FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Ciuchy - wydzielone z PIRACTWO...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 19, 2006 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Queen Fan napisał:
Qnegunda napisał:
Misiu napisał:
Qnegunda napisał:
Chyba nie przeczytałeś dokładnie mojego postu. Ty mówisz tylko o dwóch przypadkach: o pasji albo szpanerstwie. Ja powiedziałam jeszcze o potrzebie.

O potrzebie na... zaszpanowanie? Inaczej sprawy nie widzę.

Nie. Pisałam o zwykłej potrzebie wyglądania dobrze, posiadania markowych ubrań dla WŁASNEJ satysfakcji. I nie musi ona wcale wynikać z cudzego uwielbienia.


A może być i kolejna opcja: chęć zrobienia wrażenia na chłopaku
Wink

Albo na dziewczynie Wink. Chociaż... czy to przypadkiem nie podchodzi pod szpanerstwo?
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lip 19, 2006 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczej uwodzenie :>

a teraz ide ogladac dalej boska emmanuel chriqui w jakims filmie na polsacie Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CANDY



Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 292
Skąd: LOST CITY OF GOLD

PostWysłany: Sro Lip 19, 2006 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam kupuje oryginalne płyty i oryginalne - sportowe ubrania bo to jedyne na co mnie stać , więc dlaczego miałbym z tego nie korzystać Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Lip 19, 2006 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
boska emmanuel chriqui w jakims filmie na polsacie Very Happy

No fajna, fajna Very Happy Scena gdy uprawia seks zasługuje na Oscara Wink Laughing
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Lip 20, 2006 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pieprzyc oskara i sex... ona ma takie cudowne oczy, ze nawet nie potrafie tego w slowa ubrac... echhhhhhh
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sobie odświeżę topika xP

Co do ciuchów markowych nie kupuję, bo to co jest w sklepach zwyczajnie mi się nie podoba. Ubieram się właściwie tylko w czarne ubrania, czasem założę coś białego i to wszytko. Według mnie lepiej kupić markowy sprzęt : Telewizor, MP4 albo coś bo masz to na długi czas.
Wyjątkiem dla mnie są buty. Czemu ? Chodzę w nich właściwie cały dzień i nie jest to bluza którą można zdjąć, po prostu musi być dobre i wygodne i już Razz
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Pon Mar 10, 2008 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Jago



Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 60

PostWysłany: Pon Mar 10, 2008 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka że markowe ciuchy bedą dłużej służyły i nawet jak po jakims czasie nie beda modne to za ok rok to moda i tak wróci Smile ja wole wydac wiecej kasy na np. buty czy spodnie bo wiem ze bedą mi dłużej służyły .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sherry



Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 64
Skąd: Pińczów/Kielce

PostWysłany: Pon Mar 10, 2008 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie przejmujesz się tym, co jest aktualnie "trendy" to można kupić porządny ciuch na kilka lat. Czemu nie? Razz Ja tak robię w sumie tylko z butami, bo raczej jeszcze jestem w takim wieku, że kupowanie koszmarnie drogich ciuchów nie ma sensu, ob i tak nie będą mi za długo służyły Razz no w tej chwili może już nie tak krótko, jak kilka lat temu, ale nadal Razz Co do ubrań, to liczę raczej na praktyczność - bluza, bawełniana bluzka, dżinsy na codzień Razz wygoda się liczy najbardziej, bo mam godzinę drogi do szkoły Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 10, 2008 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lasha napisał:
Łosiu napisał:

Według mnie lepiej kupić markowy sprzęt : Telewizor, MP4 albo coś bo masz to na długi czas.


Jasssne. Najlepiej kupić sobie markową, koszmarnie drogą elektronikę, która najdalej po roku nie będzie się do niczego nadawała, bo nie obsłuży najnowszych formatów zapisu dźwięku i obrazu, a w starych formatach już nikt nie robi filmów...
Producenci markowej elektroniki sami produkują ją dzisiaj tak, żeby dłużej jak trzy lata nie pracowała bezawaryjnie.
A co do ubrań. Patrzę na sweterek, który mam na sobie. Markowy, za xxx PLN. Noszę go od jakichś 10 lat. Niesprany, niepodarty. Może więc nie w tym problem?


Hmm nie wiem o jakim sprzęcie, a właściwie formatach, mówisz bo kupując teraz Blu-Ray masz odtwarzacz na kilka dobrych lat mimo że jest stosunkowo drogi.... Ale taki HDTV będzie standardem długo pewnie...

"Kineskopowe kolorowe były standardem przez jakieś 30 lat.
Mam telewizor JVC z 1986 działa super Razz

A stare formaty VHS z początku lat 80 i DVD który ma 10 lat ciągle się świetnie trzymają...

A takiej MP3 korzystam 2-4(5) godzin dziennie więc dlaczego nie może być lepszy ? Razz

Nie mówię o elektronice za koszmarne pieniądze tylko o czymś lepszym, zamiast TV jakiegoś taniego telewizora lepiej kupić lepszy, czasami nie które firmy nie mają w Polsce obsługi i jak by się zepsuł musiał bym do Niemiec jechać bo pytałem sie o to... Neutral

A ubrania tak jak napisałem nie kupuję markowych bo po prostu nie ma takich które by mi się podobały (to w głównej mierze powód), dlatego też nie kupuję.
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Pon Mar 10, 2008 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś w necie napisał:
W przypadku ciuchów H&M nie widać metki, a ceny są zabójczo niskie. Wchodzisz, kupujesz 10 koszulek na sezon i kosztuje cię to 300 zł. Niestety, taniej się nie da.


Otóż nie mam zamiaru się rozwodzić czy H&M jest fajne czy nie tylko o to jak ostatnio zostałem zmiażdżony.

Pracując w punkcie foto robimy też koszulki z nadrukami, skończyły się więc poszedłem do hurtowni, budynek obskurny jak cholera ale to nic.
Za 10 czarnych T-shirtów męskich L zapłaciłem 64,51.
Można tylko na firmę wziąść ale jak to w Polsce wszystko da się obejść.
T-Shirty są bez nadruków i takie mi odpowiadają, w sklepie NIE MOŻNA DOSTAĆ zwykłego czarnego T-shirta więc tak kupię 10 i mam spokój.

W ogóle nie lubię sklepów markowych bo nic mi tam się nie podoba, mi w ogóle mało co się podoba ale chyba tak ma być Razz
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi matka kupiła płaszcz ala prochowiec za 250 złotych, co mnie zmiotło. Raczej nie przywiązuje się do ubrań i zapłacenie 30 złotych za koszulkę to dla mnie ogromny wydatek. A jeżeli chodzi o spodnie to jeszcze bardziej płaczę - no bo za sześć dych można kupić dobrą książkę i płytę Laughing
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj... ja też nie przywiuje wagi do ubrań. Mam jedną parę długich spodni, które są dobre i nie porwane. Idzie zima, prawdopodobnie będe musiała dokupić jakies drugie, ale to dramat.

Wolę wydać na wszystko inne. Na muzykę, na rower, na elektronikę, na zwiedzanie.
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wagi do marki nie przywiazuje, ale do wygody juz tak i chocby dlatego nie kupie sobie jeansow za 50 czy 60 zeta, bo wiekszosc z nnich jest po prostu tak gumowa, ze mnie szlag trafia jak w nich mam chodzic. niestety jesli chodzi o spodnie, to zrobilem sie burzuj i rzucam sie od kilku lat na jeansy za 150-200 zeta byleby byly dokladnie takie jak chce i przede wszystkim miekkie, a nie jak papier scierny. jak cos ma przebywac w najblizszej okolicy moich jaj, to niech przynajmniej bedzie mile w dotyku Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również nie moge patrzeć na rzeczy w markowych sklepach. Zastanawiam się jak mój jeden z najlepszych kumpli potrafi się tam ubierać, mi tam nic nie odpowiada, no ale jak widać gusta. Z drugim kumplem natomiast lubimy sobie zrobic rundkę po szmateksach. Matko, czasem takie cudeńka można wyciągnać, że szok. A i nie żal za bardzo jak się zniszczy. Very Happy

EDIT: co do jeansów, to akurat najlepsze markowe, tu przyznam rację.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 12:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o jeansy, to od kilku lat Ridery Razz. Nie są super drogie, a wyglądają ładnie i są wygodne. Ogółem też nie przywiązuje wagi do marki, ale nie generalizuje - czasem cos fajnego markowego zobaczę. Rzadko, ale zdarza się.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeansy kupuję w Westmanie. Wcześniej na rynalu w poczciwych Stanley'ach, ale tam ciężko trafić na dobre jeansy (choć prawie 90 złotych za sztukę to nie w kij dmuchał), bodajże od kiedy tam kupowałem, trafiły mi się dwie pary naprawdę wygodnych, reszta sztywa (a pare par - masło maślane - zdarzyło się tam kupić). Ostatnio postanowiłem dołożyć te 40 złotych i kupić sobie porządniejsze. Niebo a ziemia. Na dodatek rabat na 15% mam i roczną gwarancję :p Jedyny problem, że w tym sklepie pracuje dziewucha, z którą wiążę nie zawsze przyjemne wspomnienia. xD
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 1:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakkolwiek by to głupio i mało oryginalnie nie zabrzmiało, to też rzadko kiedy zwracam uwagę na markę, choć przyznam np.: że w Reserved kupiłem już kilka zajebistych rzeczy i w sumie zawsze jak jadę kupować ubrania to do któregoś z ich sklepów zaglądam. Właśnie tam miałem chyba jedyną w życiu sytuację, kiedy zobaczyłem coś i stwierdziłem, że muszę to mieć bez względu na cenę - a był to fantastyczny sweter z szetlandzkiej ponoć wełny Wink

Zwracam przede wszystkim uwagę na to czy coś mi się po prostu podoba i czy pasuje do mojego pożal się Boże niby-stylu (krzykliwe koszule a dla kontrastu dużo zgaszonej zieleni, szarości, ceglanego i dziwacznych, nieokreślonych kompozycji). Jakość też jest dla mnie ważna, właściwie zawsze patrzę na skład materiałowy. Szczególnie istotne przy butach - z założenia kupuję jedynie skórzane. Cena? Oczywiście, że ważna. W końcu jestem tylko studentem Razz
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
ja



Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 71

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja lubie mieć markowe ubrania, nie żal mi na nie pieniędzy (chociaż i tak dostaję je jeszcze od rodziców). Kiedy zobaczę coś naprawdę fajnego nie mam oporów żeby przeznaczyć swoje kieszonkowe na np. piękną sukienkę zamiast na książki. Zdarzało mi się nawet podjąć pracę dorywczą w celu zakupienia absurdalnie drogich, do niczego mi niepotrzebnych, ale pięknych butów. Nie muszę mieć dużej ilości ubrań, ale muszą być dobrej jakości, pasujące do siebie i nierażące na tle obecnej mody. Mam własny styl i dzięki temu nie muszę wymieniać całej garderoby co rok Smile
Poza tym, kobieca próżność nie pozwala mi chodzić w jednym swetrze i adidasach non stop.

o- i jestem "burżujem", kupiłam spodnie za 250zł... bo były jedyne pasujące (14 czy 15 przymierzona para, znaleźć coś, co nie pokazuje tyłka w całej okazałości to nie lada wyczyn)
_________________
I'll take you to the Seven Seas of Rhye
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jeszcze zalezy jaki tylek... niektorych nie warto zakrywac Cool
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
to jeszcze zalezy jaki tylek... niektorych nie warto zakrywac Cool


Te twoje ciągłe wstawki o Natalie Portman, teraz to? Co się z Tobą Bizon dzieje? Dorastasz? Laughing Twisted Evil
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecie nie bede pisal o udach brada pitta Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Jakkolwiek by to głupio i mało oryginalnie nie zabrzmiało, to też rzadko kiedy zwracam uwagę na markę, choć przyznam np.: że w Reserved kupiłem już kilka zajebistych rzeczy i w sumie zawsze jak jadę kupować ubrania to do któregoś z ich sklepów zaglądam.


Powiedziałbym, że Reserved to jeden z najpopularniejszych sklepów w kategorii 'eleganckie, markowe, ale jeszcze nie super drogie'. Dla mnie najbardziej charakterystyczne oprócz niego będą Divers (za wymawianie 'jak się pisze' powinno się strzelac) i H&M. Żaden lans, po prostu jakośc.
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
przecie nie bede pisal o udach brada pitta Twisted Evil

Ach... Dlaczego? Z chęcia poczytam! Wink
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulka_rafaleq napisał:
Bizon napisał:
przecie nie bede pisal o udach brada pitta Twisted Evil

Ach... Dlaczego? Z chęcia poczytam! Wink


Eeeee, Brad Pitt to brzyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyydal
Powrót do góry
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot napisał:
anulka_rafaleq napisał:
Bizon napisał:
przecie nie bede pisal o udach brada pitta Twisted Evil

Ach... Dlaczego? Z chęcia poczytam! Wink


Eeeee, Brad Pitt to brzyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyydal


Mimo wszystko wole jego niż Natalie!
A jeżeli już o kobietach, to mnie odpowiada Uma... ta... Thurman. Smile
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bezguscie Twisted Evil jak mozna wolec kogokolwiek niz natalie? ona nawet martwa wyglada pieknie Cool
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
bezguscie Twisted Evil jak mozna wolec kogokolwiek niz natalie? ona nawet martwa wyglada pieknie Cool

Parę lat zanim umrze, przestanie Ci się podobać Twisted Evil
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj umarla jak ja ta gnida dżedajska zabila i dalej wygladala bosko Razz a poza tym, przecie ja nie bede zyl tyle, zeby ja pamietac dalej jak do jej 30stki wiec to juz nie moj problem Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek