FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Seks przed malzenstwem...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Seks przed malzenstwem
TAK
72%
 72%  [ 102 ]
NIE
12%
 12%  [ 18 ]
NIE MAM ZDANIA
14%
 14%  [ 21 ]
Wszystkich Głosów : 141

Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sinia napisał:
Przysłowie prawdę ci powie: W gronie nieznanych osób nie nalezy rozmawiać o polityce i religii. I to jest prawda! Z tym że na forum wszystko uchodzi

Hmmm...
Zastanawiam się kto tu przyszedł i mówił nam machając Biblią jak mają INNI, jak mamy MY postępować...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż... Pytałeś więc odpowiadałem. Chciałeś poznać mój punkt widzenia więc ci go przedstawiłem. Nigdy nie napisałem konkretnie do nikogo jak powinno się postepowac. Mi chodziło o to jak powinni postępować ogólnie chrześcijanie a nie konkretnie Katolicy, Protestanci, Prawosławni czy użytkownicy windowsa 7...... Ale w sumie to fakt - drastycznie namieszałem w temacie i to niewątpliwie o sprawach religijnych więc niech będzie - kajam się w popiele Very Happy
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Phi. Zignorowałeś mnie i teraz Cię nienawidzę.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
Phi. Zignorowałeś mnie i teraz Cię nienawidzę.


<udam że tego nie przeczytałem>
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sinia napisał:
caterkiller napisał:
Phi. Zignorowałeś mnie i teraz Cię nienawidzę.


<udam że tego nie przeczytałem>


ten temat mnie coraz bardziej bawi Laughing
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sinia napisał:
caterkiller napisał:
Phi. Zignorowałeś mnie i teraz Cię nienawidzę.


<udam że tego nie przeczytałem>

Widzisz? Nadal to robisz!
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
Sinia napisał:
caterkiller napisał:
Phi. Zignorowałeś mnie i teraz Cię nienawidzę.


<udam że tego nie przeczytałem>

Widzisz? Nadal to robisz!


Kurwa! Jak mam nie robic jak ty mnie prowokujesz ?! -.- dobra, już się nie oddzywam w tym temacie to moje ostatnie słowo: sajonara (wiem że tak się nie pisze!!!) Evil or Very Mad
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sinia napisał:
caterkiller napisał:
Sinia napisał:
caterkiller napisał:
Phi. Zignorowałeś mnie i teraz Cię nienawidzę.


<udam że tego nie przeczytałem>

Widzisz? Nadal to robisz!


Kurwa! Jak mam nie robic jak ty mnie prowokujesz ?! -.- dobra, już się nie oddzywam w tym temacie to moje ostatnie słowo: sajonara (wiem że tak się nie pisze!!!) Evil or Very Mad

O, i jeszcze raz! Jesteś niepoważny. Confused
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Oświecę Cię, nie należę ani do liberałów, ani do Katolików, mam w dupie wszelkie obozy, tradycje, mam gdzies poglądy które "wypada" mi mieć. Poglądy mam, takie a nie inne- bo się nad nimi zastanowiłem, bo przeanalizowałem i stąd je mam. W jakimś stopniu wynikają z tego jak zostałem wychowany (choć np moja mama byłą/jest bardzo religijna), w pewnym co mnie spotkało i kogo spotkałem później w życiu... Coś usłyszałem, coś przeczytałem- i jeśli argumenty mnie przekonały, to stało się moim poglądem. Proste. Część poglądów mam liveralnych- częśc liberalnych poglądów mnie śmieszy. Dokładnie tak samo jest z katolicyzmem. I z wszystkimi innymi obozami. NIE MA takiego z którym bym się w 100% identyfikował i zgadzał- a przynajmniej ja jeszcze takiego nie znalazłem. To że jestem za aborcją nie znaczy że zaraz jestem przeciwny karze śmierci. I tak dalej i tak dalej.

No a co Ty myślisz, że jeśli np. powiem o sobie liberał to znaczy, że a) zgadzam się ze wszystkimi założeniami, b) najpierw była etykietka, a potem stwierdziło się, że "te poglądy mogą być"? Zawsze to jest pewne uproszczenie. Trzeba czasami mieć się czego chwycić, także w dyskusji. Mówię o sobie, że mam liberalne poglądy, ale zdarza się, że myślę nawet bardzo po katolicku - również z tego względu, że przez intensywny okres kilku lat byłam, co prawda "po dziecięcemu", ale bardzo, bardzo wierząca. Ale jednak - ciągle liberał. To nie znaczy liberał na 100% czy liberał myślący kropka w kropkę jak Locke czy Mill.
Jednakowoż rozumiem, że to takie modne powiedzieć: "do mnie się nie da przyporządkować etykietki", ale chyba do każdego się da, poza tym nie warto się chyba aż tak do tego pojęcia przywiązywać... Twisted Evil Wink

futureal napisał:
a ewolucja to dogmat, zero samodzielnego myślenia

Zapytaj jakiegokolwiek biologa o ewolucję, a powie Ci, że to tak podstawowa wizja/teoria/założenie/teza/whatever, jak dla fizyka teoria Wielkiego Wybuchu. Może nawet bardziej - teoria ewolucji jest niemalże tym, czym dla matematyka jest twierdzenie Pitagorasa... Wiadomo, że nasza wiedza się nieco zmieniła, Darwin jak każdy inny naukowiec mógł popełnić błąd czy przyjąć niewłaściwe założenia - ciągle jednak to, że życie na Ziemi rozwijało się drogą ewolucji, traktowane jest jako naukowy fakt. Po wielu badaniach i eksperymentach. Ale jak rozumiem, ideologię należy stawiać ponad zdrowym rozsądkiem i logiką myślenia.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 1:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, kolejna osoba, którą kater doprowadził do rozpaczy, wściekłości, smutku, zgrzytania zębami i walenia głową w ścianę. Niemoge, jak dorosnę chcę być taki jak on.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przysięgam, że nie wiem czemu te osoby tak reagują.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 1:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś opryskliwy i jeszcze się pytasz dlaczego... Rolling Eyes
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 1:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
O, kolejna osoba, którą kater doprowadził do rozpaczy, wściekłości, smutku, zgrzytania zębami i walenia głową w ścianę. Niemoge, jak dorosnę chcę być taki jak on.


Może kiedyś, drogą ewolucji Wink
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:

Jednakowoż rozumiem, że to takie modne powiedzieć: "do mnie się nie da przyporządkować etykietki", ale chyba do każdego się da, poza tym nie warto się chyba aż tak do tego pojęcia przywiązywać...

Oczywiście że się da- ja tylko zareagowałem na polaryzowanie, albo w jedną albo w drugą, czarne albo białe.
I oczywiście że sie da przyczepić taką etykietkę - tylko... ona może naprawdę mieć niewiele wspólnego z rzeczywistością i tyle- i bardzo spłaszczy obraz, jak każda etykietka, jak każda szufladka.
Nie twierdzę, że moje poglądy są absolutnie moje- zdaję sobie sprawę że są zdeterminowane wychowaniem, dzeciństwem, tym co mnie w życiu spotkało, itd, itd. Ale nie cztam ludzi których "wypada" w danym nurcie czytać, wolę sobie sam Ameryke odkrywać. Nie wiem do jakiego obozu należę- i nie chcę wiedzieć. Nie mówię ludziom "jestem liberałem" czy "jestem konserwatystą"- tylko jeśli się zapytają co myśle o danej rzeczy to im powiem dokładnie co myślę zamiast rzucać hasłami- no chyba że któreś naprawdę idealnie (załózmy w 3/4) pasuje (np. agnostyk). Wtedy go użyję i spokojnie dam się do niego przypisać.

Swoją drogą ja się zastanawiam skąd u ludzi taka wielka ochota i potrzeba nadawania etykietek i wsadzania wszystkiego do konkretnie opisanych szufladek, stąd wynikł tamten post, wsadzania wszystkiego w sztywne ramy, w sztywny kierat myślowy.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
futureal



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 554
Skąd: Edge of Darkness

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd ? bo to takie stadne zachowanie, jestem w grupie mój głos jest głośniejszy, najlepiej widać to po różnych manifestacjach ,gdzie większość tych ludzi sami by nic nie powiedzieli,ale razem czują siłę, ja uważam że to nie jest ok ,wyłączając może strajki robotników , uciskanych pracowników..ale np. to co wyprawiają młodzieżówki partyjne czy różne grupy nacisku jest dla mnie śmieszne ,w telewizji oczywiście panowie pod krawatem powiedzą ,że to budowa społeczeństwa obywatelskiego ale mam duże wątpliwości. Myślę,że budowie społeczeństwa obywatelskiego tworzy kstałtowanie się takich postaw jak :nietolerancja dla korupcji (nie tylko na szczytach władzy), odpowiedzialność za pańswo, interes Narodowy czy prawdziwą solidarność,tak właśnie się tworzą elity ,ludzie dla których pewien etos jest wazniejszy niż doraźne korzyści.
Nie chodzi o jakieś ideologie które są często tylko dla niektórych, chodzi o takie "team spirit" którego niestety u Polaków nie ma, myślenie wspólnotowe,że to co mam nie zawdzięczam tylko sobie bo to jest myślenie egoistyczne.

Uważam,że teraz kiedy już młodzi ludzie muszą mieć jakiś punkt tożsamości, muszą być kimś za wszelką cenę właśnie prowadzi to do takich czasem bezsensownych wyborów, człowiek zmienia swoją grupę otoczenia która jest ona podatna na zmiany przez co nie czuję się bezpiecznie, Naród,Rodzina to staję się nudne ,lepiej należeć do jakiegoś ruchu politycznego, subkultury w których raczej człowiek nie znajduję oparcia. Jeszcze teraz dziecko musi dla swojego dobra być zamknięte w pewne ramy, o których decydują dorośli,ale czy tak będzie za 20 lat, osobiście w to wątpie, myślę że jeszcze ze 2 pokolenia będą szły coraz bardziej w tą stronę i tutaj właśnie jest ta linia podziału między konserwatystami i liberałami ,czy uważamy że to dobre czy nie.

Właśnie specyfika świata powojennego jest taka,że bardzo się zmienił na rzecz liberalnego modelu ,ludzie zaczęli traktować jako pewnik nie podlegający dyskusji takie zjawiska jak :kapitalizm, demokracja,urbanizacja, powszechna tolerancja, materializm, indywidualizm,gwałtowny rozwój techniki ,co więcej krytyka tego jakakolwiek coraz częściej wywołuję śmiech,niezrozumienie .Człowiekowi wolno coraz więcej i mimo oczywistych zalet tego stanu rzeczy,nikt nie chce dostrzegać wad.
Wydaję mi się, że człowiek XXI w. wcale nie jest taki wolny jak mu się wydaję, dawne nakazy i zakazy zastąpiły nowe, a możliwości które rodzi np.internet czy rozwój techniki w takim samym stopniu zniewalają jak wyzwalają, powszechny stereotyp o wolności i anonimowości w dużych bogatych miastach coraz bardziej wydaję się tylko mitem .
_________________
Someone Chasing I Cannot Move
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

futureal napisał:
powszechny stereotyp o wolności i anonimowości w dużych bogatych miastach coraz bardziej wydaję się tylko mitem .

Nie wydają się tylko są. Tyle mogę powiedzieć po 7-8 latach w Londynie.
I dyskusja nie powiem ciekawa (nawet bardzo), ale... nie na temat jakby... Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze na sekunde chcialem wrocic do tych etykietek, czemu tak bardzo ich nie lubie (to bedzie bardzo na temat... Laughing )

Osobiscie, dla mnie moment w ktorym w jakiejkolwiek dyskusji takie etykietki zaczynaja padac jest momentem w ktorym dyskusja umiera. Konczy sie merytoryka, cala energia zamiast na szukaniu odpowiedzi, analizowaniu argumentow strony przeciwnej i kontrargumentowaniu nagle skupia sie na nazwaniu argumentacji przeciwnika (czy tez swojej), wrzuceniu go w odpowiednia szufladke, nazwaniu tego. Nie na tym IMO dyskusja polega. Jestem fanem burzliwych dyskusji. Byc moze mam nawet do nich idealistyczne nieco podejscie- ja pragne szukac odpowiedzi, mam sprecyzowane poglady, ostro ich bronie (bo nie po to spedzilem 30 lat na ich kreowanie zeby sie poddac po jednym zdaniu) ale dopuszczam mozliwosc iz sie myle i wrecz uwazam dyskusje po ktorych jednak zmienilem zdanie za najbardziej udane… I pewnie z tego mojego podejscia do dyskusji wynika to, ze dla mnie osobiscie moment w ktorym poszczegolne strony zaczynaja nazywac swoje wlasne (i przeciwnikow) postawy jest koncem interesujacej wymiany zdan. Mnie nie interesuje nazwa postawy i jaki ona ma wydzwiek, pozytywny czy pejoratywny, jak sie kojarzy. Mnie interesuja tylko argumenty. Takie, ktorych przeanalizowanie pozwoli mi jeszcze bardziej sie rozwinac jako myslaca osoba. Takie, ktore nie tylko nie obraza mojej inteligencji- ale ktore jej postaiwa bardzo wysokie wymagania. Im wyzsze- tym ciekawsza dyskusja. Ludzie do etykietek maja wyrobione zdanie. Dla nich slowo “liberal” moze miec pejoratywny wydzwiek. Ale juz poszczegolne argumenty moga mniejszy- a niektore nawet przekonac. Tak samo ze mna- slysze “osoba gleboko religijna” i momentalnie determinuje to moje podejscie do dysujsji, musze sie bardzo starac (i nie zawsze to wychodzi) zeby od tego uciec. Wole od zwyklej, drugiej osoby uslyszec jej zdanie, jej argumenty, jej punkt widzenia i podyskutowac (choc czasami sensu nie ma Wink ). Etykietki momentalnie stawiaja mnie w dyskusji po ktorejs ze stron barykady- co i tak ma juz przeciez miejsce zupelnie naturalnie, nasza natura jest oceniac, ale… po co jeszcze dodawac cegiel do tego muru? IMO przywiazujac zbyt duza wage do etykietek zabiera sie sobie nawet najmniejsza mozliwosc przekonania sie do innego zdania w dyskusji. Co z kolei dla mnie- wbrew pozorom- jest rzecza jakakolwiek dyskusje dyskwalifikujaca.

A dla niektorych osob- i mam wrazenie ze calkiem, calkiem sporej grupy- te etykietki sa niemal esencja tego kim sa. I z takimi osobami dyskutowac sie bardzo czesto nie da...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek