FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Mannheim 86

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FredMer



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 9:41 pm    Temat postu: Mannheim 86 Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem gdzieś tydzien temu w necie że owy koncert został podobnoż nakręcony . Czy wy tez o tym słyszeliście . Mało tego na jednej z angielskich stron queenu wyczytalem tez zostaly nakrecone fragmenty newcastle 86 .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz



Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 343
Skąd: Reda

PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Newcastle '86 - nakręcony do AKOM gdzie nawet na amatorskim video widac kamery. Fragmenty profesjonalnego nagrania dostępne w sieci - trza tylko poszukać.
Manncheim '86 - jak na razie tylko pogłoski że cale wideo istnieje mimo to nikt tego nie widział, a nawet jak ktoś by to miał jakimś cudem (kopia z archiwum tv) to zapewne sie nie podzieli/
I tyle.
_________________
"Fat bottomed girls
You make the rockin' world go round!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest taki temat "Pytania" Evil or Very Mad
Tak,Mannheim .5 minut jest powszechnie znane(WATC) , a chodzą słuchy ,że całość w archwum dojrzewa.
Newcastle było zarówno kręcone profesjonalnie (15 minut ) ,jak i amatorsko (82 minuty).Nie polecam nagrania amatorskiego ,bo tragiczna jakość. Można świra dostać oglądając to okropne nagranie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FredMer



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na queenzonie jakis kolestwierdzil ze jego wujek pracuje w wytwurni Hollywood i byl na spotkaniu w sprawie nowego DVD ( grudzien 2006 lub sty , luty 2007 ) . W trakcie owego spotkania zostaly własnie tego nowego dvd i byl to własnie koncert z mannheim . Nie wiem czyy to prawda ale cos w tym musi byc jak myslicie .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FredMer napisał:
Na queenzonie jakis kolestwierdzil ze jego wujek pracuje w wytwurni Hollywood i byl na spotkaniu w sprawie nowego DVD ( grudzien 2006 lub sty , luty 2007 ) . W trakcie owego spotkania zostaly własnie tego nowego dvd i byl to własnie koncert z mannheim . Nie wiem czyy to prawda ale cos w tym musi byc jak myslicie .

Ja myślę, że czytanie regulaminu obowiązuje, że istnieje taki temat jak 'Pytania' oraz słowo 'wytwórnia' piszemy przez o z kreską.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Łukasz



Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 343
Skąd: Reda

PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spike Edney jr napisał:
(82 minuty)

~100min
_________________
"Fat bottomed girls
You make the rockin' world go round!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukasz napisał:
Spike Edney jr napisał:
(82 minuty)

~100min

Przepraszam ,podpieram się netem.Ściągałem kiedyś ten koncert ,ale zobaczyłem jakość i co sił w nogach wywaliłem. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spike Edney jr napisał:
Łukasz napisał:
Spike Edney jr napisał:
(82 minuty)

~100min

Przepraszam ,podpieram się netem.Ściągałem kiedyś ten koncert ,ale zobaczyłem jakość i co sił w nogach wywaliłem. Very Happy


Hmm.. raczej dla tych, co zbierają wszystko, a wujek Spike lubie dobre jakościowo koncerty.. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mancin



Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 333

PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

deleted

Ostatnio zmieniony przez mancin dnia Sro Gru 05, 2007 12:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W punkcie - "Zakładanie tematów w celu zadania jednego ledwie pytania będzie ścigane i tępione z całą mocą, do k... jego j... nędzy." (małym druczkiem).
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yyy

"8.1.3 Pytania- tu zadaj pytanie, jeśli nie znalazłeś odpowiedzi w (L) Fakju a fachowcy spróbują udzielić na nie odpowiedzi.
" ??


regulamin, regulaminem.. i tak nikt go prawie nie czyta, ale zakladanie nowego tematu dla jednego pytania jest naprawde malo sensowne, szczegolnie jesli obok jest temat o bardzo duzo mowiacej nazwie: "pytania" ...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek