FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Sigur Ros
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Sigur Ros?
Przepiękne, wspaniałe, genialne
26%
 26%  [ 9 ]
Nawet przyjemne do posłuchania
8%
 8%  [ 3 ]
Coś tam słyszałem, ale trudno mi cokolwiek powiedzieć
2%
 2%  [ 1 ]
Raczej nie moja bajka
5%
 5%  [ 2 ]
Nienawidzę!!! Co to za jęki? I gdzie riffy gitarowe?
14%
 14%  [ 5 ]
Eee? Cukier z rosy? OCB?
41%
 41%  [ 14 ]
Wszystkich Głosów : 34

Autor Wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2012 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego wszystkiego najbardziej zapamiętam dzikie pogo katera, dzikie spojrzenie w7 i dziką opaskę ytrona. Serdecznie witam i pozdrawiam państwo Lily i państwo Anet. Ukłony dla pp. Lenia i Owcy za minizlot.
Sigury na żywo są monumentalne, brzmią jak kryształ i są strasznie, strasznie zimne. Robią ze swoich genialnych umiejętności i kompozycji najlepszy możliwy użytek, ale nie dodają duszy i spontaniczności. Ale na Islandii nikt nie ma duszy, bo to wszystko są trolle. Przebrane za wyjących pedałów. Których cały czas kocham, choć - w czym się utwierdzam - na pierwszym miejscu płytowo.

To pisałem ja, primadonna wyjazdu
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2012 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lily of the valley napisał:
Popplagið finałowy to była Moc. Tj. - apokalipsa, jak kiedyś ytron tu pisał, ale szczególna, bo przepełniająca zachwytem i mocą właśnie (które zresztą czułam w kręgosłupie w postaci ciar czy czegoś), a nie przerażeniem. Czyli pozytywna apokalipsa. Zimne lodowce na zmianę z wybuchającymi wulkanami, światy powstające i eksplodujące. Wszechogarniający numer. Trochę jak Jóga Björk, lecz mocniej.


Totalnie. Miałem kiedyś apokaliptyczny bardzo kolorowy sen i to było całkiem jak to tylko jeszcze bardziej bo na żywo. Aż nie wiem czego ranking zrobić, żeby to umieścić.

Anet napisał:
Ja na finale totalnie wymiękłam i kilka łez się potoczyło po policzkach, co w-7 może potwierdzić. Cóż, tak to jest jak z kawałkiem się ma dość osobiste wspomnienia i przy wykonaniu na żywo powracają ze zdwojoną mocą


Ależ Ty emocjonalnie podchodzisz do tych queenwizji.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to prawda, że wczoraj zagrali E-Bow!?!?!?!?! Czyli osławioną 6 z nawiasów?!! Takie ploty właśnie do mnie doszły. Jeżeli to prawda to chce umrzeć i jaki szatan kazał mi kupić bilet na niedzielę SadSadSad
Braciki to słyszeli...To było moje marzenie usłyszeć to na żywo...
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fantastycznie było. To wie każdy kto był, więc ja trochę pomarudzę.

Po pierwsze ten koncert powinien być na siedząco, podobnie jak to było z Jonsim 2 lata temu. Dużo osób i tak siedziała lub leżała, ale przez to tracili wiele, bo scena przepięknie wyglądała chwilami.

Po drugie banda "ochroniarzy" tzn dziewuszek które pilnowały aby nikt nie fotografował, ani komórka ani małpą WTF?!
Mnie też dopadły i wyprosiły za "palenie" e-papierosa. Argumentując, że namawiam innych do palenia.

Po trzecie transport. Jak się organizuje koncert na takim zadupiu to warto podstawić autobusy do centrum.

Po czwarte Kronos Quartet. Reklamowali "wspólny występ" oraz to, że będą wykonywali covery Sigur. Grali strasznie krótko i zagrali (fantastycznie) tylko odrobinę Sigurów. Szkoda potencjału.


Dzień wcześniej byłem tez na fantastycznym koncercie Polish Icons. Tutaj mam podobne wrażenia jeśli chodzi o ochronę, transport i siedzenia.


aha, co do e-bow to wszędzie piszą, że zagrali
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anet napisał:
Czy to prawda, że wczoraj zagrali E-Bow!?!?!?!?!


Twisted Evil Twisted Evil

Najlepszy koncert ever bijący nawet Purple czy inne Australian Pink Floydy.

Ludzie byli delikatnie mówiąc nie ogarniający niczego w 2 sektorze przynajmniej wczoraj. Cieszyli się tylko na Hoppipolę (wtedy raczyli wstać nawet!), a nudzili się na wszystkim innym siedząc, a my z faradayem wesoło tylko podskakiwaliśmy wokół nich jak dziwni ludzie. Jakieś laski przed nami też i tylko wzruszyliśmy ramionami czemu Ci ludzie nie ogarniają piękna. Na Viorarze zaczęli klaskać w czasie ciszy, że niby koniec kawałka bo go nie znali, a na Festivalu (boże na nim to moc była prawie jak na Popowej) zaczęli się śmiać jak Jonsi przedłużył wspaniale swoim lodowatym głosem. I takie tam inne.

W każdym bądź razie ciary prawie przy każdym kawałku.

Viorar zmiótł z powierzchni ziemi, chyba najbardziej klimatycznie zimny ich kawałek. Vaka to pierwsze prawdziwe ciary. E-bow było epickie i wspaniałe ze swoim wybuchem na koniec, drugi najlepszy moment koncertu Twisted Evil Choć Ny Batteri też szkoda, no trudno.

W ogóle te wszystkie wybuchy na koniec w Hafsolu, Festivalu (!), Glosoli, Varud, Olsenie (bez Włóczykija na końcu Sad ). Bo w Popowej to wiadomo, najlepszy moment w historii wszechświata. Hoppipola przynajmniej u nas tak sobie jeśli nie ma tej epickiej orkiestry, ale repryza (w sensie Med Blodnasir) dała mocy. A Ekki Mukk pokazuje, że nowa płyta na koncerty się nie nadaje oprócz oczywistości Wink

No i czekanie do rana na pociąg chodząc durnie po mieście i żarcie kebabów, jakiś karambol przed nami przed koncertem co nie było wiadomo czy zdążymy a byliśmy o 19.59 na miejscu, gadanie z jakimiś bezdomnymi o tym gdzie jest dworzec będąc na dworcu i takie tam. Szkoda, że we dwóch no ale to chyba my pierwsi zamówiliśmy bilety, a nie wy Razz I mieliśmy E-bow, że jeszcze raz wtrącę z uprzejmości.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E-bow srebow. Ny Batteri kurwa.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E-bow > Ny Batteri, chociaż obydwa są potężne kurwa.

Tak w ogóle szacunek dla ludzi, którzy opuścili koncert przed końcówką popowej, a było ich z 20-stku. Kapitalne wyczucie czasu.

w ogóle ktoś do mnie z was do mnie dzwonił? Jak odbierałem to było takie 'halo? halo? halo?' a ja na to 'halo? halo? halo?'. Za drugim razem to samo. Dość zabawne, jakaś płeć żeńska to pomyślałem lily albo anet.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:

Tak w ogóle szacunek dla ludzi, którzy opuścili koncert przed końcówką popowej, a było ich z 20-stku. Kapitalne wyczucie czasu.


JESTEŚMY SPRYTNI UNIKNIEMY KORKÓW
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
Xavi napisał:

Tak w ogóle szacunek dla ludzi, którzy opuścili koncert przed końcówką popowej, a było ich z 20-stku. Kapitalne wyczucie czasu.


JESTEŚMY SPRYTNI UNIKNIEMY KORKÓW


Pewnie cwaniaki z warszawki.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
NAR napisał:
Xavi napisał:

Tak w ogóle szacunek dla ludzi, którzy opuścili koncert przed końcówką popowej, a było ich z 20-stku. Kapitalne wyczucie czasu.


JESTEŚMY SPRYTNI UNIKNIEMY KORKÓW


Pewnie cwaniaki z warszawki.


Jeżeli wychodząc z koncertu wspominali, że uważają się za LEPSZYCH od tych wieśniaków Sigurów, to z pewnością oni.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
Ototo, Hafsol, z tym zoomem na smyczek wybijający linię basu, lol. Szał.
O, oryginał jest z debiutu. A to heca!


Właśnie, że nie bo to jest z Hvarf z 2007 roku, polecam bo płyta jest razem z Heim z koncertówką po akustycznemu, dobra rzecz.

Bo to z debiutu ani nie przypomina Hafsola, a poza tym jest tam jedno 's' więcej i nie wiem jaki to ma wpływ w języku islandzkim, ale to chyba inne słowo i jest Hafssol Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach ci szaleni islandzjanie.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ten sam numer, tylko nagrany od nowa. Bas jest ten sam, a w 0:54 słychać strzały.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O teraz dopiero od 3 dni mam komputer i widzę posta Xaviego, więc jeszcze napiszę kilka słów.

Ogólnie ten koncert był w sumie jednym z najlepszych w moim życiu. Chyba na drugim miejscu jeśli chodzi o koncerty na jakich byłam po H oczywiście
Pierwsze poważne ciary i wzruszenie to była VAKA. Tutaj mam wrażenie, że wersja studyjna została totalnie przebita perfekcyjnym wykonaniem na żywo. I serio poczułam tu emocje dość mocne i zakręciła się z jedna łza w oku. Rozwinięcie Hoppipoli podobało mi się bardziej niż ona sama, więc tu odczucia podobne jak Xavi. Szkoda, że publika klaskała tylko jak zwykle nie do rytmu... Very Happy

Drugie poważne ciary to Viorar. Jezuuuuuuuuus jakie to jest piękne.Doceniłam dopiero po koncercie, w sensie że wersja studyjna jakoś nigdy specjalnego wrażenia na mnie nie robiła aż do konertu. Uwielbiam.

Nie mogę przeboleć braku E-Bow w niedzielę, na żywo musiało to brzmieć nieprawdopodobnie, a końcówka to pewnie bomba.
Jak dla mnie to utwory z nowej płyty, czyli raptem 2 sprawdziły się i nie rozumiem zarzutu że się niby nie nadają na żywo.

O 8 z nawiasów już tu tyle napisaliście że nie chce mi się powtarzać, ale chyba najlepszy moment mojego koncertowego życia obok gitary Briana w Who Wants To Live Forever ostatnio we Wro. Szczerze powiem, że nigdy nie doświadczyłam tylu wzruszeń w trakcie utworu jak się wydaje banalnego z jękami. Nie zrozumiem nigdy ludzi, którzy na tym utworze nic nie czują.

Jeśli chodzi o wrażenia już takie pozamuzyczne to ja osobiście trochę żałuję, że nie kupiłam biletu na pierwszy sektor. Jednak jak się jest bliżej sceny to i atmosfera jest inna i jakoś nie wiem bardziej się to wszystko czuje. Chociaż u nas w drugim sektorze ale całkiem na przodzie źle nie było.

Nie pozostaje mi nic innego jak czekać teraz na jakiś kolejny emocjonalny koncert a ten coraz bliżej Twisted Evil Marillion rzecz jasna.

P.S Oczywiście najbardziej żałuję, że nie udało się poznać braci ;/ Wink
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anet napisał:
P.S Oczywiście najbardziej żałuję, że nie udało się poznać braci ;/ Wink


Przecież poznałaś. Sad
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:*
Bracików miało być. Wink
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A chyba że tak.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anet napisał:

Jak dla mnie to utwory z nowej płyty, czyli raptem 2 sprawdziły się i nie rozumiem zarzutu że się niby nie nadają na żywo.


jak to było do mojego to napisałem, że oczywistość czyli Varud się oczywiście sprawdził bo to jedyny post-rock na płycie, a Ekk był bardzo fajny z tym, że jakby zagrali nagle powiedzmy połowę płyty z podwójnym ambientowym zakończeniem to by emocje jednak opadły trochę Wink To jest raczej płyta na wyciszenie, a różnie Viodary są w tych klimatach na koncert znacznie lepsze.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O nie doczytałam tego ,, oprócz oczywistości" Wink Jasne,masz rację.
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anet napisał:

Pierwsze poważne ciary i wzruszenie to była VAKA. Tutaj mam wrażenie, że wersja studyjna została totalnie przebita perfekcyjnym wykonaniem na żywo. I serio poczułam tu emocje dość mocne i zakręciła się z jedna łza w oku.

Jak dla mnie rozjechane jęki w finale były rozczulające raczej, czyli też pozytywnie w sumie, ale może ja mam 2 odbyty zamiast uszu. Bo fapowania do E-bow też kompletnie nie ogarniam. Ot ładny gofer z nawiasów z lotem w ciula w finale, ale żeby zaraz tak zaraz bardzo lub najbardziej nawet?

To temat godzien poruszenia o siódmej rano w niedzielę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol, ytron nie czai nawiasów oprócz popowej
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem najbardziej czającym swoje nawiasy człowiekiem na świecie, bo to jest concept album cały bardzo. Ale top 3 płyty to będzie #8 #1 i #3. A później chyba #7 jeszcze zanim można się będzie spuścić na Ebowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie u mnie też więc nie wiem co pieprzę, choć trójka chyba jednak niżej.

Ej jak jesteście jeszcze choć trochę na fazie koncertowej to zobaczcie sobie w końcu 'Heimę', czyli najlepszy film muzyczny ever o serii koncertów Sigurów w Islandii. Na polach, w statkach, w jakichś starych chatkach. Klimat jak stąd do Islandii.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=2wt2neyVaRs

Siguronanizm czyjś przedziwny. Frytki i stopy. Śmieszy mnie to.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To gdy wszyscy już ochłonęli to i ja mogę wydać opinię....

Nie warto było. Tzn tak. Koncert jak najbardziej poprawny, muzycznie wręcz idealnie. Ale dla osoby, która kultem Siugurów nie otacza i raczej ich nie słucha, koncert nie był niczym przełomowym. Usłyszałem poprawne odtworzenie niemal kropka w kropkę nut z albumów. Nagłośnienie było niesamowite, dźwięki były czyste i piękne za co już w tym momencie należą się brawa. Ale tak jak na Pendragon czy Crippled Black Phoenix szedłem bez znajomości jakiejś większej, tak wychodząc z tamtych koncertów biegłem do domu się dowiedzieć co słyszałem. Wychodząc z Sigurów jedyne na co miałem ochotę, to ciepłe łóżko, 12h snu i nowa płyta Marillion. No sorry. Jestem niedojrzały czy coś ... nieważne. Drugi raz już raczej nie pójdę. Chyba, że na jakimś wspomagaczu Razz
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pią Mar 22, 2013 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=Oc6zXSdYXm8

nowe Sigury, polecam z obrazem oglądać.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Czw Cze 13, 2013 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowa płyta jest bardzo, bardzo dobra. Nie wiem, czy nie najlepsza od nawiasów (chociaż Takk też było zacne, ale to inny ciężar gatunkowy). A już porównania z zeszłorocznym ziewem nie ma żadnego.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Cze 13, 2013 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odsluchalem z raz ze streamu i o ile nie sluchalem calosci uwaznie,, tak początek plyty pamietam, ze zrobil na mnie bardzo pozytywne wrazenie. jak juz odwołają toto ze wzgledu na slabąsprzedaz biletow, to moze sie kopsne do warszawy na koncert, jesli akredytacje zdaze s'e zalatwic Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Cze 13, 2013 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam jesteś odwołają... -.-'
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Czw Cze 13, 2013 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Valtari też u mnie zyskał ostatnio, ale to płyta typowo ambientowa do puszczania w tle raczej oprócz Vadura.

Na nowej rozwala już sam początek i ta perkusja od samego początku, ale porządną reckę walnę z czasem. Druga część wydaje się nawet lepsza bo mniej eksperymentalna.

Ale do Takku raczej nie będzie startu rzecz jasna.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek