FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Legalne kupowanie muzyki w sieci.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Audio & video i tablica ogłoszeń
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy kupił(a)byś legalną muzykę w sieci w formacie mp3 (lub innym)?
Tak, chętnie.
0%
 0%  [ 0 ]
Tak, gdyby cena była przystępna.
22%
 22%  [ 13 ]
Raczej nie.
5%
 5%  [ 3 ]
Zdecydowanie NIE.
11%
 11%  [ 7 ]
Wolę oryginalne CD.
44%
 44%  [ 26 ]
Po co kupować, jak można piratować? :)
15%
 15%  [ 9 ]
Nie mam zdania...
1%
 1%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 59

Autor Wiadomość
Jimmy_27



Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 86
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
Raczej nie przekonuje mnie sciaganie utworow z Internetu.
Jestem starej daty Laughing i lubie miec plyte w postaci plyty, ksiazeczki, opakowania, oczywiscie oficjalnie wydanego.


Za kilkadziesiąt złotych?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
nevada



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 753
Skąd: Radom

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jimmy_27 napisał:
Karolina napisał:
Raczej nie przekonuje mnie sciaganie utworow z Internetu.
Jestem starej daty Laughing i lubie miec plyte w postaci plyty, ksiazeczki, opakowania, oczywiscie oficjalnie wydanego.


Za kilkadziesiąt złotych?

I co w tym dziwnego...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jimmy_27



Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 86
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nevada napisał:
Jimmy_27 napisał:
Karolina napisał:
Raczej nie przekonuje mnie sciaganie utworow z Internetu.
Jestem starej daty Laughing i lubie miec plyte w postaci plyty, ksiazeczki, opakowania, oczywiscie oficjalnie wydanego.


Za kilkadziesiąt złotych?

I co w tym dziwnego...?


Jak się ma konto dolarowe w Szwajcarii, a na nim majątek, to nic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jimmy_27 napisał:
Karolina napisał:
Raczej nie przekonuje mnie sciaganie utworow z Internetu.
Jestem starej daty Laughing i lubie miec plyte w postaci plyty, ksiazeczki, opakowania, oczywiscie oficjalnie wydanego.


Za kilkadziesiąt złotych?


Dokladnie. Kupuje oryginalne plyty od ok. 13 lat wiec nie widze powodu bym mial nagle zmienic kierunek.

Poza tym wole odkladac kase na plyte wiedzac odpowiednio wczesniej kiedy sie ukaze i zakupic ja w dniu premiery lub zaraz po premierze.
Jakos nie wyobrazam sobie siebie kupujacego na bazarze pirata, czy sciagajacego cala plyte w plikach.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam konta w szwajcarii, zarabiam od miesiaca... plyty oryginalne kupuje od kilkunastu lat i mam ich kilkaset... jak widac da sie nie bedac bogaczem...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jimmy_27



Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 86
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
nie mam konta w szwajcarii, zarabiam od miesiaca... plyty oryginalne kupuje od kilkunastu lat i mam ich kilkaset... jak widac da sie nie bedac bogaczem...



Pewnie masz bogatych sponsorów Laughing .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
nie mam konta w szwajcarii, zarabiam od miesiaca... plyty oryginalne kupuje od kilkunastu lat i mam ich kilkaset... jak widac da sie nie bedac bogaczem...


Zgadzam sie w 100 %

Nie zarabiam 'duzo' pomimo tego, ze pracuje w Krakowie, ale potrafie utrzymac sie w tym coraz drozszym miescie i do tego odlozyc na plyte, a tylko w tym miesiacu kupilem QRM na DVD i CD, co nie oznacza, ze kazdy musi robic tak samo.

Od lat sobie jakos radze z moimi beznadziejnymi przychodami i nie narzekam, choc miloby bylo jakby przeceny plyt na 30 zl dotyczyly takze nowych wydawnictw.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jimmy_27



Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 86
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
Bizzy napisał:
nie mam konta w szwajcarii, zarabiam od miesiaca... plyty oryginalne kupuje od kilkunastu lat i mam ich kilkaset... jak widac da sie nie bedac bogaczem...


Zgadzam sie w 100 %

Nie zarabiam 'duzo' pomimo tego, ze pracuje w Krakowie, ale potrafie utrzymac sie w tym coraz drozszym miescie i do tego odlozyc na plyte, a tylko w tym miesiacu kupilem QRM na DVD i CD, co nie oznacza, ze kazdy musi robic tak samo.

Od lat sobie jakos radze z moimi beznadziejnymi przychodami i nie narzekam, choc miloby bylo jakby przeceny plyt na 30 zl dotyczyly takze nowych wydawnictw.




KOLEJNA BUSINESS WOMAN !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I naprawdę NIKT nie widzi, że to kolejna prowokacja, że tego osobnika należy ZBANOWAĆ tak szybko, jak to możliwe? Że on nawet nie zasługuje na prowadzenie z nim normalnej dyskusji? Że rozpieprza nam Forum? Że tracimy niepotrzebnie nerwy? Że odpowie też na posta, który właśnie piszę tylko po to, żeby zwrócić na siebie uwagę? Że Wasze odpowiedzi go napędzają? Że to troll? Że to Szymon K.-S.?

Czy naprawdę nikt tego nie widzi?
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jimmy_27 napisał:

KOLEJNA BUSINESS WOMAN !!!


Laughing

Odłóż sobie trzy złote dziennie (jedna flaszka mniej) i możesz sobie kupic ze dwie płyty. Proste?
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awansowałeś, Karolina Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze nie woman, po drugie nie business.

Potrafie odkladac kase na to co chce kupic. Dla mnie to zaden wiekszy wyczyn. Potrafie odmowic sobie kilka pokus. Poza tym nie pale, nie pije za duzo wiec i wiecej kasy zostaje w kieszeni.

Przekonywac nikogo nie chce do kupowania oficjalnych plyt. Wedlug mnie kazdy fan powinien miec na sumieniu to czy sciaga pliki z internetu czy kupuje oficjalne plyty. To tez czesto swiadczy o tym kto jest tak na prawde fanem, a kto tylko slucha Queen.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
nevada



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 753
Skąd: Radom

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
Po pierwsze nie woman, po drugie nie business.

Spoko, nie przejmuj się, nie tylko Ty zmieniłeś płeć http://www.forum.queen.pl/viewtopic.php?p=203726#203726 Wink


[/offtop]


Ostatnio zmieniony przez nevada dnia Pon Lis 05, 2007 6:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jimmy_27



Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 86
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
Po pierwsze nie woman, po drugie nie business.

Potrafie odkladac kase na to co chce kupic. Dla mnie to zaden wiekszy wyczyn. Potrafie odmowic sobie kilka pokus. Poza tym nie pale, nie pije za duzo wiec i wiecej kasy zostaje w kieszeni.

Przekonywac nikogo nie chce do kupowania oficjalnych plyt. Wedlug mnie kazdy fan powinien miec na sumieniu to czy sciaga pliki z internetu czy kupuje oficjalne plyty. To tez czesto swiadczy o tym kto jest tak na prawde fanem, a kto tylko slucha Queen.



Legalność posiadanych płyt nie świadczy jeszcze o byciu prawdziwym fanem. Weź nie pier... . Najważniejsze co ma się w sercu. Jak człowiek ma całą dyskografię, różne wydawnictwa książkowe, oprócz tego szuka i w efekcie ma na kompie takie rzeczy, o których innym tylko się śniło, jeździ na zloty pilnuje każdego programu w TV na temat ulubionego artysty... To jest prawdziwy fan.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, miec całą dyskografie przez wciskanie "download". Godne pochwały.

"Prawdziwy" fan (kurde, bzdurna definicja, już się o to kiedyś kłóciliśmy zresztą) odmówi sobie różnych przyjemności, aby zakupic płytę. Bo wtedy mu zależy i ma to "w sercu" , jeśli stawia to nad kasą. Rozumiesz?
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde Jimmi przekonales mnie !

Dzis wracam do domu pale, albo rozdam innym wszystkie plyty, ktore mam i zaczynam sciagac poprzez "Download".
Mam gdzies ksiazeczki, opakowania itp...
Mam gdzies to, ze w ten sposob okradam zespol, ktory kocham, ktorego jestem fanem ... to co mam w sercu.

Wtedy bede prawdziwym fanem ?
Skoro jestes z Krakowa umowimy sie w Capre ? Wiesz na forum kazdy moze byc kims, ale chce Cie poznac w realu Smile
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mhm.. mam sponsora... zwlaszcza z rodzicami pracujacymi w sluzbie zdrowia Laughing

inny sponsor przy moim wygladzie nie wchodzi w gre...

karolina stales sie jakis taki kobiecy od dzisiaj.. inaczej na ciebie patrze... Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jimmy_27



Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 86
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
Kurde Jimmi przekonales mnie !

Dzis wracam do domu pale, albo rozdam innym wszystkie plyty, ktore mam i zaczynam sciagac poprzez "Download".
Mam gdzies ksiazeczki, opakowania itp...
Mam gdzies to, ze w ten sposob okradam zespol, ktory kocham, ktorego jestem fanem ... to co mam w sercu.

Wtedy bede prawdziwym fanem ?
Skoro jestes z Krakowa umowimy sie w Capre ? Wiesz na forum kazdy moze byc kims, ale chce Cie poznac w realu Smile


1. Skoro już masz , to może już nie rozdawaj.
2. Okładkę zawsze można wydrukować.
3. Okradasz? Człowieku!!! Mnie by pokręciło, jakbym nie miał całej dyskografii naraz z braku kasy... A same CD, to nie wszystko. Sa jeszcze DVD. Prawda jest taka, ze dzięki programom P2P możesz mieć wszystko w krótkim czasie.
4. Prawdziwy fan to ten, kto wie o swoim ukochanym zespole wszystko i ma wszystkie jego płyty oraz jak najwięcej innych wydawnictw i gadżetów.
5. Ja jestem sobą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak potrzebujesz cos ze sklepu, tez wchodzisz i bierzesz z polki bez placenia, bo musisz miec wszystko na raz?
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jimmy_27



Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 86
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletna dyskografia na jednym krążku DVD to prawdziwa rewelka!!! Mało miejsca zajmuje i prawie nic nie kosztuje!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mikikakak



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 210
Skąd: Kovary

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam całą dyskografię na dysku, ale mam również p r a w i e wszystkie płyty oryginalne! Z oryginałów nie mam tylko Works, Live Magic, Wembley i Rocks, ale reszta jest oryginalna. Ale nie mam się na razie za "Prawdziwego" fana, tylko za fana. Nie uważam za przestępstwo posiadania piratów na kompie, byleby mieć też oryginały. Mptrójka z kompa nie zastąpi jakością CD nigdy, chociażby nawet była legalnie kupiona. I nie przesadzajcie, żę płyty są za drogie. Fakt, że żeby mieć dyskografię Queen oryginalną trzeba przez cały miesiąc żywić się suchym chlebem i wodą, ale jaka z tego satysfakcja!

PS. Macie w domu jakieś vinyle Queen? Jak poznać, żę vinyl jest w miarę nowy i będzie działał? Noszę się właśnie z zamiarem kupienia jakiejś czarnej płytki, tylko chcę zaspokoić jeszcze żadze wiedzy Smile
_________________
Jeszcze raz bardzo pana przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winyl - kupić nowy Wink lub na własne oczy zbadać stan płyty tzn. ryski, plamki Smile nieraz aż uszy bolą jak płyta jest porysowana lub brudna, a syfy nie chcą zjeść. Nieraz fajnie brzmi jak się płyta zatnie i ciągle leci jedna fraza he he mam tak z koncertówką Ironów
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
karolina stales sie jakis taki kobiecy od dzisiaj.. inaczej na ciebie patrze... Laughing

Haha, wez mnie !

Mikikakak napisał:
Nie uważam za przestępstwo posiadania piratów na kompie, byleby mieć też oryginały.

W 100 % popieram.
Nawet jezeli ktos ma jakies albumy na kompie, ktorych nie posiada na oryginalnym krazku, to mi to nie przeszkadza. Wazne zeby miec chociaz kilka oryginalow. To swiadczy, ze czlowiek rzeczywiscie interesuje sie zespolem, chce go dalej poznawac.

Prostota jest natomiast zgrywanie wszystkich albumow na DVD.
Mam nadzieje, ze nigdy naszemu ukochanemu uzytkownikowi nikt nie pozyczy chociazby ostatnich oficjalnych wydawnictw.

Prawdziwi fani to tez dla mnie osoby, ktore naleza do Queen Hub. Mozna sciagac ile sie chce, ale nikt nigdy nie udostepni oficjalnych wydawnictw, bo sankcja jest jedna ... wywalenie i to zwykle bez mozliwosci powrotu.

Mikikakak napisał:
PS. Macie w domu jakieś vinyle Queen? Jak poznać, żę vinyl jest w miarę nowy i będzie działał? Noszę się właśnie z zamiarem kupienia jakiejś czarnej płytki, tylko chcę zaspokoić jeszcze żadze wiedzy


Tak jak Daga, od jakiegos czasu zbieram plyty winylowe. Najlepiej sprawdzic sobie "pod slonce" czy sa jakies rysy pionowe, ukosne, falujace i jakie tylko mozna sobie wyobrazic Razz

Kiedys Queenman ostrzegal mnie przed jednym. Jezeli chcemy zeby nasza pociecha nie ucierpiala podczas sluchania, trzeba sprawdzic czy igla jest ok. Jezeli dlugo byla nieuzywana to lepiej kupic nowa. Po pierwszym przesluchaniu moze okazac sie, ze beda nam powstawac ryski.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko gdzie taką igłę kupić, ile to kosztuje?
Przecież adaptery odeszły dawno do historii i już nienie tak łatwo chyba zdobyć coś takiego
Powrót do góry
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj łatwo kupić igłę Smile Primo allegro Secundo sklepy dla DJ Tri skely dla audiofilów Cztery giełdy staroci.

Ja po tym jak zabawiłam się w DJ na jakiejś płycie Queen........ Embarassed No zanim skończyło się tragicznie, było fajnie Wink Szukałam igły do gramaofonu Grundiga na allegro i miałam kilka opcji Smile ale po odwiedzeniu 3 sklepów w Wawie zostałam obsłużona jak Królowa i kupiłam wkładkę z igła bo wyszło taniej Smile i teraz dbam o igłe Smile Cena ok.60zł igł+wkładka. Ale igły bywają już za 10zł do Unitry. Ile ja się dowiedziałam o gramofonie i płytach w sklepie audiofilskim jak należy je czyścić itd.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość






PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie. 10 zł to nie jest dużo. Zanim przeprowadziłam się do Stolycy byłam w posiadaniu starego adapteru Unitra, ale mama go wywaliła twierdząc że był zepsuty Confused A wcale nie był! Miał tylko zwaloną igłę...
Dowiedziałam się o tym dopiero po fakcie i byłam strasznie wqrwiona
Ale ale, tutaj mam jeszcze jeden, z tym że jakieś debile zepsuły go i koło (czy jak to się zwie) nie kręci sie, a za naprawęboję się zabierać bo nigdy nie reperowałam adapteru Very Happy Chyba jednak nie mam wyjścia i będę musiała się tym zająć
Jak idzie sprawa z głośnikami do tego cudeńka? Bo tych mi też oczywiście brakuje Rolling Eyes
Zawsze podłączałam maszynerię do starego radia, ale tego TEŻ już nie ma...
Powrót do góry
Mikikakak



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 210
Skąd: Kovary

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
Prawdziwi fani to tez dla mnie osoby, ktore naleza do Queen Hub.


W moim języku nie funkcjonuje określenie "prawdziwy fan". Istnieje natomiast pojęcie "fan". Jak jakiś biedak ma poprzegrywane kastety jakiegoś zespołu i słucha ich na ukradzionym radyjku, ale kocha zespół, z tym, żę nie ma pieniędzy na oryginalne płyty, to nie możę być "prawdziwym fanem"? Po co kłócić się, kto jest prawdziwym, fałszywym, trochę fanem, lekkopółśredniotłustym tfu! lekkopółśrednim fanem, w jednej szesnastej fanem, wnukiem fana, udającym fana, itd.? Dla mnie wystarcza określenie "fan", czyli osoba lubiąca (kochająca???) jakiś zespół (w tym wypadku Queen), słuchająca muzyki tego zespołu, wiedząca coś niecoś o zespole, pisząca na forum zespołu Very Happy , nawet niekoniecznie uczęszczająca na koncerty, bo np. taki Queen Polskę omijał szerokim łukiem (czytaj : czechy).
Nie klasyfikujmy fanów na prawdziwych, nieprawdziwych itd. Bądźmy fanami!
_________________
Jeszcze raz bardzo pana przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głośniki do gramofonu ja podłączam obecnie od kina domowego. Ale być może wystarczy kabelek i przed wzmacniacz i podłączysz go do kompa i tam masz już głośniki.

Pewnie padł ci silnik lub pasek pękł w zależności od napędu.

Gramofon używany już za 100zł można kupić w jakimś znośnym stanie.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość






PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasek mi nie pękł. Sprawdzałam Cool
Poszukam sobie jakichś schematów bo na wyczucie boję się grzebać i może coś wykombinuję.
Na razie zakupnowego nie wchodzi w grę, bo brak mi kasy, ale czas pokaże Very Happy
Powrót do góry
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lis 07, 2007 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mikikakak napisał:
Karolina napisał:
Prawdziwi fani to tez dla mnie osoby, ktore naleza do Queen Hub.


W moim języku nie funkcjonuje określenie "prawdziwy fan". Istnieje natomiast pojęcie "fan". Jak jakiś biedak ma poprzegrywane kastety jakiegoś zespołu i słucha ich na ukradzionym radyjku, ale kocha zespół, z tym, żę nie ma pieniędzy na oryginalne płyty, to nie możę być "prawdziwym fanem"? Po co kłócić się, kto jest prawdziwym, fałszywym, trochę fanem, lekkopółśredniotłustym tfu! lekkopółśrednim fanem, w jednej szesnastej fanem, wnukiem fana, udającym fana, itd.? Dla mnie wystarcza określenie "fan", czyli osoba lubiąca (kochająca???) jakiś zespół (w tym wypadku Queen), słuchająca muzyki tego zespołu, wiedząca coś niecoś o zespole, pisząca na forum zespołu Very Happy , nawet niekoniecznie uczęszczająca na koncerty, bo np. taki Queen Polskę omijał szerokim łukiem (czytaj : czechy).
Nie klasyfikujmy fanów na prawdziwych, nieprawdziwych itd. Bądźmy fanami!


Nie no zgodze sie z Toba w 100 % co do kwestii dzielenia fanow na lepszych i gorszych, bo to nie ma wiekszego sensu, zreszta negatywnie by to dzialalo.

Tylko, ze piszac "prawdziwy fan" mialem na mysli osoby, ktore sluchaja juz dlugo tego zespolu cos wiedza o nim itp. Natomiast czesto zdarza sie, ze jest pelno "fanow", ktorzy sciagna cala dyskografie, sluchaja przez jakis czas non stop, a pozniej znajduja cos innego.

Ja Queen slucham niemalze od pieluchy wiec po tylu latach lubie okreslac siebie jako prawdziwego fana.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Audio & video i tablica ogłoszeń Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek