FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
LOST [UWAGA! SPOILERY!!!]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A też se ściągnę na próbę, bo swego czasu ominęła mnie lostomania, a właśnie skończyłem oglądać PRZEGENIALNY czwarty sezon Breaking Bad i trzeba czymś wypełnić poczucie pustki. Ale jak się nie okaże tak fajne, jak wynika z Waszego brandzlowania, to nie wiem co się stanie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:

no czytanie lostpedii totalnie mija się z celem

W tej chwili gdy serial jest skończony to rzeczywiscie sie mija bo dużo spoilerów i ciężko będzie ich nie zauwazyć przechodząc do konkretnego odcinka,więc Anet zapomnij o Lostpedii Wink

Natomiast gdy się oglądało na bieżąco jak wychodził serial to można było znaleźć sporo o rzeczach którą nie zawsze się zauważyło oglądając,typu że ta scena to nawiązuje do takiej sceny z takiego filmu a ten cytat czy fraza to jest z takiej książki czy filmu tudzież ładnie różne nawiązania czy szczególiki na które w ogóle nie zwrócisz uwagi przy oglądaniu wyłożone.Ale to już taki bonus bardziej.

Ja co prawda się w (korzystającego z dobrodziejstw Losta) Fringe'a wkręciłem ale jednal takiej rzeczy jak Lost nie będzie już.
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałam już o Lostopediiiii.

Spoko, tego tematu nie czytałam i nie mam zamiaru, jutro oglądnę drugi odcinek może, bo dzisiaj nie mam już na to sił.

CHYBA nie będę się tak zachwycała tym serialem jak NAR bo fakt, pierwszy odcinek jest fajny, ale to wszystko. Generalnie dużo rzeczy na maksa przerysowane ( nie jestem zawiedziona bo tego się spodziewałam) i troszkę śmieszył mnie fakt z tymi głosami, nie wiadomo jaką bestią której może nie ma ;p Chociaż przyznam... mimo że był środek dnia przez chwilkę, malutką sekundę nawet mi się udzieliło i się bałam Wink
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie też obejrzałem pierwszy odcinek Smile Nie ma sensu jeszcze wydawanie sądów, na razie jest w porządku. Oczywiście naciągane się wydaje, że tyle osób przeżyło katastrofę lotniczą, ale ok - zakładam, że sprawy nabiorą logiki później. Natomiast już widzę, że nie polubimy się z tą całą Kate. Bosh, co za mimoza. Miałem nadzieję, że bebok z dżungli porwie tę dziwkę. Dziadek rechoczący na plaży ma potencjał.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
Oczywiście naciągane się wydaje, że tyle osób przeżyło katastrofę lotniczą, ale ok - zakładam, że sprawy nabiorą logiki później.


Laughing Laughing Laughing
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mnie też rozwaliło Wink

Serial jest zajebisty, ale z tą logiką bym nie przesadzał Wink Umówmy się, że pod pewnymi względami od widza logiki wymaga, ale pod innymi... jakby dużo, duuuużo mniej Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, mam otwarty umysł. W kwestii Lostów jestem tabula rasa, więc na razie podchodzę do tego odrobinę sceptycznie, ale sądzę, że jestem w stanie sporo wybaczyć, jeśli tylko serial dostarczy mi wrażeń Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakimś sensie macie rację bo przecież dewizą serialu jest ciagłe mylenie tropów i motto "nic nie jest takie jak się naprawde na początku wydaje" Wink
No ale dajmy ludziom spokojnie oglądać Cool
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
keśli tylko serial dostarczy mi wrażeń Cool

A to to tak Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 1:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
Oczywiście naciągane się wydaje, że tyle osób przeżyło katastrofę lotniczą, ale ok - zakładam, że sprawy nabiorą logiki później.


HAHAHAHA! Głupcze! Ratuj się, póki możesz!
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 1:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater uspokój się i nie sprowadzaj nawróconych z powrotem na złą drogę chirurgów i innych leśnych gór


BO NIE RĘCZĘ ZA SIEBIE
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 1:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoiler: to najbardziej nieżywa postać w całym serialu.
Nie boję się.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 1:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
szymek_dymek napisał:
Oczywiście naciągane się wydaje, że tyle osób przeżyło katastrofę lotniczą, ale ok - zakładam, że sprawy nabiorą logiki później.


HAHAHAHA! Głupcze! Ratuj się, póki możesz!


No, to było dobre Very Happy
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytałem sobie temat od poczatku- boże, jak ja wam zaczynającym zazdroszczę... XD
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no... Wink
jak sobie pomyślę nad tym jak cały tydzień czekał na kolejny odcinek zastanawiając się co np jest w hatchu... Wink
Boże chyba po raz kolejny obejrzę to od nowa xd


Maciej napisał:

Natomiast gdy się oglądało na bieżąco jak wychodził serial to można było znaleźć sporo o rzeczach którą nie zawsze się zauważyło oglądając,typu że ta scena to nawiązuje do takiej sceny z takiego filmu a ten cytat czy fraza to jest z takiej książki czy filmu tudzież ładnie różne nawiązania czy szczególiki na które w ogóle nie zwrócisz uwagi przy oglądaniu wyłożone.Ale to już taki bonus bardziej.

Easter Eggi? Oj tak. Praktycznie każdy odcinek wręcz kipiał od nich. Zwłaszcza od 3 sezonu wzwyż. albo wtedy dopiero tak na dobre zacząłem zwracać na to uwagę. najlepszym przykładem były chyba te tajemnicze liczby, które wtryniali wszędzie. Od godziny na budziku po rejestrację samochodów. Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wogle oblukałem se wczoraj jeszcze jeden odcinek (jak złapali na tym telefonie jakąś francuzeczkę). To dopiero było dziwne! Żadne tam beboki w dżungli czy misie polarne. Wkręcam się pomalutku, takie straszne momenty skutecznie przekonują mnie do tego serialu. Zobaczymy Smile A do tematu przestanę chyba wchodzić bo mi tu spoilerujecie (nie wiem, czy prawdziwie, ale i tak mnie to wkurza Mad ). Kusiczki :*
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
no... Wink
Maciej napisał:

Natomiast gdy się oglądało na bieżąco jak wychodził serial to można było znaleźć sporo o rzeczach którą nie zawsze się zauważyło oglądając,typu że ta scena to nawiązuje do takiej sceny z takiego filmu a ten cytat czy fraza to jest z takiej książki czy filmu tudzież ładnie różne nawiązania czy szczególiki na które w ogóle nie zwrócisz uwagi przy oglądaniu wyłożone.Ale to już taki bonus bardziej.

Easter Eggi? Oj tak. Praktycznie każdy odcinek wręcz kipiał od nich. Zwłaszcza od 3 sezonu wzwyż. albo wtedy dopiero tak na dobre zacząłem zwracać na to uwagę. najlepszym przykładem były chyba te tajemnicze liczby, które wtryniali wszędzie. Od godziny na budziku po rejestrację samochodów. Wink


No Easter Eggi to swoją drogą tez świetna zabawa ale piszę tez o tym że ten serial dlatego był przez krytyków nazywany postmodernistycznym nie tylko z powodu eklektyzmu gatunkowego i technik narracyjnych ale też dlatego że miał mnóstwo nawiązań do książek i filmów czasem też mitów, nauki również muzyki.W ogóle był mocno zakorzeniony w otaczającej nas kulturze.I na poziomie scen, dialogów nawet tytulów odcinków oczywiście częśc z nich to po prostu gierki, puszczanie oka ale wiele miało mocniejsze koneksje.
Ja bardzo lubiłem na przykład jak jakaś postać czyta jakąś książkę to można było znaleźć pewne analogie między sytuacją w tej książce a akcją w odcinku Wink
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciej napisał:

No Easter Eggi to swoją drogą tez świetna zabawa ale piszę tez o tym że ten serial dlatego był przez krytyków nazywany postmodernistycznym nie tylko z powodu eklektyzmu gatunkowego i technik narracyjnych ale też dlatego że miał mnóstwo nawiązań do książek i filmów czasem też mitów, nauki również muzyki.W ogóle był mocno zakorzeniony w otaczającej nas kulturze.I na poziomie scen, dialogów nawet tytulów odcinków oczywiście częśc z nich to po prostu gierki, puszczanie oka ale wiele miało mocniejsze koneksje.
Ja bardzo lubiłem na przykład jak jakaś postać czyta jakąś książkę to można było znaleźć pewne analogie między sytuacją w tej książce a akcją w odcinku Wink

no easter eggi, właśnie to miałem na myśli. Wink Pamiętam choćby jak Sawyer czytał w retrospekcjach Wodnikowe Wzgórze podczas gdy na wyspie Ben przeprowadzał eksperyment z nim i królikiem Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczyłem już 13 odcinków pierwszego sezonu. Zainteresowałem się, nie powiem, więc z pewnością oglądnę tę serię do końca, a potem kto wie. Nie wkręciłem się bowiem na tyle, aby z niecierpliwością oczekiwać na to, co dalej.

Owszem, pojawiają się ciekawe twisty fabularne, natomiast mam niejasne wrażenie, że wszystko to zmierza donikąd. Autorzy mnożą wątki, znaleziska i przygody, które owszem, ciekawią, ale zastanawiam się, w jaki sposób uda im się przykuć moją uwagę do monitora na calutkich sześć sezonów. Na razie w to powątpiewam. Rzecz rozwija się powoli, a retrospekcje mają różny poziom - czasami intrygują, czasem zaś zwyczajnie nużą. Masa dziwacznych nielogiczności troszkę mnie odpycha (ciężarna dziewczyna zostaje uprowadzona do dżungli, więc jej ziomkowie przez jeden dzień prowadzą poszukiwania, a potem przechodzą nad sprawą do porządku dziennego). Wogle dynamika kojarzy się z jakimś "W kamiennym kręgu". Bebo w dżungli przestaje straszyć, a zaczyna wkurzać. Znaleziony w lesie właz jest odkopywany przez dwóch lajkoników przez dwie doby, a kiedy już oczyszczają cały, nie wiedzą, co z tym fantem zrobić. Rozumiem, mylenie tropów etc., ale chciałbym dostać jakieś rozwiązania i pewniki, a nie tylko nowe zagwozdki. No ale oglądam z przyjemnością, przymykając oko na wady, zobaczymy co z tego wyniknie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
retrospekcje mają różny poziom - czasami intrygują, czasem zaś zwyczajnie nużą.

Bez jakichkolwiek spoilerów się postaram Wink
Ja mam wrażenie, że oni nie mieli... powiedzmy tej samej dozy kreatywności pisząc poszczególne postacie... zgadza się, niektóre retrospekcje potrafią być masakrycznie nudne i bezcelowe a w rezultacie- nagle bohaterowie zaczynają nam "wisieć"... z drugiej strony, poznałem wielu fanów serialu którym podobali się bohaterowie którzy mnie wydali się nudni jak flaki z olejem- więc może to majstersztyk jest i napisali różne postacie które będą (lub nie będą) trafiały do różnych ludzi? Ja się bardziej skłaniam ku temu, że czasem po prostu postać sama w sobie była mniej intrygująco napisana.... choć kilka zmian przez sezony (z nudnej postaci w ciekawą czy z ciekawej w nudną) da się zauważyć...

Jak pamiętam jak oglądałem pierwszy sezon to John Lock po prostu rządził. Resztę mógł potwór wywracający drzewa zjeść, guzik mnie prawie obchodziła Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Jak pamiętam jak oglądałem pierwszy sezon to John Lock po prostu rządził. Resztę mógł potwór wywracający drzewa zjeść, guzik mnie prawie obchodziła Wink

Tu pełna zgoda. Koleś jest co prawda mocno przerysowany w swoim mentorstwie i rozmaitych umiejętnościach, ale jest to intrygujące i fajne. Ma w sobie jakąś tajemnicę, która nie jest nachalna. "Jego" odcinek rządził, głównie przez element zaskoczenia na końcu Very Happy

Nie potrafię natomiast w żaden sposób przekonać się do Kate. Niby jedna z wiodących postaci, niby już dwa odcinki były jej dedykowane, niby fajna dupeczka, niby ma jakąś mroczną i fascynującą przeszłość, a jednak jest mi absolutnie obojętna. Taka mimozowata, cierpiętnicza i pozująca na pokrzywdzoną przez niedobry los (piszę, jak to wygląda na razie, proszę się nie śmiać, jeżeli fabuła popchnie ją w innym kierunku Wink ). Wogle moje podejście do postaci zależy chyba w głównej mierze od ich poczynań na wyspie. Retrospekcje rzucają na bohaterów pewne nowe światło, ale nie są jednak w stanie zupełnie zrewidować moich poglądów. Widać uznaję wyłącznie "tu" i "teraz", a dla rozbitków proponuję politykę grubej kreski Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IMO (nie wszyscy ją podzielają, dlatego jest tu znowu bez spoilerów Smile ) oni mieli problemy z pisaniem kobiecych ról...

Tak w sumie to ja mam wrażenie że tam wiele postaci jest przerysowanych- John z tym swoim mentorstwem, Jack, Sawyer (to chyba druga postać z pierwszego sezonu po Locku która mnie zaintrygowała), Sayid, itd... taka chyba konwencja. No ale tam coś biega i wywraca drzewa, więc... Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, to zrozumiałe, żeby stworzyć interesujący obraz małej społeczności musieli pociągnąć postaci grubą kreską, ale jednak John L. wyróżnia się z tej czeredki jak Horatio w CSI: Miami Laughing

Co do postaci kobiecych, to trudno mi się wypowiadać po zobaczeniu parunastu odcinków, ale kilka z nich mnie zainteresowało (chociażby targana sprzecznymi emocjami Sun), podczas gdy Kate jest drętwa jak Marysia z "M jak miłość" Wink Jack to zresztą jej męski odpowiednik Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kate? cóż jej głównym zadaniem było raczej ładne wyglądanie niż coś innego. ;d

retrospekcje. tak w pewnym momencie część z nich stała się nużąca (całe szczęście twórcy mieli coś w zanadrzu, wystarczy że będziesz oglądał Wink) ale w pierwszych dwóch sezonach zawsze czemuś służyły. przybliżeniu postaci, ukazaniu ich w innym świetle (często zdarzenia z retrospekcji odnoszą się do tego co się dzieje na wyspie).

i ten szymek, to jest cały czas tylko serial Wink podczas oglądania raczej radziłbym się nim cieszyć niż rozwodzić czy dany wątek nie jest robiony sztucznie i czy wszystkie znajdą rozwiązanie (a znajdą Wink).
za dużo się katerów naczytałeś chyba ;p

Locke w pierwszym sezonie? proste, najlepsza postać.

a co do postaci żeńskich. bo ja wiem? taka Julliet czy Rousseau to jedne z ciekawszych w całym serialu imo.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
i ten szymek, to jest cały czas tylko serial Wink podczas oglądania raczej radziłbym się nim cieszyć niż rozwodzić czy dany wątek nie jest robiony sztucznie

Ależ ja nie wciskam pauzy podczas oglądania, żeby sobie ponarzekać i powyłapywać babole, tylko jeśli coś mnie nudzi bądź wydaje się naciągane, to trafia do mojej świadomości niejako mimochodem i właśnie nie pozwala się w pełni cieszyć Cool A Twoja argumentacja brzmi troszkę jak: "M jak miłość" to tylko serial, więc zamiast rozwodzić się nad tym, jakie jest nudne, łzawe i obmierzłe, ciesz się oglądaniem Wink Oczywiście troszkę przesadzam. Cieszy mnie to, co mówisz, że wątki poznajdują rozwiązania i że zostaną rozwinięte. Brzmi kusząco.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
Rozumiem, mylenie tropów etc., ale chciałbym dostać jakieś rozwiązania i pewniki, a nie tylko nowe zagwozdki. No ale oglądam z przyjemnością, przymykając oko na wady, zobaczymy co z tego wyniknie.


To chyba nie ten serial oglądasz Laughing
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 1:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
szymek_dymek napisał:
Rozumiem, mylenie tropów etc., ale chciałbym dostać jakieś rozwiązania i pewniki, a nie tylko nowe zagwozdki. No ale oglądam z przyjemnością, przymykając oko na wady, zobaczymy co z tego wyniknie.


To chyba nie ten serial oglądasz Laughing


Word Laughing

Cytat:
odczas oglądania raczej radziłbym się nim cieszyć niż rozwodzić czy dany wątek nie jest robiony sztucznie i czy wszystkie znajdą rozwiązanie (a znajdą )


Dobra, znajdą, ale jakie to będą rozwiązania... Nigga please Smile
Mówię oczywiście o zakończeniu ostatniego sezonu, które właściwie było na swój sposób fajne i przez pewien czas podobało mi się, jednak patrząc na nie z perspektywy, odnosząc je do całego serialu i oczekiwań - ssało pałkę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 2:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pisałem jedynie, że praktycznie wszystkie główne wątki i tajemnice, które były tworzone przez twórców znajdują rozwiązanie. Czyli coś co 90% oglądających serial przypadkiem przegapiło oczekując najazdu kosmitów na białym dymie. To czy ci się zakończenie podobało czy nie to już zupełnie inna kwestia.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 2:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie spojlerujcie! Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, Fenderek. Twój post zamortyzował moje nadzianie się na ewidentny spoiler (jak sądzę). Tych, co już widzieli, baaardzo proszę o wyrozumiałość i powstrzymanie się od zdradzania szczegółów fabuły albo np. zmniejszanie czcionki. W tym serialu nieznajomość tego, co dalej, jest chyba kluczowa, a z drugiej strony też se chcę czasem wpaść do tego tematu i spisać swoje bieżące wrażenia Cool Z góry dzięki Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny
Strona 19 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek