FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
U2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzicie o tym irlandzkim fenomenie?
Kocham
10%
 10%  [ 9 ]
Lubię
50%
 50%  [ 41 ]
Ani mnie nie grzeją, ani nie ziębią
29%
 29%  [ 24 ]
Nienawidzę ich, a szczególnie wokalu tego wyjca - Bono
7%
 7%  [ 6 ]
A co to jest U2? Jakiś śmigłowiec?
2%
 2%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 82

Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maleństwo napisał:
Z kolei szanuję bardzo Bono za jego działalność pozamuzyczną - nie mam wrażenia, by robił to co robi z wyrachowania czy innych niskich pobudek, jak dla mnie wygląda w roli "zbawiacza świata" autentycznie i oby więcej gwiazd muzyki było w stanie patrzeć poza czubek własnego nosa Exclamation

Poza czubek wlasnego nosa...
Ten zbawca swiata wykupil za 1700 dolarow miejsce w samolocie na... swoj kapelusz, w pierwszej klasie... Mial grac na koncercie charytatywnym (o ironio...) w 2003 roku, z Luciano Pavarottim. Zapomnial swojego kapelusza. Samolot, miejsce w pierwszej klasie i 1700 dolarow. Koncert charytatywny- zdaje sie, ze te 1700 dolarow moglo byc wydane w inny sposob- ZWLASZCZA przy takiej okazji... Jezeli ktos udaje kaznodzieje i poucza wszystkich o nierownosci, o biedzie i tym podobnych- i rownoczesnie robi taki numer... Dla mnie to jest hipokryzja najwyzszego lotu...

Nie odbieram mu tego, co dobrego zrobil. Fajnie, szacunek i tak dalej. Ale osoba przybierajaca mentorski ton, pouczajaca na kazdy kroku i niemal kreujaca sie na jakiegos zbawiciela i obroncy ciemiezonych robiac taki numer udowadnia tylko wlasne hipoktzyje. To nie wyklucza tego, co zrobil i co bylo dobre. Ale... jakims autorytetem ani osoba godna nasladowania to on dla mnie rowniez nigdy nie bedzie... wrecz przeciwnie...

Co do samej muzyki- na ACHTUNG BABY moje zainteresowanie sie skonczylo (a konkretnie na ostatnim na tej plycie utorze- LOVE IS BLINDNESS to IMO ich najwieksze dzielo). Potem byla rownia pochyla- na POP znalazlem moze 3 dobre utwory, n akolejnych plytach nawet to bylo zbyt wiele... W tej chwili mam na nich alergie- choc starych plyt slucham z przyjemnoscia.
A- duet z Mary J Blige (ONE) byl dla mnie zbsolutnym zarznieciem naprawde pieknej i subtelnej piosenki...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U2....od kilku miesięcy poznaję ten zespół dzieki pewnej osobie(której bardzo dziękuję!!!) i musze powiedzieć, że przypadł mi do gustu, jeśli tak mogę to ująć. Zarówno na płytach, jak i na koncertach, choć chyba jednak te drugie wolę dużo bardziej. Bo ich występy to naprawdę coś wspaniałego!!! Smile Niemal każdy z nich ma w sobie to coś, czego brakuje mi nawet na niejednym koncercie Królowej. W tym miejscu nie moge nie polecić pewnego występu tej irlandzkiej grupy, a mianowicie, z Sarajeva w ramach trasy Pop Mart. To jak do tej pory, mój numer 1, jeśli chodzi o U2 na żywo. MAGIA!!! To jedyne słowo, jakie mi sie nasuwa! No, może nie jedyne... Wink Niesamowite nagromadzenie emocji na tym koncercie sprawiło, ze za każdym razem, gdy go słucham, nie mogę sie powstrzymać od płaczu....To był pierwszy bootleg koncertowy U2, jaki usłyszałem i od razu mną wstrząsnął. Do tego stopnia, iż zacząłem sie zastanawiać, ile koncertów Queen wzbudziło we mnie coś takiego. I doszedłem do wniosku, ze naprawdę, BARDZO niewiele...Jedyne, co mi przychodzi na mysl to...Tribute, Live Aid....Milton....i może jeszcze parę. I nic to, że na tym koncercie Bono traci głos w znacznej części...to jest znakomity występ znakomitego zespołu. Każdy, kto choć trochę darzy ich sympatią, MUSI go posłuchać!!! W tym celu polecam stronkę:

www.u2start.com Arrow Wystarczy sie zarejestrować i droga wolna! Smile
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem ten nowy singiel U2. Zgiełkliwy, nieczytelny riff, połamana zwrotka, niewyraźny refren zupełnie pozbawiony melodyki i jakiś dziwny beat... Straszne dziwactwo. Może jestem niedzisiejszy, ale chyba zostanę przy U2 1980 - 1997...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciej3



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 198

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się nowy singiel to kpina, porażka ani to słodkie ani gorzkie i w ogóle nijakie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sheer Heart Attack



Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 44
Skąd: Moszczenica

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja przygoda z U2 ?? Najpierw była miłość do Queen potem usłyszałem U2 i jest to moja druga miłość (teraz mam dwie ;-p). Muzyka U2 jest świetna, charakterystyczny głos Bono, rozpoznawalna gitara The Edge'a oparta na efektach, solidna sekcja rytmiczna. Na każdej płycie słychać, że styl U2 zmienia się wraz z upływem czasu. Nie stoją w miejscu jak AC/DC (grali 20 lat temu tak samo i teraz też). Eksperymentują. Czasem lepiej czasem gorzej, aczkolwiek nie uważam, żeby poszczególne płyty były na tyle odległe stylistycznie od siebie, żeby nie uznać ich przynajmniej za dobre.
Nowy singiel jest zaskoczeniem. Wg mnie pozytywnym; dobra piosenka. Posłuchajcie nowego Coldplay czy Kings Of Leon. Słychać wyraźne inspiracje U2 i myślę, że dobrze zrobili, że poszukali nowocześniejszych brzmień. Świat idzie do przodu i muzyka też. Jeżeli komuś to nie odpowiada zawsze może słuchać płyt z lat 80 czy 90 nie widzę problemu.
Co do działalności charytatywnej Bono nie zgadzam się z opiniami, że robi to dla sławy, pieniędzy etc. Bo pieniędzy ma w brud, sławy również a jeżeli jego działania mają pomóc najbiedniejszym w Afryce to nie widzę
przeszkód by musiał zaprzestawać tych działań. Wręcz przeciwnie.

PS. Do fanów U2. Czy jest ktoś na Queen'owym forum, kto jest również zarejestrowany na joshua forum ? Mój joshuowy nick Kuba_U2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheer Heart Attack napisał:
Nie stoją w miejscu jak AC/DC (grali 20 lat temu tak samo i teraz też).


Ach... Uwielbiam to pastwienie się ludzi nad acepierundecami. Wink Ludzi którzy na dodatek znają AC/DC tylko z okresu z Brianem. Jeśli słuchając Bona ciągle uważacie, że to jest 'stanie w miejscu' (zresztą wystarczy zobaczyć jak dla Angusa i spółki skończyło się 'stanie w miejscu' a jak dla U2 - zupełnie inny poziom dla mnie) to chyba nie ma słuchu za grosz.

Zresztą jak zwykł mawiać Malcolm Young: "Robimy, co robimy. Gramy, co gramy. A krytycy chuja się znają." Wink
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam, do dupy ta nowa piosenka... Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt. Nijakie to takie, przesłuchałem dziś i nic sobie nie potrafię przypomnieć z tej piosenki Sad
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesłuchałem tera i też mi się nie podoba Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja potrafię sobie przypomnieć, że wokal w refrenie chyba nagrywali w momencie, kiedy Bono nie wiedział, że jest nagrywany, bo odszedł od mikrofonu zrobić sobie kanapkę... Tak go coś słabo słychać Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszane mam uczucia po przesłuchaniu nowej płyty. Z jednej strony cieszy fakt powrotu do klasycznego brzmienia z drugiej to zżeranie własnego ogona. Album przyzwoity, ale jakoś mine nie porywa. Może z kolejnymi przesłuchaniami będzie lepiej.
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Dzienniku taka recenzja
http://www.dziennik.pl/dziennik/nowakultura/article328954/Brak_pomyslow_na_horyzoncie.html

a później przeczytałam skrajnie inną w Gazecie Wyborczej (brak jeszcze jej na stronie gazety)

To co puszczają w radio dla mnie brzmi tak samo jak wszystko inne U2 nic ciekawego, odkrywczego.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy napisał:
Bono melorecytuje poetycki tekst, niczym spadkobierca Johny'ego Casha na tle gitarowych plam i po raz pierwszy na tym albumie nie napina wszystkich mięśni w ostatecznej próbie ocalenia świata, czeka was prawdziwy bieg z przeszkodami.


To mnie rozwaliło, chyba BOno już wszystkich zaczął drażnić swoim sposobem bycia Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś byłem wielkim fanem U2. Niestety w okolicach roku 2000 panowie sie tak muzycznie rozmyli, że ich muzykę mozna było scharakteryzować 1 słowem: NUDA. No Line On The Horizon to nowa jakośc, wspaniałe brzmienie, świetne, niebanalne kompozycje i totalnie niekomercyjne podejście do sprawy. Posłuchajcie jak Bono śpiewa. Facet rzeczywiście powócił z martwych, bo wreszcie brzmi jak zywy rockowy wokalista! Pozbył się tej studyjnej gładkości, nabrał rasowej chrypy. Zespół kombinuje znów jak za czasów The Unforgettable Fire. Wrócili! Ja chyba też... Wracam do U2 i poprawiam to co powiedziałem kilka postów wczesniej. Trzeba po prostu tej płyty posłuchac jako całości. Zbyt się przyzwyczailiśmy do popowego, prostego i czytelnego U2!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 1:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja krotka recenzja plyty 'No Line On the Horizon'

Tytulowy kawalek jak dla mnie brzmi bardzo ciekawie, ale tylko do konca drugiej zwrotki. Pozniej juz tylko mamy cos w stylu 'kopiuj/wklej'. Denerwuje takze caly czas takie samo 'oeoeoe' w zwrotkach.

Magnificient - ciekawy poczatek az do momentu pojawienia sie keyboardow. Pozniej jest bardzo fajnie, typowy styl dla U2 i to cieszy. Jezeli U2 chcialoby dobrze wypromowac album to powinni zaczac od tej kompozycji.

Moment Of Surrender z jednym ciekawym momentem ... jest to refren, choc przez to, ze strasznie "rozwalony" wokalnie psuje to co jeszcze dalo sie uratowac.

Unknown Caller zaczyna sie dopiero kolo 2 minuty. Moglby to byc ciekawy rockowy utwor, ale nie wiadomo dlaczego postanowiono go uspokoic. No i mamy znowu 'oeoeoe'. Yeah:P

I'll Go Crazy If ... czyzby jakis hold dla Abby ? Takie mam przynajmniej wrazenie przy pierwszych dzwiekach tego kawalkach. Fajna lekka piosenka z niepotrzebnym falsecikiem w kilku momentach. I to jest jedyna rzecz do ktorej moglbym sie przyczepic.

Get On Your Boots - chcieli zszokowac i to im sie udalo. Jednak chyba calkowicie w druga strone niz chcieli. Refren to czysty Muse, zwrotki w ogole wyciagniete z dupy slonia.

Stand Up Comedy to moj faworyt. Dla mnie ma cos ciekawego, jakas fajna energie czuje w tym kawalku. Szkoda, ze malo takich kawalkow na plycie bez horyzontu.

FEZ - poza ciekawa produkcja nic wiecej ten kawalek nie wnosi. Zapychacz plyty.

White As Snow to ladna kolenda. Sluchajac jej mam przed oczami Bono i The Edge'a, ktory wykonuja kawalki we dwojke na imprezach typu 46664. Kolejny ciekawy moment na long playu.

Breathe - ostatni kawalek na plycie, ktory brzmi jak stary, dobry U2. Fajna kompozycja.

Cedars Of Lebanon przypomina mi utwor Geldofa z Sex, Age and Death pt. 4:15. Usypiacz pierwszej klasy. Szkoda, ze tak zakonczyli album. Mogli odpuscic sobie ta piosenke i pozegnac sie z Breathe.

Generalnie album oceniam srednio. Jest na nim kilka bardzo fajnych kompozycji, ktore z pewnoscia beda goscily w mojej mp3, ale w czesci niestety spieprzyli sprawe.
Jezeli mam byc szczery to 'TCR' jest lepsza plyta, gdzie mamy fajne melodie i mozliwosc pospiewania z zespolem podczas koncertow. Na 'No Line.." tego nie znajdziemy, a U2 przeciez tez mialo tego typu kawalki.

Jak dla mnie rozczarowanie.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2009 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj otrzymałem DVD U2 z tej kolekcji, w której miało tez być Queen z Japonii. I muszę przyznać, że podoba mi sie ten zbiór! Szkoda tylko, że większość utworów została sfilmowana amatorską kamerą. Ale ogólnie, jestem zadowolony! Smile Dziękuję!!! Very Happy Wink
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Nie Kwi 12, 2009 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy album U2.....cóż, nie zachwycił mnie.....jest BARDZO przeciętny.....i tyle. Może nawet najsłabszy w całej ich dyskografii. Nie znajduję tam żadnego utworu na bardzo dobrym poziomie....ŻADNEGO!!! Jest kilka nawet dobrych, ale większość bardzo przeciętna...a Get On Your Boots to najgorsza ich piosenka w historii...chyba. Naprawdę......ten utwór to żenada.
Ogólnie, rozczarowali mnie. Confused
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Kwi 12, 2009 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wokaliz to po prostu przesyt. Ile się można drzeć do tego mikrofonu wydając z siebie jakieś dźwięki? Twisted Evil
I'll Go Crazy If mi się nawet podoba, ale reszta to kijówka.

Zresztą, słychać inspiracje Queen + Paul Rodgers. Wink
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysponuję ktos z Was ciekawym zdjęciem, dobrej jakosci z ostatniego koncertu w Chorzowie? Chciałbym go wykorzystac w artykule. Symboliczne honararium autorskie, ezgemplarz numeru z tekstem oraz podanie nazwiska autora wchodzi w rachube. Proszę o privy.
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jasiu



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 200
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do U2, to jest to raczej jeden z tych zespolow, ktore sa mi obojetne.
Taka anegdotka (niesmieszna) : przez cale zycie slyszalem, ze "One" to taki ich super kawalek, i w ogole piosenka-pomnik i nie wiedzialem co to za numer. Az raz leci na kompie u kumpla U2, patrze, a to wlasnie "One", ktore slyszalem milion razy w radiu, ale nie kojarzylem tytulu. Moja reakcja: "to taka bieda?" Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile za samym U2 nie przepadam to "One" baaardzo lubię, jedna z moich ulubionych kompozycji w ogóle.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bieda? "One" to wspaniała kompozycja... Przypuszczam, że słoń nadepnął Ci na ucho Surprised

Z ostatniej płyty najbardziej lubie Breathe, ostatnio słucham często "Achtung Baby", uważam, że "Joshua Tree" jest dobre, acz nie aż tak dobre jak wołają - czyt. przereklamowane. Zespół, który lubię i ostatnio coraz bardziej, ale do mojej ulubionej dwójki daleko (Q&DM). Ulubione kompozycje (zaznaczam, że wszystkiego jeszcze nie znam).
Lemon, One, Until The End Of The World (!!), Whose gonna ride your wild horses, Sunday Bloody Sunday, Magnificent, Breathe.

Z perspektywy czasu myślę, że NLOTH jest dużo lepsza od Bomby, która mimo, że brzmi cała jak przebojowy singiel (w moim odczuciu) i łapie od razu to jednak szybko się nudzi i dziś już właściwie choć nadal lubię te kawałki to żadnego z nich jakoś szczególnie nie pamiętam. Nawet "Sometimes you can't..." wydaje mi się przesłodzony? Jako ciekawostke powiem, że NLOTH dostało od Rolling Stone 5/5 - tak ostatnio przeglądałem, bo szukałem recenzji Queen - widać gołym okiem, że U2 to zespół bardzo lubiany przez tą gazetę inaczej niż Queen Razz

Jak przestudiuje całą dyskografię to wypowiem się bardziej rzeczowo Razz
Powrót do góry
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwak napisał:
"Joshua Tree" jest dobre, acz nie aż tak dobre jak wołają - czyt. przereklamowane.

IMHo to określenie można podciągnąc pod cały zespół Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasiu napisał:
"to taka bieda?" Smile


Sam jesteś bieda Twisted Evil One to świetny kawałek! A Joshua Tree nie jest w żadnym stopniu przereklamowane IMO. Najlepszy album- tak drugiego świetnego nie nagrali w moim odczuciu. Kwak, polecam Tobie koncerty! Są rewelacyjne!!! Smile
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jasiu



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 200
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Maj 30, 2009 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bieda jesli wziac pod uwage "status" (ze sie tak wyraze) tego kawalka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Sob Maj 30, 2009 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wprowadzili trochę biletów siedzących z boku sceny po 190zł, jeśli ktoś ma ochotę to warto się pospieszyć.
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ominęło mnie TOP 10 U2, a dużo ich ostatnio słucham to sobie podam moje TOP 10 Razz

1. Until The End Of The World
2. New Years Day
3. I Will Follow
4. Twilight
5. Ultraviolet
6. An Cat Dubh
7. Sunday Bloody Sunday
8. Lemon
9. Staring At The Sun
10. With or without you

To się co chwile zmienia, bo jeszcze wszystkiego nie znam, ale jakoś tak Wink
Powrót do góry
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro temat wypłynął

ostatnio przeglądałem ich top 10 i zobaczyłem, że w ostatecznym podliczeniu jedyną pozycją którą niezbyt kojarzę jest Love is Blidness więc postanowiłem sprawdzić i... wow.
Od zawsze wiedziałem, żę ten zespół słynie z ładnych melodii ale to... no nie mogę, jedna z najpiękniejszych rzeczy jakie ostatnio poznałem. Ten niesmowicie smutny wstęp genialna gitara, a jak Bono to rewelacyjnie śpiewa. I na koniec to "du du dudu du"
Nie wiem co jest teraz moją ulubioną iich piosenką Love czy może nadal One.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>


Ostatnio zmieniony przez NAR dnia Wto Kwi 26, 2011 2:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gang9



Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 31
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubie u2, ale jak by to określić- nie w nadmiernych ilosciach ;P
momentami przynuadzli mnie, ale ogolnie naprawde lubie, no i to jeden z osttanich zespołow ktore lubie, a ktory wciaz wydaje płyty Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dorwałem numer kolekcji Teraz Rocka, który poświęcony jest U2. Fajnie sie czyta, mimo iż jest tam kilka błędów. Wink Ale jest jedna rzecz, która mnie też zastanowiła. W kalendarium jest mowa o wykonaniu WATC przez Bono i jego przyjaciela na występie tegoż drugiego w 89 roku. Shocked Chętnie bym to usłyszał!!! Przyznam się, że nie słyszałem wcześniej o tym... Rolling Eyes
Ogólnie polecam wszystkim miłośnikom.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek