ma dobry głos, ale, niestety, nie pozwala się zorientować w tym, gdyż wszystko co słyszymy, jest komputerowo przerobione.
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lincia



Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 46
Skąd: Sanok

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

snopek_89 napisał:
Hmm co do Britney. Podoba mi się jej głos. Nic poza tym. Nie lubię jej piosenek, nie lubię jej i nie lubię jej zachowania i tego co robi dla sławy i rozgłosu. Taka zagraniczna Mandaryna.

Podobało mi się wykonanie ''Like a vigin'' Madonny.


Very Happy Cóź zgadzam się w 100% Kiedyś jak wyjechałam za granice do ciotki zauwazyłam u niej na stole gazete. Były w niej aktorki,piosenkarki i inne...
Tylko ze bez makijazu Shocked no i była tez ta owa Britney:D Niestety kiepsko wyglądała,a była przed pierwsza ciązą. Nie wiem co niektórzy w niej widzą,a raczej nie widzą tej całej tapety. Nie zebym jej zazdrosciła Laughing bo nie ma czego,widziałam ładniejsze dziewczyny na miescie od niej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli idzie o urodę to znacznie ładniejsza jest Christina Aguilera i chyba mimo wszystko bardziej uzdolniona muzycznie.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lincia



Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 46
Skąd: Sanok

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
Jeśli idzie o urodę to znacznie ładniejsza jest Christina Aguilera i chyba mimo wszystko bardziej uzdolniona muzycznie.


Cóź pewnie i racja... jeśli chodzi o urode:] Wyszłam na lesbe:D Ok,nie wazne;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie cały czas zastanawia, czy ten incydent z śmierdzącymi girami Britney to była prawda, czy złośliwość ze strony prasy. Może ktoś wie więcej na ten temat?
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
Mnie cały czas zastanawia, czy ten incydent z śmierdzącymi girami Britney to była prawda, czy złośliwość ze strony prasy. Może ktoś wie więcej na ten temat?


a może sama britni chciała zyskać nieco więcej rozgłosu w myśl zasady: nieważne jak, byleby mówili
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lincia



Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 46
Skąd: Sanok

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hoder napisał:
Gohan napisał:
Mnie cały czas zastanawia, czy ten incydent z śmierdzącymi girami Britney to była prawda, czy złośliwość ze strony prasy. Może ktoś wie więcej na ten temat?


a może sama britni chciała zyskać nieco więcej rozgłosu w myśl zasady: nieważne jak, byleby mówili


Całkiem prawdopodobne Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Britney kręcą klimaty foot-fetish Laughing
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Britney w kwestii muzycznej niczego nie osiągneła. Więc bezsensowna jest rozmowa na jej temat. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubie jej barwy głosu, "jej" muzyki i zawsze wkurwiały mnie u niej szeroko osadzone oczy Razz w ogóle coś z twarzą ma niewporządku
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Britney



Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 31
Skąd: Berlin

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale się czepiacie Wink Tak jakby Freddie Mercury wyszedł do świata z wielkim przesłaniem i głębokimi piosenkami....hłe hłe akurat Wink Oczywiście to nie zarzut ja nie lubię jak ktoś dorabia teorie do własnych piosenek w stylu: "O popatrzcie jaki jestem mądry. Ta piosenka jest o tym co przeżywam w życiu, o moim poczuciu wyobcowania..." Głupota. Widzę nawet analogie między nim a Britney Cool
_________________
Oops, I did it again!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też widzę analogię - oboje śpiewali, oboje są popularni Twisted Evil Wink
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak jakby Freddie Mercury wyszedł do świata z wielkim przesłaniem i głębokimi piosenkami....hłe hłe akurat

Więc może "Mad The Swine" czy "Jesus" albo "My Fairy King" - piosenki Freddiego z pierwszej płyty Queen są głupiutkimi, płytkimi pioseneczkami o romansowaniu? Według mnie w przpadku Freddiego najlepsze teksty powstały na początku jego kariery (no i pod sam koniec).
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież to nie ma porównania. Teksty Queen i Freddiego a tej plaskitkowej blondyneczki Britni. Większkość jej tekstów jest tak beznadziejnych, że gdyby każdy jej fan znał tłumaczenie jej piosenek, to chyab zaniechałby słuchania ich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawde mowiac, moim zdaniem wiekszosc tekstow Queenu jest po prostu slaba. Cholernie monotematyczne, ilez mozna spiewac o tym samym? Oczywiscie zdarzaja sie perelki, ale sadze ze i u Britney zdarzaja sie naprawde niezle teksty (chociaz nie mam pojecia).
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McBurak napisał:
Prawde mowiac, moim zdaniem wiekszosc tekstow Queenu jest po prostu slaba. Cholernie monotematyczne, ilez mozna spiewac o tym samym?


Nie zgadzam się. Owszem, ja również nie uważam większośc tekstów Queen za arcydzieła (choć zupełnie mi to nie przeszkadza), ale MONOTEMATYCZNOŚĆ? No bez jaj... Nie rozumiem, o co Ci chodzi. Po pierwsze, tworząc tyle materiału nie sposób uniknąć jakichś analogii w poszczególnych tekstach, ale i bez tego założenia nie wiem, do czego można się przyczepić. Mógłbyś rozwinąć temat monotematyczości?

EDIT: może w innym temacie, tak swoją drgoą, hehe Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek