FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Zwierzaki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon, a ten komar? Zapomniałeś o nim? Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ukochanego pieska, a nawet suczkę... Rasa: jamnik. Ostatnio urodziła małe, a jak trzeba było je oddać, to aż mi się płakać chciało... Żal mi było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Bizon, a ten komar? Zapomniałeś o nim? Laughing


komar musial odejsc... na zawsze...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miś napisał:
Mam ukochanego pieska, a nawet suczkę... Rasa: jamnik. Ostatnio urodziła małe, a jak trzeba było je oddać, to aż mi się płakać chciało... Żal mi było.


Tak bywa. Moja siostra płakała, jak małe świnki morskie musiała oddać, bo juz nie było miejsca. A jak zmarła jej świnka (ta matka), to płakała chyba z tydzień. Sam niewiem co zrobie jak nasz pies odejdzie.Człowiek się przywiązuje do swoich pupili, mimo że to "tylko" zwierzęta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
white_queen



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 149
Skąd: Żywiec

PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od miesiąca mam kota ( nie w głowie - tego mam dłużej). Nazywa się Figaro. Niektórzy mówią na niego Figo, żeby mnie zdenerwować Wink Od pierwszego dnia z namiętnością gryzie kable, gniazdka i wtyczki. Lubi cebulowe chipsy i cole. Zasypia przy Teo Torriate. Jakaś persko-norweska mieszanka. Jest czarny, z białym krawatem i łapkami. Jest cudowny Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gatunek: Pies
Rasa: Owczarek Niemiecki
Nazwa: Hera
Opis: Suka ma już sześć lat a szalona jest jakby miała z parę miesięcy. Piłek do kopania już sobię nie kupuję bo szkoda ich, każda kolejna kończyła przegryzieniem.
Hobby: Doprowadzanie do szału mojej mamy po przez niszczenie jej ukochanych skalniaków.
Podsumowanie: Kocham tego psa! Very Happy
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to i ja się pochwalę - tak jakoś półtora miesiąca temu przygarnęliśmy kotka. Troszkę już podrósł, ale daję zdjęcia zrobione w pierwszym tygodniu.






Ostatnie zdjęcie fajnie wyszło (nie mówię o ostrości, bo ta akurat nie wyszła) - kot poluje na mysz. Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie


Ostatnio zmieniony przez Misiu dnia Nie Lip 30, 2006 12:32 am, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to może worem mumin_kinga:

Gatunek: Pies
Rasa: Dalmatyńczyk (bez rodowody, ponoć zdecydowała kolejność urodzenia, ale liczy się psi przyjeciel a nie kolejność urodzenia)
Nazwa: Filip
Opis: Pies, we wrześniu skończy 9 lat. Podobno dalmatyńczyki żyja ~15 lat, ale weterynarz mówi, że zna przypadek, że dalmatyńczyk żył 18 lat i trzeba było gfo uspać, bo miał problemy z chodzeniam
Hobby: Doprowadzanie do szału mojej mamy, "zmuszniem" do głaskania, a jak ktoś Go olewa to potrafi podrapać niemiłosienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to moi sąsiedzi mają psa, który się wabi Renata. Very Happy A pies dziadka do Atos. Smile
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mojej koleżanki z pracy owczrek niemiecki wabi się Portos.
Jak jeszcze znajdziemy Aramisa to mamy trzrch muszkieterów Wink

Edit: Masz fajne zdjęcie w podpisie, Misiu


Ostatnio zmieniony przez rodzynek2 dnia Nie Lip 30, 2006 12:39 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziadek ma już drugiego Atosa. Wcześniej były dwa samce - Atos i Sambo, a jeszcze wcześniej Agar. Szczerze mówiąc, to nie wiem skąd te nazwy... Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nazwy, jak nazwy. Spotkałem się już z psami i suczkami:
-Kaja
-Heksa
-Kora
-Kork
-Daisy- ta od Donaldai
-Bazyl
-Roki
-Rambo
-Misiu (bez obrazy, serio tak się ten kundelek nazywał)
-Cypis (pamiętra ktoś tę dobranocke Z Roncajsem?)
-Monty
-Ares
-Iwan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodzynek2 napisał:
-Misiu (bez obrazy, serio tak się ten kundelek nazywał)

To pewnie było moje poprzednie wcielenie. Very Happy Dlatego jestem teraz taki głupi. Very Happy
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogłe tego nie umięścić, ale Mis itp. są dość często (przynajmniej u mnie) spotykanymi nazwami różnych zwierzaków. Większośc znich jest do innteligentna, więc nie ma powodów do zmartwień Laughing

edit:

Jak odnosicie się do nadawania zwierzętą ludzkich imion typu Filip, Kaśka, Sara itd. itp.?
Czasami spotykam sie z oburzebiem, że mój pies nazywa się Filip
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 1:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tak najlepszym imieniem dla psa jest irasiad... Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla konia Irawio. Wink
A dla psa to jeszcze Upawaruj. Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kamciola



Dołączył: 04 Sie 2005
Posty: 210
Skąd: Tauzen City :P

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już gdzieś tam pisałam mam pieska. Nazywa się Freddie ( wiem, wiem oryginał to nie jest). Mój kochany psiak jest 'prawie' czarny. Prawie. bo ma jasne łapki i pyszczek, oraz siwy ogon i sktrzałkę, która idze od ogona do dup...yyy...znaczy się... yyy..... nieważne Laughing

--> Fredik (wygląda na mądrego pieska Rolling Eyes Twisted Evil )

--> Zaraz Cię zjem Twisted Evil

--> Właśnie się dowiedzał, po kim ma imię (aż mu szczena opadła Laughing Laughing Laughing )

--> To ja tu jestem króliczkiem, znaczy się kotkiem, znaczy świnką, a może myszą Question Twisted Evil Laughing Laughing

Dwa ostatnie zdjęcia zostały zrobione jak ziewał Very Happy
_________________
Nie patrzcie w lewo!! Laughing

Zapraszam Smile


Ostatnio zmieniony przez Kamciola dnia Nie Lip 30, 2006 9:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia i komentarze. Szczerze to dawno się tak nie śmiałem, bo ja ogólnie to smutny człek jestem...
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotki 2 i 4 wymiataja Laughing
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, ja również mam zwierzaki - może kiedyś będzie mi się chciało to wszystko poskanować i wrzucić Wink.

A na razie zacznę od opisu... Cóż, pies Karmel jest najstarszy z całej bandy i niestety, najbardziej zniewieściały (choć, nie ukrywam, on myśli o sobie inaczej Wink - patrząc po zachowaniu). Hałaśliwy, natrętny i egocentryczny, w dodatku głupi. Potrafi zachować się jak szczeniak. Sporo złych nawyków już w nim wypleniliśmy, ale swoje wady ma, dzięki czemu jest chyba najmniej lubianym psem na tym osiedlu. Ale nie atakuje ludzi, na spacerze jest względnie posłuszny i nawet rozumie, co się do niego mówi. Kochamy naszego głupiego Karmela Razz.

Następny doszedł - dziś siedmioletni - Szafir. Kot o niesamowitym charakterze. Bardzo, bardzo, bardzo łagodny, mądry, kontaktowy i kochliwy Laughing . Idealny zwierzak dla małego dziecka, a i część moich znajomych, która nie przepada za kocim rodem, nadała Szafirowi miano 'jedynego kota, jakiego bardzo lubi' Smile. Nie boi się wskoczyć obcej osobie na kolana. Dla niego dzień bez łaszenia się i przymilania to dzień stracony. Kiedyś był ospały i mało ruchliwy, ale dzięki diecie i obecności drugiego kota (a właściwiej kotki), o której za chwilę opowiem, wreszcie zaczął się ruszać, biegać, skakać i bawić. Jego największą wadą jest łakomstwo - on właściwie nie je z głodu, tylko dla zasady Laughing Poza tym zlikwidował nam już sporo kabli, kap i krzeseł...

Nadeszła pora na Małą Mi, którą nazywamy Grzybem (albo jeszcze gorzej Wink). Grzyb jest jeszcze smarkulą, ma półtora roku, ale poszła śladem brata (ona i Szafir pochodzą od tej samej matki, choć z różnych miotów) i znacząco utyła. Nie przeszkadza jej to w byciu wszędzie i nigdzie, jest bardzo aktywna. Zaczepia swoich zwierzęcych współlokatorów, a w stosunku do Karmela zawsze zachowuje się w sposób zalotny. Również kontaktowa, choć wydaje jej się, że jest taaaakaaa niezależna... By potem pojawiać się wszędzie tam, gdzie my się pojawiamy. Uwielbia drapać tapety i fotele, by zwracać na siebie uwagę. Dzięki niej mam również bliznę na dolnej powiece Wink. Moja mama ją bezwzględnie faworyzuje, czemu ja się sprzeciwiam - Grzyb nie jest ani rozumna, ani szczególnie niezależna Razz. Jest chyba wiecznym dzieckiem. Ale sympatyczna i przywiązana do nas, tak więc nie jest źle.

Karmel jest zasadniczo wspólny, choć największymi względami darzy naszą mamę - w końcu ona przywiozła go kilka dni po śmierci naszego poprzedniego psa, Pankrusia (do którego Szafir z charakteru jest bardzo podobny) do mieszkania.

Szafir jest mój, albo właściwiej w przypadku kotów - ja należę do Szafira Wink. Przydział jest jedynie formalny, bo nad wszystkimi zwierzakami opiekujemy się wspólnie we trójkę (to znaczy moja mama, siostra i ja)

Grzyb jest z kolei mojej siostry, ale i tak najczęściej chodzi za mną Twisted Evil W pewnym sensie mamy sporo cech wspólnych; może dlatego tak często jesteśmy na siebie złe...? Razz

Kilka lat temu były trzy papużki: Dixy, Tikuś i Dixy numer 2. Dixy i Tikuś spędzili ze sobą jakieś dwa lata do czasu, gdy ta pierwsza otruła się resztkami karmy (która nie była przeterminowana). Następnie doszła Dixy 2 i Tikuś znów miał towarzystwo. Do czasu... W pewien listopadowy, deszczowy dzień Dixy nr 2 otworzyła mu karmnik i dzięki temu mógł wylecieć przez otwarte okno. Nigdy nie wrócił. Dixy 2 została jeszcze przez jakiś czas u nas, zanim nie pojawił się Szafir i nie mógł oderwać oczu od jej ptasich wdzięków - które interesowały go BTW pod względem kulinarnym. Tak więc po upływie miesiąca, może dwóch, znalazła się u siostry mojej mamy.

Latami przewijały się u nas liczne gołębie, sroki i inne ptaszyska... Większość niestety nie przeżyła, poza jednym gołębiem (wdzięcznie nazwanym Głąbem, a wcześniej - Uzurpatorem), który przechodził rekonwalescencję pół roku - w klatce i naszym mieszkaniu. Wzięłam go z jakiegoś osiedla, kiedy poturbowany i brudny wlókł się z opuszczonym skrzydłem, nie mogąc wzbić się w powietrze. Przez pierwsze kilka dni był przerażony, potem coraz bardziej się otwieram. Pamiętam te okrzyki zachwytu, kiedy zaczął na nas warczeć, a potem gruchać ze złością Wink. Głąb zresztą był bardzo uczuciowy - jednego dnia można było go głaskać i mówić do niego bez przerwy, innym razem, kiedy nie mogłyśmy spędzić z nim całego dnia, obrażał się na nas i próbował nas dziabnąć w rękę. W korytarzu naszego mieszkania ponownie przyzwyczajał się do latania Wink. Na wiosnę postawiliśmy jego klatkę na balkonie, oczywiście zamkniętą... To paskudne, acz inteligentne stworzenie samo ją sobie otworzyło i tyle było Głąba...

O naszym najukochańszym Pankrusiu, który spoczywa do dziś na naszej działce pod choinką, nie będę się rozpisywać - zasadniczo musiałabym powtórzyć to, co pisałam o Szafirku. Pankruś zmarł w wieku 14 lat - częściowo ze starości, a częściowo dobiła go przepuklina...

I szczerze wątpię, czy to nasze ZOO na Świętej Trójcy się skończy...
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Nimloth



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 37

PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzynek2 napisał:
Rasa: Dalmatyńczyk (bez rodowody, ponoć zdecydowała kolejność urodzenia

Kolejność urodzenia nie ma żadnego wpływu na przyznawanie rodowodu, jeśli oboje rodziców posiada ten dokument. Sprzedawcy wciskają kit kupującym, że piesek urodził się jako siódmy, więc nie dostał rodowodu, ale oczywiście nie różni się niczym od pozostałych. No chyba, że sprzedawca pokaże rodowody rodziców, wtedy jest ok.

Ja opiekuję się:
suką rasy akita inu- Yoko, niezależna indywidualistka (czyt. nieusłuchana Wink ) robi coś tylko wtedy, kiedy się jej chce, lub się opłaci (pachnąca kiełbaska jako zachęta Wink ) ogólnie kochana, ale niestety dosyć konfliktowa, nie toleruje innych psów, nie lubi obcych (nie jest takim słodkim miśkiem na jakiego wygląda Wink ) nie lubi aportowac, bo nie widzi w tym sensu, woli zabawy silowe - przeciąganie szmatki Wink
W domu niekłopotliwa, brak skłonności niszczycielskich. Pała nienawiścią do psa sąsiadów - niejakiego Maksia. Marzy o polowaniu na żółwia Kubusia.
Traszka - oficjalnie nazwana Godzillą, ale mało kto tego używa. To po prostu Traszka. Kochane stworzonko, chodzi w akwarium i pożera larwy ochotki, za dnia chowa się w skorupie od kokosa. W wieku średnim, nie wiem dokładnie ile ma lat, ale coś kolo 6-7. Została kupiona jako axolotl, kiedy rodzina zauwazyla pomyłkę, trafiła do mnie. I całe szczęście Razz
Axolotl - Potwór. Wodna jaszczura, z niezwykłymi zdolnościami do regeneracji kończyn, po uprzednim zjedzeniu ich (Potworowi się to jeszcze nie zdarzyło) Wink nalezy do mojej siostry, jest niekonfliktowy i przyjazny.
Szarańczak pancerny - Chruśniak. Kupiony przez mojego brata, po jakimś czasie trafił do mnie. Śliczny robaczek, niedawno zrzucił panczerzyk i jest już dużym Chruśniaczyskiem Wink lubi pożerać liście jeżyny. Bardzo żarłoczny.
Żółw - Kubuś. Aktualnie zamieszkuje na ogrodzie, który regularnie przemierza szybkim krokiem, aby pożreć ulubione kwiatki mamy. Przy karmieniu z ręki lubi uczepić się palca i nie puszczać. Przyjacielskie stworzenie.
No i to by było na tyle. Jeszcze tylko mogę dodać nietoperza mieszkającego w pobliżu naszej leszczyny.
A tak oprócz tego kocham Wiewiórki Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wkażdym razie nasz pies rodowdu nie ma i mam to nieprzeszkadza.

PS
Witaj na forum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam kotke Amelie. Ma rok i trzy miesiace, a juz jest drugi raz w ciazy (szalona nastolatka!!). Bardzo lubie koty, zwlaszcza jak mrucza (zadne inne zwierze tak nie umie), a moja Amelka mruczy czesto i chetnie.
Dobre zwierzatko:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ashanti Taylor



Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 398
Skąd: Bydzia (sercem i duszą w Anglii)

PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam już: pieska, królika, myszki (chyba 5) i nie dawno zmarłego chomisia. Teraz przymieżam się z siorką do kupna zarówno królika (bo ja chce rase baranek) i chomiczka. Jedynie nie lubie psów z rasy jamniki, bo to są skubane i fałszywe psy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do kotów to :

Na tapetę kocie oczki


Słodki leniuch



i kot mocno zdźiwony


_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://userfs.cec.wustl.edu/~ege1/Unsorted/hamster.jpg

http://hamster.jpn.org/wp-img/P1100653.jpg

http://www.activeopen.co.jp/hamster/hamster14-3.jpg

http://www.beware-of-art.com/images/journal/2006/03/hamster-cheeks.jpg

Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
http://www.activeopen.co.jp/hamster/hamster14-3.jpg

Z tego linku chyba Ci uciekł ten chomik bo go tam nie ma Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mikus



Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 40
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem chomika. Tutaj
jest jego ostatnie zdjęcie jak śpi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
CORAX napisał:
http://www.activeopen.co.jp/hamster/hamster14-3.jpg

Z tego linku chyba Ci uciekł ten chomik bo go tam nie ma Wink

Nie wiem czemu, ja zdjęcie widzę.

Tu jest cała galeria do tego zdjęcia, jak maluszek dorastał:
http://www.activeopen.co.jp/hamster.html

Przedostatnie to jest to, na którym 'uciekł'.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Sie 06, 2006 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
PiotreQ napisał:
CORAX napisał:
http://www.activeopen.co.jp/hamster/hamster14-3.jpg

Z tego linku chyba Ci uciekł ten chomik bo go tam nie ma Wink

Nie wiem czemu, ja zdjęcie widzę.

Wyskoczyło mi:

"Forbidden
You don't have permission to access /hamster/hamster14-3.jpg on this server."


Widocznie serwer się na mnie uwziął i nie dał mi tej przyjemności albo Ty masz tam jakieś znajomości (czasem tak przypadkiem wychodzą mi takie mądre rymy) Wink Ale z tego drugiego linku już się dostałem Razz
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek