FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Najgorsze albumy... Muzyczne szambo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no moim zdaniem poza 'High Hopes' ta płyta nie ma absolutnie nic do zaoferowania Razz Arrow Wink
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony wymienię tylko The Clash - Combat Rock... A dlatego, że strasznie, strasznie, strasznie się zawiodłam i ani Hot Space, ani The Works, ani The Game nie przyniosło mi takiego zawodu (choć wszystkie trzy uważam za gorsze od tego krążka Trzasku), jak właśnie Combat Rock. The Clash jest znane ze swojego dynamizmu, kpiarskiego wydźwięku swojej muzyki, z aranży pełnych energii, z ciętego dowcipu (tak mogę się wyrazić o tekstach, zresztą wszystkim razem Wink). A ten album... jest tak... niesamowicie... okropnie... przerażająco... nudny... aż ruchy spowalnia Razz. Wszystkie melodie - prawie tak samo zagrane, teksty kiepskie, utwory powtarzalne... Jedyne, co warte jest tu uwagi to Should I Stay Should I Go (jedyny utwór na tej płycie, który bądź co bądź pobudza) i Rock The Casbah (z wybornym teledyskiem). A reszta - jedna, wielka Porażka. Przez duże "p".
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnie dokonania Budki Suflera począwszy od płyty "Nic nie boli, tak jak życie".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm...

Napiszę tyle, co przyszło mi do głowy, albumy, które mnie rozczarowały.

Hot Space i nie boję się tego powiedzieć Wink

Bizon wymienił Who Do We Think We Are Purpli - płyta rzeczywiście nie jest genialna, ale chyba nie aż tak zła, zeby ją tu umieszczać. Z Purpli wrzuciłbym tu natomiast The House Of Blue Light - marna produkcja, marne kompozycje, marne solówki. Jest kilka fajnych rzeczy jak Mitzi Dupree, Spanish Archer, czy Strangeways, natomiast reszta jest bardzo przeciętna.

I zgodzę się co do Budki Suflera.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może teraz z zagranicznych wykonawców:
1) Iron Maiden - "The X Factor", "Virtual XI"
2) Mettalica - "Load", "Reload"
3) Sting - "Sacred Love"
4) AC/DC - "For Those About To Rock", "Blow Up Your Video"
5) Pink Floyd - "A Momentary Laps Of Reason", "The Division Bell"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Nimloth



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 37

PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo bardzo zawiodłam się na Hot Space...beznadzieja w czystej postaci. Podobają mi się własciwie tylko 2 utwory - Under Pressure i Life Is Real.
A nie zgadzam się z ostatnią pozycją Gohana. "Division Bell" to dla mnie dobra płyta, ma niesamowity klimat, a zarzucić jej mozna tylko to, ze jest trochę monotonna. A "High Hopes" to genialny utwór. "A Momentary Laps Of Reason" moze nie jest genialna, ale wg mnie nie zasługuje na miejsce wsród najgorszych płyt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paulina_Mercury



Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 308

PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimloth napisał:
A nie zgadzam się z ostatnią pozycją Gohana. "Division Bell" to dla mnie dobra płyta, ma niesamowity klimat, a zarzucić jej mozna tylko to, ze jest trochę monotonna. A "High Hopes" to genialny utwór. "A Momentary Laps Of Reason" moze nie jest genialna, ale wg mnie nie zasługuje na miejsce wsród najgorszych płyt.

Nimloth, podpisuję się pod Twoimi słowami. (mała dygresja: Witaj na forum!!! Laughing ).
Division Bell udowodnił, że Pink Floyd jest w dobrej formie. Wearing the Inside Out, skomponowany przez Wrighta to cudowny utwór, jeden z lepszych przez niego napisanych. Stylistycznie album stanowi powrót do korzeni, do łagodniejszego brzmienia sprzed Dark Side Of The Moon. W tej monotonii tkwi piękno Division Bell! Solówki gitarowe - to kolejny atut tej nieprzeciętnej płyty. Do tego bardzo dobre teksty (choć nie można ich porównać z tekstami Rogera Watersa). DB, choć może nieco nużyć, jest rzeczywiście sukcesem PF. Wearing the Inside Out i High Hopes - majstersztyk.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja to samo mogę powiedzieć o HS. Według mnie to zupełnie przyzwoita płyta. Mam ochotę przy niej tańczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Paulina_Mercury



Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 308

PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
A ja to samo mogę powiedzieć o HS. Według mnie to zupełnie przyzwoita płyta. Mam ochotę przy niej tańczyć.

Na pewno lepsza niż The Works. I zgadzam się - do tańczenia się nadaje. W ogóle ostatnio się do niej przekonałam, choć HOT-zboczkiem jeszcze nie jestem i raczej nie widzę siebie w tej roli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paulina_Mercury napisał:

Na pewno lepsza niż The Works. I zgadzam się - do tańczenia się nadaje. W ogóle ostatnio się do niej przekonałam, choć HOT-zboczkiem jeszcze nie jestem i raczej nie widzę siebie w tej roli

No i zdecydowanie lepsza od "AKOM".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To samo moge powiedziec o sobie:) Zgadzam sie, bo masz racje, a poza tym jestes z 16 sierpnia Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paulina_Mercury napisał:
Nimloth napisał:
A nie zgadzam się z ostatnią pozycją Gohana. "Division Bell" to dla mnie dobra płyta, ma niesamowity klimat, a zarzucić jej mozna tylko to, ze jest trochę monotonna. A "High Hopes" to genialny utwór. "A Momentary Laps Of Reason" moze nie jest genialna, ale wg mnie nie zasługuje na miejsce wsród najgorszych płyt.

Nimloth, podpisuję się pod Twoimi słowami. (mała dygresja: Witaj na forum!!! Laughing ).
Division Bell udowodnił, że Pink Floyd jest w dobrej formie. Wearing the Inside Out, skomponowany przez Wrighta to cudowny utwór, jeden z lepszych przez niego napisanych. Stylistycznie album stanowi powrót do korzeni, do łagodniejszego brzmienia sprzed Dark Side Of The Moon. W tej monotonii tkwi piękno Division Bell! Solówki gitarowe - to kolejny atut tej nieprzeciętnej płyty. Do tego bardzo dobre teksty (choć nie można ich porównać z tekstami Rogera Watersa). DB, choć może nieco nużyć, jest rzeczywiście sukcesem PF. Wearing the Inside Out i High Hopes - majstersztyk.


Zgodzę się, właśnie wczoraj słuchajac Division Bell zwróciłem uwagę na cudowność Wearing The Inside Out - świetny utwór, dodatkowo genialnie zaśpiewany. Należy do ścisłej czołówki tej płyty. Wysokoi cenie sobię równiż Keep Talking i High Hopes. Wyrzuciłbym jedynie Take It Back.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Paulina_Mercury



Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 308

PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tstankie napisał:
Zgodzę się, właśnie wczoraj słuchajac Division Bell zwróciłem uwagę na cudowność Wearing The Inside Out - świetny utwór, dodatkowo genialnie zaśpiewany. Należy do ścisłej czołówki tej płyty. Wysokoi cenie sobię równiż Keep Talking i High Hopes. Wyrzuciłbym jedynie Take It Back.

WTIO - (powtórzę raz jeszcze) powrót Wrighta w świetnym stylu (po 22!!! latach po raz pierwszy zaśpiewał coś w studiu z PF), utwór nie odstawałby od reszty nawet na Ciemnej Stronie!
Take It Back - takie żywe, pogodne, no może nic nie wnosi. Z tym utworem czy bez niego, i tak DB jest dobrym wydawnictwem.
W moim poprzednim poście zapomniałam wspomnieć o Keep Talking - świetne.

O qrcze, dopiero teraz zauważyłam, że to nie jest temat o Pink Floyd, tylko o the worst albumach. Chyba dobrze by było zakończyć tę dygresję...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech... Ostatnio zacząłem temat o metodach czyszczenia przewodów kanalizacyjnych za pomocą pomp próżniowych. Skończyło się na Pink Floyd i Dream Theater, więc nic mnie już nie zdziwi... Twisted Evil Arrow Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paulina_Mercury napisał:

O qrcze, dopiero teraz zauważyłam, że to nie jest temat o Pink Floyd, tylko o the worst albumach. Chyba dobrze by było zakończyć tę dygresję...


Mozna poprosić moda o przeniesienie tych postów, co niniejszym czynię.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Paulina_Mercury



Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 308

PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Good idea. Będą się lepiej prezentować w odpowiednim temacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztof Z.



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 50
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Ja ze swojej strony wymienię tylko The Clash - Combat Rock...


No nieeee... Nie zgadzam się. Na tej płycie jest więcej świetnych utworów. Tak naprawdę to ze 2 czy 3 są kiepskie Smile Płyta nie ma może tyle energii co niektóre starsze ale za to jest klimatyczna i o to w niej chodzi. Jak dla mnie jest co najmniej dobra... Choćby otwierające ją "Know Your Rights", albo świetne "Straight to Hell". Albo "Red Angel Dragnet" z cytatami z "Taksówkarza" Martina Scorsese. Albo "Car Jamming", "Atom Tan", "Inoculated City"... Very Happy Nie no, to wszystko są bardzo dobre kawałki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem gdzie zamieścić, toteż tutaj to wklejam:

Lista wykonawców w formie alfabetu, którzy nie chcą zejsć ze sceny, a zdaniem autorów powinni
http://muzyka.wp.pl/id,27837,size,1,galeria.html?rfbawp=1164122371.854

Dla każdego wykonawcy specjalny komentarz od autorów artykułu.

Aerosmith
Bajm
Cocker Joe
Dion Celine
Enya
(Fifty) 50 Cent
Garou
Houston Whitney
INXS
Jackson Michael
Kombii
Lipko Romuald
Metallica
Nickelback
Oasis
Queen
Perfect
Rubik Piotr
Stewart Rod
The Rolling Stones
Urszula
Wilde Kim
Yoko Ono
Zucherro
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tego po prostu się nie robi. Nie można zastąpić osobowości Freddiego na całkiem niezłego zresztą Paula Rodgersa. Wystarczą nam składanki "greatest hits", naprawdę. Przedstawienie wcale nie musi trwać.

Nie-e wystarczą. ;P
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie wiem, nie wiem... , Metallica "St. Anger" "Load" i "Reload"... jak cos jeszcze wymysle to dopisze.



Wcześniej napisałem Queen The Works ale skasowałem ten album z listy poniewaz nie pasowalo mi do niego okreslenie "muzyczne szambo", nie jest az tak zle Very Happy
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?


Ostatnio zmieniony przez JądRo?! dnia Wto Paź 09, 2007 12:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Aerosmith
Bajm
Cocker Joe
Dion Celine
Enya
(Fifty) 50 Cent
Garou
Houston Whitney
INXS
Jackson Michael
Kombii
Lipko RomualdMetallica
Nickelback
Oasis
Queen
Perfect
Rubik Piotr
Stewart Rod
The Rolling Stones
Urszula
Wilde Kim
Yoko Ono
Zucherro

Nic - nie zgadzam się, pogrubienie - zadzam się, kursywa - nie znam/nie znam twórczości, podkreślenie - nie mam zdania.
Będą mi tu Roda Stewarta (na którego koncercie w lipcu byłem, Kim Wilde, Cockera i Nickelback ze sceny zganiać? Sami niech się gonią Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gość






PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:

Pan Rubik Piotr

Exclamation
Za brak tego pójdziesz do więzienia
Powrót do góry
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot napisał:
CORAX napisał:

Pan Rubik Piotr

Exclamation
Za brak tego pójdziesz do więzienia

Znowu? Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

John Lennon & Yoko Ono-Double Fantasy.

Ale tylko część Yoko. Ta baba ma okropny głos, a jej okrzyki orgazmu w "Kiss, Kiss, Kiss" są przeobleśne. Nie wiem co Lennon w niej widział.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm lista jest długa pomimo że zaraz wymienię tylko te płyty których autorów słucham na bieżąco:

Queen - Hot Space, The Works (zabrakło miejsca na sztukę)
Pearl Jam - Binaural (nuda okropna)
Red Hot Chili Peppers - By The Way (gdzie te funky, ten luz?)
Alice Cooper z lat 80-85 = dno Shocked
AC/DC - Blow Up Your Video i Fly On The Wall (wyczuwam wielką artystyczną niemoc)
Judas Priest - Ram It Down (WTF?)
Aerosmith - Rock In A Hard Place (kocham ten zespół ale jak na nich to ten album zawodzi strasznie)
Chris Cornell - Carry On (ten koleś dotychczas od czasów Badmotorfinger w Soundgarden zaliczał same arcydzieła ale kiedyś passa musiała się skończyć no i stała się tragedia)

narazie wystarczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość






PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Cure-Wild Mood Swings RZYG! W dodatku dodupna okładka
Jedyne co ratuje ten album przed totalnym upadkiej jest klip do The 13th- kto widział , ten wie o co chodzi Twisted Evil Laughing
Powrót do góry
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 03, 2007 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko Budki Suflera od czasow "Nic nie boli tak jak zycie"...
"Hot space" Queen.
ostatni album J.M.Jarra
...i wiele,wiele innych
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Sro Paź 03, 2007 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja Lista albumów , których słucham wyjątkowo niechętnie :

Jerry Cantrell - Degradation Trip
Queen - Greatest Hits III (3)
The Beatles - Yellow Submarine (nawet geniusze miewają wpadki)
Metallica - St. Anger
Bon Jovi - Crush


Ostatnio zmieniony przez Lukas dnia Czw Paź 04, 2007 6:42 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
black_queen



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 354
Skąd: Nowy Sącz, prawie;)

PostWysłany: Sro Paź 03, 2007 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim typem jest "Rattle and hum" U2. W zasadzie jest to ścieżka dżwiękowa do filmu pod tym samym tytułem. Nie mogę powiedzieć, że jest to muzyczne szambo, bo płytka zawiera kilka świetnych piosenek, chociażby "Desire", "All I want is you"...pojedyncze piosenki-tak, ale jako całość jakoś ze sobą nie współgrają Confused za to film "Rattle and hum" jest poprostu genialny Wink Zupełnie inaczej odbiera się piosenki z "R&H" gdy są one połączone z obrazem...
_________________
mam plan tak szczwany, że można mu doczepić ogon i powiedzieć, że to lis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Sro Paź 03, 2007 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zabawne że tyle osób już wytypowało w tym temacie Degradation Trip od Cantrella a wśród fanów AIC jest on bardziej ceniony niż Boggy Depot z powodu większego zbliżenia stylistycznego do stylu Alice In Chains. Z resztą jak ktoś tu wcześniej zarzucił że jego głos nie pasuje do metalu ale mimo wszystko zdałoto egzamin w jego rodzimej kapeli w utworach np. Grind Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek