FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
SCORPIONS
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Sro Mar 10, 2010 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oficjalna witryna o Sting In The Tail Wink

http://landingpages.sonymusic.de/scorpions/

Ziutek, jeśli chcesz wejść, szybko ściszaj muzykę Laughing Arrow Wink Żeby nie było, że nie ostrzegałem Wink
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie za kolejny post pod postem, ale nie mogłem się powstrzymać

http://www.youtube.com/watch?v=uO3FkwbD_4c

Meine miecie. Po prostu.
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i chyba czas na pierwsze wrażenie. Jest poprawnie, ale jednak niedosyt z braku czegoś wielkiego... Niby nic wielkiego też się nie spodziewałem, ale nadzieja jest zawsze Wink Płyta od Humanity słabsza i to zauważalnie. Po pierwsze wtórna, aczkolwiek tego od początku się należało spodziewać, w końcu taka miała być zzałożenia, więc to nie taka znów wada, natomiast zabrakło jednak czegoś naprawdę mocnego emocjonalnie, jak na poprzedniej płycie We Were Born to Fly, The Future Never Dies czy Your Last Song. Zamiast tego dostajemy kilka klonów Send Me An Angel, fajnych, ale jednak czuć, że płytkich jak smak zupy, do której użyto zwykłej przyprawy Razz
Daje się odczuć kilka zapychaczy - jak choćby kawałek tytułowy czy Rock Zone, ale - żeby nie było, że same minusy Wink - jednak Scorpionsi mają to do siebie, że samo ich brzmienie nadaje dość czadu, by płyty słuchało się przyjemnie Wink I owszem, słuchałoby się, ale... nie mogę pozbyć się wrażenia, że trochę to wszystkie niepoukładane jak należy Razz Wiadomo, że różne rzeczy się przeplatają, ale jak mamy zajebiście mocne No Limit, po tym zaś takie Rock Zone, potem zaś Send Me An Angel 2010, to trochę się jednak gubię Razz

To sobie napsioczyłem. Ale płyta ma dostatecznie dużo plusów jednak Wink Dwa najlepsze kawałki - zdecydowanie Raised on Rock - kojarzy mi strasznie z przegenialnym Wild Child, takich Scorpionsów na ich ostatnich płytach lubię, idealne wyważenie pomiędzy kopem a melodią Smile - oraz No Limit - zabójczy, totalnie scorpionsowy riff (coś jakby mix Bad Boys Running Wild i Remember the Good Times Razz), i znów czad, jaki lubię. Poza tym, mimo tego, że głębi w nich większej nie ma, to bardzo cieszą ucho dwie ballady - Lorelei i The Good Die Young. Pozostałe niestety już niezbyt udane, szczególnie Best is Yet to Come - hejahejoł Klausa w refrenie to wiocha do sześcianu, a szkoda, bo po tym kawałku jednak, jeśli ma kończyć karierę Scorpionsów, spodziewałem się naprawdę sporo...

Podsumowując - płyta myślę słabsza od obu poprzednich, Unbreakable jeszcze nie miałem okazji słyszeć, ale samo Love'em or Leave'em zjada ten krążek na śniadanie, zaś od Humanity jestem więcej niż pewien, że słabsza, natomiast wciąż jest to dobry, scorpionsowy rock i dla tych kilku kawałków, które wymieniłem, warto było ją nagrać Wink Tak narawdę największym rozczarowaniem płyty jest jednak jej zakończenie...
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesłuchałem już chyba z dziesięć razy, i nie ze wszystkimi Twoimi słowami mogę się zgodzić Ziutek Wink Przede wszystkim w kwestii tego, że SITT jest słabsze od Humanity- IMO jest zupełnie odwrotnie. Pierwsza kwestia- Sting jest o wiele bardziej spójny, hmmm czadowy? Wink Humanity, mimo, że jest to album koncepcyjny, słucha się dość ciężko, słychać sporo różnych naleciałości, mało tam prawdziwego Scorpions, choć są wyjątki, ale i tak potwierdzają one regułę. SITT za każdym razem kiedy przesłuchiwałem- czuć tu niezwykłą radość ze wspólnego grania, świeżość, a przecież Klaus czy Rudolf to faceci już po sześćdziesiątce- w ogóle IMO Klaus jest na tej płycie w najlepszej formie od czasów Face The Heat- czyli było nie było, prawie dwóch dekad. Świetnie spisują się też James i Paweł. Także Jabs ma o wiele więcej do zaoferowania niż na HH1.

Fakt- słychać sporo, wręcz bezczelnych zapożyczeń z własnej twórczości- Lorelei i SLY to przecie dzieci Send Me An Angel, o czym zresztą już wspomniałeś Wink Jednak nie są to złe ballady, SLY może jest trochę za bardzo płaczliwe i na siłę patetyczne, chociaż- jak dla mnie- swój urok ma. A udział Tarji Turunen w The Good Die Young ograniczył się tylko do chórków z czego bardzo się cieszę, byłem pewny, że dane jej będzie zaśpiewać chociaż jedną zwrotkę Wink Ballady na pewno lepsze aniżeli na Humanity i Unbreakable, bez dwóch zdań Smile

Co do rockerów- najbardziej wybijają się właśnie Raised On Rock i No Limit- chyba najlepszy na płycie ogólnie, choć nie mogę się zdecydować Wink Do Rock Zone nie mam zastrzeżeń, to samo do Turn You On. Odstają- choć nie tak bardzo- Slave Me i tytułowy, Spirit OF Rock jest przyjemne, ale jakby niewiele więcej.

Oj Ziutek, z tą wiochą w The Best Is Yet To Come to przesadzasz no Razz
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pietras



Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 206
Skąd: "Otłok" city

PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Rock You Like a Hurricane
2. No One Like You
3. Still Loving You
4. Wind of Change
5. He's a Women, She's a Man
_________________
www.queen.fora.pl - forum poświęcone Królowej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg .mnie słabasza od Humanity, która też nie była swietna ale lepsza od tej no ( poprzedniej ). Przesluchalem raz i na razie nei widze tu jakiegos przeboju na miare starych.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na miarę starych to nie, ale te cztery kawałki wchodzą mi coraz bardziej (Raised on Rock, No Limit, Lorelei i The Good Die Young) Smile Co nie zmienia faktu, że potem na odtwarzaczu poleciało The Future Never Dies i zjadło wszystkie cztery Cool
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sly brzmi jak remake When the smoke... Laughing bez kitu

Raised On Rock

The Good Die Young

Lorelei

Spirit Of Rock

Turn You On

Slave Me ma tylko fajne intro

The Best Is Yet To Come

Te się wyrozniają ale tylko 3, 4 pierwsze są b. dobre


Ziutek98 napisał:
Co nie zmienia faktu, że potem na odtwarzaczu poleciało The Future Never Dies i zjadło wszystkie cztery Cool


Podpisuje sie. Mozna nie pzrepadac za Humanity ale jest tam ten stary megapower i klasa klasycznych Scorpionów. A najnowsza płyta to taka popierdółka. Nic ponad przecietnosc.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sly ujdzie, choć rzeczywiście nic nowego. Ogólnie płyty słucha się coraz przyjemniej, ale The Best Is Yet to Come wydaje się coraz bardziej wiejskie Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
Sly ujdzie, choć rzeczywiście nic nowego. Ogólnie płyty słucha się coraz przyjemniej, ale The Best Is Yet to Come wydaje się coraz bardziej wiejskie Razz


Od razu uderzyło mnie to. Chyba przez ten refren, jakby jakies rednecki zawodziły na farmie. Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dalej z uporem maniaka będę się trzymał tego, że Sting jest lepszą płytą od Humanity Wink I przyznam, że do Unbreakable nie ma jednak podjazdu Wink
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wz.



Dołączył: 10 Paź 2004
Posty: 114

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mozna nie pzrepadac za Humanity ale jest tam ten stary megapower i klasa klasycznych Scorpionów

przeciez HH1 w ogole nie brzmi jak scorpions, a na pewno nie jak klasyczny Laughing nawet nie pisali wiekszosci piosenek
Moim zdaniem nowa plyta jest duzo lepsza od HH1. Jest duzo mocniejsza i trzyma wysoki poziom. Nie ma takiego badziewia jak LWKUA na ostatniej plycie. No chyba ze ktos kocha muzyke w ktorej jest malo gitary i wszystko jest delikatne i wygladzone to wtedy moze siegac po HH1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciez całe lata 90 - 2010 to już zupelnie inna stylistyka. Ta nie jest klasyczna ? No ok. Uzyłem złego słowa. Chodziło mi o roznorodnosc utworów. Wole wlasnie tą rozbudowaną niz proste kawałki : głowny riff + zwrotka + refren + riff + zwrotka ...

A jesli przyrownywać t o nowa plyta brzmi miernie pod tym wzgledem. Wlasnie jak te najstarsze plyty zespolu. A tego nie lubie...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ta płyta nie rozczarowała- panowie sięgnęli do sprawdzonych metod z lat 80., nie stąpali po grząskim dla nich terenie, jakim niewątpliwie były utwory na Humanity (choć nie wszystkie ofkors). Znów mamy bardzo dobry, czadowy i melodyjny rock. I po raz kolejny podkreślę, że Klaus jest tutaj w świetnej formie.

wz. napisał:
przeciez HH1 w ogole nie brzmi jak scorpions, a na pewno nie jak klasyczny Laughing nawet nie pisali wiekszosci piosenek


Zdecydowanie, Desmond Child i jego wspólpracownicy odcisnęli zbyt duże piętno na tym albumie. Nie słyszycie tego? Wink
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cóż na bank za to Scorpions brzmi jak Scorpions na Eye 2 eye. Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wz.



Dołączył: 10 Paź 2004
Posty: 114

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tam w ogole to nie brzmi. To tak jak Queen+PR na TCR tez nie brzmi jak Q, tylko ze na E2E bylo jeszcze slabiej i nawet wokalu tam nie bylo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz RockFan, Ty też innej muzyki chyba słuchasz, z tego co ja wiem, bardziej klasycznego hard rocka czy heavy metalu i może dlatego Humanity do Ciebie nie trafia Wink Bo widzisz, dla mnie to jest naprawdę genialne połączenie stylu Scorpionsów z wpływami różnych nowszych brzmień. To jedyny w ostatnich latach krążek na którym eksperymentowali i to tak udanie. Owszem, są słabsze momenty - ale o wiele lepsza jest płyta, na której mamy słabych kawałków... 4? Love Will Keep Us Alive, You're Loving Me to Death, Love Is War no i The Cross jakoś nigdy do mnie nie trafił - ale poza tym same zajebiste numery, niż płyta, na której słabizn jest ze dwie (The best czy tytułowy), do tego z 5 bardzo dobrych utworów, a reszta... po prostu nijaka. Jak już mówiłem, płyta i tak się broni świetnym Scorpionsowym brzmieniem, ale kompozycja jest za Humanity hen, hen daleko Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
Jak już mówiłem, płyta i tak się broni świetnym Scorpionsowym brzmieniem, ale kompozycja jest za Humanity hen, hen daleko Wink


Nie jestem specjalistą od Scorpionsów ale uważam że to jest ciężki wstyd dla zespołu rockowego jak na płycie żadnego kawałka sami nie napisali
a tak jest na "Humanity".
Tym się międzyinnymi rózni rock od popu że w tym pierwszym zespół swoją tworczość prezentuje na płycie a w drugim często producenci/kompozytorzy z zewnątrz dają repertuar.
Ja też uważam "Humanity " za dobrą płytę ale z tymi kompozycjami, na zespół z takim stażem to jest wstyd Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na Crazy World to co było? A płyta-hicior był. Tak samo na chyba najlepszej płycie od czasów Love at First Sting - Face the Heat. Że już nie wspomnę, że w Polsce to w ogóle jakiś ewenement jest, że od cholery zespołów nie pisze swoich tekstów, Lady Pank czy Kobranocka czy Turbo na swoim debiucie na przykład Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z lady pank to troche inaczej, tam teksty pisal mogielnicki, ktory byl wspolzalozycielem zespolu, chociaz w nim nie gral. ale nie byl osobą z zewnatrz, po prostu byl czlonkiem zespolu jakby odpowiedzialnym za teksty, a nie grajacym na niczym. to samo dokladnie z kobranocką. tam tez byl od samego poczatku czlowiek odpowiedzialny za wiekszosc tekstow, ktory jakby byl niegrajacym czlonkiem zespolu (jak sinfield w KC na poczatku).
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ ja doskonale wiem, jak była z Lady Pank i Kobranocką Wink Tylko to jest moim zdaniem ewenement jednak Smile
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To że się bierze od kogoś teksty to normalka, nie widzę w tym nic złego, to jest nawet postulowane jak się samemu kaleczy żeby teksty napisał ktoś kto sie na tym zna. Można sobie wtedy wiersz poety zaspiewać jak np: Niemen Norwida i jest okay Smile
Pisząc że nie napisali samodzielnie żadnego kawałka na "Humanity" mam na myśli muzykę bo Desmond Child który maczał palce prawie przy każdym numerze jest raczej kompozytorem niż tekściarzem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
Wiesz RockFan, Ty też innej muzyki chyba słuchasz, z tego co ja wiem, bardziej klasycznego hard rocka czy heavy metalu i może dlatego Humanity do Ciebie nie trafia Wink


Żeby nie było- Humanity naprawdę lubię, nie uważam tej płyty za złą Wink Jednak faktycznie masz rację- wolę to klasyczniejsze brzmienie Scorpionsów, gdzie riffy Schenkera przeplatają się ze znakomitymi wstawkami czy solówkami Jabsa Wink Po Unbreakable, gdzie panowie zaprezentowali się świetnie apetyty wielu fanów się zaostrzyły, tym większe było na pewno zdziwienie, że Scorpsi nie poszli za ciosem i nagrali według niektórych prawdziwego gofra. W stu procentach się z tym nie zgadzam, jednak jakaś cząstka prawdy w tym jest Wink
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Pon Maj 10, 2010 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymam w ręku nową płytę , ale jeszcze nie została przesłuchana, jak odsłucham to napiszę jakie mam wrażenia Wink
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sayeeeda



Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 21
Skąd: okolice Częstochowy

PostWysłany: Pon Maj 10, 2010 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to sie teraz troche zdziwiłam ze według niektórych Humanity jest lepsza od SITT Twisted Evil Jak dla mnie to obie sa nieporównywalne - w zasadzie od Humanity moja przygoda z nimi sie skonczyla a od SITT zakochalam sie w nich na nowo hehe Laughing Jezeli jakas płyta idzie w kierunku PI to wiadomo ze to nie bedzie mocna płyta. Różnica dla mnie jest taka ze na SITT moge wymienic tylko pare słabszych utworów (ckliwe The best is yet to come czy lorelei) a na humanity tylko kilka naprawde dobrych (humanity, hour 1, the cross) Twisted Evil Poza tym Humanity jest strasznie niespojna i brzmi bym rzekła troche sztucznie i plastikowo, czego nie mozna powiedziec o SITT.
_________________
"Forget the pain, think of the glory" ~ D.P.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gang9



Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 31
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przesłuchałem już wszystkie kawałki z nowej płyty i też mnie zebrało na recenzje Very Happy Z orginalnością zgadzam się w 100 %- nie ma jej tu za wiele. Typowo Scorpionsowska płyta, jednak nawet te ballady , czy też przerobione po raz kolejny Send Me An Angel- jak kto woli ;p mogą się podobać. I mi się podobają, a ...Yet To Come tworzy bardzo ładne pożegnanie, jeżeli właśnie taką rolę ma spełniać to już sam ten fakt nieco zawyża jej ocenę Wink Ogólnie dobra płyta jak dla mnie, na pewno nie ma jakiegoś wielkiego zawodu, co ciekawe jakby ktoś chciał rozpocząć przygodę ze Scorpionsami to polecam właśnie Stinga- bo to w końcu cała ich kariera w pigułce Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sro Maj 12, 2010 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płyta ogólnie dobra , podoba mi się, typowo rockowa i Scorpionsowa Smile
Szczególnie do gustu przypadły mi takie piosenki jak: Sting in the Tail, Slave Me, The Good Die Young, No Limit, The Best is Yet to Come i piękna (a jak) ballada Lorelei Wink . Oczywiście nie znaczy to że inne są złe po prostu jeszcze ich nie załapałem żeby mieć na nie fazę Razz
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 12, 2010 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z dwoma osobami wyżej nie rozmawiam, bo Best Yet to Come to naprawdę jedna z gorszych rzeczy, jaką słyszałem u Scorpionsów w tej dekadzie Wink
Akurat słucham tej płyty. Bo to naprawdę dobra płyta do przesłuchania. No Limit podoba mi się coraz bardziej i chyba tak dobrego scorpionsowego rockera na Humanity nie było. Nie mogę się oprze wrażeniu, że w Lorelei ta melodia na klawiszach to nuta w nutę Send Me An Angel i nawet chyba zmiany skali tam wchodzą w tych samych momentach Razz ale jakoś dalej mi się ten kawałek podoba. The Good Die Young również dobre, choc ciągle mam niedosyt - brakuje w nim czegoś, no, porządnego sola, a nie powtarzania w kółko jednego motywu Razz Ale końcówka refrenu miecie. Nawet tytułowy mi się w sumie spodobał Wink Więc nie mogę o płycie powiedziec złego słowa. Ale...
Nie wiem, może ja jestem maniakiem - ale Humanity naprawdę niesamowicie mnie chwyta. Pomijając flaki w stylu Love Will Keep Us Alive - to są świetne numery, przede wszystkim czu było progres, świeżoś, coś zupełnie nowego w ich muzyce.
A. Jeszcze ktoś wspomniał o tym, jakie to Best Is Yet nie jest zajebiste na koniec kariery... No, jak kogoś śpiewanie ckliwych bredni z chórkiem od razu nasuwającym na myśl biedne, głodujące etiopskie dzieci przekonuje na koniec ich kariery to chyba zapomniał, co to za zespół Razz I coraz częściej gdy słucham Humanity (utworu), tej niesamowitej końcówki z tą katarynką i w ogóle... To mam wrażenie, że to by było naprawdę dobre zakończenie. Ale oczywiście daleki jestem od twierdzenia, że lepiej, aby Sting nie powstała, bo to naprawdę solidna płyta, no i choby dla samego No Limit powsta powinna Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sayeeeda



Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 21
Skąd: okolice Częstochowy

PostWysłany: Sro Maj 12, 2010 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak to juz jest, ze jednym sie podoba the best is yet to come, innym future never dies - gusta i gusciki Very Happy W kazdym razie TBIYTC mimo wszystko pozostawia słuchacza w sympatycznej i przyjemnej atmosferze, napewno nie ambitnej ale jednak przyjemnej Cool ot, taki koniec albumu z przymruzeniem oka Laughing Laughing
_________________
"Forget the pain, think of the glory" ~ D.P.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 12, 2010 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano z Future Never Dies trafiłaś - uwielbiam ten numer i jak No Limit to najlepszy ich w tej dekadzie rocker, tak Future... uważam za najlepszą w nowym tysiącleciu balladę Scorpionsów Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek