FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Wielka Brytania
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzy mi się wycieczka do Londynu, chociaż jednodniowa ... Smile do galeri figur woskowych i domu Freddiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
futureal



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 554
Skąd: Edge of Darkness

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie byłem w tym kraju, w ogóle poza Czechami wstyd się przyznać nie byłem nigdzie za granicą ,ale bardzo lubię kulturę Brytyjską. Może nie jestem tym zafascynowany, to byłaby ostra przesada, ale podoba mi się te specyficzne podejście Brytyjczyków do sztuki, taka oszczędna forma, pewna klasa, w odróżnieniu do Amerykanów. Najbardziej to się przejawia w muzyce i filmach ,przede wszystkim w muzyce. Takimi kapelami w których ten klimacik Wyspiarski najbardziej czuć dla mnie są Iron Maiden, Queen i Jethro Tull.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czomolungma1



Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 7
Skąd: Serock

PostWysłany: Wto Maj 26, 2009 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię tego kraju Mad ! Nie lubię o nim słuchać, o Londynie, tej całej emigracji. Naprawdę tego nie potrzebuje i budzi we mnie złość. Niby ten kraj taki świetny. Chociaż Brytyjczycy mają fajną mentalność. Ale i tak należy do grona nielubianych krajów przeze mnie. Lubię go jedynie właśnie za zespoły pochodzące z niego Razz .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fuckir



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 75
Skąd: wziac na piwo?

PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 4:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lily of the valley napisał:
Szkockie Highlands - piękno, pustka, dzikość, uspokojenie.
Góry z prawdziwego zdarzenia, żadne tam pagórki.
Wrzosowiska, wyspy w chmurach, mroczne jeziora.
Poezja.

W ogóle Szkocja jest super, szczególnie te małe miejscowosci! Niby wiocha, ale za to jaki klimat! W samym Highland bywałem dość czesto, polecam takie miejsca jak Stirling, Braemar, Inverness czy Dramnadrochit. Zakochałem sie w Edynburgu, stare miasto-bajka, Princess Street i grający na dudach Szkoci a w tle zamek na wzgórzu ( ten który zainspirował pewną panią do napisania Harrego P.) Aberdeen to tez bardzo fajne miasto, inne niz wszystkie, prawie w 100% w granicie, naprawde super to wyglada i ten surowy klimat w powietrzu! Czuć tu daleką pólnoc( to najbardziej na północ wysunięte miasto w UK w którym Queen grał koncert!). Polecam też Stonehaeven- małe miasteczko kilka mil na poludnie od Aberdeen, bardzo ładne wybrzeże klifowe i zamek na którym nagrywano Hamleta ( Zefirelli bodajże )...Jedyny minus to szkocki akcent- ciężko to zrozumiec i pogoda. Jest znacznie zimniej niz w Anglii, ale polecam Wink
_________________
Chcesz podobac sie kobietom, twardy dla nich badz jak beton, zapusc wasy, z tylu grzywe, kwiata kup poczestuj piwem....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek