FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Tool
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pon Sty 10, 2011 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lol, nie łap się za industrial, nawet tak popowy jak NIN, bo się jeszcze przestraszysz i powiesz, że to nie jest artystyczne. Really.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 10, 2011 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, nie będę.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Pon Sty 10, 2011 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszedł bebe i zarządził żeby się nie łapać.
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flawless Victory.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://muzyka.onet.pl/0,2272424,newsy.html

W końcu jakiś konkretny news Smile .Mają chłopaki powlone tempo pracy,ale w sumie lepiej wydać raz na 6 lat dobry album niż jakies gnioty co rok lub dwa Wink.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dzieła należy spodziewać się w przyszłym roku.

Cytat:
Ostatnie dzieło w dorobku Amerykanów to "10,000 Days" z maja 2006 roku.


lol

jeszcze kupa czasu ale i tak dostałem miniorgazmu
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=T-wE5LtDKPU coś cudownego. <3 Lepsze niż jak Blixa przestraszył faceta z kartkami. Szkoda, że taka gówniana jakość, ale nie o dźwięki tu chodzi.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozytywbue
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=T-wE5LtDKPU coś cudownego. <3 Lepsze niż jak Blixa przestraszył faceta z kartkami. Szkoda, że taka gówniana jakość, ale nie o dźwięki tu chodzi.


Filmik z Blixą teraz.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=T-wE5LtDKPU coś cudownego. <3 Lepsze niż jak Blixa przestraszył faceta z kartkami. Szkoda, że taka gówniana jakość, ale nie o dźwięki tu chodzi.


Poległem,Maynard rządzi Laughing
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Jakby chodziło o jakiś inny zespół, to pomyślałbym, że się dla jaj umówili z technicznym, czy coś.
No, ale to jest Tool.

WSPÓLNY WYSTĘP BLIXY Z MAYNARDEM. Niech ktoś to wklei do chorych marzeń, bo ja znowu nie znajdę tematu.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atrus napisał:

WSPÓLNY WYSTĘP BLIXY Z MAYNARDEM. Niech ktoś to wklei do chorych marzeń, bo ja znowu nie znajdę tematu.


już to z katerem wczoraj obgadaliśmy na giegie Cool . Dodatkowo miała tam być Shakira (a przynajmniej jej ciało) i Serj.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 26, 2011 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaliście nowej płyty Puscifera-Conditions Of My Parole?.Przyznaję,że trochę się zdziwiłem przy pierwszym odsłuchu,bo ten album jest zupełnie inny od poprzedniego,czyli V Is For Vagina.Podoba mi się jednak i to nawet bardzo.Na Maynarda zawsze można liczyć Wink.Najlepsze momenty to według mnie:Conditions Of My Parole,Green Valley,Horizons,Telling Ghosts,The Rapture i Tumbleweed.Postawiłbym jej takie mocne 4/5.Aha,no i ma boską okładkę Laughing.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tool czy moja kolejna miłość muzyczna. Śmiało dołączył do Opethu i Dream Theater jeśli chodzi o moją wielką trójkę metalową, w sumie wyprzedził Metallicę, no ale ona tam trochę na siłę była i naciągane to strasznie było bo rzadko wracam. No to miłość zaczęła się od dwóch kawałków, czyli Schizmu i Grunge'a. To były tak wspaniałe przeżycia, że trzeba było pójść za ciosem i dorwać Lateralusa. No i jak już weszło (a długo wchodziło, płyty Toola w ogóle mi długą raczej podchodzą odliczając 10.000 d.) to ścisła czołówka najlepszych metalowych rzeczy na świecie, w sumie nie wiem czy nie w ogóle. Potem chwilowy zastój no i kater wyskoczył ze swoim 10.000 days no i jak złapało to biorę wszystko jak szalony. Dziesięć tysięcy jest raczej słabsze, mniej ambitne, że się tak wyrażę, ale te riffy łapią z niesamowitą mocą są jakby odskocznią i czymś innym w ich dyskografii, w sensie coś w stylu napieprzania z Dream Theater, tyle, że... lepsze jakościowo Razz Ja serio pokuszę się o krok dalej w rozumowaniu i że jakby mieli więcej materiału to bym ich umieścił na pierwszym miejscu jeśli chodzi o metal, no ale za mało. Czyli to w sumie to tak jak z Godspeedem, którego bym uznał za najlepszy zespół w historii muzyki razem z Floydami z tym, że mają koło 15 utworów... :/ Kolejna bomba i 2 kawałki (póki co) z EAnimy (jak wy to piszecie?). Third Eye i tytułowy to takie czołgi, że odklejam się od podłogi z czasem, ciężko się oderwać. Ogólnie fajna równowaga dla Waitsa bo w sumie rzadko słucham coś innego ostatnio niż tych dwóch. Jeden to spokój, spokój wewnętrzny i luz i błogie lenistwo, a drudzy to wściekłość, rodzaj rozładowania się i motywacja do działania. W ogóle ostatnio odkrywam jakby muzykę na nowo bo miałem okres jakby 'przemęczenia materiału'. Dobrze, że są takie zespoły.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
Potem chwilowy zastój no i kater wyskoczył ze swoim 10.000 days no i jak złapało to biorę wszystko jak szalony.


A więc mój lot w punkty zrobił dobrze przynajmniej dwóm nieobeznanym osobom! Jestem rad.

Xavi napisał:
Third Eye i tytułowy to takie czołgi, że odklejam się od podłogi z czasem, ciężko się oderwać. Ogólnie fajna równowaga dla Waitsa bo w sumie rzadko słucham coś innego ostatnio niż tych dwóch. Jeden to spokój, spokój wewnętrzny i luz i błogie lenistwo, a drudzy to wściekłość, rodzaj rozładowania się i motywacja do działania.


Niemoge, w dodatku Xavi się zna!

Ja obecnie prawie nie słucham Lateralusa i 10kDays (co nie zmienia faktu, że ten pierwszy to nadal ich najlepsza, ewentualnie jedna z dwóch najlepszych płyt) i jadę na okrągło na Undertow i AEnimie. To jest tak cudownie rozładowujące, że aż odprężające wręcz. A znam ich naprawdę od dawna (jak na mnie oczywiście) i jak się okazuje, z czasem nie nudzą się nic a nic.

Wog'le zauważyłem, że Tool to jest taki progmetal, którego nie lubią fani progmetalu. Jak dla mnie powinno być więcej takich zespołów, bo niesamowita większość tego gatunku jest wybitnie do dupy (mówiąc fachowo) i prezentuje mocno ciulowy klimat. Taka prawda. Niby jest Meshuggah, Indukti czy jakiś inny Electric Wizard, ale pomimo jakichś tam podobieństw w klaustrofobicznych klimatach i pełzających riffach, zawsze mam wrażenie, że to jednak nie ta półka, mimo, że nieraz różni znawcy mówili mi, że jest odwrotnie, bo to Tool zrzyna. Nawet Neurosis i późne King Crimson ustępują, chociaż oni są już naprawdę blisko. Jak się zastanowić to pewnie przez brak Maynarda na wokalu, ale ostatnio doszedłem do wniosku, że Jones jako gitarzysta też jest niesamowity (już pomijam fakt, że to on głównie odpowiada za to jak Tool brzmi i wygląda).

Miłość.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie Kater zaprzypomniał i powróciłem do Lateralusa, świetne, oczywiście z Parabolą i Schizm na czele, natomiast na drugi ogień puściłem sobie Aenimę, której wcześniej w sumie w całości nie słyszałem - również "ja pierdolę" i Xavi słusznie wyciągnął sedno - tytułowy. A na sam koniec totalny rozpierdol w postaci Third Eye. Na wcześniejsze się jeszcze nie porywam, pojedyncze utwory z nich do tej pory nie trafiły, dam się temu uleżeć, ale na pewno Tool ostatnio poważnie zapunktował, awansując z pozycji "ciekawego zespołu, który można se czasem zapuścić przy odpowiednim nastroju na jutube" Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem z Was dumny, młode patafiany.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale se ego podbudował
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wy to się znacie... Wink
na Lateraluteralasie najlepsze to jest
1 Tytułowy (no kurde)
2 Ticks & Leeches - bo to jedna z absolutnie najlepszych rzeczy na wkurwienie ever.

Is this what you wanted?
Is this what you had in mind?
Cuz this this is what you're getting.
I hope,
I HOPE
IHOPEYOUCHOKE.

<3

ale Grudge to faktycznie ich chyba pierwsza rzecz, która mi się spodobała. Muszę do nich wrócić. Kiedyś słuchałem 10 000 ale było chyba dla mnie zbyt zawoloowowane. W ogóle cały lateralus to jest genialny soundtrack do podróży na uczelnię. Dobrze oddaje moje nastawienie.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR się zna. Znaczy obok tych EASY LISTENINGÓW takich jak Schizm czy Parabola to Ticks & Leeches i Fibonacci roxują najmocniej. Potem trójka Disposition - Reflection - Triad. Druga połowa płyty >>> pierwsza. Rzekłem.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Lis 19, 2011 1:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atrus napisał:
Druga połowa płyty >>> pierwsza. Rzekłem.


Zależy jak liczyć Cool
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wasze dowcipy mnie przerażają. ;P

Co do Toola to słuchałem tylko Lateralusa - jako tło rzeczywiście fajny. Jak polecasz, to tę najnowszą też sobie sprawię. :]
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek