FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
COMA - łódzki zespół rockowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 01, 2009 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blackie_Sexx napisał:
Coma i Feel - najlepsze powód, bym zmienił stację radiową.

Shocked
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde coraz bardziej mnie kusi ta nowa Coma. Początkowo te piosenki mi się mało podobały, ale teraz coraz bardziej mi podpasowywują.
Tylo te teksty... jeżeli oni traktują poważnie to co piszą to... współczuję Laughing

Tak w ogóle to dzisiaj słucham sobie Eski i słysze bnową Comę. Nagranie się kończy a dziewczyna mówi
"A teraz NAJPRAWDZIWSZA klasyka... ale nie powiem tytułu niech panowie go sami wyspiewają...
- chwila ciszy i... -


I want it all,

(tak w ogóle to jakiś tydzień temu to nagrania zapowiadała niemal tak samo Wink )
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>


Ostatnio zmieniony przez NAR dnia Nie Gru 13, 2009 1:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blackie_Sexx napisał:
Rogucki to słaby 'mikrofonista' operujący bardzo wąską gamą środków ekspresji wokalnej. Ma nudną 'wyjącą' manierę, która mnie totalnie męczy. Co do warstwy muzycznej.... Cóż, są to takie post-grungeowe popierdywania doładowane skrajnie pretensjonalnymi tekstami grafomana - megalomana. W skrócie - muza dla pewnego grona ludzi, których nazywam Swetrami. Coma i Feel - najlepsze powód, bym zmienił stację radiową.


Pięknie napisanie i podpisuję się pod tym.
Nazywanie Roguckiego poetą to błąd dzisiejszego patrzenia na poezję. On pisze tak głupie teksty, że nadają się tylko i wyłącznie na onet.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coma? Nienawidze. Bleeeeee
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Lut 12, 2009 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe napisał:
On pisze tak głupie teksty, że nadają się tylko i wyłącznie na onet.


Może nie tyle głupie, co przeintelektualizowane (uff.. lemur byłby ze mnie dumny). Koleś z pracy słucha praktycznie non stop (czasem zmienia na płytką Nick Cave i przyjaciele) Hipertrofii, więć chcąc nie chcąc poznałem głębiej.
Wszystkie te teksty są takie jakby napuszone, nie potrfię tego ogarnąć i to nie dlatego, że zachwyciłem się tak, że nie wiem.
Muzycznie? Trochę to za bardzo wtórne, jak dla mnie, a że wtórne to od razu staje się nudne. Chyba wolę już od Comy radosną twórczość Akuratu. Razz
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak na polskie bezrockowie to wypadają nieźle. Przesłuchuje album Zaprzepaszczone Siły Wielkiej Armii Świętych Znaków i utwór tytułowy ma ponad 14 minut co jak na polski rock to nie lada wyczyn
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stone Cold napisał:
utwór tytułowy ma ponad 14 minut co jak na polski rock to nie lada wyczyn


A to jak jest utwor dlugi to znaczy ze dobry?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JądRo?! napisał:
Stone Cold napisał:
utwór tytułowy ma ponad 14 minut co jak na polski rock to nie lada wyczyn


A to jak jest utwor dlugi to znaczy ze dobry?
Czytaj uważnie DUDE! pokaż mi ile jest 14 min. kawałków w PR ? Ja nie pisałem że jest dobry tylko że jest Dłuuuugi
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami jak ich dłużej słucham, trochę męczy mnie to że nie mają "lekkich" utworów. Wszystko takie niby "mądre i z przesłaniem". No poza Skaczemy. Chyba trochę zbyt na serio siebie traktują, nie mają do siebie dystansu... Confused
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
No faktycznie "krzycząca herbata (U SĄSIADA!)" to coś wielkiego Wink


fajny cytat na last znalazłem odnośnie tej herbaty Laughing uśmiałem się nieźle jak to czytałem xD

ktoś na last.fm napisał:
co ludzie mają z tą herbatą? tak ciężko zrozumieć że chodzi o wrzącą herbatę?" kurwa przecież to jest oczywiste, jedynie ciemny motłoch nie potrafi tego pojąć, chodzi o barbarzyński akt zwany parzeniem herbaty który pomimo swojego okrucieństwa nadal jest powszechnie akceptowany, torebkę z herbatą wrzuca sie do szkalnki a następnie zalewa wrzącą wodą JAKBY CIEBIE WRZUCILI DO WRZĄTKU TO BYŚ KURWO NIE KRZYCZAL?


a tak przy okazji jak ktoś mi powie że to jest słaby utwór to co najmniej się zdziwię Wink rewelacyjne wykonanie, a studyjna wersja mnie nie przekonuje...
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikt nie twierdził nigdy, że ten utwór jest słaby Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, jestem Nikt.

kurwać, po angielsku lepiej to brzmi... :/
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadam jeden album Zaprzepaszczone Siły Wielkiej Armii Świętych Znaków , utwór tytułowy nie dość że dłuuugi to jeszcze zajebisty. Bardzo mi podchodzi pod względem muzycznym. Daleka droga do domu, Listopad oraz W Ogrodzie to również bardzo dobre utwory. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ekipa z Łodzi. Z tego co pamiętam to chyba Kuba Wojewódzki ich ostro promował
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem że na tym forum raczej wrzuca się na Come i mało jest ich fanów ale dla ciekawych zamieszczam set wczorajszego koncertu:

1. Zaprzepaszczone Siły Wielkiej Armii Świętych Znaków
2. Chaos Kontrolowany
3. Pierwsze Wyjście z Mroku
4. Czas Globalnej Niepogody
5. Trujące Rośliny
6. Święta
7. Transfuzja
8. Zamęt
9. Ostrość Na Nieskończoność
10. Spadam
11. Świadkowie Schyłku Czasu Królestwa Wiecznych Chłopców
12. Tonacja (Sygnał z Piekła)
13. System
14. Skaczemy
15. Schizofrenia
16. Zbyszek
bis
17. Listopad
18. Popołudnia Bezkarnie Cytrynowe
19. 100 Tysięcy Jednakowych Miast
20. Cisza i Ogień

Co mogę powiedzieć. Trzeci koncert Comy i jak na razie najlepszy. I jeden z najlepszych w ogóle, kogokolwiek. 2godz40min, super klimat ale to jak zawsze w Graffiti, w końcu to w Lublinie, właśnie w tym klubie zrodził się znany na całą Polskę zwyczaj siadania podczas piosenki 100tysięcy. Niesamowity widok. Roguc siedział na brzegu sceny, reszta kapeli na scenie. Cała publiczność na podłodze i chóralny śpiew... magiczny moment Wink poza tym Stage diving Roguckiego razem z mikrofonem Exclamation podczas Schizofrenii. Zespół w świetnej formie mimo że to przed ostatni koncert trasy. Stałem jak zawsze przy samej scenie, przy barierkach. Niezapomniane wrażenia i autograf basisty Rafała Matuszczaka na pamiątkę Wink
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------


Ostatnio zmieniony przez TheHero89 dnia Nie Gru 13, 2009 2:13 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co jak co, ale nazwy ich kawałków mnie zawsze rozpieprzały Laughing Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shoryuken



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 358
Skąd: ja mam to k***a wiedzieć?

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam ten zespół. Ma naprawdę dobre teksty a i do warstwy muzycznej nie można się w ogóle przyczepić. Nie na poziomie Riverside ale zaraz za nim. Mam wszystkie albumy i żaden z nich nie jest słabszy od innego. wszystkie trzymają poziom. Nie wiem jak można porównywać ten zespół do Feela... Rozumiem, że można nie przepadać, mieć uraz albo niewiadomo co jeszcze ale od razu taka skrajność? Blackie_Sexx chyba tak naprawdę nie nasłuchał(a) się zbytnio jednego i drugiego. Zastanawiam się tylko co da zmiana stacji radiowej, dziś wszędzie jest ten sam shit, wśród którego Coma się akurat wybija.
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Shoryuken10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek