FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Sigur Ros
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Sigur Ros?
Przepiękne, wspaniałe, genialne
26%
 26%  [ 9 ]
Nawet przyjemne do posłuchania
8%
 8%  [ 3 ]
Coś tam słyszałem, ale trudno mi cokolwiek powiedzieć
2%
 2%  [ 1 ]
Raczej nie moja bajka
5%
 5%  [ 2 ]
Nienawidzę!!! Co to za jęki? I gdzie riffy gitarowe?
14%
 14%  [ 5 ]
Eee? Cukier z rosy? OCB?
41%
 41%  [ 14 ]
Wszystkich Głosów : 34

Autor Wiadomość
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
na razie szukam 150 złotych, a za tyle najtańszy bilet :/

Trzeba się decydować powoli, jakbym miał w portfelu 160 zł, a nie 10 zł to pewnie bym szybciej myślał ;d


Ja myślę że te bilety aż tak szybko nie pojdą. Też czekam na ogłoszenie trasy Marii i myślę. Jakby co to się widzimy Twisted Evil
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 1:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te Sigury jakieś nie tak wrażliwe jak myślałem, każą PŁACIĆ swoim fanom za bilety, powinni grać za darmo, zawiedli mnie trochę.

No przydacie się bo trzeba do jakiegoś baru wyskoczyć przed koncertem bo Sigury po pijaku to plus ileśtam do wrażeń ;d
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HEHE.
Ej a na który dzień jakby co bierzemy? 16? Mam nadzieję, że ta druga kategoria cenowa to nie będzie w kit daleko Wink
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no patrząc na zdjęcia tego obiektu to nie ma aż takiej różnicy, w sensie jest, ale druga kategoria nie jest zła. A brać to na pierwszy dzień bo jeden dzień dłużej nie wyrobię ;d

Ogólnie zamierzam dzisiaj pytać o pożyczkę, życzcie mi szczęścia.

Jeju oni kończą koncert zawsze Nienazwanym 8 zwanym Popową piosenką, a otwierają Svef-g-englarem. Szykuje się jeden wielki orgazm.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
no patrząc na zdjęcia tego obiektu to nie ma aż takiej różnicy, w sensie jest, ale druga kategoria nie jest zła. A brać to na pierwszy dzień bo jeden dzień dłużej nie wyrobię ;d

Ogólnie zamierzam dzisiaj pytać o pożyczkę, życzcie mi szczęścia.

Jeju oni kończą koncert zawsze Nienazwanym 8 zwanym Popową piosenką, a otwierają Svef-g-englarem. Szykuje się jeden wielki orgazm.


oj no będzie ostro Very Happy Jak usłyszę popową piosenkę to chyba zapłaczę;p
Ja tylko czekam za ogłoszeniem trasy Marillion w Polsce, patrzę czy wyrobię i kupuję jakby co bilet na ten pierwszy dzień druga kategoria. Wink

Życzę szczęścia!! Wink
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już mam na pierwszą kategorię na pierwszy dzień. Dziś wieczorkiem Inni polecą po raz pierwszy w domu.
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 2:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra mam bilet na drugą kategorię, ale na drugi dzień, Faraday też. To jakby kto chciał wiedzieć :>

na Inni jest podobna najlepsza wersja Pop Songu ever więc muszę dorwać, przy okazji ciekawi mnie jak grają na żywo, choć na Heimie niby dostałem odpowiedź, ale odleciałem też wizualnie i w sumie nie wiem czym to rozróżnić, więc tego. Jedziem!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 3:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=5TvlkM6Id5U

To jest zajebiste.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pon Mar 26, 2012 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No zajebiste.

http://rebel-tv.pl/aktualnosci/newsy/sigur-ros-w-maju-nowy-album.html

generalnie mogliby wrócić w stronę Agaetis, na krążku tylko 7 utworów więc może się uda? Bo cukierkowatość, którą też kocham mogliby na razie odłożyć.

Mam już 2 bilety w domu, słodko. To jedzie to ktoś w końcu? :>
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 26, 2012 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to bym chyba wolała apokaliptyczny, pełen smutku album coś w stylu nawiasów bo się w tym sprawdzają znakomicie.
Co do koncertu, to ciągle myślę Wink Bo robota w wakacje pewnie będzie na mnie czekać, ale myślę że zaszczycę swoją obcenością Sigurów Twisted Evil
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2012 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Valtati już przelazło z nieznanych powodów do internetu, ale ja poczekam na lepszą jakość bo 157 mnie nie zadowala.

http://rateyourmusic.com/release/album/sigur_ros/valtari/

bardzo sympatyczna i klimatyczna okładka. No i teledysk do pierwszego singla:

http://www.youtube.com/watch?v=INWZy3-Vw80

Dużo zwrotów akcji, mogą oczy rozboleć od natłoku tego wszystkiego więc radziłbym uważać.

Jest bardzo ambientowo i Sigury chcą po trochu wrócić chyba do Agaetisa, są pogłoski, że całkiem wyrzucili perkusistę i go sprzedali, żeby dokupić trzech klawiszowców. Dla mnie bardzo zachęcające to wszystko. Podobno tak jak na nawiasach ostatni utwór rozpierdala wszelki system. Ja sobie jeszcze narobię smaka. Generalnie w internetach bardzo pozytywnie przyjęta, najlepsza od czasów nawiasów i coś tam. To tyle po krótce jeśli chodzi o moje osobiste wydarzenie muzyczne numer jeden z tym roku.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 1:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowa płyta. Nie wiem czy rozczarowanie to dobre słowo bo po Með suð í eyrum við spilum endalaust, czyli rzeczy zbyt przesłodzonej miejscami (choć bardzo lubię) przyszedł ambient na całego z zaledwie jednym post-rockiem i chcieli wrócić bardziej do korzeni zapewne tworząc przy okazji coś nowego. Co do tego post-rockera - wspaniałość i choćby dla tego Varud dobrze, że ta płyta powstała.

Przede wszystkim bardzo mało w tym wszystkim chwytliwych melodii, już otwieracz nas nastawia na to czego się mamy spodziewać, a pierwsza rzecz wzbudzająca jakieś większe emocje (świetny Ekk Mukk) jest dopiero gdzieś przy 10 minucie płyty. Dla tych co nie lubią czy ambientu to musi być jakaś niesamowita męczarnia, a dla mnie to idealna muzyka tła. Zresztą oni chcieli odejść od tego co robili, w końcu ich charakterystyczny trick opierający się na jeżdżeniu smykiem po gitarze musiał mieć gdzieś odzwierciedlenie i zdecydowali się na to teraz. No i w porzo, czekamy znowu na coś nowego.

I tak w ogóle - nie zniechęcać się. Za pierwszymi przesłuchami wręcz zapłakałem co oni do diaska popełnili, a z każdym razem utwierdziłem się w przekonaniu, że nie ma co wątpić w ich talent. Aż cud, że nie umiałem początkowo pojąć piękna takich rzeczy jak Dauðalogn czy Varðeldur z niesamowitym miauczeniem pod koniec. W międzyczasie taki se Rembihnútur, ale da się słuchać bezboleśnie bo jest dość 'przebojowy' (patrząc w kontekście muzyki ambientowej). Ostatnie dwa utwory to już ambient po całości, bez ciar, ale ze smutkiem i fajną melancholią. Idealna do nauki czy czegoś by sobie po prostu plumkało.

Cenię wyżej niż Von bo to lepszy eksperyment jako całość, mimo, że tam były wspanialsze highlighty, i wyżej niż płyta z gołymi dupami, która jest zbyt słodka trochę. (taa napisał fan Takk...). Gadanie, że wrócili do stylu Agaetisa to raczej bezsensowne śpiewki. Świetna płyta, ale jednak mówimy tu o SIGURACH więc jednak rozczarowanie małe. Ale cieszę się, że ta płyta powstała bo kolejne wspaniałe chwile w moim życiu dodane, a do niektórych rzeczy (Varðeldur czy przede wszystkim Varud) będę wracał często. Czekamy na koncert.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem coraz bardziej zachwycona płytą!! Więcej napiszę wieczorem, bo dopiero jestem przy 4 odsłuchu od premiery.
Ale Xavi przecież Varud i gdzieś od 1.25 minuty to są CIARY!!!! Chyba najlepszy utwór na płycie.
Więcej wieczorem.
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Varud jest faktycznie świetny, ale płyta jako całość mnie trochę wynudziła. Mimo że nie spodziewałem się ostrych riffów i growlowania. Jednak chwilowo zostanę przy tych piosenkowatych rzeczach, chociaż jestem przekonany, że do Valtari też kiedyś tam wrócę.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anet napisał:

Ale Xavi przecież Varud i gdzieś od 1.25 minuty to są CIARY!!!! Chyba najlepszy utwór na płycie.


napisałem dokładnie to samo Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie napisałeś o ciarach ;p

Ej nie, ta płyta jest naprawdę dobra i z każdym odsłuchem się przekonuje do niej coraz bardziej. Pierwszy raz to była prawie tragedia ale teraz uważam ją całościowo za całkiem udaną. I ja będę wracać bardzo często.
W ogóle fajnie mi się do tego uczy ( sprawdzam od jakieś 10 ;p )
Najmocniejsze utwory to Varud- oczywista oczywistość, jak napisałam od 1.25 minuty gęsia skórka na ciele i w sumie do samego końca. Jestem zakochana.
Dalej Dauðalogn- cholernie mocny punkt, trochę taki wyciskacz łez z cudownymi smyczkami Wink i podium u mnie zamyka chyba Ekki Mukk.

Najsłabszy utwór wg mnie to tytułowy. Tzn jak tak słucham sobie całości to on jest chyba najmniej wyróżniający się i tak mknie niezauważony przeze mnie. Budzę się dopiero na zamknięcie, które jest przepiękne i przypomina mi troszkę Samskeyti chyba przez pianino po prostu.

W ogóle czy wiecie czy język jest znowu językiem nadziei czy islandzki? Wydaje mi się że to znowu ten wyimaginowany język ale nie mam pewności. Wie ktoś? Xavi?

Mnie się album podoba, nie jest to poziom nie wiem () czy Takk ale i tak jest dobry. Ale mną radzę się nie sugerować bo wg fanów najlepsza płyta Sigurów dla mnie jest tą najsłabszą Wink Ja ze swojej strony polecam.
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaczy dobry utwór Sigurów to dla mnie ciary zawsze więc nie muszę tego dopisywać Wink A Varðeldur to moje top 2 płyty na chwilę obecną.

A tekstów jeszcze nie analizowałem wręcz wybacz, ale nie wiem.

Ej jak dalej nie przekonałaś się do Agaetisa to jest tylko jedno lekarstwo - słuchaj dalej Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Abjkkjka Bkllaaal to definicja piękna i topniejących śniegów pierwszego dnia wiosny.
Przypomniałem sobie, że miałem Takk ściągnąć.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
Abjkkjka Bkllaaal to definicja piękna i topniejących śniegów pierwszego dnia wiosny.
Przypomniałem sobie, że miałem Takk ściągnąć.


Praktycznie każdą płytę Sigurów można tak określić, no z wyjątkiem nawiasów. Wink

Dzisiaj mam ambientowy dzień więc będę słuchać Agaetisa jak najbardziej.
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znowu będę musiał tego jęczenia słuchać Confused
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to wyłącz w końcu tego Hogartha.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ALE TO BYŁO DOBRE
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niezłe, no.

*idzie układać nowe rankingi*
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
Nowa płyta. Nie wiem czy rozczarowanie to dobre słowo bo po Með suð í eyrum við spilum endalaust, czyli rzeczy zbyt przesłodzonej miejscami (choć bardzo lubię) przyszedł ambient na całego z zaledwie jednym post-rockiem i chcieli wrócić bardziej do korzeni zapewne tworząc przy okazji coś nowego. Co do tego post-rockera - wspaniałość i choćby dla tego Varud dobrze, że ta płyta powstała.

Przede wszystkim bardzo mało w tym wszystkim chwytliwych melodii, już otwieracz nas nastawia na to czego się mamy spodziewać, a pierwsza rzecz wzbudzająca jakieś większe emocje (świetny Ekk Mukk) jest dopiero gdzieś przy 10 minucie płyty. Dla tych co nie lubią czy ambientu to musi być jakaś niesamowita męczarnia, a dla mnie to idealna muzyka tła. Zresztą oni chcieli odejść od tego co robili, w końcu ich charakterystyczny trick opierający się na jeżdżeniu smykiem po gitarze musiał mieć gdzieś odzwierciedlenie i zdecydowali się na to teraz. No i w porzo, czekamy znowu na coś nowego.

I tak w ogóle - nie zniechęcać się. Za pierwszymi przesłuchami wręcz zapłakałem co oni do diaska popełnili, a z każdym razem utwierdziłem się w przekonaniu, że nie ma co wątpić w ich talent. Aż cud, że nie umiałem początkowo pojąć piękna takich rzeczy jak Dauðalogn czy Varðeldur z niesamowitym miauczeniem pod koniec. W międzyczasie taki se Rembihnútur, ale da się słuchać bezboleśnie bo jest dość 'przebojowy' (patrząc w kontekście muzyki ambientowej). Ostatnie dwa utwory to już ambient po całości, bez ciar, ale ze smutkiem i fajną melancholią. Idealna do nauki czy czegoś by sobie po prostu plumkało.

Cenię wyżej niż Von bo to lepszy eksperyment jako całość, mimo, że tam były wspanialsze highlighty, i wyżej niż płyta z gołymi dupami, która jest zbyt słodka trochę. (taa napisał fan Takk...). Gadanie, że wrócili do stylu Agaetisa to raczej bezsensowne śpiewki. Świetna płyta, ale jednak mówimy tu o SIGURACH więc jednak rozczarowanie małe. Ale cieszę się, że ta płyta powstała bo kolejne wspaniałe chwile w moim życiu dodane, a do niektórych rzeczy (Varðeldur czy przede wszystkim Varud) będę wracał często. Czekamy na koncert.


Niemoge, brzmi trochę jakbyś był Porcysem opisującym King of the Limbs II.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to na pewno dobrze o mnie nie świadczy :/ Ale tak wspaniałych zdań jednak raczej nie ułożyłem jakie tam były o King.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZNIKAJĄCA ANETA ZNIKA
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
ZNIKAJĄCA ANETA ZNIKA


co tu się działo?
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
NAR napisał:
ZNIKAJĄCA ANETA ZNIKA


co tu się działo?


To już jest koniec Laughing Razz

A wracając do tematu,to kiedyś naprawdę ich lubiłem, ale od momentu kiedy Szydłowska, Nogaś orz Kaczkowska zaczęli z nimi przesadzać,to mam przesyt Razz .
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej weźcie nie spamujcie w tym pięknym temacie Crying or Very sad

P.S E-Bow to jest jakieś top 10 utworów życia ( pozdrawiam NAR :*)
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 03, 2012 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry spam nie jest zły
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek