FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
SCORPIONS
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 4:50 pm    Temat postu: SCORPIONS Odpowiedz z cytatem

Jeden z moich ulubionych rockowych zespolow .Mam prawie wszystkie ich plyty .Slucham juz ich od dawna.Szczegolnie lubie ballady np Send me an angel,When the smoke is going down czy Holiday choc ostrzejsze utwory tez lubie.Co o nich sadzicie i czy lubicie scorpionsow ? Pozdrawiam
Powrót do góry
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię Smile A do ulubionych utworów zaliczam "Moment Of Glory", "Living For Tomorrow", "Send Me An Angel", "You And I", "Does Anyone Know" oraz covery "Dust In The Wind" i "Love Of My Life".
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blackie



Dołączył: 08 Lut 2004
Posty: 61

PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też bardzo lubie, choc od niedawna dopiero i zupełnie przypadkiem Smile ale coraz bardziej mi sie podoba Smile to kolejny zespół przy którym sczególnie dobrze się jezdzi samochodem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubie, ale w niewielkich ilosciach, fanem nigdy nie bylem... bardzo lubie wolniejsze kawalki.. always somewhere, when the smoke is going down, still lovin' you, send me an angel, lady starlight... z tych troche szybszych najbardziej chyba rock you like a hurricane... w ostatnich latach wedlug mnie rozmieniaja sie na drobne... nic nie wnoszace rzadkie plyty studyjne, pojscie za trendami - plyta akustyczna, plyta z orkiestra itd... no ale mamy tam polskiego basiste teraz heh
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
lubie, ale w niewielkich ilosciach, fanem nigdy nie bylem... bardzo lubie wolniejsze kawalki.. always somewhere, when the smoke is going down, still lovin' you, send me an angel, lady starlight... z tych troche szybszych najbardziej chyba rock you like a hurricane... w ostatnich latach wedlug mnie rozmieniaja sie na drobne... nic nie wnoszace rzadkie plyty studyjne, pojscie za trendami - plyta akustyczna, plyta z orkiestra itd... no ale mamy tam polskiego basiste teraz heh

Ditto Smile

Ale szczególnie uwielbiam SLY na żywo.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś bardzo lubilem, obecnie już znacznie mniej. Brakuje mi w tym zespole głębi, powagi - ot, takie gitarowe, rozrywkowe granie. Na pewno solidny zespół, ale...no, po prostu nie wiem, co kiedyś w nich widziałem. Takie kawalki jak When The Smoke... czy You And I teraz bardziej mnie irytują niż zachwycają.

Do wielkich plusów zaliczam oczywiście Still Loving You oraz płytę z orkiestrą.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
TaYLoR



Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 117
Skąd: Sosnowiec :D

PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znam dość dobrze ich twórczości ale uwielbiam Wind Of Changes Wink Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeden z ulubionych zespolow. nie slucham go zbyt czesto, bo glos meina jest na to zbyt nudny, ale mam kilka utworow, ktore niezmiennie figuruja na liscie ulubionych :

in trance
send me an angel
born to touch your feelings
always somewhere
lonely nights
still loving you
far away
lady starlight
walking on the edge
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Still Loving You
Always Somewhere
Holiday
When The Smoke...

nie lubie od samego początku Wind Of Change Evil or Very Mad
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Liar



Dołączył: 13 Cze 2006
Posty: 130

PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam za nimi. Może "Wind of Change" ale nic poza tym.
_________________
Liar liar they never let you win
Liar liar everything you do is sin
Liar nobody believes you
Liar they bring you down before you begin
Now let me tell you this
Now you know you could be dead before they let you...
Ouah, Oh
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stone Cold napisał:
nie lubie od samego początku Wind Of Change Evil or Very Mad


ja tak mam z moment of glory.. odkad pierwszy raz uslsyzalem, nie trawie tego kawalka w zadnej postaci.. az mnie skreca jak go slysze heh jak dla mnie to jest kwintesencja wszystkiego co najgorsze w scorpionsach... biesiadny rytm i linia melodyczna, nuda na polu instrumentalnym.. takie mruczenie do ogniska... z tej kategorii wole "whisky''... Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Brakuje mi w tym zespole głębi, powagi - ot, takie gitarowe, rozrywkowe granie. Na pewno solidny zespół, ale...no, po prostu nie wiem, co kiedyś w nich widziałem.

Dokładnie... Z tytułów tak dokładnie znam Still Loving You, Always Somewhere i Wind Of Change, ale brat na kompie często słucha Scorpions, więc mogę stwierdzić to, o czym wspomniał le_mmor. Trochę to zbyt podobne do siebie (mimo wcześniejszego okresu, tego ostrzejszego) i ża dużo chwytliwych melodii, stąd brak tej głębi. No i Wind Of Change osłuchane już do bólu...

Ale generalnie może być.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Strangelander



Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 24
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W latach 70 to był fajny hardrockowy zespół. Polecam koncertówke z Tokio 78r. ("Tokio tapes").
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IN TRANCE jest rewelacyjnym albumem. Takze BLACKOUT. No i pierwsza plyta- jak ja uslyszalem to nie moglm uwierzyc ze to ten sam zespol co gral Wind Of Change...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Sob Lip 15, 2006 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie najlepszy obok Queen rockowy zespol lat 70 i wogole jeden z najlepszych rockowych zespolow na swiecie
Powrót do góry
white_queen



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 149
Skąd: Żywiec

PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady starlight to jedna z najpiękniejszych piosenek jakie znam. Scorpions to jeden z moich ulubionych zespołów. [/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię Scorpions. Jest to zespół, który ukształtował w pewien sposób moją muzyczną wrażliwość. Swoją przygodę z kapelą Rudolfa Schenkera zacząłem od płyty "Lovedrive". Zrobiła ona na mnie dośc duże wrażenie (także genialna okładka Laughing ). Dwa utwory szczególnie zapadły mi w pamięc: przebojowy numer tytułowy i cudowna ballada "Holiday". Uważam, że obok "When The Smoke Is Going Down" i "Lady Starlight" to ich najwybitniejsza ballada. Moją ulubioną płytą, którą uważam za kwintesencję scorpionsowego grania jest natomiast "Love At First Sting". Na tej płycie nie ma słabego numeru, szczególnie zapadają w pamięć przebojowe, zagrane z wykopem "Rock You Like A Hurricane" i "Big City Nights", a także podniosłe, pacyfistyczne "Crossfire" i oczywiście "Still Loving You". Bardzo cenię też płytę "Crazy World", tylko szkoda, że jeden utwór przyćmił nieco resztę materiału. Ich ostatniemu dziełu "Unbreakable", brakuje niestety nieco polotu i świeżości.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wz.



Dołączył: 10 Paź 2004
Posty: 114

PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Unbreakable" jest dobre jest najlepsza ich plyta od wielu lat Smile widze ze kazdy zna tylko te ograne piosenki przez radio. zachecam do sluchania ich pierwszych plyt:) mozna sie troche zdziwic. moze na poczatku sie nie podobac;) ale mi na poczatku tez za bardzo nie podchodzily pierwsze nagrania Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wz. napisał:
"Unbreakable" jest dobre jest najlepsza ich plyta od wielu lat Smile widze ze kazdy zna tylko te ograne piosenki przez radio. zachecam do sluchania ich pierwszych plyt:) mozna sie troche zdziwic. moze na poczatku sie nie podobac;) ale mi na poczatku tez za bardzo nie podchodzily pierwsze nagrania Queen

A skąd Ty kolego wiesz, co ja znam Scorpionsów? Na jakiej podstawie się w ten sposób wypowiadasz? Nie każdy, co Cię może zdziwi, zna tylko "Wind Of Change".
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wz.



Dołączył: 10 Paź 2004
Posty: 114

PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiem zle ze napisalem kazdy Wink bo nie kazdy:) kilka ostatnich postow swiadczy o tym ze troszke ludzi z tego forum wiecej zna, jednak wiekszosc osob niestety zna ten zespol tylko z WOC lub SLY Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hannibal



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 78
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 2:06 pm    Temat postu: Re: SCORPIONS Odpowiedz z cytatem

Sebastian pce napisał:
Jeden z moich ulubionych rockowych zespolow .Mam prawie wszystkie ich plyty .Slucham juz ich od dawna.Szczegolnie lubie ballady np Send me an angel,When the smoke is going down czy Holiday choc ostrzejsze utwory tez lubie.Co o nich sadzicie i czy lubicie scorpionsow ? Pozdrawiam


Scorpions to trzeci mój ulubiony zespół po Queen. Mój wujek za życia słuchał rocka. Jego lista 3 najlepszych zespołów rockowych była taka :
1.Queen
2.AC/DC
3.Scorpions
Taka też jest i moja lista Smile
_________________
<"Rule With Your Heart And Live With Your Conscience">
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Agnieszka



Dołączył: 19 Lut 2007
Posty: 161
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2007 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam dokładnie ich całej twórczości ,ale jest kilka utworów po które bardzo chętnie sięgam min;
-Moment Of Glory
-Still Loving You
-You And I
-Send Me An Angel
Polecam Smile
_________________
It's A Kind Of Magic ...................


Życie jest piekne gdy żyć sie umie,lecz nie każdy sens życia rozumie......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś lubiłem- ogromny szacunek dla ich twórczości!!!
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
loverboy



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 255

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczesna twórczość najlepsza!

podobnie jak u Queen.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ukazała się nowa płyta Scorpionsów "Humanity-Hour 1".O tej płycie ,podobnie jak o kazdej zespołu można wyrażać sie tylko bardzo dobrze.Melodyjne,rockowe utwory plus ballady,świetna gra muzyków i wokal również.Nie wyróżniam tutaj żadnej piosenki,gdyz wszystkie są bardzo dobre.
Powrót do góry
maciej3



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 198

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo cenię ten zespół, ostatnia płytka na wysokim poziomie, na szczególną uwagę zasłużyły 2 kawałki: Hour 1 oraz The cross. One w pewien sposób wyróżniają się na tle pozostałych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strangelander napisał:
W latach 70 to był fajny hardrockowy zespół. Polecam koncertówke z Tokio 78r. ("Tokio tapes").

Zgadzam sie.Lata 70 jesli chodzi o Scorpionsow byly rewelacyjne.Moim zdaniem lata 80,90 i obecnie też są świetne.Jesli chodzi o płyty koncertowe to ja polecam także inne Scorpionsów: "World Wide Live", "Live Bites",plytę akustyczną "Acoustica"oraz z orkiestrą "Moment Of Glory".
Powrót do góry
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię, a Love Of My Life w ich wykonaniu wzruszyło mnie do łez, poważnie
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny zespół, obok Queenu i Genesis ustawiam go w swojej złotej trójce Wink Trochę szkoda, że musieli zrezygnować z kawałków bardziej progresywnych, ale grają naprawdę nieźle, mimo tego, że patrząc na taby ich linii gitarowych doznaje się deja vu... Always Somewhere, szlagiery pokroju When the Smoke Is Going Down, trochę niesłusznie niedoceniona po sukcesie Crazy World płyta Face the Heat no i cudne wprost Still Loving You. Nagrali dwie świetne plyty, które prawie zawsze wysłuchuję od początku do końca - Blackout i Love At First Sting, naprawdę na podziw zasługuje też ich najnowszy krążek... nagranie TAKIEJ płyty w 2007... niewiarygodne. Połączyli tu swój klasyczny, dobry styl z nieco nowszymi trendami, np. nisko strojonymi liniami gitarowymi a la nu metal. Naprawdę, niezły zespół, mimo że ciężko mu przypisać różnorodność repertuarową Queenu czy głębokie przesłanie Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio ściągnąłem sobie całą dyskografię.
Fajnie grają.

Świetnie im wychodzi Love Of My Life.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek