FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Fanklub "spokojnego" John'a
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ashanti Taylor



Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 398
Skąd: Bydzia (sercem i duszą w Anglii)

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 5:28 pm    Temat postu: Fanklub "spokojnego" John'a Odpowiedz z cytatem

Skoro Freddie, Roger i Brian mają swoje fankluby, to czas, żeby i John się swojego doczekał, poza tym już dość dużo osób o tym pisało.

Ja go określam mianem GĄSKI, jeśli chcecie wiedzieć czemu to zaparszam na gg Wink .


Ostatnio zmieniony przez Ashanti Taylor dnia Pią Lip 21, 2006 5:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że ostatnio się nieźle dogadujemy co do pisania nowych tematów Wink
_________________
DBK. Corporation


Ostatnio zmieniony przez mucha dnia Czw Sie 23, 2007 3:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ashanti Taylor



Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 398
Skąd: Bydzia (sercem i duszą w Anglii)

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:


ale CO mamy chcieć wiedzieć? Twisted Evil yep, trzepiam się.

Swoją drogą ciekawe jest to, że na FSW toczy się burzliwa dyskusjaa, a tymczasem zainteresowana wyluzowana zakłada nowy temat Laughing


Czemu nazywam John'a gąską Wink

Jestem opanowana, bo rzadko kiedy się zdarza, że ktoś mnie wyprowadzi z równowagi (radze tego nie próbować, bo będzie źle), w tym temacie dyskusja jest, że hoho, radze nie wchodzić.


Ostatnio zmieniony przez Ashanti Taylor dnia Pią Lip 21, 2006 5:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ashanti Taylor napisał:
Jestem opanowana, bo rzadko kiedy się zdarza, że ktoś mnie wyprowadzi z równowagi


Ashanti Taylor napisał:
Jak jestem za mocno zdenerwowana, to nie panuje nad formą wypowiedzi


To w takim razie albo nie jesteś w ogóle opanowana albo z innych powodów nie panujesz nad formą wypowiedzi Rolling Eyes .

Ashanti Taylor napisał:
w tym temacie dyskusja jest, że hoho, radze nie wchodzić.


Jasne...po co próbować rozwiązać problem...lepiej nie czytać...

I żeby nie było offtopa - z John'a niezła laska jest...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ashanti Taylor



Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 398
Skąd: Bydzia (sercem i duszą w Anglii)

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
c)i tak już wszyscy powłazili, poza tym taki tekst to tylko darmowa reklama ;p


Nawet o tym tak nie pomyślalam

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
A czemu slowo 'spokojny' jest napisane w cudzyslowiu?


Nigdzy John'a nie uważałam za nudnego i spokojnego człowieka, bo to on jaspisał wiele fajnych przebojów Queen, jak np. You're My Beast Friend, Spread Your Wings, Another One Bites The Durst, Back Chat, I Want To Break Free, One Year Of Love. Szkoda, że nie udzielał się solo, bo mam takie przeczucie, że dużo by nam pokazał, i byśmy poznali go od takiej strony o której nawet byśmy nie myśleli.

mike napisał:
Ashanti Taylor napisał:
Jestem opanowana, bo rzadko kiedy się zdarza, że ktoś mnie wyprowadzi z równowagi


Ashanti Taylor napisał:
Jak jestem za mocno zdenerwowana, to nie panuje nad formą wypowiedzi


To w takim razie albo nie jesteś w ogóle opanowana albo z innych powodów nie panujesz nad formą wypowiedzi Rolling Eyes .


To są moje dwie wypowiedzi, z dwóch różnych czasów. Mocno się zdenerwowałam po przeczytaniu tego co napisał Misiu, ale później się uspokoiłam. Na ogół naprawde jestem spokojna, ale jak każdy człowiek mam chwilami odchyły.

Najlepszy jest w teledysku do IWTBF, kiedy gra babcie Very HappyVery HappyVery Happy


Ostatnio zmieniony przez Ashanti Taylor dnia Pią Lip 21, 2006 6:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ashanti Taylor



Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 398
Skąd: Bydzia (sercem i duszą w Anglii)

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
Ashanti Taylor napisał:
dwuch

To nie jest złośliwe, ale BŁAGAM, zwracaj większą uwagę na ortografię i pisownię, może to wynika z roztrzepania...


To wynik mojej choroby, poprostu mam Dysleksje Sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ashanti Taylor



Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 398
Skąd: Bydzia (sercem i duszą w Anglii)

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
Powiesz w końcu czemu nazywasz go gąską?


Przekonałaś mnie:
Mówie na niego tak, dlatego, że jak zobaczyłam pierwszy raz koncert na Wembley (a mialam wtedy około 9 lat <-- dzięki kuzynowi, widzialam ten koncert w 1999 roku, bo często bywał w Anglii), to robił takie śmieszne ruchy tą głową i ciałem, że krzyknełam do mamy "On się zachowuje jak gęś Exclamation ", wszyscy poszli w śmiech, ale do dziś tak zostało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
SeaXgasT



Dołączył: 18 Lip 2006
Posty: 9
Skąd: okolice Tomaszowa Lubelskiego

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CIekawe, ciekawe:) Dołączam sie do klubu:) Od zawsze lubiłem Johna. I nigdy nie uważałem, ze jest nudny. Cicha woda brzegi rwie...
_________________
www.brianmay.cba.pl
Świetna strona, przeze mnie współtworzona:)!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
white_queen



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 149
Skąd: Żywiec

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się przyłączę do fanklubu. Strasznie mi się podobają jego wypowiedzi w filmie "W objęciach bogów". Mało mówi ale jak już coś powie to tak że zawsze zaczynam się nad tym zastanawiać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jaime



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 236
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najciekawszy jest fakt, że jeszcze nikt "nie zapodał" żadnym zdjęciem Johna, chociaż parę osób "zapisało" się do jego fanklubu... ciekawe... Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A najciekawsze z tego wszystkiego jest fakt iż ja też przed chwilą się nad tym zastanawiałem Wink
_________________
DBK. Corporation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



John w roku 1977



John grający na Fenderze.



że niby spokojny?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja Exclamation W 1977 roku podczas uroczystej kolacji po koncercie w San Diego John upił się no i skończyło się to na założeniu 19 szwów na jego ręce Very Happy
_________________
DBK. Corporation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Sob Lip 22, 2006 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I mnie nie może zabraknąć w tym szacownym gronie wielbicieli Jaśka Very Happy
Dzięki niemu przekonalam się że istnieją osoby wychodzące gorzej na zdjęciach niż ja^^
co nie oznacza że na wszystkich wyglądal jak rasowy ćpun jako dowody załączam te oto linki zawierające jedne z moich ulubionych zdjęc :

z gooffym Very Happy

http://www.queenzone.com/multimedia/pictures/images/John_Deacon/18520037232.jpg


http://www.queenzone.com/multimedia/pictures/images/John_Deacon/4720042383.jpg

http://www.queenzone.com/multimedia/pictures/images/John_Deacon/111883652904.jpg

http://www.queenzone.com/multimedia/pictures/images/John_Deacon/Magtourpjohn3.jpg

http://www.queenzone.com/multimedia/pictures/images/John_Deacon/wallpaper9b.jpg

http://www.queenzone.com/multimedia/pictures/images/John_Deacon/1111761217279.jpg
Powrót do góry
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem wielkim fanem John'a. Zdecydowanie najbardziej spokojny i opanowany osobnik w zespole. Ale też człowiek o wielkiej wrażliwości muzycznej, mający niezwykły talent do pisania ładnych, chwytliwych piosenek. Nie stworzył ich wprawdzie wiele, ale te które wyszły spod jego ręki, to same perełki. Moje ulubione pozycje z dorobku John'a:
1) "I Want To Break Free"
2) "You And I"
3) "You're My Best Friend"
4) "Another One Bites To Dust"
5) "Back Chat"
Jego kompozycję lubię również za to, że najczęsciej, żaden instrument nie wybija się w nich na plan pierwszy, choć oczywiście zdarzają się wyjątki. John nie jest wybitnym basistą i nie pretenduje do takiegom miana. Stoi z boku i gra swoje, jest za to doskonałym kompozytorem. Jak dla mnie najlepszym z całej czwórki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

John od zawsze był moim ulubionym członkiem kapeli. A jeśli chodzi o jego twórczość, to chyba najbardziej cenię "One Year Of Love" oraz "You're My Best Friend".
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mogę wpisać tu jednego posta... Dla mnie mówienie o Johnie jako o najlepszym kompozytorze z całej czwórki, to trochę przesada, ale jak wolicie. Wink

Za zdecydowanie najlepszy jego utwór uważam Spread Your Wings. Tu nawet nie słychać, że to komponował basista.... ładne solo na końcu, chwytliwa melodia, nie najgorszy tekst. A poza tym:

- Back Chat
- One Year Of Love
- You're My Best Friend

Te najbardziej.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie


Ostatnio zmieniony przez Misiu dnia Pon Lip 24, 2006 4:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kwak
Gość





PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak John na pewno nie był najlepszym kompozytorem z całej czwórki, prędzej powiedziałbym, że był najsłabszy. Oczywiście tworzył ciekawe i wpadające w ucho kompozycje jak You're My Best Friend i I want To Break Free, ale tak wybitnej piosenki jak np. "Bohemian Rhapsody" Freda, "These are the days..." Rogera czy "White Queen" Briana nigdy nie napisał. Choć w sumie do takiej rangi można podnieść "Another One Bites The Dust". Najlepsze utwory - "Another One Bites The Dust", "You're My Best Friend", "Spread Your Wings", "One Year Of Love" Wink

a co do fanklubu Johna to oczywiście jak najbardziej moge do niego należeć - choć nie wyróżniam go, bo całą czwórkę lubie tak samo Wink


Ostatnio zmieniony przez kwak dnia Pon Lip 24, 2006 4:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
TigerLily



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 231
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również dodam coś na temat Johna. Myślę, że jest bardzo dobrym kompozytorem, jego utwory są świetne, a moje ulubiome to:
"You And I"
"One Year Of Love"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kwak
Gość





PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak tak był świetnym kompozytorem nie zaprzeczam - uważam, że był tylko najgorszy z całej czwórki - a przecież być gorszym kompozytorem od Freddiego Mercurego, Briana Maya i Rogera Taylora to żaden wstyd Twisted Evil zresztą co do tego, że był w tym dobry nie ma wątpliwości wystarczy posłuchać jego utworów Wink
Powrót do góry
TigerLily



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 231
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz, byc tuż za tą trójką to też dużo znaczy Twisted Evil Arrow Wink
Zależy jak kto na to patrzy Smile Arrow Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przynajmniej John nie skomponował ani jednego gniota, wszystkie jego kompozycje trzymają równy poziom. Proporcjonalnie najwięcej gniotów to chyba spłodził May, a tuż za nim Mercury, ale to oczywiste, bo byli kompozytorami większości materiału. Swoją drogą źle się stało, że w pewien sposób ta dwójka zdominowała muzycznie Królową. John potrafił skomponować, coś ładnego nie siląc się na wyrafinowane aranżację, przepych (w przeciwieństwie do Mercur'ego). Stawianie go wobec tego za Mercur'ym, May'em i Taylor'em jako kompozytora jest nie na miejscu. Poza tym, John jako jedyny nie pisał utworów "pod siebie", w przeciwieństwie do pozostałej trójki (no może z wyjątkiem "Another One Bites To Dust"). Poza tym, często w recenzjach dotyczących albumów Queen o jego utworach wypowiada się najczęściej niechętnie (np. "You're My Best Friend" - najsłabsza rzecz na "ANATO", "I Want To Break Free" - muzyczny banał). Nie wiem, z czego to wynika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brakowało mnie tutaj.
Mam słabość do Johna bo jest podobny do mnie czyli "cicha wody brzegi rwie".
John niby stateczny miły tatuś ale potrafiący balować, po pijaku jeździć, romansować ze stripterką, ścigac się szybki samochodami a po nocach skrobać Back Chat. Do dziś dnia nie moge pojać "Spread your wings" chociaż ma swoją koncepcje czemu ta tematyka.
John uroczo wyglada z okresu The Game z tymi króciutkimi włosami, Afro to już przesada.
Dla mnie jest najbardziej tajemniczy z członków Q.

a zainteresowanych zapraszam na www.deaky.prv.pl
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale też John nie miał takiego potencjału muzycznego jak may i Mercury Wink - jeśli chodzi o solową twórczość tych trzech panów to u mnie zdecydownie wygrałby Brian May. John stworzyłtylko jedna piosenkę do filmu i.. nic więcej Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
Przynajmniej John nie skomponował ani jednego gniota, wszystkie jego kompozycje trzymają równy poziom.

A Pain Is So Close To Pleasure skomponowane wraz z Freddiem? Arcydziełem bym tego nie nazwała Razz

Gohan napisał:
John potrafił skomponować, coś ładnego nie siląc się na wyrafinowane aranżację, przepych (w przeciwieństwie do Mercur'ego). Stawianie go wobec tego za Mercur'ym, May'em i Taylor'em jako kompozytora jest nie na miejscu. Poza tym, John jako jedyny nie pisał utworów "pod siebie", w przeciwieństwie do pozostałej trójki (no może z wyjątkiem "Another One Bites To Dust").

Nie bardzo rozumiem, co w tym złego. Po pierwsze: większość artystów pragnie raczej wyrażać siebie, swój pogląd, swój pomysł, swoją ideę niż pisać "pod kogoś". Można się pokusić o stwierdzenie, że pisanie "pod kogoś" to już komercja w dużym stopniu Wink. Po drugie: a co złego widzisz w przepychu i wyrafinowanych aranżacjach? Przecież Queen II jest piękne właśnie dlatego, że zawiera w sobie tyle różnych pomysłów, tyle finezji... Prostota nie zawsze musi być zaletą. Poza tym: często właśnie dzięki przepychowi i wyrafinowanym aranżacjom udawało się naszej czwórce stworzyć coś genialnego. Bohemian Rhapsody? The Millionare Waltz? Innuendo? The Prophet's Song? Czy to nie są utwory wyrafinowane? Aha, i nikt mi nie wmówi, że - quasi-obiektywnie mówiąc - są one złe Wink.

Gohan napisał:
Poza tym, często w recenzjach dotyczących albumów Queen o jego utworach wypowiada się najczęściej niechętnie (np. "You're My Best Friend" - najsłabsza rzecz na "ANATO", "I Want To Break Free" - muzyczny banał). Nie wiem, z czego to wynika.

Ot, w porównaniu do pozostałej trójki John pisał bardzo proste, chwytliwe kompozycje i raczej nie aż tak oryginalne. Dlatego w oczach recenzentów mógł wypadać słabo.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię Johna za olbrzymi dystans do własnej osobie i spokojny charakter, to tak fajnie ze sobą współgrało, wariaci: Freddie i Roger, spokojni: Brian i John. Natomiast kompozycyjnie? Kocham "One Year Of Love", bardzo wzrusza mnie to nagranie, "Spread Your Wings" (ale wolę wersję Blind Guardian albo Queen ale z sesji BBC) i "Back Chat". Nie trawię za to "You are My Best Friend" i "I Want to Break Free" chyba że na koncertach. Mercury silił się na przepych - to prawda. Gdyby nie przepych, nie słuchałbym Queen Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek