FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Led Zeppelin
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 2:42 am    Temat postu: Led Zeppelin Odpowiedz z cytatem

Szukałem i az dziwne bo o Zeppelinach tematu ni ma Shocked

no to LZ w pigułce :

Grupa Led Zeppelin powstała w Londynie w 1968 r. W jej skład wchodzili: RobertPlant, Jimmy Page, John Paul Jones i John Bonham. Założył ją Jimmy Page, który zadebiutował w grupie The Crusaders w 1959 r. W lipcu 1968 r. stworzył on The New Yardbirds. Później nazwa ta została zmieniona na LED ZEPPELIN.
W 1969r. została wydana pierwsza płyta grupy zatytułowana "Led Zeppelin I". Podczas tworzenia tej płyty cały zespół był zafascynowany twórczością Jimiego Hendrixa i The Cream


25 wrzeżnia 1980 roku z powodu nadmiernego spożycia alkoholu umiera John Bonham . Jego smierć jest główną przyczyna rozwiązania zespołu.

płyty:

Led Zeppelin I debiut zespołu, nagrany w 1968 roku w Londynie.

Led Zeppelin II tzw. "Brązowy Bombowiec" nagrany w 1969 r. podczas trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych.

Led Zeppelin III wydany w 1970 r. nagrany w Walii.

Led Zeppelin IV znana również pod nazwą "ZOSO" lub Four Symbols, jest to czwarta płyta wydana przez Led Zeppelin.

Houses Of The Holy wydana w 1973 r, została zarejestrowana w Londynie i Nowojorskich studiach Electric Lady.

Physical Graffiti jest to podwójny album nagrany w latach 1973-1974. Nazywany "najcięższym dziełem ciężkiego rocka". Został wydany przez wydawnictwo "Swan Song".

Presence została nagrana w Niemczech, a opracowana w Los Angeles. Wydano ją w marcu 1976 r.

The Song Remains The Same jest to ścieżka dźwiękowa z filmu, który przedstawia koncert grupy w Madison Square Garden 1976r.

In Through The Out Door Album ten został nagrany w Sztokholmie 1979r.

CODA wydana po śmierci Johna Bonhama w 1982 r. Została poświęcona jego pamięci. Zawiera ona odrzuty z wcześniejszych sesji nagraniowych
.


Ode mnie :

Led Zeppelin I jest dla mnie świętna płytą: Good Times Bad Times; Babe, I'm Gonna Leave You; You Shook Me; Dazed And Confused; Your Time Is Gonna Come; Black Mountain Side; Communication Breakdown; I Can't Quit You, Baby; How Many More Times (celowo wymieniłem wszystkie utwory na plycie bo moim zdaniem nie ma slabej pozycji - jedynie moge sie lekko przyczepić do You Shock Me - utwór powinien sie skonczyc po 5 minutach i 37 sekundach Razz)

Led Zeppelin II - Whole Lotta Love; What Is And What Should Never Be i Moby Dick Wink

LZ III - Immigrant Song; Tangerine

LZ IV - Stairway To Heaven; When The Levee Breaks;Rock And Roll

The Song Remains The Same - niestety strasznie nudny koncert :/

Presence - Achilles Last Stand to jedyne co mi sie podoba - ogólnie album mniej udany

Coda - Warning And Tearing, nie wiem co mieli na mysli nagrywając Bonzo's Montreux Rolling Eyes

Physical Graffitti kolejny genialny album z Kashmirem na czele!!!
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótko ..."How the West was won" to moim zdaniem jeden z najlepszych albumów koncertowych wszechczasów. Niebo dla fana rocka. Moja ulubiona piosenka to "Since I've been loving you"-piękna bluesowa ballada pełna smutku żalu ,z oszałamiająca solówką gitarową. W ogóle Led Zep to czterech niezwykle utalentowanych muzyków,którym należy się zasłużona chwała i cześć .Wokal Planta, perkusja Bonhama , Gitara Page'a i bas Jonesa -miód z beznzynką. W ich grze jest często więxcej ostrości i furii niż w niejednej kapeli metalowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie byl gdzies kiedys taki temat, gdzie zazarcie probowalem udowodnic wyzszosc LZ nad Queen. Wiecej mowic nie trzeba Wink
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie nigdy nie lubiłem. Pamiętam jedynie, że spodobała mi się kiedyś solowa piosenka Roberta Planta (było to chyba w pierwszej połowie lat 90-ych).
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię cepków. Moim ulubionym utworem jest Immigrant song. Poza tym Thank you, Stairway to heaven, When the levee breaks. Ciągle jednak chyba znam za mało.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A, co mi tam, nudzi mi sie to napisze troche wiecej.

Zacznijmy od tego, ze Led Zeppelin tworzyli muzyke jakby stworzona dla mnie. Polaczyli dwa moje ulubione gatunki muzyczne - blues i hardrock, czyniac to w sposob niesamowity. Czegoz chciec wiecej?

Teraz pare slow o muzykach z osobna:

Bonham - na perkusji znam sie raczej slabo, jednak jest to jedyny instrument, na ktorym przede wszystkim cenie sile i moc. "Bestia" spelnial te dwa warunki perfekcyjnie, przy okazji technicznie nie ustepujac innym perkusistom (a nawet ich przewyzszajac).

JPJ - z tego co pamietam, to przez lata byl muzykiem sesyjnym i chyba nie wyszlo mu to na zdrowie. Gra idealnie poprawnie zarowno na basie, jak i na organach, jednak jako jedyny czlonek zespolu niczym sie nie wyroznia - no coz, kolektyw nie moze sie skladac z samych gwiazd.

Page - GENIUSZ! Moj ulubiony gitarzysta wszechczasow. Tak, wiem, wiem. Nie stworzyl nic nowego, nie gral niesamowicie szybko, nawet nie wyznaczal nowych standartow. Po prostu gral - i dla mnie robil to w sposob po prostu idealny. Nic dodac, nic ujac.

Plant - Co do wokalu zazwyczaj mam najostrzejsze kryteria - tutaj jednak tez sie nie zawiodlem. Panuje przekonania, ze Plant byl wokalista slabym technicznie (zwlaszcza w poczatkowych latach LZ), podobnie jak wiekszosc glosow hardrockowych zdobywajacym popularnosc charakterystyczna barwa. Nic bardziej mylnego. Na plytach tego nie slychac, natomiast ogladajac koncert LZ z bodajze 70' albo 69' roku bylem pod wrazeniem jego techniki emisji glosu. Oczywiscie daleko mu pod tym wzgledem do takiego Jay Kaya z Jamiroquai (wedlug mnie najlepszego technika wokalnego w muzyce rozrywkowej, w kazdym razie z tych ktorych slyszalem), ale i tak Plant pozytywnie mnie zaskoczyl. Poza tym, ten czlowiek mial niesamowita, absolutnie unikalna barwe glosu - lekko jekliwa, wysoka, wrecz hipnotyzujaca. Na wspomnianym wyzej koncercie widac bylo rowniez charakterystyczne podejscie Planta do spiewu - traktowal on glos jak instrument. Tekst momentami tonal w morzu dzwiekow, zamienial sie w niesamowita wokalize. I te improwizacje podczas koncertow, keidy bawil sie nie tylko jeden czlonek zespolu, ale wszyscy - Plant na poczekaniu wymyslal jakies lamance glosowe, a wspierali go pozostali muzycy. Ewenement na skale swiatowa.

Moim zdaniem muzycy LZ byli znakomici kazde z osobna, a razem stworzyli jeden z najlepszych zespolow swiata - chociaz ich tworczosc po IV podoba mi sie znacznie mniej, za malo tam bluesa.

Aha, piszac o Plancie i Page'u nie wspomnialem, jak swietnymi byli frontmanami, ale to sie chyba rozumie samo przez sie.

Squeeeeeeeeeeeeeze my leeeemon Wink
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za tekst powyzej masz u mnie kolejnego Specjala!! Daj znać jak bedziesz w Gdańsku Razz
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziarnko do ziarnka i zbierze sie miarka - byc moze bede wracac po nieco chaotycznej trajektorii Very Happy Przy odrobinie szczescia moze zahacze o Gdansk jakos w sierpniu (cholera, a ten wyjazd to mial byc taki detox Twisted Evil ).

A wiesz, ze niemal wszystkie utwory z LZ I to bluesowe covery? Nawet wydawac by sie moglo klasycznie zeppelinowskie Dazed and Confused to przerobka z Roya Harpera.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McBurak napisał:
A wiesz, ze niemal wszystkie utwory z LZ I to bluesowe covery? Nawet wydawac by sie moglo klasycznie zeppelinowskie Dazed and Confused to przerobka z Roya Harpera.

Czy moje ukochane Babe I'm Gonna Leave You również do tych coverów należy?

Co do mnie i Led Zeppelin - kocham, uwielbiam, ubóstwiam! Led Zeppelin to właściwie definicja rockowego grania we wczesnych latach 70. Wczesna twórczość oczywiście podoba mi się bardziej niż końcowe lata LZ - później ta muzyka złagodniała, nieco zeszła z tonu, ba, momentami bywała nawet tandetna... Ale wcześniej - dużo emocji zawartej w muzyce, świeżość. Jedyne, co przeszkadza mi w LZ to wybitnie kiepskie teksty - banał na banale, ale cóż, żaden zespół nie jest idealny... A i LZ należał chyba do tych, który tekst traktował jedynie jako pretekst do użycia głosu. Plus wielkie, ogromne owacje na stojąco dla genialnego perkusisty Bonhama. Moje ulubione albumy to debiut, czwóreczka i Physical Graffiti. Ulubione utwory: Babe I'm Gonna Leave You, Since I've Been Loving You, niezapomniane Rock'n'Roll i Whole Lotta Love. A zapewne jeszcze wiele innych Wink. Za to wybitnie nie cierpię All Of My Love.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
McBurak napisał:
A wiesz, ze niemal wszystkie utwory z LZ I to bluesowe covery? Nawet wydawac by sie moglo klasycznie zeppelinowskie Dazed and Confused to przerobka z Roya Harpera.

Czy moje ukochane Babe I'm Gonna Leave You również do tych coverów należy?

Nasze kochane Gonna Leave to też cover. Na tylnej okładce płyty widnieje napis : "Traditional"

Ogólnie uwielbiam, zwłaszcza II i IV. Nie bede sie rozpisywał bo Burak napisał wszystko. Powiem że dla mnie to najlepszy zespol w historii muzyki Smile
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to teraz forum Queen zmienia charakter z progresywnego na Zeppelinowski Wink

Niestety, z orginalow LZ mam tylko III (pieniadze...), natomiast jedynke mam w dobrym formacie .ogg i jakosc jest znakomita. Jak kiedys bede mial mase pieniedzy na zbyciu, to sobie pokupuje.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Page jest przereklamowany... Wink Przykro mi.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Ale Page jest przereklamowany... Wink Przykro mi.


Jak dla kogo Wink Ja nie mowie, ze jest obiektywnie genialny, tylko ze dla mnie jest po prostu gitarzysta idealnym.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie są fakty. Wink Ale rozumiem oczywiście, że uwielbiasz jego grę - Tobie pasuje, więc jest okay.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma czegos takiego jak 'fakty' jesli chodzi o opinie o muzyce... ;'fakty' moga dotyczyc czegos wymiernego.. kasie zarobionej na muzyce, ilosci sprzedanych plyt itd...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech, fakty... W graniu nie ma faktow - oceniac mozna co najwyzej technike, ale w takim razie najlepszym gitarzysta na swiecie bylby Francesco Fareri (pamieta ktos wywod Ala? Wink ). Feeling jest subiektywny, a to on stanowi podstawe oceny muzykow.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam wywód Ala - dzięki tej osobie wiem, co mówię. Wink Pokazywał mi takie niesamowite rzeczy, że... no. Wink Technicznie Page niestety zawodzi - solówka z Heartbreaker: słychać, że ma być popisem, lecz niestety jest niewypałem - prócz tego, co ja gram w domu, to słyszałem niewiele bardziej nieczysto zagranych solówek.

A co do 'faktów', to masz oczywiście rację - zresztą, tam było " Wink ".
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
[Za to wybitnie nie cierpię All Of My Love.


Argggggghhhhhhhh.....wrrrrrrrrrrrrr....grrrrrrrrrrrrrr <spluwa, po czym zrzuca bombę neutronową na Endekogród/Pyrlandię>

All of My Love jest chyba najbardziej przygnębiającym kawałkiem jaki znam. Ten motyw klawiszy na początku...wstrząsa mną za każdym razem. Jest jednocześnie taki piękny...jak i cały utwór

Ogólnie Led Zeppelin lubię, miejscami nawet bardzo, choć w sumie granie "bluesrockowe" to nie jest moja ulubiona bajka. Ale jednak, sposób w jaki zgrały się w nich poszczególne muzyczne elementy robi wrażenie.

Co najbardziej mi się podoba? Oprócz wspomnianego "All of my Love" również "Thank You", "The Rover", hipnotyczne "Trampled Underfoot", jajcarski "Hot Dog" (zawsze poprawia mi humor), cudowne "Since I've Been Loving You"
no i w sumie Stairway'a lubię, a co tam...choć w sumie jest za długi i długo się przewija Wink
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam i uważam ich za największy zespół obok Królowej. Tyle...
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znam zbyt wiele, czas wciaz gdzies ucieka zeby zdobyc sie i poznac glebiej.

z ulubionych piosenek : all of my love ( i tu popieram le_mmora ), whole lotta love, since i`ve been loving you, immigrant song oraz cala chyba czworka - bo to pierwsza kastea tego zesplu jaka dostalam, z rock`and`roll na czele, bo stairway po jakims czasie znudzilo mi sie...
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Takie są fakty. Wink

E tam, tak zwanym faktem na pewno nie jest to, że Page to przereklamowany gitarzysta Razz. Jimmy grał pięknego bluesa - i też mogę stwierdzić, że jest to 'fakt' Wink.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jaime



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 236
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż jak do tej pory poznałem same najpopularniejsze utwory Led Zeppelin, a które przypadły mi do gustu, to jednak wielkiej miłości z tego nie będzie Wink Brakuje mi tego "czegoś".
Co do poszczególnych członków, to wyróżniłbym Jimmy'iego i Roberta. Page jest charakterystycznym gitarzystą i lubię jego "kowbojski" styl grania Wink tak jak, to robi np. w "Whole Lotta Love" (chyba już wiem dlaczego tak lubię "Fat Bottomed Girls" Wink ) Jeśli chodzi o Planta, to jego śpiew nie drażni mnie, a więc jest już dobrze Wink
Poza wspomnianym "Whole Lotta Love", momi ulubionymi utworami są: "Communication Breakdown", "Immigrant Song", "Dazed and Confused", "Good Times Bad Times" i "Stairway to Heaven".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McBurak napisał:


Bonham - na perkusji znam sie raczej slabo, jednak jest to jedyny instrument, na ktorym przede wszystkim cenie sile i moc. "Bestia" spelnial te dwa warunki perfekcyjnie, przy okazji technicznie nie ustepujac innym perkusistom (a nawet ich przewyzszajac).


natomiast ja najbardziej cenię sobie poczucie rytmu na perkusji Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, 99% perkusistow ma poczucie rytmu tak idealne, ze jesli sie nie gra na tym instrumencie, to roznice na tym polu sa nie do wychwycenia. Chyba ze to zart mial byc.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McBurak napisał:
Wiesz, 99% perkusistow ma poczucie rytmu tak idealne, ze jesli sie nie gra na tym instrumencie, to roznice na tym polu sa nie do wychwycenia. Chyba ze to zart mial byc.


No, żart - w końcu taki emotikonek Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, wiekszos uzytkownikow tego forum uzywa emotikonek przy kazdej mozliwej okazji, a nawet bez niej - stad moje watpliwosci.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kwak
Gość





PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Led Zeppelin znam średnio - mam dwie płytki I i IV przesłuchałem nawet kilka razy, ale o dziwo jakoś mnie nie wciągnęły. Może kiedyś się w końcu do nich przekonam Wink
Powrót do góry
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam tylko czwartą płytę. Ogólnie nie rusza mnie to zbytnio jak dotąd...
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
white_queen



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 149
Skąd: Żywiec

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kilka piosenek, które lubię i cenię. Do całości też nie mogę się przekonać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twórczość znam pobieżnie - raczej utworami niż płytami - niemniej bardzo lubię. Świetna muzyka, o której wszystko zostało już napisane w tym i poprzednim temacie o LZ...

Ulubione kawałki (raczej sztandarowe): Whole Lotta Love, No Quarter, Trampled Under Foot (chyba mój nr 1), Kashmir, Stairway To Heaven, The Rover, Black Dog.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek