FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
S.O.S. BAND - Wasze uwagi o zespole i inne sprawy o bandzie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 9:56 am    Temat postu: S.O.S. BAND - Wasze uwagi o zespole i inne sprawy o bandzie Odpowiedz z cytatem

Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkiego rodzaju uwagi odnośnie występu zespołu (jak to poważnie brzmi... Wink) S.O.S. BAND na tegorocznym zlocie. Wprawdzie kilka opinii (zarówno tych negatywnych, jak i tych pozytywnych) zebraliśmy jeszcze na Kaczym Bagnie, ale wciąż interesuje nas to, co sądzicie o naszym projekcie. Przypomnę, że w zespole zagrali i zaśpiewali Dagmara, Łukasz i Radek (innymi słowy Daga, Le_mmor i Kensington).

Przypomnę setlistę:

1. Say It's Not True
2. All Dead All Dead

3. One Year Of Love (z gościnnym udziałem Crowleya, który zaśpiewał w duecie z Kensingtonem)
4. Medley: I Was Born To Love You/She Makes Me/Crazy Little Thing Called Love/I Was Born To Love You/Unchained Melody
5. You're My Best Friend
6. Teo Torriatte/Tavaszi Szel
7. Wish You Were Here
(z gościnnym udziałem Crowleya)
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no włąśnie, pisać pisać....
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jaime



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 236
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oh me, oh my... chyba będę pierwszy Wink

Wasz występ to sam pozytyw. Z tego, co wyczytałem z postu Dagi, to tak naprawdę próby zaczeliście dopiero w czwartek i tu jeszcze większe brawa dla Was. Chyba wszystkich zaskoczyliście z tym Medleyem Exclamation Jedna uwaga - szkoda, że jego części składowe, jak np. She Makes Me, były takie krótkie. Osobiście wyróżniłbym wykonanie "Say It's Not True", "All Dead All Dead" oraz "Teo Torriatte/ Tavaszi Szel". Czekam na wykonanie tych jak i innych (nowych) utworów na następnym zlocie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wystep byl bardzo ciekawy - podobal sie nam szczegolnie wokal kensingtona oraz calosc one year of love - crowley wyznajacy milosc radkowi Wink w samej kwestii muzycznej troche brakowalo dagmary, nadrobila to wejsciem smoka Razz. brawa za pomyslowy medley i hold dla freddiego w wykonaniu lemura i crowleya ( niezrozumiale, dlaczego daga i kensington odcieli sie od tego projektu Razz )
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
wystep byl bardzo ciekawy - podobal sie nam szczegolnie wokal kensingtona oraz calosc one year of love - crowley wyznajacy milosc radkowi Wink


Niestety, chłopaki nie dali się namówić na moją propozycję zmiany tekstu utworu na:

I'm crowley but you can save me Very Happy

Karolina napisał:
i hold dla freddiego w wykonaniu lemura i crowleya ( niezrozumiale, dlaczego daga i kensington odcieli sie od tego projektu Razz )


Dla mnie też jest to wielką zagadkę. Myślę, że po prostu Kensington chciał być dowcipny ale jak zwykle mu nie wyszło Twisted EvilArrowWink, poza tym nie lubi Floydów, poganin jeden. [/i]
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
podobal sie nam szczegolnie wokal kensingtona


Jestem zaskoczony. Ale bardzo dziękuję Smile

Karolina napisał:
brawa za pomyslowy medley


To był pomysł Łukasza i to właśnie jemu należą się brawa.

le_mmor napisał:
Karolina napisał:
niezrozumiale, dlaczego daga i kensington odcieli sie od tego projektu Razz


Kensington nie lubi Floydów, poganin jeden.


Otóż to Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo ja nie znam PInków tak jak chłopaki . Zaraz będe oglądac filmowy zapis naszego wystepu i się pewnie pójde zastrzelić w lesie kabackim Wink
Obecnie planuje rozszerzyć mój zestaw do marakasów, kołatki, lepszego tamburynka Smile
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wasz set akustyczny który zaprezentowaliście na piątym ogólnopolskim zlocie fanów zespołu Queen w Nowym Mieście Lubawskim (woj. warmińsko mazurskie) na terenie Ka(a/i)czego Bagna w dolnej sali, dnia drugiego owego zlotu w godzinach okołopołudniowych był:

naprawdę udany i ciekawy, przemyślany i niebanalny, jedyne co mi się w nim nie podobało to brak kiczu.

Wszyscy pokazaliście styl. Crowley zaprezentował publicznie anty barceloński rodzaj wokalizy, Daga dała czadu na gitarze co naprawdę nieżle wpłyneło na zmienę tonacji min widownni. Mimo iż cała setlista była dobrze jak wpsomniałem przemyślana i zaaranżowana i wykonana to najciekawszy smaczek dla mnie stanowiło świetne przejście początku z CLTCL w numer I Was Born To Love You. majsterszczyk... \Roger i Brian(Maestro) powinni coś takiego zagrać na trasie


Tyle moich braw
Gratuluję jeszce raz

Wasz nikczemny Kłin Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez długi zcas zastanawiałem się, czy recenzować występ SOS Band; czy mam do tego prawo, jako gościnny wokalista. Unzałem, że tak, bo faktycznie nie należę do zespołu.

Przede wszystkim muszę przyznać, że same próby tria i moje były naprawdę pzreprowadzane poważnie. Fakt, że czasami zwalali nam się na łby inni kiczfani, ale to tylko dodawało cymesu. Zoatawiając próby w spokoju dobierzmy się do mięsa, czyli samego występu. "Say It Is Not True" wykonane zostało na pewno z uczuciem, choć nie mam pojęcia, na cholerę był tam tamburyn. Robił on z dramatycznej bądź, co bądź pieśni balladę stricte odpustową. Wybacz, Dagmaro, jeśli cię uraziłem, ale tak po prostu czuję, a nie jestem typem wdupowłaza (Radku nie zabijaj mnie proszę w jej imieniu). Potem "All Dead All Dead", choć Le_Mmor momentami fałszował, to wyszło całościowo naprawdę przyzwoicie. Tyle, że akordy fortepianowe przerobione na gitarę kiepsko brzmiały, jakby chaotyczne, oderwane od siebie dźwięki. Następnie mój, gościnny występ. Przede wszystkim dziękuję Radkowi za sam pomysł. Na początku, jak cwiczyłem ten kawałek jeszcze sam w mieszkaniu, to byłem pewien, że tego nie uciągnę. Jednak atakując niżej dźwięki udało mi się to chyba nieźle, co? Kensington ma piękny głos, bardzo łagodny, stworzony do ballad. Patent z gestami - świetny, dzięki temu SOS Band zdystansował się do własnego występu. Cieszę się, że mogłem też zrzucić z siebie dzięki OYOL klątwę "Barcelony". Kochani, wykonywanie jednego kawałka dwadzieścia arzy pod rząd mnie nie bawi. To miała być jednorazowa parodia, a stała się hymnem ubiegłorocznego Zlotu. Dla mnie to żałosne. Wróćmy jednak do występu. Medley był, jak dla mnie, najmocniejszym pktem całego show, robiliście publikę w jajeczko koncertowo i graliście na znajomości rarytasów ("She Makes Me"). świetna partia Le_Mmora podczas "I Was Born to Love you", fajny koncept Radka na duet z Dagmarą.... ...i na koncepcie się skończyło. Dagmaro, zostań w chórkach. Queen to nie solowa twórczosć Watersa, tu się śpiewa, a nie mówi. I posłuchaj wywiadó np z Brianem skupiając się na wymowie, nie wiem, w jakim języku spiewałaś, ale z całym szacunkiem, angielski to nie był. "You are My Best Friend" - to wzruszające, że istnieje jeszcze na świecie taka przyjaźń, jak Radka z Piotrem. To przywraca mi wiarę w lduzi, piękne emocjonalne wykonanie. "Teo Torriate" - tutaj szacunek za bardzo wierne odśpiewanie japońskiej części i za fakt, że odważyliści się użyć gitar. I oczywiście "Tavaszi Szel" - rewelacyjny motyw z czytaniem z ręki i znów szacunek za perfekcyjne odśpiewanie więgierskich wersów. Od "Wish you Were Here" się odcieli Kensington z Dagmarą, więc co, do cholery robi w twoim temacie, Radku? Smile tu trochę samokrytyki: spieprzyłem dokumentnie ten kawałek, pirwszą zwrotkę przez to, że nie mogłem utrzymać tonacji narzuconej przez łukasza, a drugą przez zapomnienie tekstu i nieumiejętność narzucenia sobie własnego stylu (takiego jak przy OYOL). Najlepiej się czułem śpiewając refren. łukasz - świetnie to zagrałeś i zaśpiewałeś, lepiej niż na próbach.

Nie chciałem nikogo urazić tym tekstem, uznałem że macie potencjał i, że pełna wazelina tylko by was zepsuła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
Przez długi zcas zastanawiałem się, czy recenzować występ SOS Band; czy mam do tego prawo, jako gościnny wokalista.


Oczywiście, że masz. Każdy ma. Ponadto wyrażam nadzieję, że zaśpiewasz jeszcze z nami niejeden kawałek. Może znowu jakąś miłosną balladę?

crowley napisał:
Wybacz, Dagmaro, jeśli cię uraziłem, ale tak po prostu czuję, a nie jestem typem wdupowłaza (Radku nie zabijaj mnie proszę w jej imieniu).


Pluton egzekucyjny w drodze Wink

crowley napisał:
Kensington ma piękny głos, bardzo łagodny, stworzony do ballad.


Aż się zarumieniłem Wink Ale Twoja słowa sugerują, że mogę teraz z czystym sumieniem śpiewać Dagmarze dzień w dzień wszelkiego rodzaju serenady Wink

crowley napisał:
Patent z gestami - świetny, dzięki temu SOS Band zdystansował się do własnego występu.


Mimo że utwór był jak najbardziej poważny, to myślę, że odrobina humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

crowley napisał:
"You are My Best Friend" - to wzruszające, że istnieje jeszcze na świecie taka przyjaźń, jak Radka z Piotrem.


Smile

crowley napisał:
"Wish you Were Here" - tu trochę samokrytyki: spieprzyłem dokumentnie ten kawałek


Nie zgadzam się! Zarówno ja, jak i cała reszta publiczności była zachwycona.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim, wielkie dzięki Robercie, za szczerą i krytyczną recenzję występu.
crowley napisał:

choć nie mam pojęcia, na cholerę był tam tamburyn. Robił on z dramatycznej bądź, co bądź pieśni balladę stricte odpustową.


Chcieliśmy po prostu nieco wzmocnić "brzmienie", aż nie dysponowaliśmy ani chórem, ani orkiestrą symfoniczną... Wink

crowley napisał:

Potem "All Dead All Dead", choć Le_Mmor momentami fałszował, to wyszło całościowo naprawdę przyzwoicie. Tyle, że akordy fortepianowe przerobione na gitarę kiepsko brzmiały, jakby chaotyczne, oderwane od siebie dźwięki.


Zgadzam się z zarzutami co do mojego wokalu - wyszło znacznie gorzej niż na próbach. Po pierwsze - trema, po drugie - już w piątek wieczorem zacząłem tracić głos...

I rzeczywiscie, fotepian przerobiony na wioslo musiał brzmieć nieco dziwnie. Ale ja nawet z efektu jestem zadowolony. Pozostaje się tylko cieszyć, że nie zdecydowałem się zagrać solówki w wersji unplugged, co mnie korciło Wink

crowley napisał:

spieprzyłem dokumentnie ten kawałek, pirwszą zwrotkę przez to, że nie mogłem utrzymać tonacji narzuconej przez łukasza


a tam narzuconej, ORYGINALNEJ Twisted Evil

no i jednak słowa wypada znać, crowleyu...
nie mówiąc już o tym, że to co robiłeś z melodią w drugiej zwrotce przyprawiało mnie prawie o sheer heart attack Wink

crowley napisał:
łukasz - świetnie to zagrałeś i zaśpiewałeś, lepiej niż na próbach.


Wielkie dzięki. Wykonanie tego utworu przed publicznością było jednym z moich marzeń. Starałem się tu dać z siebie wszystko...


[/quote]
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka ciekawostek związanych z S.O.S Band Smile

* W pierwotnej setliście na koncert znajdowało się No-one But You

* Wersja All Dead All Dead z prób zawierała wokal Kensingtona w końcówkach refrenu. Dobrze, że tylko na próbach Wink

* Daga zawsze wybuchała śmiechem gdy na próbach Le_mmor grał i śpiewał She Makes Me

* Tajemnicę medleya stanowi magiczny akord D-dur
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejne ciekawostki:

1. Pomysł utworzenia zespołu zrodził się w głowie Dagmary w pewien lipcowy wieczór, kiedy to nasze trio wymaszerowało z "GONGU", a Kensington ni z tego, ni z owego zaintonował nagle "Say It's Not True".

2. Aby pierwsza próba zespołu w ogóle doszła do skutku, Kensington musiał pokonać 103 km w jedną stronę i tyle samo w drugą Wink

3. Decyzja o nazwie grupy nie zapadła jednogłośnie: Le_mmor forsował nazwę "Back Szatan", a Kensington upierał się przy "Touristen aus Masovien".

4. Le_mmor wyrażał obawy odnośnie tego, czy związki uczuciowe nie wpłyną negatywnie na działalność kapeli.

5. Na próbach Kensington zawsze mylił akordy w środkowej części "I Was Born To Love You" (na koncercie też Wink)

6. Nasze wielogodzinne próby w mieszkaniu Dagmary działały usypiająco na resztę domowników.

7. Piosenkę "One Year Of Love" Kensington zadedykował Dagmarze, a "You're My Best Friend" - Prezesowi.

8. Le_mmor próbował włączyć do setlisty nazistowską pieśń "Horst Wessel Lied".

9. W zespole panuje demokracja, ale... liderem grupy jest Dagmara, Le_mmor jest postacią drugoplanową, a Kensington trzecioplanową.

10. Żaden z członków zespołu nie ma wykształcenia muzycznego - Dagmara jest absolwentką SGGW, Le_mmor jest socjologiem, a Kensington pedagogiem/germanistą.

11. Kensington występował gościnnie w latach dziewięćdziesiątych z duetem "Rowerowiec, Paput And Music" (przemianowanym później na "Philadelphia"), który wykonywał zarówno własne kompozycje, jak i popularne polskie przeboje z repertuaru takich grup jak Hey, Elektryczne Gitary, Otto, Kobranocka i in.

http://www.tkdami.net/~radoslawl/Liceumcz3/photo.jpg
http://www.tkdami.net/~radoslawl/Liceumcz3/photo2.jpg
http://www.tkdami.net/~radoslawl/Liceumcz3/photo3.jpg

Wspomniany duet już nie istnieje, bo panowie pokłócili się o... kobietę Wink

12. Le_mmor próbuje namówić Kensingtona, aby ten przyjął w zespole rolę klawiszowca.

13. Konferansjerem na naszym premierowym występie był Crowley.

Ciąg dalszy nastąpi...
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:

"Say It Is Not True" wykonane zostało na pewno z uczuciem, choć nie mam pojęcia, na cholerę był tam tamburyn. prostu czuję, a nie jestem typem wdupowłaza

(...) fajny koncept Radka na duet z Dagmarą.... ...i na koncepcie się skończyło. Dagmaro, zostań w chórkach. Queen to nie solowa twórczosć Watersa, tu się śpiewa, a nie mówi. I posłuchaj wywiadó np z Brianem skupiając się na wymowie, nie wiem, w jakim języku spiewałaś, ale z całym szacunkiem, angielski to nie był.


Primo ja się tu nie pchałam. już na pobie mi krzyknelia gdzie tamburyn. A Morow na próbach to by chciał wszędzie słyszećtamburyny to tak na marginesie.

Secudno ja nigdy nie mówiłam, ze potrafie śpiewać i to zwłaszcza po angielsku. Szczyt swoich możliwości wykazałam chyba w III kl. SP oraz na kilku sztucha teatralnych w SP i na studniówcę ale tam mówiłam i miałam o wiele lepsza pamięć Wink Ja nie chciałam niszczyć tria swoją odmową Wink

Tri czemuś ty tego na próbie nie powiedział????? Udałabym migrene i bym sie nie ośmieszała Embarassed
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kensington napisał:


8. Le_mmor próbował włączyć do setlisty nazistowską pieśń "Horst Wessel Lied".


To wszystko zły wpływ germanizującego polską dziatwę Kensingtona

Kensington napisał:

12. Le_mmor próbuje namówić Kensingtona, aby ten przyjął w zespole rolę klawiszowca.


Naprawdę? Shocked
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Kensington napisał:

12. Le_mmor próbuje namówić Kensingtona, aby ten przyjął w zespole rolę klawiszowca.


Naprawdę? Shocked


Naprawdę. Ale póki co - nieskutecznie Razz
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Owca



Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 249

PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem że juz duzo czasu upłynęło od zlotu ale jednak dodam moją recenzję Very Happy
Ogólnie występ udany (łącznie z wejściem smoka Wink )
Ja sam bym nigdy tak nie wystąpił przed fanami (chyba ze po kilku piwach) poza tym nie mam głosu, fałszuję jak cholera (a nawet jak dwie cholery)
Jeśli chodzi o wokalistów to głos Kensingtona lepszy od Le_mmor'a, Dagmarę było słabo słychać więc nie oceniam.
Ale i tak największy plus należy Wam sie za setlistę i za mały fragment Teo Torriatte, o który tak usilnie prosiłem Kensingtona przed występem Very Happy
Ogólnie występ na plus Exclamation
Amen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owca nie gadaj,że nie masz głosu a pierwszy zespół zlotu- KING????!!!!!
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Owca



Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 249

PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe po 2 latach w końcu zobaczyłem mój występ (wszystko dzięki Ice <dziwnie się to odmieniowywuje Wink > która teraz na zlocie dała mi tą kasetę z moim występem), jednak nie zobaczyłem tego calego bo mam stary sprzęt i coś się pieprzyło cały czas, muszę to jakoś zobaczyć u kogoś innego (kogoś z lepszym sprzętem)
no ale przecież na tym występie potwierdziło się tylko to że nie umiem śpiewać... Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak w ogóle, to S.O.S. Band ma już swoją stronę internetową:

http://www.sosband.cjb.net/
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogłaszam mini konkurs na logo S.O.S BANDu Smile Przewidziana skromna nagroda Smile Propozycje prosze przesyłać na email lub na forum umieścić Smile
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Ogłaszam mini konkurs na logo S.O.S BANDu Smile Przewidziana skromna nagroda Smile


Konkurs nadal otwarty Smile

Fundatorem nagrody będzie Le_mmor Cool
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kensington napisał:
Fundatorem nagrody będzie Le_mmor Cool


Nagrodą będzie Kensington Cool


inna sprawa, że niezaleznie od wszystkiego, pies z kulawą nogą się tym konkrusem nie zainteresował i raczej nie zainteresuje
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko co ja zrobię z takim Kensingtonem, mam już chyba z dziesięć w piwnicy.

Razz

Oto moja propozycja logo dla Was: §band
_________________


Ostatnio zmieniony przez CORAX dnia Wto Paź 17, 2006 9:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Kensington napisał:
Fundatorem nagrody będzie Le_mmor Cool


Nagrodą będzie Kensington Cool


Twisted Evil

Nie podskakuj, bo nie przyjmiemy Cię z powrotem do zespołu Razz
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Tylko co ja zrobię z takim Kensingtonem, mam już chyba z dziesięć w piwnicy.


Klony? Wink

Monika napisał:
powiedziała drobna nagroda ;D


Wypraszam sobie! Twisted Evil

Monika napisał:
Rozumiem, że robicie miejsce dla mnie? Laughing


A właściwie czemu nie? Smile W końcu grasz na gitarze (podobnie jak nieodżałowany Le_mmor Wink), tak więc zastanów się nad repertuarem. Poza tym dwie kobiety w zespole to dla mnie sytuacja niezwykle komfortowa Wink Ale ostateczna decyzja należy do Pani Kierowniczki Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Nie pytajcie co piłem Laughing
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze nagroda moze pojsc do moich łap Wink ale Kensingtona zostawie Coraxowi na pożarcie Boo Twisted Evil

mike ciekawie kombinuje mimo wypicia cysterny jagodzianki.

Nagroda jest realna a nie wirtualna.

A Moniora zawsze na zlocie jako support można wziąść.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Monior vel. MoniQue(en) dnia Wto Paź 17, 2006 9:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek