FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Powitanie i impresyjka

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tlenaque



Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 9
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 5:41 pm    Temat postu: Powitanie i impresyjka Odpowiedz z cytatem

Hej hej Qu-Bziki!

No niech bedzie, ze sie zarejestrowalem. Smile Na razie daruje sobie szersze wynurzenia odnosnie swoich odczuc, bo jeszcze dochodze do siebie po wojazach. Moze w terminie pozniejszo-dogodniejszym. W kazdym razie milo bylo mi poznac Was i zobaczyc w akcji, oraz reprezentowac (choc nieco separatystycznie Smile ) Wroclaw na zjezdzie.

Na szybko pragne bardzo serdecznie pozdrowic Pewna Pania Redaktor z Krakowa, bo to dzieki Niej akcja byla mozliwa i udana (fanfaros y salutos Smile ) oraz wszystkich, z ktorymi udalo mi sie nawiazac nic kontaktu - ze szczegolnym uwzglednieniem Kuby od Bazy O. Dyrektora Wink, pewnego sobofftuura Joe Perry'ego Wink, Przemka i Kathleen, ktora tych pozdrowien nie przeczyta, lecz all honours must be made. Crowley-dzieki za pomoc od strony pro's of hitch-hiking. Smile

No i jeszcze POTEZNY UKLON I USCISK DLONI dla Zbyszka! Po pierwsze za determminacje w doprowadzeniu do imprezy i trzymaniu kontroli nad zjawiskiem - awesome work! A po drugie za to, ze dbal o nas i nasz komfort jak malo kto. Ujmujace. Zbyszku - standing ovation! Smile

I w ogole - cheers to everybody, ktorzy byli.
Pozdrawiam.

Marcin - Tlenaque.
_________________
Was it all worth it
Giving all my heart and soul staying up all night
Living breathing rock'n'roll this never ending fight
Was it all worth it
Yes it was a worthwhile experience
Ha ha ha ha HAAA!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jaime



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 236
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, Baza O. Rydzyka pozdrawia Marcina K. Wink i... radzi wybierać odpowiednie miejsce na pisanie tego typu postów, jeżeli nie chcesz mieć do czynienia z pedantami tegoż Forum Wink Nie należę do nich, ale... ale... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tlenaque



Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 9
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hey hey hey Kuba,

dzieki za poscik. Smile Nie to, zebym chcial sie pedantom narazac Wink ale zem tu nowy, przeto i jeszcze nie smigam w strukturze forum - z czasem bedzie duzo lepiej, I hope.

Tq
_________________
Was it all worth it
Giving all my heart and soul staying up all night
Living breathing rock'n'roll this never ending fight
Was it all worth it
Yes it was a worthwhile experience
Ha ha ha ha HAAA!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcinie, ależ nie ma za co, Wrocławiacy, fani Q, PF i DP musza sobie pomagać Smile trzeba będzie od października uzgodnić jakiś termin minizlotu wrocławskiego, niestety z tego co wiem nie będzie Marioli, ale będzie Kłin we Wrocku, a pzoa tym poznasz Dudka, Jacka, Olę, może Sweet Lady, zobaczymy...

a ja teraz na uszach mam Young Lust w wyk. Glenna Hughesa, jakoś tak mi paradoksalnie pasuje do Zlotu Smile

liczę że zagoscisz na stałe na forum Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Simanko
Fajnie że wpadłeś na zlot. Cieszy mnie fakt iż coraz więcej fanów z Wrocławia się "ujawnia" Smile MAm nadzieję że trafimy kiedyś do Zmierzchu pogadać o Queen.

Udanego forumowania:)

KYA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tlenaque



Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 9
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozyjemy, zobaczymy... Smile Zawsze fajnie jest byc w gronie tych, "co rozumieja", a na spotkaniach zawszec jakies sie kontakty i wspolne plaszyzny miedzy ludkami wynajda - czesto moga dotyczyc roznej muzyki, nie tylko Q.

Pozdr,.
Tlenny
_________________
Was it all worth it
Giving all my heart and soul staying up all night
Living breathing rock'n'roll this never ending fight
Was it all worth it
Yes it was a worthwhile experience
Ha ha ha ha HAAA!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek