FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
DISCO POLO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pią Sie 11, 2006 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś spotkałem człowieka, który nucił sobię piosenkę zespołu Toples (jeden z Disco Polowych zespołów). Zdziwiełem się bo myślałem, że zapalony hip-hopowiec nie nawidzi tej muzyki. Kiedy spytałem co nuci (chciałem zobaczyć jak zareaguje), odpowiedział, że to jest takie inne disco polo (w jego wypadku inne znaczyło lepsze). Chciałem mu się zaśmiać w twarz, ale się powstrzymałem. Irytują mnie tacy "fani", co to sobie wmawiają, że nie lubia disco polo a jak im sie jakaś posenka spodoba to nie nazywają tego po imieniu
Osobiście, aktalnie nie żywię urazu do tej muzyki. Do imprezek jest dla mnie lepsza niż jakakolwiek inna muzyka. Rzecz też jasna, że do ciągłego słuchania to jest najgorsza z możliwych gatunków.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 11, 2006 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Do imprezek jest dla mnie lepsza niż jakakolwiek inna muzyka.

Ja na codzien słucham metalu i rocka. Nie przepadam za dancem, disco polo czy techno. Ale masz racje, na impreze taka muzyka jest jest idealna, wprawia nogi w ruch. Bo czy jak idziemy na jakas dyskoteke to sluchamy słów, albo tego jakie piosenka niesie przeslanie? Nie, w tym przypadku glowna role odgrywa muzyka. A powinna byc zywiolowa, taneczna. Bo chyba po to idziemy na takiego typu zabawy, zeby sie bawic, tanczyc a nie sluchac czy slowa maja sens i czy nie sa denne. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pią Sie 11, 2006 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi, to na imprezach - zwłaszcza pod koniec tychże - moglibyście mi nawet zapuścić Arkę Noego. Różnicy i tak nie poczuję, a może pomóc w wydaleniu zawartości żołądka Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fuckir



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 75
Skąd: wziac na piwo?

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz będe wulgarny:WYPIERDAJAC Z TYM GÓWNEM!!!!TYLKO DEBIL SŁUCHA TAKIEJ KIŁY!!!!!!!!! Evil or Very Mad
_________________
Chcesz podobac sie kobietom, twardy dla nich badz jak beton, zapusc wasy, z tylu grzywe, kwiata kup poczestuj piwem....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fuckir napisał:
Teraz będe wulgarny:WYPIERDAJAC Z TYM GÓWNEM!!!!TYLKO DEBIL SŁUCHA TAKIEJ KIŁY!!!!!!!!! Evil or Very Mad

Poważne oskarżenie. Disco polo to też nie moje klimaty, ale wiesz, mój dobry znajomy słucha właśnie takiej muzyki i nie powiedziałbym, żeby był debilem. Studiuje zaocznie, pracuje w banku, ma w głowie poukładane co, gdzie, kiedy w swoim życiu chce robić, no i przede wszystkim to świetny kumpel. A każdy z nas lubi coś innego. To co powyżej napisałeś to dokładnie to samo co ocenianie ludzi po wyglądzie, a ludzie widzący twarze nie potrafią widzieć tego co w sercu.

Dostajesz ostrzeżenie. Regulamin wyraźnie mówi, że na forum nie bluzgamy i nie obrażamy innych. Zresztą wystarczy mieć odrobinę inteligencji, aby dojść do tego bez czytania regulaminu. Przy okazji, po znakach interpunkcyjnych też się stawia spację - uczą tego już w podstawówce.

Z moderatorskim pozdrowieniem...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja lubie Disco-Polo Cool TO jedyna muzyka której słucham na imprezach, zawsze się świetnie bawię przy dźwiękach Boysów, Akcentu czy Toples.

Niech żyje wolność, wolność i swoboda, niech zyje zabawa i dziewczyna młoda
Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fuckir



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 75
Skąd: wziac na piwo?

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok przepraszam poniosło mnie Embarassed Zrozumiałem swój błąd.Twój kumpel jest napewno wspaniałym człowiekiem.Ale pozwól,że Ci coś opowiem. Wiesz,bo np. babcia mojego kumpela chodzi do kościoła codziennie,wpłaca pieniądze Rydzkowi na konto, ogląda TV Trwam i ja miałbym ją zle oceniać dlatego? Przecież piecze najlepsze ciasta jakie w życiu jadłem!!Niewspomne już o tym, że w łóżku jest boska!Potrafi takie sztuczki, że ciarki po plecach przechodzą!Kto by pomyślał, kobieta ma 76lat! :shock:Rzeczywiście nie należy oceniać ludzi po pozorach! To ja idę kupić "The best of Bayer Full"... Rolling Eyes
_________________
Chcesz podobac sie kobietom, twardy dla nich badz jak beton, zapusc wasy, z tylu grzywe, kwiata kup poczestuj piwem....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cuidado Llama!



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 127
Skąd: Z wykopalisk

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No np. takie Majteczki w Kropeczki. To jest bardzo glęboka piosenka - utwór słowno-muzyczny. Analiza słów disco polo to jak ekstaza.

Cytat:
Podmiot w tym utworze dzieli się z nami swoimi traumatycznymi [dla innych również] przeżyciami z dzieciństwa: otóż kiedy skończył 6 lat musiał iść regulaminowo do szkoły - skończyło się przesiadywania na trzepaku do późna ze swoją ukochaną; skończyło się pisanie wierszy miłosnych na klatce schodowej; skończyło się trzymanie za ręce i dzielenie bułką na podwórku. Prawdopodobnie jego Maleńka Marzenka była od niego młodsza [MALEŃKA!] i na swój czas edukacyjny musiała poczekać. Jednak ukochana - mimo cierpienia - bróbuje dodać bohaterowi otuchy mówiąc "Nie przejmuj się miły, bo to pierwszy raz". Prawdopodobnie podmiot został wysłany do skoły z internatem.

Refren utworu sugeruje nam, iż okresie szkolnym nasz podmiot dojrzał i zdobył wiele doświadczeń - prawdopodobnie był wychowywany w rozbitej rodzinie, przez surową i religijną matkę, dla której takie kwestie jak bielizna damska były tematem tabu.

Dwa ostatnie wersy [To cały mundurek tych naszych pań / Z koronek i tiulek, to ja mówię wam] nakreślają czytelnikowi i słuchaczowi całą sytuację: razem z kolegami podglądał nauczycielki starym sposobem (lusterko na wierzch buta, jak najbliżej stanąć przy nauczycielce i wysunąć delikatnie nogę tak, aby było widać to, co skrywane po suknią), ale z czasem zrozumiał, że w pewnym momencie wszystkie młode kobiety noszą tego typu akcesoria - a więc była to szkoła koedukacyjna - wiadomo: w-f, siedzenie wspólne w ławkach i spacer w parach.

W dalszej części utworu podmiot dorasta i poznaje życie: jeździ na obozy, kolonie i wycieczki, gdzie atmosfera niewątpliwie sprzyja rozkwitaniu nowych znajomości [Druhenki, sportsmenki tam kochały mnie]. Jednak - naszego bohatera wciąż trapi słyszane od dawna zdanie "to mój pierwszy raz". Nie rozumiał, że owy frazes nabrał zupełnie innego znaczenia.

Dopiero, kiedy podmiot dojrzał i zmężniał [Lat mam dwadzieścia] pojął tok myślenia kobiet - bały się zostać we dwoje, każdy gest może je speszyć a ten sławetny "pierwszy raz" tak oczywisty dla bohatera, jest dla kobiety prawdziwym, pełnym emocji przeżyciem.

Wciąż powtarzany refren sugeruje, że dla chłopaka bielizna damska zawsze pozostanie czymś uroczym i tajemniczym, czym co zawsze jst na swoim miejscu, ale - posiada różne kolory, rozmiary i fasony. A więc bohater próbuje poznać te różne kobiece sztuczki, nie umiejąc obchodzić się z kobietą delikatnie.

Jest to utwór o dojrzewaniu, smakach życia, trudnym dzieciństwie [nieszczęśliwa pierwsza miłość, rozbita rodzina, surowa matka i pójście do szkoły]. Głównym wnioskiem jaki można wysnuć jest fakt, iż niezależnie od tego kim jesteśmy, wciąż prześladuje nas dzieciństwo oraz powtarzający się z niego jeden motyw. Innym wnioskiem jest fakt, że kobiet i mężczyźni różnią się od siebie i w różny sposób podchodzą do tej samej kwestii. Oraz przede wszystkim jest to też sugestia dla młodych panien, że - zawsze, ale to zawsze - bieliznę trzeba prać [majteczki w kropeczki]!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fuckir napisał:
babcia mojego kumpela chodzi do kościoła codziennie,wpłaca pieniądze Rydzkowi na konto, ogląda TV Trwam i ja miałbym ją zle oceniać dlatego? Przecież piecze najlepsze ciasta jakie w życiu jadłem!!Niewspomne już o tym, że w łóżku jest boska!Potrafi takie sztuczki, że ciarki po plecach przechodzą!Kto by pomyślał, kobieta ma 76lat! :shock:Rzeczywiście nie należy oceniać ludzi po pozorach! To ja idę kupić "The best of Bayer Full"... Rolling Eyes

A co ma Radio Maryja tudzież TV Trwam do disco polo? Media Rydzyka nie są muzycznym genre, natomiast disco polowi wykonawcy nie są bandą fanatyków nawołującą do antysemityzmu i nie każą Ci głosować w wyborach na Kaczkę wykorzystując do tego naiwność starych ludzi i ich fanatyczną wiarę w Boga.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kwak
Gość





PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
A ja lubie Disco-Polo Cool TO jedyna muzyka której słucham na imprezach, zawsze się świetnie bawię przy dźwiękach Boysów, Akcentu czy Toples.


Ja mam na ten temat podobne zdanie jak Kuba, nie ma lepszej muzyki na imprezki czy popijawy Very Happy i zawsze sobie można po pijaku pośpiewać Very Happy a do słuchania na co dzień to wiadomo... Rolling Eyes Razz

Jesteś szalona mówię ci, zawsze nią byłaś skończ już wreszcie śnić Very Happy
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie daje takiej radochy jak parodiowanie zespołów Disco-Polo Very Happy
Powrót do góry
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za rok na zlocie musimy koniecznie się zabawić w kapelę Disco-Polo Very Happy
Powrót do góry
Fuckir



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 75
Skąd: wziac na piwo?

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ma wspólnego radio marii i disco polo?? nie wiem , ale spłukuje za tym wode Laughing taki skrót myślowy.....
_________________
Chcesz podobac sie kobietom, twardy dla nich badz jak beton, zapusc wasy, z tylu grzywe, kwiata kup poczestuj piwem....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Kiedy widzę zgrabne ciało wtedy czuję, że mi mało w tę noc!" W DP kocham rymy ("Znów nie poderwałem laski tej, lecz nie odpuszczę jej") Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze jest to, że wszyscy wypominają Disco Polo, ale jak przychodzi co do czego to całe piosenki recytują bez zająknięcia. Laughing Arrow Razz
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Gość






PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo nietrudno takie banały zapamiętać Razz
Powrót do góry
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
całe piosenki recytują bez zająknięcia. Laughing Arrow Razz


Albo przynajmniej refren Very Happy

Dla mnie Luty dla Ciebie maj,
Ty mi śnieg a ja słońce dam,
złociste promienie, ode mnie dla ciebie,
dzień za dniem...... Ooooo...




_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kensington napisał:


O, nawet czaderską kapelę dodał
O Jaaaaaaaaaaaaa cię!!!!!!!!!
Powrót do góry
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Queen Fan napisał:
"Kiedy widzę zgrabne ciało wtedy czuję, że mi mało w tę noc!" W DP kocham rymy ("Znów nie poderwałem laski tej, lecz nie odpuszczę jej") Razz

Piosenka zespołu Skalar pt. "W tę noc". Dla wszystkich złośliwców i wrogów DP - to jest muzyka do tańczenia, a nie do słuchania. Jak chcecie się egzaltować tekstem to zapraszam do słuchania Kaczmarskiego. NA weselu najlepiej widać ,że wszyscy DP znają i kochają. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta muzyka nie jest ani do słuchania, ani do tańczenia, tylko do wyśmiewania
Tańczyć to ja mogę przy dobrej muzyce disco.Najlepiej tej z lat 70 tych Cool
Powrót do góry
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy niej potrafię się dobrze bawić. Wszyscy tak mówią jak Ty ,a potem tańczą i śpiewają. Już nie takich cwaniaków widziałem ryczących "Niech żyje wolność !". Bujać to my ,a nie nas. Very Happy BArdzo lubię disco lat 70-tych, dla mnie ta dekada to kopalnia dobrej muzyki ,ale nie mamy się czego wstydzić. Czasem w tłumaczeniu teksty wielkich zachodnich przebojów bardzeij rążą banałem niż nasze. Założę się ,że gorszego gówna słuchałaś ,tyle ,że było po angielsku, więc nie wiedziałaś o co chodzi. Cool

http://doobie.wrzuta.pl/audio/m71800W8fg/skalar_-_w_te_noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spike Edney jr napisał:
Ja przy niej potrafię się dobrze bawić. Wszyscy tak mówią jak Ty ,a potem tańczą i śpiewają. Już nie takich cwaniaków widziałem ryczących "Niech żyje wolność !". Bujać to my ,a nie nas. Very Happy

Bejbe , bejbe
Pozwól że ja tu będę decydować czego słucham.
Do ludzi wstydzących się muzyki której słuchają nie należę.
Jak mówię że nie słucham i tańczę przy tym, to tak jest. (chyba że chodzi o pradię Very Happy )
Przebywając w latach szkolnych wśród wielbicieli tej muzyki dostatecznie nabawiłam się odrazy do Disco-polo.
Powrót do góry
kwak
Gość





PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kensington napisał:

Dla mnie Luty dla Ciebie maj,
Ty mi śnieg a ja słońce dam,
złociste promienie, ode mnie dla ciebie,
dzień za dniem...... Ooooo...



oo ja przypominają mi się wakacje ;D śpiewało się tą nutę po pijaku, śpiewało... piękne czasy... Rolling Eyes Razz


Queen fan napisał:
Znów nie poderwałem laski tej, lecz nie odpuszczę jej!


Joł Laughing
Powrót do góry
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwak napisał:
Kensington napisał:

Dla mnie Luty dla Ciebie maj,
Ty mi śnieg a ja słońce dam,
złociste promienie, ode mnie dla ciebie,
dzień za dniem...... Ooooo...



oo ja przypominają mi się wakacje ;D


Oh yeah... Mnie też się kojarzy z wakacjami, a zwłaszcza z obozowymi dyskotekami w Tatrach Cool
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co ukrywać, ale obok Depeche Mode wychowałem się też na Boys /o/ Nic nie mam do tego gatunku, oprócz tego, że wieje od niego kiczem a teledyski to szczyt idiotyzmu i wiochy [faceci z koszulkami w spodniach rox]. Niech sobie będzie, mnie nie wadzi.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mikikakak



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 210
Skąd: Kovary

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Disco polo, kocham Cięęęęęęęęęęęęę
Przy dźwiękach muzyki twej cieszęęęęęęęę sięęęęęęęę (bejbe bejbe)
Disco polo, muzyko ty moja,
Po dniu pracy, po trudach i znojach,
częstochowskie rymy tweeeeeee
pobudzają do życia mnieeeeeee (jea jea bejbe bejbe)
oło, oł, oł, jak ja kocham cię,
szalone dźwięki twe,
jesteś shalona i nieogolona Jeeeeeeeeeeeeee
_________________
Jeszcze raz bardzo pana przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Flash



Dołączył: 14 Paź 2007
Posty: 9
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mikikakak napisał:
Disco polo, kocham Cięęęęęęęęęęęęę
Przy dźwiękach muzyki twej cieszęęęęęęęę sięęęęęęęę (bejbe bejbe)
Disco polo, muzyko ty moja,
Po dniu pracy, po trudach i znojach,
częstochowskie rymy tweeeeeee
pobudzają do życia mnieeeeeee (jea jea bejbe bejbe)
oło, oł, oł, jak ja kocham cię,
szalone dźwięki twe,
jesteś shalona i nieogolona Jeeeeeeeeeeeeee


Czego chcesz? Disco polo rządzi ^^'

Za wczesnej młodości (jak jeszcze robiłem w pieluszki) to kochałem Boysów bo mieli fajne piosenki Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wypowiadałem się w tym temacie, a to dziwne Razz

Osobiście nie przepadam, choć jednak czasami można posłuchać jakiegoś kawałka dla śmiechu Very Happy

Bardziej chciałbym tu poruszyć temat wyśmiewania się z Disco Polo.
To tacy "Artyści" jak Edyta G. np, zniszczyli tą muzykę. Swego czasu był pewien talk-show gdzie wypowiadali się byli goście z disco polo, że np w/w Pani wyśmiewała się z nic jako muzykę dla prostaków, sama nie prezentując wielkiej klasy.

"Disco polo spotykało się z ostrą krytyką ze strony zwolenników innych gatunków muzycznych, którzy zarzucali mu prymitywność muzyki, naiwność tekstów, niski poziom wykonawstwa i brak oryginalności (powielanie motywów i wzorów, czerpanych często z muzyki polskiej i zagranicznej lat 60. i 70. XX wieku)."

Źródło

[...]" a popularność sprzedaży płyty sięgnęła 35 tysięcy egzemplarzy. W roku 2000 zespół dał 120 koncertów klubowych, łącznie dla 180 tysięcy osób"[...]

Źródło


W/g mnie Disco Polo dawało ludziom to czego chcieli czyli rozrywki a nie zawodzeń jakiś artystów.

Istnieje coś takiego jak Italio Disco i jakoś włosi czują się z tym ok.

W/g mnie nie każdy musi mieć, półkę Floydów i Dorrsów, bo to dobra muzyka, niech każdy słucha co mu odpowiada.
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Disco Polo można czasem posłuchać, ale Italo Disco jest wprost świetne Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek