FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
LOST [UWAGA! SPOILERY!!!]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 10:58 pm    Temat postu: LOST [UWAGA! SPOILERY!!!] Odpowiedz z cytatem

Wypowiadamy się na temat Zagubionych (to ten serial o rozbitkach) Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Emek



Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 259
Skąd: Holandia/Jelenia Góra

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja juz myslalem ze chodzi kto co w ostatnim czasie zgubil...A szkoda bo ja dzis zgubilem mojego SE K750i w autobusie... Kurde 13...Czy zawsze jest tak ze jak sie ma pecha to we wszystkim ...??
_________________


"In this country, you gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. Then when you get the power, then you get the woman."

"You fuck wit me, you fuckin' wit da best"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 1:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie bardzo ciekawy serial, ale dopiero od drugiej serii. trzyma w napięciu pod koniec każdego odcinka, dlatego ogląda się następny i tak w kółko. ale druga seria jest już kapitalna. najgorsze jest to, że 3 seria dopiero na jesieni (podobno 12 październik to data emisji pierwszego odcinka 3 serii). co ciekawsze w polszy na jesieni zacznie się 2 seria Laughing rok w plecy - nie ma to jak być na czasie. ale! od czego jest in(BIIIIP). każdy może sobie ścią(BIIIIP) z in(BIIIIP) całą drugą serię a nie czekać na TVP Wink
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 1:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ogladalem na poczatku ale moj ojciec oglada i tak jednym okiem patrzylem czasem na niektore odcinki i sie nawet wciagnalem musze przyznac...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie oglądałem "LOST", może z wyjątkiem jednego odcinka, w którym występował gościnnie mój ulubiony Robert Patrick Wink BTW: Temat o serialu już był. Może "dyżurna wyszukiwarka" (czyt. CORAX) podpowie, gdzie go szukać? Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz



Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 343
Skąd: Reda

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry ale ja przełączyłem po paru minutach - bo ten film to dla mnie.... (_o_)
_________________
"Fat bottomed girls
You make the rockin' world go round!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądaliśmy pierwszą serię w TVP całą rodziną i nieźle nas wciągnęło. Serial na pewno ciekawy i niejednoznaczny, trudny do zakfwalifikowania gatunkowego. Rozwija się w ciekawy sposób i nic w nim nie jest oczywsiste (w 9 na 10 seriali potwór, o ile on w ogóle istnieje, dawno by już objawił się w całej krasie).

Aha, jeśli ktoś zacznie pisać co zdarzyło się w drugiej serii to zatłukę motyką. Ja cierpliwie czekam aż będzie w TVP...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Aha, jeśli ktoś zacznie pisać co zdarzyło się w drugiej serii to zatłukę motyką. Ja cierpliwie czekam aż będzie w TVP...

A czy ona nie leci przypadkiem na AXN?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strasznie podoba mi się tne serial. Pokręciło się po drugiej serii ale wciąż jest genialny. Z niecierpliwością ogromną czekam do III serii.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham, absolutnie za nim zsaleje. No i... tutaj juz prawie polowa drugiej serii Twisted Evil
Wiemy co jest w "hatchu"- al i tak nie wiemy nic... Smile
Nic nie powiem, bo... niewiele wiem. Jak trzymalo w napieciu tak trzyma Smile
Takl sie opowiada historie, sposob narracji jest MISTRZOWSKI!!!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Avalanche



Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 94
Skąd: Prox

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od wczoraj zaczeli w TVP powtarzać pierwszą serię, więc jak ktoś nie oglądał to ma okazje zobaczyć Wink
Ja też bardzo Zagubionych lubię, jestem teraz gdzieś koło 16 odcinka drugiej serii.
A serial jest świetny, trzyma w napięciu do końca...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wkurzało mnie, jak przez pewien czas dawali tylko powtórki, a już rekordem świata był odcinek, w którym głównym watkiem było to, że ta Koreanka zgubiła pierścionek. ;P Ale to jedyne czego można się przyczepić - poza tym serial jest zajebisty i niezwykle wciągający. A im dłużej się ogląda tym mniej się wie. ^^
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny i ciekawy serial. Ma sens nie jak inne. Podoba mi się to jak w każdym odcinku pokazują trochę przeszłości z życia każdego z bohaterów i jak doszło do tego że znależli się w jednym samolocie.
_________________
DBK. Corporation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fredziontko



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 40
Skąd: świętrzyska dziura czasem zwana złośliwie Klerykowem

PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super serial! Oglądam go od 1 odcinka Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawym elementem budującym nastrój jest zaczynanie każdego odcinka (już po przypomnieniu co działo się wcześniej) od ujęcia źrenicy oka jednego z bohaterów... zawsze człowiekowi wydaje się, że jest ona szeroko rozwarta (przerażona) Wink
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam!!!
Każdy odcinek oglądam z zapartym tchem., każdy zgon przeżywam
Najlepsze jest to, że tutaj niemalże niczego nie da się przewidzieć
Jedyne co może zrobić widz, to kojarzyć wszystkie zdarzenia
i układać je w jedną całość która i tak potem jest poddawana modyfikacji

Straszną rzeczą było gdy zobaczyłam że zamiast mojego ukochanego serialu dali w czwartek jekieś gówno Evil or Very Mad
Czyżby znowu była planowana jakaś dłuższa przerwa? Nie orientuje się ktoś?
Nie wytrzymam bez tego serialu @_o
Powrót do góry
Iza



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 27
Skąd: Podkowa Leśna

PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot napisał:
Czyżby znowu była planowana jakaś dłuższa przerwa? Nie orientuje się ktoś?


Owszem, o ile mi wiadomo skończył się sezon a emisja następnego planowana jest w lutym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iza napisał:
kot napisał:
Czyżby znowu była planowana jakaś dłuższa przerwa? Nie orientuje się ktoś?


Owszem, o ile mi wiadomo skończył się sezon a emisja następnego planowana jest w lutym.


Jak dobrze liczę to jest sezon 3 i już właściwie chyba wszystko się wyjaśniło, czyżby kolejna moda na sukces ? Neutral
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałeś chociaż przynajmniej z jeden odcinek że krytykujesz?
Bo straszne pieprzysz głupoty
Powrót do góry
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planowanych jest w sumie 6 sezonów. Czyli jeszcze 3 nas czekają. Będę miała o czym gadać z Lemurem w pociągach Wink Chociaż nie wiem co oni jeszcze w tym serialu wymyślą, aby zatrzymać widzów.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mikikakak



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 210
Skąd: Kovary

PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze 3 Shocked Shocked Shocked Chyba nie dożyję ostatniego odcinka Very Happy
Ale swoją szosą serial jest very fajny (choć mój tata uważa go za straszny syf), ale pierwszą i trzecią serię obejrzałem z zapartym tchem. Drugiej oglądałem tylko pierwsze trzy i pięć ostatnich odcinków. Szzkoda.
BTW, ciekawe, jak się zakończy całość. Typuję: Wszyscy (z wyjątkami) zginą, świat ulegnie zagładzie, Polska wygra EURO, Charlie zmartwychwstanie, Metallica zacznie grać poezję śpiewaną, a Jack zostanie papieżem. Zapomniałbym jeszcze o mojej ulubionej (po Charliem) postaci - Desmond zbuduje łódź podwodną i tarczę antyrakietową na wyspie i będzie panem świata. Dawajcie swoje typy na zakończenie serialu!
PS. Wkurzają mnie trochę książki o LOST - przeczytałem chyba dwie, ale nie ma w nich ani KRZTY klimatu, jaki tworzy serial - nie polecam.
PS2. Czekam za to na oficjalną (jeśli już takowa nie wyszła) grę opartą na LOST
PS3. Pewnie większość zna, ale co tam: Lost Rhapsody
PSP. Te wszystkie pdróby w stylu 4400 czy kamienie zagłady czy jakoś tak - I hate this!
_________________
Jeszcze raz bardzo pana przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mikikakak napisał:
Te wszystkie pdróby w stylu 4400 czy kamienie zagłady czy jakoś tak - I hate this!

Jakie podróby? Te seriale nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego Wink
A LOST - oglądałem parę razy, bo jakoś pora nadawania nie zgrywała się z moim harmonogramem... A szkoda, bo bym się pewnie wkręcił. Z drugiej strony, coś co rozciąga się w 6 sezonów, nie może być z gruntu dobre Twisted Evil Póki co, Prison u mnie rządzi Wink

OT:
A właśnie, BTW - nie wie ktoś, kiedy POLSAT zabiera się za trzeci sezon "Skazanego"? Bo nie chcę ściągać z neta, a spotkałem się z datą 29 sierpnia Confused Jeżeli to prawda, to totalny ZONK! Mad
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mikikakak



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 210
Skąd: Kovary

PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez obrazy, Szymku, ale MAJĄ. Np. wspomniane 4400 - też opowiada historię ludzi - bądź co bądź - zagubionych, zupełnie sobie nieznanych, choć w jakiś sposób powiązanych... Te podobieństwa mnożą się z każdym odcinkiem.
A co do Prison Break - nie mam pojęcia. Patrzyłeś na stronę Polsatu? Może popytaj się na forum serialu?
_________________
Jeszcze raz bardzo pana przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko - wyniuchałem bardziej optymistyczną wersję na jakimś forum - że może maj 2008 Wink
[/ot]

Mikikakak napisał:
Bez obrazy, Szymku, ale MAJĄ. Np. wspomniane 4400 - też opowiada historię ludzi - bądź co bądź - zagubionych, zupełnie sobie nieznanych, choć w jakiś sposób powiązanych...

No sory, ale w ten sposób, to każdy serial można powiązać z innym... Prison? Nieznani sobie wcześniej ludzie, zagubieni w więziennych realiach. Klan też opowiada historię - bądź co bądź - ludzi... Twisted Evil Arrow Wink Moim zdaniem nadinterpretujesz Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot napisał:
Oglądałeś chociaż przynajmniej z jeden odcinek że krytykujesz?
Bo straszne pieprzysz głupoty


Dlaczego sugerujesz że "pieprzę głupoty" ?

Owszem oglądałem, przynajmniej te 2 ostatnie co leciały w telewizji, I o ile dobrze pamiętam odebrali wiadomość że już płynie do nich statek.
W/g mnie tu mógłby się skończyć ten serial po tym wydarzeniu. Z resztą w TV mówili 2 ostatnie odcinki serialu Lost, więc myślałem że naprawdę ostatnie, więc warto zobaczyć jak to się skończyło. Lecz widzę że będą dalsze części, a slogan 2 ostatnie służył tylko nabijaniu oglądalności.

Czy ja gdziekolwiek go skrytykowałem ? Laughing
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
vessena



Dołączył: 18 Sty 2005
Posty: 385
Skąd: z otchłani

PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie LOST to strata czasu (nazwa znaczaca hehe) ale ja po prostu nie lubie telewizji, nie przepadam za serialami i jakos irytuje mnie ta konwencja nierozstrzygnietej nigdy tajemnicy.
_________________
I can fly, my friends. The show must go on.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vessena napisał:
Jak dla mnie LOST to strata czasu

Zgadzam się. W dodatku uzależnia. Kied ta 4. seria startuje? ;f
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Gość






PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łosiu napisał:
kot napisał:
Oglądałeś chociaż przynajmniej z jeden odcinek że krytykujesz?
Bo straszne pieprzysz głupoty


Dlaczego sugerujesz że "pieprzę głupoty" ?

Owszem oglądałem, przynajmniej te 2 ostatnie co leciały w telewizji, I o ile dobrze pamiętam odebrali wiadomość że już płynie do nich statek.
W/g mnie tu mógłby się skończyć ten serial po tym wydarzeniu. Z resztą w TV mówili 2 ostatnie odcinki serialu Lost, więc myślałem że naprawdę ostatnie, więc warto zobaczyć jak to się skończyło. Lecz widzę że będą dalsze części, a slogan 2 ostatnie służył tylko nabijaniu oglądalności.

Czy ja gdziekolwiek go skrytykowałem ? Laughing

Ja nie sugeruję, ja piszę ;]
Nie znasz konwencji serialu a już go porównujesz do Mody na Sukces
i to na podstawie dwóch zaledwie obejrzanych przez siebie odcinków
Na tym rzecz polega że serial zaskakuje. Wydaje się że wszystko rozwiązane, a po chwili wszystko pada

Fuckt, z pośpiechu użyłam wtedy złego słowa. Śmiech to zdrowie
Powrót do góry
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Końcówka trzeciej serii, od momentu gdy Ben zafundował swoim ziomom małą Treblinkę - potwornie przygnębiająca i poruszająca. Narastający klimat już zupełnego zagubienia i smutku. Robi się coraz brutalniej i - co warto zauważyć - nasi bohaterowie praktycznie nie różnią się pod tym względem od Innych, którzy wreszcie zostali ukazani jako ludzie, chyba równie przerażeni.

Fajne jest, że ten serial można odbierać na takim metafabularnym poziomie i zastanawiać się nad jego filozoficznym kontekstem. Czy wyspa ma być czyśccem? Czy przede wszystkim nie jest jedną wielką metaforą życia jako takiego, skomplikowanego, poplątanego i tak naprawdę: bezsensownego i absolutnie nie do wyjaśnienia? Nieprzypadkowo chyba przeżycia z retrospekcji jakoś odpowiadają przygodom na wyspie. Wieczna powtarzalność? Czy właśnie owa metafora? Próba charakteru czy jego potwierdzenie? Czy to warunki kształtują człowieka czy też jego natura pozostaje niezmienna?

W ostatnich odcinkach mieliśmy też ciekawy pomysł z zajrzeniem w przyszłość bohaterów i dość poruszający obraz traumy po przeżyciach na wyspie (upadła tu jedna z koncepcji, że bohaterowie tak naprawdę zginęli i teraz są w piekle).

A poza tym, jest jeszcze po prostu fantastyczna, pokręcona fabuła gdzie nic nie jest oczywiste. Tak jak w życiu, jak sądzę. Niektóre motywy są naprawdę doskonałe...czekam z niecierpliwością na IV serię.

A, zgadzam się z kotem - to jest inna konwencja serialowa. Tu nie chodzi o to, by w każdym odcinku wyjaśniła się jakaś tajemnica, by była zamknięta całość fabularna. Tu granice są znacznie bardziej płynne- i to jest piękne.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mikikakak



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 210
Skąd: Kovary

PostWysłany: Pon Gru 03, 2007 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą zastanawia mnie, jak Charlie wklepał Good Vibrations, skoro nie znał ani momentu, od którego miał wpisywać, ani od jakiej nuty zacząć... No, ale przyjmijmy, że miał ogromnego farta chociaż i tak zginął...
_________________
Jeszcze raz bardzo pana przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 1 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek