FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
LADY PANK
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 9:34 pm    Temat postu: LADY PANK Odpowiedz z cytatem

Absolutnie genialny zespol . Najlepszy w historii Polskiej muzyki .Mam wszystkie plyty i jestem zachwycony tym zespolem poprostu uwielbiam go .A wy lubicie LADY PANK ? Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 9:45 pm    Temat postu: Re: LADY PANK Odpowiedz z cytatem

Sebastian pce napisał:
Absolutnie genialny zespol . Najlepszy w historii Polskiej muzyki .Mam wszystkie plyty i jestem zachwycony tym zespolem poprostu uwielbiam go .A wy lubicie LADY PANK ? Pozdrawiam serdecznie

Owszem lubię, jednak subiektywnie rzecz ujmując najlepsza jest Republika Razz

Wprost uwielbiam 'Małą wojnę' i 'Zostawcie Titanica'.
To pierwsze było takim naszym małym hymnem kiedyś na koloniach, heh.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mikus



Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 40
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi sie podoba muzyka Myslovitz i Perfect ale Lady pank moze byc Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubie starsze kawalki... niektore nowe wersje tych starszych tez sa niezle... takie zamki na piasku na przyklad... bardzo lubie 'zawsze tam gdzie ty' i 'zostawcie titanika', 'wciaz bardziej obcy'... ostatnie dokonania zupelnie mi nie podchodza...

natomiast to, czego nie wybacze temu zespolowi to to, ze corka bylego perkusisty spiewa w blog 27 Very Happy Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here


Ostatnio zmieniony przez Bizon dnia Wto Cze 13, 2006 10:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
corka bylego perkusisty spiewa w blog 27


Lubię i jedno i drugie Smile Zwłaszcza drugie.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady Pank głownie te sztandarty jak Marchewkowe Pole, Zawsze Tam Gdzie Ty, Mniej niż Zero itp. Za to Blog 27 to porazka na całej lini, 13 latki stylizujace sie na Punk'ówy, kojarzy mi sie to z Hair-Metalem lat 80-tych
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubie jednak zawsze uważałem ich za polską podróbe The Police.
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię, aczkolwiek nie jest to mój ulubiony rodzaj muzyki.

Ulubione utwory - "Wciąż bardziej obcy" (ja też mam czasem a nawet bardzo czasem tak jak podmiot liryczny), "Zawsze tam gdzie Ty", "Zostawcie Titanica"

Natomiast najwspanialszy, po prostu najlepszy kawałek - "Mała wojna". Świetny muzycznie, ale przede wszystkim jeden z najlepszych w polskiej muzyce tekstów. Bardzo do mnie przemawia jego wymowa.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jaime



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 236
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stone Cold napisał:
Lubie jednak zawsze uważałem ich za polską podróbe The Police.


Dokładnie - takie samo mam skojarzenie. Zresztą, sam Borysewicz wspomina, że takie kawałki jak "Walking On The Moon" tudzież "Message In A Bottle" zrobiły na nim duże wrażenie i "pchnęły" go do założenia własnego zespołu... Co ja mówię, nawet gdyby tego nie zaznaczał, to i tak można dosłyszeć się wiele zapożczeń z Policjantów np. charakterystyczne brzmienie gitary Confused Niemniej, mogę posłuchać Lady Punk, ale bez przesady Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady Pank... Very Happy w ta niedziele grali oni na rynku w mojej miejscowosci. Wink cholera nie moglem tego zobaczyc bo musialem sie uczyc .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znam ich twórczości,aczkolwiek album "Besta Besta" oraz kilka pojedynczych kawałków z różnych albumów wręcz uwielbiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię, owszem, najbardziej Zostawcie Titanica i To jest tylko rock and roll, ale moim nr jeden wsród polskich zespołów zawsze bedzie Perfect
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebastian PCE-cieszę się,że załozyłeś ten wątek,też jestem zagorzałym fanem Panków.
W kwietniu byłem na koncercie na Piotrkowskiej-może też byłeś ,bo widzę,ze jesteś z Pabianic.Świetnie grali,ale szkoda,ze tak krótko...
Ogólnie byłem na 3 ich koncertach(najlepszy w maju 1999-w trakcie matur:)i mam nadzieję,że jeszcze kiedyś dane mi będzie ich zobaczyć.

Napisałeś,ze to najlepsza polska kapela-tu wprawdzie można polemizować,ale na pewno jedna z najlepszych(i moich polskich ulubionych).Tak jak większość forumowiczów lubię ich starsze dokonania.
Najlepszymi płytami Panków moim zdaniem są zdecydowanie Tacy sami(genialne!lubię wszystkie utwory z tej płyty)i Nana(szkoda,że takie krótkie,ale jaki utwór tytułowy!),troszkę niżej 1szy album(Wciąż bardziej obcy!) i Zawsze tam gdzie ty(a wiecie może,że pierwotnie miał mieć tytuł Polska?).Uwielbiam też strasznie kawałki z singli tj.Sztuka latania i Rysunkowa postać.
Są właściwie tylko 2 ich piosenki,których autentycznie nie lubię-Słońcem opętani i Stacja Warszawa.

I co jeszcze...aha Borysewicz zawsze kojarzy mi się z Jimim Pagem-nawet wizualnie są podobni.
Pozdrawiam wszystkich fanów Panków.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stare utwory boskie sa, nowsze mnie nie ruszaja- na NANIE sie chyba skonczyli moim zdaniem... na pewno nie najlepszy polski zespol (gdzie im tam do Riverside, ale tez i Perfectu albo Dzemu), ale czolowka na pewno... No i jak sie umie grac na gitarze te 4-5 chwytow- to do ogniska polowa repertuaru Lady Pank pasuje jak ulal Smile
Titanic, Mala wojna, Wciaz bardziej obcy, Na co komu dzis, Zawsze tam gdzie ty, Zamki na piasku, Marchewkowe pole, Sztuka latania- KLASYKI
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
anka



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 211
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja wypowiedź będzie bardzo oryginalna...Bardzo ich lubię, mają wiele fajnych piosenek. Krótko i na temat Razz

A piosenka o tytaniku jest najlepsza Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wesel



Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 62
Skąd: Opole

PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam jakis taki duzy sentymen do tego zespołu, podobaja mi sie ich niektore piosenki... nawet na koncercie kiedys bylem Laughing jeden z najlepszych polskich zespolow moim skromnym zdaniem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba sie jutro z nudow wybiore na ich koncert, bo graja na dniach radomska... tylko qrde nie lubie takich masowek... zero atmosfery, kilkanascie tysiecy ludzi z miasta i okolicznych wsi, z ktorych wiekszosc bedzie tak przypadkowo, bo wstep darmowy.. no ale trudno..
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś byli lepsi, aczkolwiek chwala im za to, ze nadal są.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 1:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Stare utwory boskie sa, nowsze mnie nie ruszaja- na NANIE sie chyba skonczyli moim zdaniem... na pewno nie najlepszy polski zespol (gdzie im tam do Riverside, ale tez i Perfectu albo Dzemu), ale czolowka na pewno...


Z tą Naną to mógłbym się i zgodzić-tak dobrej płyty od tego czasu już nie nagrali,a Nana była rewelacyjna.
Czy nie najlepszy polski zespół...Akurat Panków cięzko w takich kategoriach oceniać,sam ich umieszczam jakby poza rankingiem.A to dlatego,że mają w sumie muzykę prosta,ale jakże klimatyczną i niepowtarzalną.To zjawisko jedyne w swoim rodzaju.
Akurat dla mnie od Perfectu dużo lepsi(przynajmniej mi zdecydowanie bardziej leżą),chociaż Grzesiu Markowski to bardzo fajny gość.

Ale masz rację rówieśniku:)że polska czołówka na pewno.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miela



Dołączył: 13 Sty 2006
Posty: 73
Skąd: Gryfino

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy zespół ma swoją specyfikę. Ja lubię i Lady Pank i Myslovitz (i parę innych). Ale nie do końca można to porównywać.

Myslovitz wydaje się bardziej melancholijny. Kiedy wychodziła "Korova Milky Bar" jedna z recenzji była zatytułowana "Liryka rocka". I to dość dobrze odzwierciedlało tamten album. Myslovitz to taki britpop z nutką słowiańskiego szaleństwa. Są świetni w tym co robią.

Lady Pank ma muzykę o wiele prostszą, trafia zatem do większej ilości ludzi. Ale nie kwestionuję tego, że Panasewicz - facet ma niesamowitą dykcję i Borysewicz doskonałymi muzykami są. I dają świetne koncerty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkopuję tak sobie, bo mam ochotę coś napisać Wink

Mała relacja z koncertu Lady Pank w Łodzi z dnia 7 maja 2007... tak, trzy tygodnie temu, ale mam zapłon, nie? Zapamiętam ten dzień, tyle się rzeczy naraz wydarzyło, w tym to najsmutniejsze, które sprowadziło mnie na samo dno... lecz kiedy je osiągnąłem usłyszałem pukanie od spodu, hehehe. Na szczęście od czego się ma ziomali. A więc krzycz, ho ho ho, odwagę w sercu miej!

Był to dzień strażaka, dlatego kiedy wszyscy sie elegancko ulokowali na swoich miejscach, wyskoczył na scenę Krzysztof Ibisz i matko, jaki on jest tragiczny! Chciał być śmieszny, jednak zauważyłem że nikomu z jego żartów nie chce się śmiać. Albo stare kawały z brodą, albo takie "świeże", tylko że każdy z nich o Dodzie i powtarzał je kilkukrotnie. Nawijał też o BHP i powtarzał numer 998... jakby ktoś nie znał.

Ale jest schodzi ze sceny, a jego miejsce zajmuje Jerzy Kryszak. Nooo, ten to chociaż potrafi być śmieszny. Szkoda tylko że nagłośnienie trochę zawodziło momentami i kiepsko było słychać... no cóż, sponsor, telewizja Polsat, po raz kolejny okazała się lame.

Kryszak zszedł i co? Ibisz wrócił! Wciągnął na scenę kilka osób z publiczności, młodzi ludzie, chłopcy i dziewczęta. Konkurs z nagrodami okazał się robieniem z siebie jak największego kretyna. A nagrodą główną była najnowsza płyta LP z autografami. Hurra.

No ale wreszcie, Lady Pank, koncert się zaczyna, słychać już "Zamki na piasku". Tylko czemu bez Borysewicza? Panasewicz pijany, wyje do mikrofonu, co chwila schodzi ze sceny na kolejną "kolejkę" a w tym czasie reszta chłopaków daje czadu. I to muszę przyznać, że jako jedyny element koncertu naprawdę mi się podobało, grali zajebiście, bardzo mocno, ciężko, hard rockowo, ale Panasewicz trochę się pogubił w kilku momentach. Najbardziej zaangażowany był jednak basista, robił takie popisy, których Freddie Mercury by się nie powstydził! A reszta sztywna, przynajmniej grali klawo.

Niestety, bez "Stacji Warszawa" się nie obyło i myślałem, że publiczność rozniesie chłopaków. Wiem już jak czułby się Irlandczyk na koncercie Queen podczas GSTQ... ale udało się uniknąć ofiar. Śpiewaliśmy za to z wielkim zaangażowaniem, zdzieraliśmy gardło do granic możliwości na wersie "zniknie Warszawa tak jawa jak sen", bo to chyba wszystkim nam by odpowiadało, to siedlisko zła z bazą na Wiejskiej.

Co mi się jeszcze nie podobało? Chyba publiczność, która zaczęła wychodzić na bisach. Ale to już szczegół. Na sam koniec pojawił się jeszcze Krzychu Ibisz, wtedy jednak wszyscy rzucili sie do wyjścia i nie zdążył wiele powiedzieć. Pozostało nam iść do pubu i topić smutki w kolejnych litrowych kuflach piwa, dzieląc się przy okazji wrażeniami po tym długim i dziwnym dniu.

Wniosek: Jeśli potraficie przeboleć pijany jęk Panasewicza, brak Borysewicza, chcecie popatrzeć na hiperaktywnego basistę... ludzie, chodźcie na koncerty Lady Pank, bo dają takiego kopa, że mała bania. Po stokroć lepsze brzmienie niż oryginalne nagrania ("Zostawcie Titanica" aaaaah!). Uuu, grubo. Polecam.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ZanziMan



Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 51

PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady Pank?? Napewno jeden z najlepszych polskich zespołów. Osobiście jednak o wiele bardziej preferuję Perfect Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to widze, ze janek bo chyba znowu sie posypal... a po ostatnim zawale mial juz nie pic, tylko co z tego skoro niedlugo pozniej jego jakis kuzyn czy bliski znajom, ktory jest moim sasiadem opowiadal, ze janek chla znowu tak jak i przedtem i nic nie zmadrzal... coz, na niektorych nie ma sily... ale lady pank na koncercie bez niego? to tak jakby hmmm jakby bajm wystapil bez kozidraniowej, jakby wilki zagraly bez gawlinskiego... jakby ozzy zagral bez ozziego... czy jakos tak Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnie ukazała sie nowa płyta Lady Pank "Strach Sie Bać".Podobnie jak każda płyta LP jest świetna i polecam ją.
Powrót do góry
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebastian pce napisał:
Własnie ukazała sie nowa płyta Lady Pank "Strach Sie Bać".Podobnie jak każda płyta LP jest świetna i polecam ją.

Jeśli dla tej płyty dziewczyna wskoczyła kolesiowi na barana, on biegał po scenie, a ona się darła imitując strażacką syrenę, to wierzę, bez odsłuchiwania, że właśnie tak jest Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Giovanna



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 8
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja zapraszam fanów Lady Pank z małopolski do Olkusza.

3 czerwca jest koncert w ramach dni tego miasta :>
_________________
My soul is painted like the wings of butterflies
Fairy tales of yesterday will grow but never die
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o... Giovanna Very Happy Swietnie wyglądasz (jak zawsze zresztą Wink )
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Giovanna



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 8
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stone Cold napisał:
o... Giovanna Very Happy Swietnie wyglądasz (jak zawsze zresztą Wink )



Miśq, nie wiem, czy się naucze obsługiwac forum Smile

Ale jak zwykle masz rację Smile
_________________
My soul is painted like the wings of butterflies
Fairy tales of yesterday will grow but never die
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
nevada



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 753
Skąd: Radom

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady Pank uważam za jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy zespół w historii polskiego rocka.

Bardzo lubię (kolejność losowa): "Stacja Warszawa", "Tańcz głupia tańcz", "Mała wojna", "Strach się bać", "Siódme niebo nienawiści", "Zostawcie Titanica", "Kryzysowa Narzeczona", "Na co komu dziś", "Zawsze tam gdzie Ty", "Wspinaczka, czyli historia pewnej rewolucji".


A co sądzicie o nowym albumie Lady Pank pt. "Strach się bać" ?
Moim zdaniem to bardzo dobry album.


Ostatnio zmieniony przez nevada dnia Sob Cze 16, 2007 1:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek