FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Ekstremalne granie - death / black metal, etc.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Rzeźniczy metal:
Mniam! Słucham w przerwach między składaniem ofiar z kolejnych dziewic!
18%
 18%  [ 11 ]
Może być - czasem sobie zapuszczę, jak jestem wkurzony...
22%
 22%  [ 13 ]
Ani mnie to ziębi, ani grzeje.
16%
 16%  [ 10 ]
Eeee... tam. Generalnie kicha. Nie ma w tym piękna.
22%
 22%  [ 13 ]
Pierd*leni sataniści na pal!!!
20%
 20%  [ 12 ]
Wszystkich Głosów : 59

Autor Wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2010 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łojapierdolę. Laughing Lubię growl, ale to charczenie pasuje tu ni w pięć, ni w dziewięć..
http://www.youtube.com/watch?v=CiMFyiW6760 <-- tutaj taki wokal jest uzasadniony..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano owszem... Spieprzyli sprawę, to już bym wolał jakąś natchnioną emopanienkę.
Bo tak swoją drogą, ostatni mój osobisty "hicior":
http://www.youtube.com/watch?v=M6JwtEfa5Xk
No wymowa jest emowata do kwadratu, ale kawałek się tak cholernie wkeca i wyjśc z głowy nie chce, że nie mogę Laughing
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
dudek napisał:
Na szczęście Opeth wydał kiedyś w całości spokojny album pt. "Damnation" i szczerze go polecam.

I na tym właśnie polega problem z ekstremalnym metalem... grania można słuchać, ale tylko dopóki nie zacznynają "pruć mordy" do mikrofonu.

Zgadzam sie w 300%. A DAMNATION to absolutnie przepiekna plyta- fakt iz tak malo u nas znana zakrawa na kpine... Growlingu nie-na-wi-dze, za bardzo kocham ludzki glos jako instrument zeby sobi ezawracac glowe "pruciem mordy do mikrofonu"... Instrumentalnie to jest czasami PRZECIEKAWE, ale... wchodzi wokal i wylaczam, sorry. Instrumentalne- prosze bardzo, o kazdej porze dnia i nocy, death, thrash, co tam chcecie. BEZ GROWLINGU, bez beznadziejnego wokalu, ktory- DLA MNIE- psuje absolutnie wszystko doszczetnie...


Za co ludzie kochają Opeth i dlaczego zdobył popularność? I dlaczego stał się sławny w świecie? Za łączenie grania brutalnego i ładnego z wręcz niesamowitym wyczuciem. Gdy szaleństwo miesza się z leciutką balladową wstawką z klawiszami czy gitarą akustyczną. Ballady są owszem wspaniałe, ale gdyby robili wszystkie płyty w stylu 'Domnation' to straciliby własny styl. Ogólnie bardzo lubię to płytę, ale jest ona niesamowicie jednostajna, brakuje w niej kopa choć cieszę się, że dzięki niej znajdą nowych odbiorców. (szczerze tak zacząłem też Twisted Evil )

Niestety dla mnie takie gadanie to jakby jakiś gościu nagle wyskoczył z tekstem: Czemu Metallica nie robi wszystkiego w typu 'Nothing Else Matters' i robią same piosenki typu 'Master of Puppets' gdzie tylko się wydzierają i tyle? Rolling Eyes

Jako fan Opethu uważam, że growling (osobiście nie lubię, ale w ich piosenkach musi być!) jako ten element brutalności i łagodny śpiew w parze to absolutny muzyczny fenomen i właśnie za to ich uwielbiam i dlatego odpalam płyty typu 'Blackwater Park' (tytułowy kawałek to dla mnie jeden z utworów wszechczasów!) gdzie można się wyżyć i zrelaksować jednocześnie. Jak to w ogóle możliwe ? Very Happy

Ogólnie nie lubię ekstremalnego podanego w temacie (Opeth to wyjątek) grania choć brat przekonuje mnie do niektórych zespołów. Jednak do Behemota i tych kierunków się nie wybieram choć próbowałem coś w tym zobaczyć. Jednak wokal (inny!) i wizerunek takich zespołów mnie odrzuca.

Ogólnie witam jako nowy użytkownik forum, uwielbiałem czytać wasze wypociny Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:

Jako fan Opethu uważam, że growling (osobiście nie lubię, ale w ich piosenkach musi być!) jako ten element brutalności i łagodny śpiew w parze to absolutny muzyczny fenomen i właśnie za to ich uwielbiam i dlatego odpalam płyty typu 'Blackwater Park' (tytułowy kawałek to dla mnie jeden z utworów wszechczasów!) gdzie można się wyżyć i zrelaksować jednocześnie. Jak to w ogóle możliwe ? Very Happy


O to to to. Nienawidzę growlu. To jest.... coś strasznego dla ucha, ale ma to swoją genialną stronę, którą w sposób genialny wykorzystał właśnie Opeth. Obok tych barbarzyńskich ryków, obok tego... okropnego czegoś ... pojawia się nuta melancholijna, subtelna i wspaniała. Gra na zasadzie kontrastu wyszła im w sposób genialny. Bo czyż słońce nie jest piękniejsze gdy wschodzi po ciemnej, bezksiężycowej, nieprzeniknionej nocy? Dlatego Opeth, ale jak i wymieniona przez Ciebie Metallica (choć ta dla mnie w mniejszym stopniu) tak wybili się z tymi słabszymi, nie w swoim stylu kawałkami. Nie odbieram nic ich "zwykłej" muzycznej twarzy, ale cenię ich głównie za tą subtelną i piękną. A Burden... coś przepięknego.
Xavi napisał:

Ogólnie witam jako nowy użytkownik forum, uwielbiałem czytać wasze wypociny Wink


Siema. Gdyby nie nick i avatar to był nawet Cię polubił Twisted Evil
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Burdena' także uwielbiam, genialne odprężenie bo dawce emocji w jeszcze genialniejszym 'Heir Apparent' z tej samej płyty gdzie nie da się normalnie wysiedzieć Wink

Widzę Madryt jest wszędzie Shocked
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
'

Widzę Madryt jest wszędzie Shocked


Długa historia. Rzekłbym, że na tym forum znajdziesz więcej zwolenników Barcelony aniżeli Realu. Zapraszam do tematu Football-Barcelonanizm w Freestyle Forum, znajdziesz tam swoich.... ziomków. Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opeth ma gdzieś w ogóle swój temat- choć skandalicznie krótki; sporo było też w TOP10 swego czasu... No i jednak cytowana opinia ma juz długą brodę i nie do końca się zgadza Wink Ostatnimi czasy Blackwater Park u mnie w odtwarzaczu mp3 rządzi na całego...

Poza tym- nawet wtedy pisałem nie o tym za co ludzie ich lubią- ale za co JA ich lubię. Ciągle wolę, żeby mocne fragmenty były jednak czysto zaśpiewane.

Witamy na Forum, no. Smile Fan Barcelony, Opeth- no, no. Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:

Długa historia. Rzekłbym, że na tym forum znajdziesz więcej zwolenników Barcelony aniżeli Realu.

no raczej nie inaczej Rolling Eyes

a ja powiem, że growlingu nadal nie lubię, ale... kurde coś tam mi się zaczęło zmieniać w postawie do niego. W każdym razie już nie mam takiej radykalnej postawy jak co niektórzy tutaj, że "growl - niszczyciel pięknego wokalu, fak of itp" Wink
Nie, nadal za nim nie przepadam i uważam, że nic nie jest w stanie tak powalić jak tekst wyśpiewany normalnie prosto z serca, ale... w niektórych utworach Opeth mi tam po prostu pasuje! (Debiut, Blackwater czy Ghost). Zwłaszcza, że Akerfeldt w porównaniu do tych wszystkich growlowców umie się tym posługiwać w naprawdę przystępny sposób. Na pewno nie jest to kaka demona Wink

też witam. Zapraszam do Marillionanizmu Laughing

a tak w ogóle to ktoś (np. moderator Fenderku? Wink) mógłby przerzucić tę rozmowę do tematu o Opeth.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:

a tak w ogóle to ktoś (np. moderator Fenderku? Wink) mógłby przerzucić tę rozmowę do tematu o Opeth.

Nie mógłbym, bo nie ma opcji wydzielenia postów i przyczepienia ich do istniejącego już tematu- mozesz tylko wydzielić do osobnego wątku.

Baaaaaaardzo to czasami przeszkadza, ale cóż, trudno. No i jednak jest to ekstremelne granie, więc niech będzie i tu Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
NAR napisał:

a tak w ogóle to ktoś (np. moderator Fenderku? Wink) mógłby przerzucić tę rozmowę do tematu o Opeth.

Nie mógłbym, bo nie ma opcji wydzielenia postów i przyczepienia ich do istniejącego już tematu- mozesz tylko wydzielić do osobnego wątku.


A na pewno nie możesz scalić dwóch tematów w jeden? Wtedy mógłbyś wydzielony uprzednio wątek połączyć z docelowym tematem-matką. Wydaje mi się, ze w panelu moderatorskim phpBB powinna być taka opcja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

phpbb phpbb-owi nie rowny. u nas takiej opcji nie ma, a przynajmniej nie bylo z tego co pamietam, kiedy bylem adminem. a nie sądze, zeby sie od tej pory cos zmienilo Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwne, bo wydaje się to dosyć podstawową opcją. Po przewinięciu strony w prawym dolnym rogu powinien być odnośnik do "Możesz moderować to forum" i tam powinny być opcje scalania. No ale nieważne...

Sorry za OT.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, są tylko opcje USUŃ, PRZENIEŚ, ZABLOKUJ, ODBLOKUJ- no i każda ma swoje opcje oczywiście, przenieś wybrane czy od wybranego ale... nie ma scalania i już. Tak, php php nierówny, niestety. BAAAAAAAARDZO by ta opcja była porzadana, ale... no trzeba pracowac z tym co się ma.

Myślicie ze taki burdel by tu był gdyby była? Twisted Evil

EOT
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że czyste śpiewanie rox, ale mi na przykład już growling naprawdę rzadko jest w stanie przeszkodzic w słuchaniu muzyki (no chyba, że wspomnę ten ostatni hit z Chile Laughing). Ba, czasem naprawdę lubię, jak już parę razy wspominałem, scream Schuldinera do mnie totalnie trafia i nie wyobrażam sobie szczerze powiedziawszy jego muzyki z czystym wokalem, poza tym ten "lżejszy" growl u wokalistów melodeathowych czy metalcore'owych mnie zupełnie nie rusza - ba, np. Mikael Stanne z Dark Tranquillity robi to naprawdę świetnie, no a przy okazji ma niezły czysty wokal - bo akurat w takiej muzyce niezbyt dobrze, jak jest wyłącznie growling (vide Arch Enemy - przydałby się czasem jakiś czysty refren), natomiast połączenie - jak najbardziej Wink

No i czasem dobry porządny growl po prostu dodaje klimatu w takich gatunkach jak doom czy black. Chocby moja propozycja swego czasu w polecaczu, Land of the Dead Summoninga - to jest przepiękny numer, a tego piękna wręcz dopełnia w jakiś sposób wokal! Czy chocby teraz słucham October Tide - tu również growl wiele dodaje do klimatu. Porządny growl Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No i czasem dobry porządny growl po prostu dodaje klimatu w takich gatunkach jak doom czy black.


No i death. Tak sobię myślę na przykładzie Opethu, że gdyby zastąpić niektóre miejsca gdzie występuje growl na czysty wokal to wyszłoby nie dość, że dużo gorzej to jeszcze dla mnie komicznie (gdybym oczywiście znał obecne wersje). Np. 'Ghost of Perdition' - nie umiem sobie wyobrazić początkowego 'Ghost of Motherr...' śpiewanej bez tej furii, albo gdy wchodzi najlepszy riff w historii Opethu według mnie o czasie 6:25 i potem idealnie komponujący się krzyk Akerfeldta, i to jest właśnie to co kocham w Opeth! potem uspokojenie, ochłonięcie emocji i jedziemy dalej Wink

Choć oczywiście jestem w stanie zrozumieć, że ktoś tego nie trawi, na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że to czasem kwestia odrzucenie teorii 'że śpiewają po szatańsku' i takie tam gdy brat puścił mi 'Delivarence' jako, że Opeth to super zespół i wyśmiałem go, że jeszcze chwila i pójdzie na jakieś wyznawanie szatana czy coś Wink

Na szczęście dał mi 'Domnation' i przekonał mnie z czasem do swego Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Wrz 09, 2010 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle sam growl to wbrew temu jak brzmi, poważna technika (nie każdy może growlować nie każdy Wink ) nieumiejetnie robiony doprowadzi do komplikacji zdrowotnych.Dobry growling musi iść z przepony i być jak jak to mówię „jaskiniowy” „pierwotny”. Co do przechodzenia z czystego wokalu do growlu, ja akurat uwielbiam Mashe Arhipovą z Arkony (jedna z moich ulubionych wokalistek ever Exclamation ) która growluje jak troglodyta a przy tym niesamowicie pięknie śpiewa normalnie i przechodzi tak płynie że każdy kto nie wie myśli ze jest kilkoro wokalistów a nie że jedna kobieta tak płynie zmienia wielokrotnie wokal w czasie utworu Wink

Natomiast jestem zawsze pełen uznania dla samozaparcia „wokalistów” black metalowych bo blackowy skrzek (w przeciwieństwie do deathowego growlu) musi iść głównie z gardła a nie z przepony.Więc jak oni wytrzymują cały koncert albo całą trase?, spróbujcie sobie poskrzeczeć to najdalej w kilka minut zachrypniecie totalnie Laughing
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łojapierdole ale na żywo rozpierdalacz to jest !!!!
http://www.youtube.com/watch?v=oZfmm7q09l4
Dałbym dużo żeby to usłyszeć na koncercie. Dla tych co nie lubią takiego napieprzenia polecam przewinąć od razu do 3:21 i oglądać do końca - to jest jeden z najbardziej zajebistych i klimtycznych momentów z muzyce metalowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2010 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Emperor daje radę, takie klimatyczne zwolnienie w sumie często się pojawia gdy są elementy melodic/symphonic black metalu. I swój klimat ma.Zresztą Ihsahn jest jedym z tych muzyków blackowych którzy naprawdę mają talent i papiery na granie co widać też w innych jego projektach np:w Peccatum które tworzył z żoną.
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2010 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciej napisał:
Zresztą Ihsahn jest jedym z tych muzyków blackowych którzy naprawdę mają talent i papiery na granie co widać też w innych jego projektach np:w Peccatum które tworzył z żoną.

Never ever, EVER under ANY circumstances... Listen to Peccatum! Laughing
Emperor jest znakomity, granie tak ciężko i tak klimatycznie zarazem to trudna sztuka. I mają urocze okładki.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2010 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe no żeby było śmieszniej to ja sam nie przepadam,wolę Emperora a to raczej traktuje jako "wybryk" zbyt udziwniona rzecz jak dla mnie.
Ale jest to jednak przykład że muzyk blackowy umie zrobić inne rzeczy i ma zmysł do bardziej pokręconych aranżacji.

A że Emperor jest świetny to wiadomo a Ihsahn to na całe szczęscie muzyk, ktoś stojący na drugim biegunie od tych którzy grają black (albo im się wydaje że grają) bo poznali kilka riffów i nic innego zagrać nie umieją Wink
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2010 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=I2PzagXsD0Y

wreszcie jakiś powiew świeżości w death metolowym światku. Facet na bębnach miecie \m/
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2010 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee rozczarowałem się Laughing , bo myślalem żeś tu napisał był opasłą „rozprawkę” a waść się krotochwilami imasz Wink
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 3:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a słyszał ktoś o zespole (albo słucha) Between The Buried and Me?

http://www.youtube.com/watch?v=Wn81ux108hw

tutaj jeden z utworów ich genialnej płyty - Colors.

http://www.youtube.com/watch?v=zBrplVv6dwI&feature=related

Tu w 'troszkę' innym stylu, a to mówi dużo o stylu ich grania.

Cytat:

http://www.youtube.com/watch?v=I2PzagXsD0Y

wreszcie jakiś powiew świeżości w death metolowym światku. Facet na bębnach miecie \m/


jestem zniszczony Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 03, 2010 1:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słucham sobie właśnie Hliðskjálf od Burzuma... o kutwa. TO jest mrok i szatan jeden.
Zero metalu, zero rzygania, a klimat jest jak stąd na księżyc.

edit: o skończył się szatan, a zaczęło coś pięknego i przesmutnego. Niczym jakiś zapomniany las ze Śródziemia opuszczony przed laty.
szatana nie ma, ale mrok jest że łohohoho. Fracture czy inne Providence przy tym to bajeczka.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 03, 2010 1:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry Burzum jest bardzo dobry Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 03, 2010 1:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty włąśnie, bo przeprowadzam akcję nawracającą, czemu ty nie bierzesz udziału w '10 pytań do...' ?

ps jestem ciekaw trasy promującą tę płytę Laughing

EDIT: JUŻ WIEM! To przez tę jeban* w dupę jesień i zimę, których to nie cierpię i których to moim zdaniem powinno nie być. W sensie idealnie ta muzyka to ilustruje, znaczy jesień i zimę. Wydają się przez to jeszcze smutniejsze i gorsze niż są naprawdę, więc gdy muzyka sie kończy to okazuje się, że może uda się przetrwać. Choc jak pomyślę, że jutro o 7.00 muszę wychodzić to Burzum się taki straszny już nie wydaje.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 03, 2010 1:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
Dobry Burzum jest bardzo dobry Wink


+1
Ale ten ambientowy czasami jeszcze lepszy.
http://www.youtube.com/watch?v=aILcxwc7jsM

I powiem wam że nie ma nic piękniejszego niż słuchanie takiej muzy jadąc przez ciemny las na saniach ciągniętych przez śnieżne wilki (kurwa, kulig no, ale napisanie tego w taki sposób zabiera cały klimat Twisted Evil ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 03, 2010 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burzum na kuligu? Brzmi mocarnie Cool

nie no kurde, Burzum na noc jako pół tło, pół nie, to jest coś prze-kurde-fenomenalnego. Chyba wprowadzę u siebie taki zwyczaj Laughing

czy płyta poprzedzająca to coś na H też jest na takim poziomie? bo zdaje się, żę w podobnych klimatach.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 03, 2010 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hirszu napisał:
Ziutek98 napisał:
Dobry Burzum jest bardzo dobry Wink


+1
Ale ten ambientowy czasami jeszcze lepszy.
http://www.youtube.com/watch?v=aILcxwc7jsM

Ale nigdzie nie powiedziałem, że ambientowy be... Han Som Reiste - genialna rzecz, Hvis Lyset Tar Oss, Det Som Engang Var... Muszę się mocniej w Burzum wgryźc, tylko co ja poradzę,że za większośc płyt blackowych, w tym Burzum w Saturnie krzyczą sobie pięc dyszek Razz

A Ty NAR odkrywasz powoli oczywistośc - przecież ja zimą totalnie odleciałem przy starej Anathemie czy MDB, wtedy też zacząłem odkrywac Satyricona, Burzum itp. Wink Doom i black - to jest totalnie muzyka tej chłodniejszej połowy roku dla mnie.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lis 03, 2010 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Varg podobno te płyty oparte na keyboardach chciałby nagrać jeszcze raz z dodatkiem gitar, bo przecież one tak brzmią bo do celi pozwolono mu przynieść jedynie klawisze i nagrywał tym czym miał Wink

Jak słusznie zauważył Ziutek to wierzchołek góry lodowej bo jest mnóstwo klimatycznych doomowych i blackowych rzeczy..
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek