FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
COMA - łódzki zespół rockowy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 8:55 pm    Temat postu: COMA - łódzki zespół rockowy Odpowiedz z cytatem

Czy spotkaliście się kiedyś z twórczością tej grupy? Jeśli tak, to jak ją oceniacie? I nie w przeżartej już robactwem miernoty skali studenckiej, szkolnej, czy gazetowej, ale tak po ludzku. Jakby ktoś się nie zetknął, a chciał to na witrynie www.coma.art.pl w dziale DOWNLOAD mp3 z koncertu w Trójce i teledyski (legalnie to w końcu oficjalny site). Jak komuś mało, to do sklepu po "Pierwsze Wyjście z Mroku" (z niego pochodzi większośc nagrań na stronie) albo "Zaprzepaszczone Siły Wielkiej Armii świętych Znaków" (z niego pochodzi tylko "Schizofrenia"). Są względnie tanie (około 30 zł za album).

Coma gra we Wrocławiu i bym się wybrał... ale 28.07. a życie to sztuka wyboru więc wybrałem Zlot Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem szczerze - nie lubie.. nie wiem co mnie do tego zespolu zniecheca, ale po prostu nie jestem w stanie strawic ich muzyki... niektore zespoly po prostu tak na mnie dzialaja,... tak samo jest chocby z tool'em...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znam tylko jedna plyte : pierwsze wyjscie z mroku, czyli ta pierwsza. jestem zachwycona jedna piosenka : 100 tysiecy jednakowych miast. reszta nie zachwyca, jednak od strony muzycznej i tekstowej dostatecznie dobrze. jak dla mnie, troche zbyt dolujace teksty.
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam, wokal mnie odstrasza od tego zespolu... W sobote albo niedziele graja w Tychach, to zweryfikuje moje poglady na ich temat.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pod warunkiem, ze w tym roku dla odmiany sie nie spoznia na festowal, bo rok temu cos im nie wyszlo...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie rewelacja, ale tylko pierwsza płyta. niestety w drugim albumie stracili w moich oczach bardzo wiele. mam wrażenie że na rzecz klimatu albumu zrezygnowali z urozmaicania kawałków. teksty są często powtarzane (pojedyncze frazy zbyt mocno nasuwają na myśl niektóre piosenki z pierwszego albumu), nie ma zmian tempa, nagłego mocnego uderzenia etc.

jak na razie jestem ostrożnie na tak i czekam do następnego albumu, ponieważ podobno dobrze zapowiadający się zespół powinno się ocenić właśnie po trzecim albumie. sprawdza się dosyć często Wink
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hoder napisał:
jak dla mnie rewelacja, ale tylko pierwsza płyta. niestety w drugim albumie stracili w moich oczach bardzo wiele. mam wrażenie że na rzecz klimatu albumu zrezygnowali z urozmaicania kawałków. teksty są często powtarzane


No właśnie. Debiut podobał mi się bardzo. Niestety, wtórność dopadła Comę na płycie drugiej... i moje zainteresowanie nią zdecydowanie zmalało. Teksty nadmiernie patetyczne, ale wokal - pierwsza klasa. No i - oczywiście - niesamowita energia koncertowa! (Choć show momentami przesadzony... i nic dziwnego, zważywszy na aktorskie zacięcie Roguckiego. Ale jeśli się lubi Queen, to żadna teatralność nie jest straszna Wink)
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech, no widzialem ich koncert w Tychach... Po dwoch pierwszych kawalkach nie wytrzymalem i poszedlem do namiotu. A naprawde mialem dobre checi.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... Widziałam dwa koncerty Comy w Warszawie (ostatnio - około rok temu) i podobały mi się bardzo. Ale ostatnimi czasy słyszę wiele negatywnych opinii o tym zespole na żywo (np o ich niedawnym występie na Woodstocku) i zastanawiam się, czy to kwestia różnych gustów, czy też jednak coś się obiektywnie psuje...
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Comy znam tylko utwór "Spadam", który zresztą mi się podoba, reszty nie znam lub nie kojarze. Zaraz z tej stronki pościągam trochę i się przekonam.
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PieciaM



Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 247
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zespol jest po prostu wspanialy - znam 2 albumy kapeli.

Obok Riverside najlepszy polski zespol.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiem może że wielbię bezgranicznie,ale ostatnimi czasy na pewno najważniejszy z nowych zespół,który wywarł na mnie wrażenie.

W sumie mam obydwie płyty,ale "Zaprzepaszczone siły..."tak naprawdę muszę poznać dokładnie.Chociaż po pierwszych przesłuchaniach zrobiła na mnie niezłe wrażenie...
Natomiast płyta pierwsza bardzo mi się podoba.
Najlepsze kawałki to:100.000 miast(niesamowity kawałek!!!),już evergreen Leszek Zukowski,Czas globalnej niepogody i Daleka droga do domu.

Pod względem wykonawstwa jak i przekazywanych emocji naprawdę są świetni,choc z Lily muszę się zgodzić,że teksty moga nieraz sprawiać wrażenie zbyt patetycznych.Na koncercie byłem raz(na wolnym powietrzu) i wrażenia pozytywne.
Ogólnie jestem za.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obok RIVERSIDE dla mnie najlepszy w tej chwili polski zespol.
Mnie oczarowalo, choc faktycznie obie plyty dosc do siebie podobne sa. Ale lubie i to BARDZO. W koncu cos i na naszej scenie sie fajnego dzieje, cos co trzyma poziom miedzynarodowy.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam słabiutko, ale... z fajnego utworu pt "Skaczemy":

Moje lenary, nie to nie są czary
W moich lenarach jest po stokroć więcej wiary


Co to są "lenary"? Bo chyba nie chodzi tu o Lenara, ziomka z którym się znamy od 3 roku życia Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Use Google, Corax Twisted Evil

http://www.google.pl/search?q=lenary

i pierwszy link

Oficjalne Forum Zespołu Coma napisał:
>> > co to sa lenary?
>>
>> lenary - szerokie dzinsowe spodnie (no chyba tak sie to
>> nazywa, nazwa mi znajoma od kilku lat )
>>
>> YoJoe
>
>taa, szeroki spodnie z takimi duzymi kawadratowymi kieszeniami, ktore
>weszly ok.3-4 lata temu. Teraz rzadko uzywane, kojarzone z lodami,
>pozerami itp.


Ja z kolei mam z Comą problem. Muzycznie mi raczej odpowiadają, ale na niektóre teksty reaguję wręcz alergicznie. Mam jednak ich pierwszą płytę i nie żałuję tego zakupu.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na mnie działają połowicznie. Niektóre piosenki niepomniernie mnie irytują (ochota wywalenia starego, Szatanowi ducha winnego odbiornika - a to wszystko przez Spadaaaaaaam... jakby nie byłoooooo... całego świataaaaaaa...), niektóre porywają, a jeszcze inne śmieszą (mam dziwne skojarzenia z takim "nastoletnim mrokiem" Laughing : A dziewczyny piękne i młode oraz zawsze można je zaprosić na soooooooook...). Być może jak trochę uważniej posłucham ich płyt, może mnie złapie. Choć jednym z najlepszych polskich zespołów bym ich nie nazwała - a Republiki w moim prywatnym rankingu nie wyprzedzą na pewno.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
Use Google, Corax Twisted Evil

Szlag, nooo zdziwka że w SJP szukałem :)

Qnegunda napisał:
a jeszcze inne śmieszą (mam dziwne skojarzenia z takim "nastoletnim mrokiem" :lol: : A dziewczyny piękne i młode oraz zawsze można je zaprosić na soooooooook...).

O to to, ktokolwiek tekst pisał, wie co dobre xD
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
a Republiki w moim prywatnym rankingu nie wyprzedzą na pewno.

No u mnie Republiki to (na chwilę obecną przynajmniej) tez nie wyprzedzą,ale inna sprawa że w ogóle mało kto jest ją w stanie wyprzedzić(ewentualnie Kult?).

Nota bene z tego co wiem Rogucki był gościem specjalnym któregoś z grudniowych toruńskich koncertów poswięconych Grześkowi i krótko mówiąc lubi Republikę.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*DELETED*
_________________
There Must Be More To Life Than This


Ostatnio zmieniony przez Mariusz dnia Wto Lip 15, 2008 5:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
Ja z kolei mam z Comą problem. Muzycznie mi raczej odpowiadają, ale na niektóre teksty reaguję wręcz alergicznie. Mam jednak ich pierwszą płytę i nie żałuję tego zakupu.

Zgadzam sie, tak czasami nawiedzone to troche...
Chyba faktycznie zachwycilem sie strona muzyczna na tyle, zeby na slowa w sumie prawie nie zwrocic uwagi. Co rzadko w sumie mi sie zdarza...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kicia



Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 32
Skąd: Jastrzębie Zdrój

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam tylko: "Spadam", "Chaos kontrolowany", "Summertime", "Nie tylko dla ciebie", "Cisza i ogień" i "Nie wierzę sku**ysynom".
Moim zdaniem jeden z najlepszych zespołów w naszym kraju.
Najbardziej lubię "Chaos kontrolowany" Smile .
_________________
"...Jedyną mą nadzieją jesteś ty...rzeko życia...co zrobić mam...gdzie Twoje źródło...powiedz mi..."
Rysiek Riedel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po miesiącu od mojego poprzedniego posta mogę dopisać tylko tyle,że im bardziej poznaję ich twórczość i im częściej słucham tym bardziej mi się podobają.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Wrz 27, 2008 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej lubię "Zbyszka" Twisted Evil
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cuidado Llama!



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 127
Skąd: Z wykopalisk

PostWysłany: Czw Paź 02, 2008 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje ziomy ódzkie, ale poszłabym tylko za darmo. Dla mnie to nie są głębokie teksty, przydałaby im się słowna lewatywa.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będę raz grzeczny i przeniosę rozmowę do właściwego tematu.

NAR napisał:
Mumin.
NIe słyszałem tej nowej płyty nie licząc kilku piosenek. Ale czytałem receznje, że podobno dosyć słaba. TEKSTY podobno zwłaszcza kuleją. Prawda li to?


Z recenzji kumpel i kumpli słyszałem, że dośc nierówna. Jedni narzekali, że brak charakterystycznych tekstów dla Comy jest. Drugim przeszkadzały wstawki dźwiękowe (są przykładowo dwie piosenki a potem twór nazwający się Chrum! i zawierający cztero sekundowe chrumknięcie). Znowuż mój dobry znajomy mówił mi, że po przesłuchaniu płyt z 2008 roku (Metsę, gunsów, offspring i coś tam jeszcze) to na Comie zawiódł się najmiej. Ale jego bym nie słuchał, jego ulubioną płytą Queen jest The Works. Wink


Co do samej Comy, to mam mieszane uczucia. Taki Zbyszek potrafił mną wstrząsnąć, ale słyszę zbyt wiele zachwytów na studiach o nich, że po prostu mi zbrzydli zanim zdążyłem się dobrze zaznajomić.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Gru 24, 2008 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czy ktoś zaprzeczy że Rogucki ma zajebisty głos? takie Nie wierzę Skurwysynom! dobry jest...
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Czw Sty 01, 2009 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy twórczość Comy ( pytanie do znawców a jakżeby inaczej ) jest podobna do ich utworu "Leszek Żukowski" czy to jest tylko ich jeden wybryk tak genialny? Po topie w trójce mnie wzięło Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Sty 01, 2009 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Leszek Żukowski" to tylko wierzchołek góry lodowej Cool
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw Sty 01, 2009 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rogucki to słaby 'mikrofonista' operujący bardzo wąską gamą środków ekspresji wokalnej. Ma nudną 'wyjącą' manierę, która mnie totalnie męczy. Co do warstwy muzycznej.... Cóż, są to takie post-grungeowe popierdywania doładowane skrajnie pretensjonalnymi tekstami grafomana - megalomana. W skrócie - muza dla pewnego grona ludzi, których nazywam Swetrami. Coma i Feel - najlepsze powód, bym zmienił stację radiową.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek