FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
O takim jednym rodzaju muzyki...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karol



Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 520

PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyna piosenka, jaka mi się podoba to Walk This Way, Aerosmith i kogoś tam Wink .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 1:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z rapu podoba mi sie np cypress hill
...what s your name ?, what s your number?...
mi sie podoba. w 95% hh to dno ,ale jednak sa wyjatki. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 1:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karol napisał:
Jedyna piosenka, jaka mi się podoba to Walk This Way, Aerosmith i kogoś tam Wink .


Run-DMC.
Jednego z tych gości parę lat temu ktoś po prostu zastrzelił w studiu..

Rafał napisał:
rapu podoba mi sie np cypress hill
...what s your name ?, what s your number?...


Mam wrażenie, że ten kawałek jest muzycznie oparty na "Guns of Brixton" The Clash, ale może się mylę...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
SoQ



Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 271
Skąd: Częstochowa / Katowice

PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 1:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ale to bardzo cenie Paktofonike. Lubie rozne gatunki muzyczne, ale najbardziej kreca mnie zespoly ktore potrafia zawrzec w utworach jakis niesamowity klimat. znalazlem to w queen, floydach, riverside i wielu innych zespolach(w mniejszym lub wiekszym stopniu- w kilku piosenkach lub calych albumach). Kinematografia i Archiwum to naprawde dobre plyty, z inteligentnymi tekstami i mi nie przeszkadza ze jest to inny rodzaj muzyki niz ta ktorej slucham na codzien:)
_________________
Fan nr 19 Smile
The sun is in the east
Even though the day is done.
Two suns in the sunset
Could be the human race is run.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 1:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:

Przykład Stone Colda nie jest genialny, bo mimo wszystko nie jest reprezentatywny. Ktoś dobrze stwierdził - to jest zamierzona przesada, satyra, hiperbolizacja. Słabo się znam na rapie, ale jednak aż takie natężenie bluzgów nie jest chyba regułą.


Wiem że NAS w wiekszosci "kawałków" jest parodią rapu ale nawet parodie trzeba umieć zrobić. Specjalnie zamieściłem suchy tekst "Kurwa"(bez komicznej intonacji) i juz tak smiesznie to nie wygląda. Facet "szczeka" że gówno go obchodzi że jakas dresiara sie puszcza a jednak o tym "szczeka" czyli nie do konca go to "jebie"
poza tym sa kawałki których chcą coś przekazać tyle że sami nie wiedzą o czym mówią w numerze "obróć sie za siebie" gdzie nie ma bluzgów na siłe. Wzgórze yapa3 - prekursorzy polskiej chały w postaci rapu są ewidentynm przykładem buczenia.

Pamiętam jeszcze videoclip w którym dres idzie torami kolejowymi i szczeka "ty tez jestes Bogiem wyobraz to sobie sobie..." Trrach bach! Evil or Very Mad
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Liar



Dołączył: 13 Cze 2006
Posty: 130

PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 4:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CANDY napisał:
A najlepszym polskim raperem już od wielu lat nie przerwanie jest Norbi Wink i nikt mi nie przetłumaczy , ze jest inaczej ...


Człowieku, czy to miałbyć żart?
_________________
Liar liar they never let you win
Liar liar everything you do is sin
Liar nobody believes you
Liar they bring you down before you begin
Now let me tell you this
Now you know you could be dead before they let you...
Ouah, Oh
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liar napisał:
CANDY napisał:
A najlepszym polskim raperem już od wielu lat nie przerwanie jest Norbi Wink i nikt mi nie przetłumaczy , ze jest inaczej ...


Człowieku, czy to miałbyć żart?


no wlasnie, czy to jest zart??? norbi to raper??? Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rap kojarzy mi sie od razu z niedouczonymi tłukami z krokiem w kolanach stojącymi pod blokiem i co drugie słowo mówiącymi kur**

no i właśnie to jest ten piepszony(błąd ortograficzny jak najbardziej zamierzony,więc proszę nie poprawiać Twisted Evil ) stereotyp.Co prawda,większość"artystów"w Polsce prezentuje właśnie taki poziom,ale to nie oznacza,że cały hh jest taki.Sama kiedyś lubiłam rap,a konkretnie jeden kawałek Wink K44-yhh już nie pamiętam tytułu..Anyway,nie może być tak,żebyśmy oceniali cały hh przez pryzmat grupy polskich(zresztą nie tylko) raperów od siedmiu boleści.Jeśli chodzi o mnie-zwyczajnie nie trawię rapu.Wg mnie na miano muzyki zasługuje coś,co zrobili LUDZIE,własnoręcznie,a nie ludzie na kompach(a tak jest w większości przypadków niestety).Rap się pod te kryteria nie klasyfikuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Just_A_Poor_Girl15 napisał:
Cytat:
Rap kojarzy mi sie od razu z niedouczonymi tłukami z krokiem w kolanach stojącymi pod blokiem i co drugie słowo mówiącymi kur**

no i właśnie to jest ten piepszony(błąd ortograficzny jak najbardziej zamierzony,więc proszę nie poprawiać Twisted Evil ) stereotyp.Co prawda,większość"artystów"w Polsce prezentuje właśnie taki poziom,ale to nie oznacza,że cały hh jest taki.Sama kiedyś lubiłam rap,a konkretnie jeden kawałek Wink K44-yhh już nie pamiętam tytułu..Anyway,nie może być tak,żebyśmy oceniali cały hh przez pryzmat grupy polskich(zresztą nie tylko) raperów od siedmiu boleści.Jeśli chodzi o mnie-zwyczajnie nie trawię rapu.Wg mnie na miano muzyki zasługuje coś,co zrobili LUDZIE,własnoręcznie,a nie ludzie na kompach(a tak jest w większości przypadków niestety).Rap się pod te kryteria nie klasyfikuje.


Czyli zaprogramowane klawisze w These Are The Days Of Our Lives albo automaty perkusyjne w niektórych utworach z HS nie należą do muzyki Twisted Evil Arrow Wink

Ja osobiście też wolę zdecydowanie muzykę na żywych instrumentach i raczej nie podoba mi się, gdy dowiaduję się, że w jakiejś fajnej piosence połowę roboty odwaliły Machines. Prawdziwy fortepian, gitara, perksusja, to jest to Wink
Zresztą, raperzy teraz chyba też coraz częściej sięgają po żywe instrumenty , a nie tylko zżynają loopy od kogoś innego. Natomiast, muzyka jest wtedy gdy pewne dźwięki układają się w pewną całość - i w sumie nie ma znaczenia, jak zostały wyprodukowane.

Aha i chciałbym wspomnieć o czymś, czego w rapie nie cierpię organicznie - wrzucania jako refereny całych fragmentów ze starych piosenek. Z marketingowego punktu widzenia jest to strzał w dziesiątke - takie znany refren z pewnością przyciąga. Ale artystycznie, wg. mnie to nieporozumienie. Co innego, gdyby jakis wykonawca zrobił taki zabieg raz czy dwa, ot tak eksperymencik. Ale to jest niestety nagminne.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:

Czyli zaprogramowane klawisze w These Are The Days Of Our Lives albo automaty perkusyjne w niektórych utworach z HS nie należą do muzyki Twisted Evil Arrow Wink

tylko że piosenki(sądzę,że pozycji z HS nie można nazwać utworami Twisted Evil )HS-nie wspominając już o TATDOOL-nie są w całości zrobione syntezatorami,a większość kawałków rapowych-przeciwnie (noo,jest jeszcze "wokal",ale to już swoją drogą Wink )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CANDY



Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 292
Skąd: LOST CITY OF GOLD

PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafal napisał:
Liar napisał:
CANDY napisał:
A najlepszym polskim raperem już od wielu lat nie przerwanie jest Norbi Wink i nikt mi nie przetłumaczy , ze jest inaczej ...


Człowieku, czy to miałbyć żart?


no wlasnie, czy to jest zart??? norbi to raper??? Shocked


To nie jest żart ! Norbi i Funky Filon to tez raperzy , ale tacy przyjemni nawet ciut popowi . Nie ma wokół nich otoczki bandytyzmu , złodziejstwa , palenia trawy co pięć minut czy traktowania kobiet jak przedmioty i dlatego to dla mnie są jedyni porządni raperzy choć w mniemaniu niektórych raperami nie są tylko kimś kto tworzy parodie rapu .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nienawidze rapu i hip hopu, nie moge sluchac tego rodzaju muzyki .Drazni mnie gdy w piosenkach sie bluzni gdys sam rzadko przeklinam. W rapie ui hip hopie nie ma dla mnie nic ciekawego , nie mam zadnej plyty z tego rodzaju i nie bede mial bo nienawidze tej muzyki
Powrót do góry
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lily of the valley napisał:
Ogólnie - nie przemawia do mnie ten styl.
Ale jest jedna (chyba wręcz jedyna) płyta hiphopowa, którą bardzo cenię do dziś. A jest to pierwsza płyta Kalibra 44 "Księga tajemnicza. Prolog". Za psychodeliczny odjazd, mroczną muzykę, ostrość i drapieżny, histeryczny głos. Oraz niesamowity tekst do "Bądź a klęknę". I sposób, w jaki jest zaśpiewany/wykrzyczany. Dreszcze.



Zaintrygowany Twoim postem, ściągnąłem sobie ten kawałek i...muszę się z Tobą zgodzić. Naprawdę, jestem miło zaskoczony. Ten utwór ma kapitalny klimat, głos tego kolesia jest zupełnie nie hip-hopowy i brzmi niemal jak śpiew, podkład jest świetny, tekst bardzo mądry i wręcz poetycki...super.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Just_A_Poor_Girl15 napisał:
(sądzę,że pozycji z HS nie można nazwać utworami Twisted Evil )

Już po Tobie Twisted Evil
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Just_A_Poor_Girl15 napisał:
(sądzę,że pozycji z HS nie można nazwać utworami Twisted Evil )

Już po Tobie Twisted Evil


przeleje sie krew Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Just_A_Poor_Girl15 napisał:
(sądzę,że pozycji z HS nie można nazwać utworami Twisted Evil )

Już po Tobie Twisted Evil

co się ze mną stanie?Może zostanę zatrzelona przez ludzi-ludzi z bronią Mr. Green Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Just_A_Poor_Girl15 napisał:
co się ze mną stanie?

HOT TORTURY
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marysia



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 815
Skąd: Krakoff

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Just_A_Poor_Girl15 napisał:
PiotreQ napisał:
Just_A_Poor_Girl15 napisał:
(sądzę,że pozycji z HS nie można nazwać utworami Twisted Evil )

Już po Tobie Twisted Evil

co się ze mną stanie?Może zostanę zatrzelona przez ludzi-ludzi z bronią Mr. Green Question

ja nie znam hs jak wlasnej kieszeni, bo nie przepadam, ale z ktrej piosenki to cytat?
_________________
My mind is going.... i can feel it.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Put Out The Fire Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Funky Filon? Ta żenada od 'Małej Chinki'? Laughing

Z rapu to podobał mi się kiedyś Eminem i do dziś jeden kawałek Coolio - Gangsta's Paradise. A tak to raczej profilaktycznie omijam szerokim łukiem.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Marysia



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 815
Skąd: Krakoff

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala Chinka, to bylo cos! Lalam z tego niesamowicie! Boze, Kaja Paschalska to ma klase, nie ma co!
A Ziomek z Chrzanowa? Do dzis sie zastanawiam, czy to byly jaja, czy na powaznie...
_________________
My mind is going.... i can feel it.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten teledysk był niesamowity (Mała Chinka) zatrzymywaliśmy co chwila gębę Funky Filona i mieliśmy z tego wiele radości. I te texty: 'Tak w ogóle to są z Wietnamu', 'Cziku-cziku-linka'.. Nie mogłem uwierzyć, że to na serio.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli rap, to tylko ścieżka dźwiękowa do filmu Młodzi, gniewni.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marysia



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 815
Skąd: Krakoff

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
Ten teledysk był niesamowity (Mała Chinka) zatrzymywaliśmy co chwila gębę Funky Filona i mieliśmy z tego wiele radości. I te texty: 'Tak w ogóle to są z Wietnamu', 'Cziku-cziku-linka'.. Nie mogłem uwierzyć, że to na serio.

Tak i te Chinki takie... orginalne, z metkami Very Happy
_________________
My mind is going.... i can feel it.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:

Zaintrygowany Twoim postem, ściągnąłem sobie ten kawałek i...muszę się z Tobą zgodzić. Naprawdę, jestem miło zaskoczony. Ten utwór ma kapitalny klimat, głos tego kolesia jest zupełnie nie hip-hopowy i brzmi niemal jak śpiew, podkład jest świetny, tekst bardzo mądry i wręcz poetycki...super.


O! Cieszę się, że Ci się spodobało. Polecam całą płytę! Muzyka jest równie zakręcona, ale pozostałe teksty - interesujące, choć żaden nie dorównuje "Bądź a klęknę". Tytuły takie, jak "Psychoza", "Nasze mózgi wypełnione są marią", czy "Psychodela" mówią same za siebie Wink
.
Swoją drogą - ten wątek sprawił, że przesłuchałam dziś "Księgę tajemniczą", ze szczególnym uwzględnieniem "Bądź a klęknę" właśnie. I - choć od jakichś 10 lat znany mi przecież - wciąż wywołuje dreszcze... Mocne...
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Cze 18, 2006 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Jeśli rap, to tylko ścieżka dźwiękowa do filmu Młodzi, gniewni.

Z Ekstradycji III też był fajny kawałek. Very Happy
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liar napisał:
CANDY napisał:
A najlepszym polskim raperem już od wielu lat nie przerwanie jest Norbi Wink i nikt mi nie przetłumaczy , ze jest inaczej ...


Człowieku, czy to miałbyć żart?

Hehehehehe - Norbi? Tak naprawdę to nie wiem z jakim gatunkiem muzycznym ten PAJAC ma zamiar się identyfikować.
Sorry ale to co odpierdala to nawet pod hip hop nie podchodzi.
To jakaś popromienna mutacja disco polo Twisted Evil
W koncu nie każdy kto się pojawia w TV musi być gwiazdą.
Prezydent też śpiewa i nawet wymyślił nowe słowa hymnu LOL
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi recytuje.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Norbi recytuje.

Recytuje....? Wole termin "szczeka" zresztą wszystko jedno i tak mnie wqrwia. Nie dla mnie ten badziew.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Liar



Dołączył: 13 Cze 2006
Posty: 130

PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marysia napisał:
Kaja Paschalska to ma klase, nie ma co!


No, coś ty? Nie gadaj, że lubisz tę k***ę z CKM-u.
_________________
Liar liar they never let you win
Liar liar everything you do is sin
Liar nobody believes you
Liar they bring you down before you begin
Now let me tell you this
Now you know you could be dead before they let you...
Ouah, Oh
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek