FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Popularność.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy w przyszłości chciałbyś być kimś sławnym
Oczywiście
51%
 51%  [ 20 ]
Nie
28%
 28%  [ 11 ]
Sam nie wiem...
20%
 20%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 39

Autor Wiadomość
Szymon-S



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 28

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 3:47 pm    Temat postu: Popularność. Odpowiedz z cytatem

Ja już jestem popularny na innych forach (ze względu na ciągłe pisanie o Queen Very Happy )- macie link http://www.cybermycha.pl/forum2/showthread.php?t=472&page=138
od tego momentu czytajcie
------------------------------------------------------------------------------------------
Zresztą w przyszłości chciałbym być jakimś sławnym muzykiem*

*jedyny instrument na jakim umiem grać, to pianino- gram na nim 4 lata.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaznaczylem "oczywiście". Popularnosc to moja podstawowa potrzeba psychologiczna, a jako epikureista staram sie dazyc do jej spelnienia. W pewien sposob juz teraz jestem popularny (jestem chyba najlepiej rozpoznawalna postacia w prawie 2-tysiecznej szkole Wink ), a w kazdym razie charakterystyczny.

Nawiasem mowiac, szanowny autorze tematu, w linku ktory podales dales popis ciemnoty, chamstwa i ograniczenia. Za taka "popularnosc" to ja podziekuje.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karol



Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 520

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
- Gdzieś w środku teledysku było pokazane jak Freddie gra fragment solo na hiszpańskiej gitarze (to solo zostało wykorzystane w piosence Innuendo)
- Freddie nie pokazał pełni sowich możliwości na scenie, ponieważ teledysk był kręcony miesiąc przed jego śmiercią.


Ten cytat tyczy się teledysku Headlong

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Daruj sobie Szymonie Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzilo mi o to, tylko o stosunek autora tematu do muzyki innej, niz sam slucha.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karol



Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 520

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, ale ja jeszcze wtedy nie wiedziałem o co Ci chodzi, bo nie przeczytałem Twojego postu/a Wink . Mimo wszystko dał nieźle czadu (w złym tego słowa znaczeniu) Evil or Very Mad .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sława to nie dla mnie. Nie znosze widoku kamer, ani robienia zdjęc, nie lubie wywiadów. Poza tym wole być zwykłym człowiekiem i na raszie to co robie mi wystarcza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek-chciales blysnac ,ale ci sie nie udalo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh to nie jest popularność to raczej antypopularność Razz zbłaźniłeś się troche Razz
Powrót do góry
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już jestem sławna Cool
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodzynek2 napisał:
Sława to nie dla mnie. Nie znosze widoku kamer, ani robienia zdjęc, nie lubie wywiadów. Poza tym wole być zwykłym człowiekiem i na raszie to co robie mi wystarcza.

Podpis:
PiotreQ

Ale co do wywiadów to jeszcze nie wiem czy lubię czy nie lubię bo ostatnio nikt ze mną nie robił Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen


Ostatnio zmieniony przez PiotreQ dnia Sro Lip 05, 2006 6:51 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grandville



Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 374

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwak napisał:
heh to nie jest popularność to raczej antypopularność Razz zbłaźniłeś się troche Razz

Na pocieszenie pozostaje Szymkowi satysfakcja, że Jego dyskutanci też nie błysnęli wiedzą czy inteligencją. Laughing
_________________
Pisanie może być dla kogoś formą, w której najlepiej się czuje, ale to jeszcze nie powód, żeby pisać.
Sławomir Mrożek

idzie
James Cogito
przez świat
zataczając się lekko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zaznaczyłem "sam nie wiem".
Dlaczego?
Nigdy nie doznałem tych trudności związanych z byciem gwiazdą. Dla niektórych kamery itp. to podstawowa rzecz, paparazzi nie przeszkadza, ale niektórzy chowaja się od tego ucisku Wiem, tych drugich jest znacznie więcej Laughing. na swoim osiedlu jestem sławny i to mi narazie wystarcza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandville napisał:
kwak napisał:
heh to nie jest popularność to raczej antypopularność Razz zbłaźniłeś się troche Razz

Na pocieszenie pozostaje Szymkowi satysfakcja, że Jego dyskutanci też nie błysnęli wiedzą czy inteligencją. Laughing



tez mi pocieszenie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafal napisał:
Grandville napisał:
kwak napisał:
heh to nie jest popularność to raczej antypopularność Razz zbłaźniłeś się troche Razz

Na pocieszenie pozostaje Szymkowi satysfakcja, że Jego dyskutanci też nie błysnęli wiedzą czy inteligencją. Laughing



tez mi pocieszenie Very Happy


to tak jak być na zlocie samoobrony Wink
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grandville



Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 374

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafal napisał:
Grandville napisał:
kwak napisał:
heh to nie jest popularność to raczej antypopularność Razz zbłaźniłeś się troche Razz

Na pocieszenie pozostaje Szymkowi satysfakcja, że Jego dyskutanci też nie błysnęli wiedzą czy inteligencją. Laughing



tez mi pocieszenie Very Happy

Chciałem być miły. Wink Fakt - pocieszenie żadne.

Jeśli chodzi o moje podejście do popularności, to światła reflektorów raczej nie dla mnie (aczkolwiek zespół, w którym kiedyś byłem, pewną lokalną popularność osiągnął) - w całości moją próżność zaspokaja cytowanie fragmentów moich prac przez innych językoznawców. Embarassed
_________________
Pisanie może być dla kogoś formą, w której najlepiej się czuje, ale to jeszcze nie powód, żeby pisać.
Sławomir Mrożek

idzie
James Cogito
przez świat
zataczając się lekko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rada dla autora tematu - jak juz sie chce promowac ulubiony zespol, to po pierwsze nalezaloby sie co nieco o nim dowiedziec, bo po przeczytaniu paru stron z linka, ktory podales wychodzi na to, ze wiedzy to ty o tym zespole nie masz prawie zadnej... po drugie bezczelna promocja na chama zeby tylko zwrocic na siebie uwage w tym akurat przypadku smiem twierdzic dziala dokladnie odwrotnie niz miala w zamierzeniu... jesli ktos zmienil zdanie o queen po twoich postach tam, to co najwyzej na gorsze, bo juz ma dosyc nazwy queen na nastepny miesiac...


co do slawy... zawsze chcialem byc w zespole rockowym.. wiec rowniez i slawny Wink ale nigdy sie nie pchalem przed kamere na sile heheh jedyny raz kiedy udzoelalem wywiadu dla lokalnej telewizji i radia lodz byl, kiedy w liceum wygralem konkurs na najlepsze przebranie z 'pana tadeusza' a scenka ktora odegralismy z kolezanka z klasy zakonzyla sie ogolnym (i jak najbardziej zamierzonym) wybuchem smiechu u wszystkich na sali Very Happy to bylo moje 5 minut slawy w szkole i wsrod spolecznosci lokalnej hehehe potem pare osob wolalo za mna 'pan tadeusz' Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon, a "Nasze wyczyny wokalne"? Tam przecież jesteś populalrny Razz Heh, gdybyś był jeszcze do tego hot-zboczkiem to napisałbym Ci poparcie i z takim papierkiem to sławę byś miał jak w banku Mr. Green Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen


Ostatnio zmieniony przez PiotreQ dnia Sro Lip 05, 2006 7:10 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do autora tematu, to zgadzam się z McBurakiem... To wygląda jak na dyskusję przedszkolaków i to jeszcze z pozmyślanymi faktami...

A tak w ogóle, z czystej ciekawości - faktycznie solo z Rapsodii wygrało jakikolwiek konkurs na solo XX wieku czy to też jest to babie lato wyłowione z powietrza?

A co do tematu... Wiem tyle, że chciałbym być muzykiem rockowym - najlepiej klawiszowcem albo gitarzystą. Moje umiejętności są póki co bardzo niskie, ale myślę, że mam ambicję. NA TĘ CHWILĘ (bo sporo pewnie się zmieni, ale nie wiem w którą stronę) miło byłoby być rozpoznawalnym, ale jednak nad popularność przekładam uczucie, że muzyka, którą stworzył mój zespół i ja jest po prostu dobra, że ja czuję, że mi się podoba i jestem z niej dumny. W tej chwili o popularności w ogóle nie marzę, lecz właśnie o byciu dobrym muzykiem i kompozytorem. A fani i tak zawsze się znajdą...
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Bizon, a "Nasze wyczyny wokalne"? Tam przecież jesteś populalrny Razz Heh, gdybyś był jeszcze do tego hot-zboczkiem to napisałbym Ci poparcie i z takim papierkiem to sławę byś miał jak w banku Mr. Green Laughing



tam jestem popularny, bo tylko ja tam cos umieszczam Twisted Evil Laughing


misiu... piszesz ze nie masz umiejetnosci za bardzo na razie, ale masz ambicje.. to zupelnie jak 90% zespolow, ktore sa obecnie najbardziej popularne, wiec wszystko przd toba Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli przed Tobą też. Wink

Acha, i co to jest za utwór Floydów 'Hello' (lol, mam nadzieję, że nie chodzi tu o Comfortably Numb: "Hello, is there anybody in there?")?
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie.. ja nie mam ambicji Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
nie.. ja nie mam ambicji Very Happy

...bo Ty już dawno masz sławę Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt Laughing

a tak powaznie heheh ostatnio po koncercie axla na garden jeden z userow napisal, ze widzial mnie tam jak ktos wolal do mnie "bizon" i jego dziewczyna zapytala sie, czy "to ten slawny bizon garden?" Laughing Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szymek-S na tym innym forum napisał:

9. Is This To World We Created ? (Freddie i May): Wzruszająca piosenka, o głodujących dzieciach. Meldoia na gitarze akustycznej. Skomponowana specialnie na LIVE AID......Czegóż chcieć więcej?


Czegóż więcej? Nie wiem. Wiem czegóż mniej - takich bzdur w internecie, o.

samą zaś Twoją działalność na tamtym forum określiłbym mianem - żenada. Tyle.

A temat...powiem szczerze, że sława (bynajmniej nie Sława Przybylska) jest z pewnością czymś wspaniałym. Tak, chciałbym być kimś znanym, podziwianym (to szczególnie!!!), szanowanym itd. Mam nadzieję, że za powiedzmy trzydzieści lat będę już w miarę uznanym publicystą i socjologiem Wink

Żeby jeszcze tylko troche nieśmialość przezwyciężyć...

Na zostanie wielkim muzykiem rockowym nie mam już niestety szans...za bardzo zaniedbałem grę na gitarze niestety Crying or Very sad
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymon-s ma 13 lat ,czego wy od niego wymagacie??? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mlody wiek nie upowaznia do bezkarnego wygadywania i wypisywania bzdur... chyba, ze sie chce byc traktowanym jak gowniarz przez spolecznosc netowa... ale zazwyczaj 13 latkowie traktowani tak byc nie chca, wiec niech sie tak nie zachowuja Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmoor napisał:
Na zostanie wielkim muzykiem rockowym nie mam już niestety szans...za bardzo zaniedbałem grę na gitarze niestety Crying or Very sad

No, a na klawiszach jeszcze bardziej. Twisted Evil

A ambicja to za mało, ot co. Wink

Ludzie, macie jeszcze jakieś jego teksty? Very Happy Bo tego podanego przez le_mmora nie widziałem, a nie ukrywam, że trochę mi się chce śmiać. Wink Laughing
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam w tym temacie o hobby jest od groma tekstów Szymona. Ja myślałem ,że tutaj są fanatycy,ale Szymek to mógłby konkurować z fanami Abby. Co za Forum,tam 70% użytkowników ma bana... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
rodzynek2 napisał:
Sława to nie dla mnie. Nie znosze widoku kamer, ani robienia zdjęc, nie lubie wywiadów. Poza tym wole być zwykłym człowiekiem i na raszie to co robie mi wystarcza.

Podpis:
PiotreQ
Ale co do wywiadów to jeszcze nie wiem czy lubię czy nie lubię bo ostatnio nikt ze mną nie robił Laughing

Ja raz udzieliłem wywiadu dla radia Very Happy no dobra, nie był to wywiad, a taka nieco dłuższa wypowiedź... a tej plamy z reklamy Toyoty Yaris nikt nie rozpoznawał na ulicy, kiedy szła we własnej skromnej osobie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że TAK Exclamation Ja chciałbym być aktorem. Mam zresztą talent komiczny już od najmłodszych lat. W wolnych chwilach piszę sobie skecze. Mam co do tego takie małe marzenie założenia kiedyś kabaretu... a może kiedyś będe pierwszym polskim Jamesem Bondem Question Very Happy

A jak narazie to mam swoją sławę na całe moje małe miasteczko. Ktoś z moich kolegów znalazł w internecie moje ogłoszenie towarzyskie no i sprawa się rypła... aż chuczało Very Happy
_________________
DBK. Corporation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek