FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
U2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzicie o tym irlandzkim fenomenie?
Kocham
10%
 10%  [ 9 ]
Lubię
50%
 50%  [ 41 ]
Ani mnie nie grzeją, ani nie ziębią
29%
 29%  [ 24 ]
Nienawidzę ich, a szczególnie wokalu tego wyjca - Bono
7%
 7%  [ 6 ]
A co to jest U2? Jakiś śmigłowiec?
2%
 2%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 82

Autor Wiadomość
agixxaczekk



Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 08, 2009 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok ogólnie słucham U2 i innych mam ich 5 płyt a co do najnowszej to ok 5 piosenek mi sie podoba ogólnie płyta dobra chociaż bardziej do gustu przypadła mi płyta All that you can't leave behind Smile
Oczywiście posiadam dodatek TR o U2 i byłam na nocy U2 w silver screenie może ktoś był ?
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Wink

Jak dla mnie, z małymi wyjątkami, U2 skończyło się (nie, nie na Kill'em all Wink ) jakoś tak zaraz po Zooropie..
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 12:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nudni są trochę.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 1:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę to oni są ciekawi... Wink
Nudni są przezajebiście Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 1:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby to przeczytała najsłynniejsza obecnie polska biegaczka, nakopałaby ci tam gdzie jej podobno pięty sięgały Wink
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
black_queen



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 354
Skąd: Nowy Sącz, prawie;)

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 2:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
Qnegunda napisał:
Nudni są trochę.
Trochę to oni są ciekawi...
Nudni są przezajebiście


Ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale jestem świeżo po koncercie więc (nie obraźcie się i nie odbierajcie tego osobiście) - walcie się ;r To był najzajebistszy koncert na jakim byłam. Nirvana. Brak słów żeby opisać co się działo na Śląskim. Moje marzenie się spełniło, każdemu życzę, żeby kiedyś poczuł się tak jak ja tam. Nawet wam, o niewierni xd

A biegaczka mnie zabiła, dziś rano o niej przeczytałam.
_________________
mam plan tak szczwany, że można mu doczepić ogon i powiedzieć, że to lis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 2:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie rowniez najlepszy koncert w zyciu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała dygresja 4lata temu o koncercie U2 było bardzo głośno, w gazetach było wszędzie, GW miało dodatek itd itp. A w tym roku było głośno, ale bez takiego podniecenia, jakby się lekko przejadło lub było codziennością.
Może jak ktoś powiedział weszliśmy do 2klasy koncertowej z 3 Wink I tym czym koncert Q+PR był na Ukrainie tym był koncert U2, ale cztery lata temu dla Polaków.

Obecnie o koncertach się pisało jaka super scena, super technika, a gdzieś w tle dopiero o muzyce. Chyba to ma być koncert muzyki, a nie pokaz multimedialny.
Czytałam biografie nie jedną U2 i gdzieś tam padło stwierdzenie, że te wszystkie telebimy, super hiper sceny przysłoniły już dawno muzykę od trasy Zooropa.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncert był fantastyczny,zdecydowanie jeden z najlepszych w moim zyciu,ale Gilmoura nie przebili Wink .Stawiam go na równi z Q+PR z Pragi.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie pewnie i bym sie kiedys wybral na u2, tyle, ze gdyby nie nagrali ostatnich 3-4 plyt heh. gdybym dajmy na to w 95 roku mial tyle lat, co teraz i graliby gdzies w okolicy to bym sie nie zastanawial dlugo. a teraz.... a teraz smęcą od kilku plyt tak strasznie, ze zwyczajnie mi sie nie chce Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
w sumie pewnie i bym sie kiedys wybral na u2, tyle, ze gdyby nie nagrali ostatnich 3-4 plyt heh. gdybym dajmy na to w 95 roku mial tyle lat, co teraz i graliby gdzies w okolicy to bym sie nie zastanawial dlugo. a teraz.... a teraz smęcą od kilku plyt tak strasznie, ze zwyczajnie mi sie nie chce Wink

Chyba coś w tym jest dlatego ja nie ruszam tyłka.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś zrezygnował z koncertu Q + PR po usłyszeniu słabego CR. Płyty U2 z ostatnich lat rozczarowują, ale koncert to zawsze inna bajka i nawet utwory z tych średnich płyt na koncercie się bronią.
Kto nie był niech żałuje, ja bym się wybrał jeszcze raz, nawet jakbym wiedział wcześniej, że teraz będę leżał na kanaie z nogą w gipsie.
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jednak troche co innego Wink po pierwsze - moja milosc do queen nie ma zadnego porownania z szacunkiem do u2. po drugie, wiadome bylo, ze nowe kawalki to bedzie jakis niewielki procent setu. a w przypadku u2 to juz są ze 4 plyty ostatnie, ktorych nie trawie, wiec prawdopodobienstwo setu, ktory by mnie zanudzil jednak dosyc spore Wink milo bylo sie przejsc na u23d do kina za kilkadziesiat zeta, ale na koncert jednak z takim setem jaki teraz grają chyba bym sie nie wybral Wink no chyba, ze by w lodzi grali, to moze Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz teraz DM w Lodzi to korzystaj Very Happy

Ja ostatnie plytki uwielbiam. Na koncercie najlepszy byl Moment of Surrender z najnowszej. Odjazd! Pieprzyc wszystkie oklepane I Still Haven't Found czy One.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na DM nie ide, bo po cholere skoro nie przepadam? Wink lubie kilka kawalkow, ale bez szalenstw Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Bizon napisał:
w sumie pewnie i bym sie kiedys wybral na u2, tyle, ze gdyby nie nagrali ostatnich 3-4 plyt heh. gdybym dajmy na to w 95 roku mial tyle lat, co teraz i graliby gdzies w okolicy to bym sie nie zastanawial dlugo. a teraz.... a teraz smęcą od kilku plyt tak strasznie, ze zwyczajnie mi sie nie chce Wink


Chyba coś w tym jest dlatego ja nie ruszam tyłka.


Mhm, jasne... dlaczego nie powiesz wprost, że nie miałaś szans na płytę? Laughing

A "smęci" - umówmy się - QPR na ostatnim albumie. Posłuchajcie takich rzeczy, jak Breathe, Magnificent, czy Moment Of Surrender, zanim zaczniecie pisać podobne bzdury.

daga napisał:
Mała dygresja 4lata temu o koncercie U2 było bardzo głośno, w gazetach było wszędzie, GW miało dodatek itd itp. A w tym roku było głośno, ale bez takiego podniecenia, jakby się lekko przejadło lub było codziennością.


Tak? To chyba czytasz jakieś niszowe pisemka typu "Szydełko i Druty". Confused Tak się składa, że to w tym roku patronat nad koncertem U2 objęły najważniejsze media w kraju i - przeciwnie do trasy Vertigo - wypromowały nie tylko sam koncert, lecz również fanowską "akcję flaga". Ponad 70 000 fanów zgromadzonych na Śląskim mówi za siebie.

Błagam, nie kaleczcie faktów tylko dlatego, że Was tam nie było!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Pi5mak



Dołączył: 17 Paź 2005
Posty: 60
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LepP napisał:
A czy ktoś zrezygnował z koncertu Q + PR po usłyszeniu słabego CR. Płyty U2 z ostatnich lat rozczarowują, ale koncert to zawsze inna bajka i nawet utwory z tych średnich płyt na koncercie się bronią.
Kto nie był niech żałuje, ja bym się wybrał jeszcze raz, nawet jakbym wiedział wcześniej, że teraz będę leżał na kanaie z nogą w gipsie.


No dokładnie, być tam na koncercie to inna sprawa;) Nawet słaby kawałek okazuje się tam fenomenalny;) A koncert naprawde byl przedni;) Niekótrzy pisza ze to nic specjalnego bo ich wewnetrzna zazdrość zjada że nie udało im sie kupic biletu. Jeden z nielicznych koncertów gdzie zespół grał od A do Z dając się ponieść panującym tam emocjom. Wielkie brawa za te 2 godziny.

PS. Ona czyta tylko "przewodnik katolicki"Razz


Ostatnio zmieniony przez Pi5mak dnia Czw Sie 13, 2009 3:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pi5mak napisał:
Niekótrzy pisza ze to nic specjalnego bo ich wewnetrzna zazdrość zjada że nie udało im sie kupic biletu.


Haha widzę, że mamy to samo na myśli. Laughing Pojęcia nie mam co czyta daga, ale na pewno nie wyborczą i rzepę. Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Pi5mak



Dołączył: 17 Paź 2005
Posty: 60
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Mała dygresja 4lata temu o koncercie U2 było bardzo głośno, w gazetach było wszędzie, GW miało dodatek itd itp. A w tym roku było głośno, ale bez takiego podniecenia, jakby się lekko przejadło lub było codziennością.


Hmm...chyba nie wiesz co to podniecenie:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing <gleba> Laughing Laughing Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Pi5mak



Dołączył: 17 Paź 2005
Posty: 60
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widząc 70 000 usmiechnietych pysków po koncercie trudno pokusic sie o stwierdzenie ze bylo przecietnie;) Warto posluchac z Chorzowa New Year's Day, Walk On czy One. W tych utworach głos Bono strasznie sie łamie ze wzruszenia i widac że daje ponieść się panującemu tam szaleństwu. Widac ze w każdy kawałek zespół włożył dużo serca i emocji (nawet The Edge podczas Walk On gdzie gubił takty pewnie nie mogl sie pozbierac po odspiewanym mu "sto lat" na jego urodziny). Nawet słabe Get On Your Boots zabrzmiało jakos inaczej;) A na koniec popis wokalny Bono "Moment Of Surrender" i "...do zobaczania'Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze napisane. Chciałbym jeszcze zauważyć, że U2 w Chorzowie pokazało coś, czego dawno już nie widziałem wśród gwiazd tego formatu: emocjonalne, oddane show (łzy w oczach Bono i jego ściśnięty wzruszeniem głos mówiły za siebie) oraz pełne poświęcenie swojej publiczności. Bo powiedzcie - ilu z tych Największych jest gotowych paść na kolana przed publicznością i bić pokłony przed flagą obcego kraju? Komu jeszcze zależy tak bardzo na względach publiczności w momencie, gdy osiągnęli już wszystko?
_________________


Ostatnio zmieniony przez Incubus dnia Czw Sie 13, 2009 3:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaa oczywiscie. bywam na kilkunastu duzych koncertach rocznie, ale nie pojechale mna u2 ani razu, bo nie udalo mi sie kupic biletu. afkors. a no i tak, pisze bzdury bo mam inne zdanie na temat ostatnich dokonan u2 niz ty. a po postach w temacie marillion myslalem, ze mamy do czynienia z jakims powaznym czlowiekiem...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pi5mak



Dołączył: 17 Paź 2005
Posty: 60
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam ze ocenic koncert mogą tyko Ci którzy tam byli. Np. nie jade na koncert Madonny i moglbym bluznic ze to bedzie gówno i w ogole i ze zjebany czy cos... ale tak nie zrobilbym, bo wiem ze Ci ktorzy tam pojada beda sie bawic na pewno nie gorzej niz my na U2;)

Ostatnio zmieniony przez Pi5mak dnia Czw Sie 13, 2009 3:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
taaa oczywiscie. bywam na kilkunastu duzych koncertach rocznie, ale nie pojechale mna u2 ani razu, bo nie udalo mi sie kupic biletu.


I widzisz? Nie bolało.

Bizon napisał:
afkors. a no i tak, pisze bzdury bo mam inne zdanie na temat ostatnich dokonan u2 niz ty.


Nie. Piszesz bzdury bo masz "inne" zdanie nie znając tych dokonań. To zasadnicza różnica. Forum jest po to, aby dyskutować i byłoby naprawdę nudno gdybyśmy wszyscy mieli jednakowy gust. Ja nie atakuję Ciebie, lecz jedną Twoją wypowiedź pozbawioną sensu. Jeżeli chcesz zobaczyć jak wyglądają te z sensem - jest taki wątek - ale o tym poniżej. Wink

Bizon napisał:
a po postach w temacie marillion myslalem, ze mamy do czynienia z jakims powaznym czlowiekiem...


I tak jest w istocie. A jeśli masz coś do powiedzenia w temacie o Marillion - zapraszam serdecznie - jestem ciekaw. Sarkazmem świata nie zwojujesz, jeden dr. House wystarczy.
_________________


Ostatnio zmieniony przez Incubus dnia Czw Sie 13, 2009 3:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ty kotku piszesz bzdury bo nie masz pojecia o tym ktore plyty u2 ja slyszalem, a ktorych nie. wiec uswiadomie. slyszalem wszystkie. i nie, wciaz nie podobaja mi sie ostatnie ich dokonania.

pi5mak - nie oceniam koncertu u2. nie napisalem nigdzie , ze koncert byl beznadziejny itd. napisalem, ze wobec ich ostatnich dokonan i znajac setlisty koncertow z ostatniej trasy nie interesuje mnie tego typu rozrywka, bo poziom materialu granego na zywo nie jest dla mnie satysfakcjonujący. chocby nie wiem jak sie starali, to z kiepskiego kawalka na zywo cuda sie nie zrobi. SINT i we believe na zywo byly tak samo kiepskie, jak na plycie.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pi5mak



Dołączył: 17 Paź 2005
Posty: 60
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Setlista nie ogranicza sie do 4 ostatnich albumówWink hmmm "War" czy "Joshua Tree" to nie ostatnie albumy. a np. ostatni z tych Twoich 4 ostatnich to "Pop" a z tego nie wykonali zadnego kawalka;) Wiec setlisty słabo sledzisz;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, Bizonie - nie jestem tutaj dla sprzeczek, ani rozmów o Twoim guście. Wobec tego pytam o opinie - dlaczego uważasz ostatnie 3-4 płyty U2 za denne? Co masz do takich nagrań, jak Kite, Stuck In A Moment, Original Of The Species, Breathe, czy Moment Of Surrender? Proszę bardzo, wypowiedz się konstruktywnie, wówczas bez problemu uszanuję Twoje zdanie. Tymczasem przemów do mnie... Zastanawia mnie również dlaczego w temacie o U2 piszesz o SINT i WB - czy to taki tik, że epatujesz nienawiścią do tych nagrań we wszystkich tematach? Pleeeaaseee... Confused

Akurat trafiłeś jak kulą w płot bo słaby na albumie Get On Your Boots na żywo wypada fantastycznie od samego początku trasy...

"Kotku"? Haha, wypada to groteskowo w obliczu różnicy wieku między nami. Laughing No ale niech Ci będzie, synku...

Pi5mak napisał:
Setlista nie ogranicza sie do 4 ostatnich albumówWink hmmm "War" czy "Joshua Tree" to nie ostatnie albumy. a np. ostatni z tych Twoich 4 ostatnich to "Pop" a z tego nie wykonali zadnego kawalka;) Wiec setlisty słabo sledzisz;)


Good point. Akurat na trasie 360 niewiele jest nagrań z ostatnich 3-4 albumów (z wyj. ostatniego - to logiczne, że jest promowany) - przeważają te starsze, choćby z Joshua Tree - ale to pewnie też jest denny album...
_________________


Ostatnio zmieniony przez Incubus dnia Czw Sie 13, 2009 4:04 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Pi5mak



Dołączył: 17 Paź 2005
Posty: 60
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt faktem z nowego albumu zawsze musi byc najwiecej kawalkow bo trasa wkoncu go promuje;) tego zabraklo na Q+PR wielki wstyd ze nie zagrali np TTN
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pi5mak napisał:
Setlista nie ogranicza sie do 4 ostatnich albumówWink hmmm "War" czy "Joshua Tree" to nie ostatnie albumy. a np. ostatni z tych Twoich 4 ostatnich to "Pop" a z tego nie wykonali zadnego kawalka;) Wiec setlisty słabo sledzisz;)


nie czepiaj sie szczegolow. nie napisalem, ze nie graja nic starego. chyba oczywistym jest, ze set nie opiera sie tylko na kawalkach z ostatnich plyt. natomiast calosc setlisty do mnie nie przemawia i tyle. lubie czasem posluchac u2, ale nie jestem ich fanem wiec set, ktory mnie nie powala nie przekona mnie do pojscia na koncert zespolu, ktorego fanem nie jestem. i wiem, ze nie grali nic z pop, bo nawet w dniu koncertu odbylem rozmowe ze znajomą, ktora na nim byla, ze dobrze, ze chociaz z tego nic nie ma, chociaz 'staring' mogliby jednak zagrac, bo to jeden z nielicznych 'nowych' kawalkow, ktore mi sie podobają. wiec, ups, znowu nie trafiles.


incubus, ale co ja mam ci wyjasniac przy okazji tego, ze nie podobaja mi sie ostatnie plyty? (aha, nie twierdze, ze są denne, po prostu mnie nie porwaly) od kiedy to gust rozbiera sie na czynniki pierwsze? konstruktywna wypowiedz przy okazji gustu? a co jest w guscie konstruktywnego? po prostu wiekszosci kawalkow z ostatnich plyt do mnie nie przemawia, nie porywa, nie trafia w moj gust muzyczny, o czym tu konstruktywnie rozmawiac? nie jestem naukowcem rozkladajacym muzyke na czyniki pierwsze. jestem sluchaczem, kolekcjonerem, fanem muzyki zarowno w odslonie dzwiekowej, jak i pisemnej (czyli historia, biografie itd.), wiec po prostu albo mi sie cos podoba, albo nie. i tyle.

a o 2 wspomnianych kawalkach qpr napisalem z prostego powodu., dostalem argument, ze na zywo kawalki brzmiace kiepsko na plytach czesto są duzo lepsze wiec podalem przyklad przeciwny dotyczacy, uwaga uwaga, zespolu, na ktorego forum sie znajdujemy. chyba jest to jednak przyklad na miejscu. a tak przy okazji, o qpr wspomniales w tym temacie pierwszy ty, piszac w srodku dyskusji o nagraniach u2, ze qpr smecą na ostatniej plycie. az tak nienawidzisz tej plyty, ze bedziesz teraz pisal o niej we wszystkich tematach?

niestety łódź wzywa. jakby co, bede za pare godzin gdyby sie ktos stesknil.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek