FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Horror...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Twój stosunek do horrorów
Czytam i oglądam wszystko, co wpadnie mi w łapki
20%
 20%  [ 14 ]
Raczej czytam... Filmy? To nie dla mnie
10%
 10%  [ 7 ]
Zdecydowanie lubię obejrzeć dobry horror
56%
 56%  [ 39 ]
Brrr... Mam za słabe nerwy na groze w każdej postaci
13%
 13%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 69

Autor Wiadomość
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś TVN serwuje nam 2 horrory : "Inni" (2001) i wspomniane "Coś" (1982) - miałbym wspaniałą uczte przed telewizorem dziś gdyby nie fakt , że pierwszy z filmów oglądałem juz 3 razy a drugi chyba z 5 Wink Tak czy inaczej to świetne produkcje i jako wielbiciel gatunku polecam gorąco tym co jeszcze nie widizeli w/m filmów .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Ruszyłem z blogiem poświęconym książkowej grozie. Link znajdziecie w moim podpisie - zapraszam do lektury i serdecznie proszę o pozostawianie komentarzy (nawet najskromniejszych). Wpisy w księdze gości również mile widziane Smile

Pozdrawiam!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mola



Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 85
Skąd: zielona gora/wroclaw

PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwielbiam horrory, tylko tyle powiedziec moge... Smile w wiekszosci raczej filmy, poza moim fetyszem (Wink ) , a mianowicie "dziecko rosemary", ktore uwielbiam i film i ksiazke, chociaz, co tu duzo mowic, film jest genialny...
co lubie... mmm.... dark water, 28 days after, dracula (forda francisa coppolli), inni.. mmm..teraz juz nie pamietam, przypomne sobie to napisze Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Agnieszka



Dołączył: 19 Lut 2007
Posty: 161
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sob Mar 17, 2007 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubie ogladac horrory ,moi znajomi mają już tego powoli dosyć Wink Ale od jakiegoś czasu powstają coraz gorsze filmy,które niczym mnie już nie zaskakują ! Dziś mały powrót do przeszłości ,Tvn puszcza The Ring -choć znam na pamięć to chętnie sobie zobacze i polecam :]
_________________
It's A Kind Of Magic ...................


Życie jest piekne gdy żyć sie umie,lecz nie każdy sens życia rozumie......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam dziś o 23.20 do TVP2 Razz "laleczka chucky 3" z 1991 roku

to bardzo zabawny horror Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam za nowszymi częściami Laleczki, jestem fanem I i II
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chociaz nie przepadam za horrorami, to bardzo podobala mi się ktoras-tam częsc Wink.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedynka i dwójka jeszcze rządzą w mojej jaźni - głównie jako sentymentalne wspomnienia z lat dziecięcych Wink Potem równia pochyła... Pamiętam, jak z bratem liczyliśmy, ilu trupów dorobił się Chuck Nie-norris. Zabrakło nam obu wszystkich możliwych palców (czytaj: zabójstw było więcej niż 42 Twisted Evil ).
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
Pamiętam, jak z bratem liczyliśmy, ilu trupów dorobił się Chuck Nie-norris. Zabrakło nam obu wszystkich możliwych palców (czytaj: zabójstw było więcej niż 42 Twisted Evil ).


kiedys w necie znalazłem super stronke na , której były biografie wszystkich ważniejszych postaci z horrorów ... były tam zamieszczone ich życiorysy z bardzo barwnym dzieciństwem Laughing , daty urodzenia i na końcu właśnie była liczba ich ofiar Smile między innymi byli tam : Laleczka Chucky , Freddie Kruger , Jason z piątku 13 , hellraiser itp...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pamietam statystyki dotyczące najbardziej rozmównego killera, Jasona Twisted Evil Zabójstw było cos koło 180 Wink Tak w ogóle bardzo zaniedbałem lookanie horrorów, nie ma to jak wakacje i siedzienie pół nocy przed kompem Smile
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek o książce 'Dziecko Rosemary' napisał:

Polecam wszystkim miłośnikom grozy na poziomie - a sam czekam na pierwszą nadarzającą się emisję filmu w TV. Pozdrawiam!


No i stało się Very Happy Niezawodna Grażynka Torbicka funduje nam w swoim autorskim programie emisję tego kultowego dzieła. Dokładnie za tydzień, późnym wieczorem.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj oglądałem "wzgórza mają oczy" - remake oczywiście z 2006 roku - nie oglądałem oryginału z 1977 r. , ale muszę przyznac , że film zrobił na mnie wrażenie , wbił mnie w fotel , rzucił mną 2 razy o podłogę a potem wgniótł w ściane . Niby bezsensowna rzeź typu piła (której notabene nie oglądałem) ale jednak ma swój klimat i ciekawą fabułe . Przede wszystkim ciekawa jest kreacja głównego bohatera , który pomimo , że był na początku największym mięczakiem to w chwili zagrożenia potrafił się zmobilizowac i pomimo utraty dwóch palców i powaznego zbicia na kwaśne jabłko rozwalił kilku "przeciwników" i co najważniejsze uratował córeczke a największy twardziel - detektyw dał sie zaskoczyć i wykończyć już na początku filmu . Szkoda tylko dwóch kobiet matki i córki , ale cóż masakra to masakra :]
Z niecierpliwością czekam na druga część , premiera w maju Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
Niby bezsensowna rzeź typu piła (której notabene nie oglądałem)


Nie oglądałeś i pewnie stąd przekłamanie, które wkradło się w Twoją wypowiedź Wink IMHO "Piła" wcale nie jest bezsensowną rzezią. Ciekawa i wciągająca fabuła, pomysłowe motywy i wcale nie tak dużo przemocy (przynajmniej tej, ukazanej dosłownie).
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Asia_x]



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 171
Skąd: Radom. :)

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogladałam kiedyś Laleczke Chucky (nie wiem która cześc) a pózniej wszystkie lalki wyrzuciłam, bo mi sie wydawało, ze nagle ożyją i mi coś zrobią Cool

a ostatnio sobie czesto ogladam horrory typu: The Ring, Dom Woskowych Ciał, Noc żywych trupów xD , Świt żywych trupów^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
Lukas napisał:
Niby bezsensowna rzeź typu piła (której notabene nie oglądałem)


Nie oglądałeś i pewnie stąd przekłamanie, które wkradło się w Twoją wypowiedź Wink IMHO "Piła" wcale nie jest bezsensowną rzezią. Ciekawa i wciągająca fabuła, pomysłowe motywy i wcale nie tak dużo przemocy (przynajmniej tej, ukazanej dosłownie).


wiem , koleżanka mi opowiadała Wink no cóż może kiedys sam obejrze i zmienie zdanie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zrobiła się moda na horrory. Nigdy nie lubiłem tego typu filmów... Oglądałem takie sobie Silent Hill, The Ring i coś tam jeszcze ale ten gatunek mnie nie porwał. A jak koledzy i koleżanki gadają o tych wszystkich piłach i innych takich to ja siedzę z boku bo nie mam co powiedzieć... Ale to nie jest powód dla którego miałbym zacząć to oglądać Razz
Nie jestem typem człowieka "sprawdź-czego-się-boisz-i-zmierz-się-z-tym-żeby-udowodnić-sobie-że-kawał-z-ciebie-twardziela" Laughing
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey napisał:
Nie jestem typem człowieka "sprawdź-czego-się-boisz-i-zmierz-się-z-tym-żeby-udowodnić-sobie-że-kawał-z-ciebie-twardziela" Laughing


ja tez nie , dlatego nie wchodze na dachy wysokich biurowców Wink a co do horrorów lubię się bać i filmy , które wywołują u mnie takie uczucie są dla mnie bardzo ciekawe i wciągające ale wiadomo , że to jest zupełnie inny strach niż np: taki przed pływaniem w basenie pełnym rekinów Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka



Dołączył: 19 Lut 2007
Posty: 161
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Lukas"]Wczoraj oglądałem "wzgórza mają oczy" - remake oczywiście z 2006 roku - nie oglądałem oryginału z 1977 r. , ale muszę przyznac , że film zrobił na mnie wrażenie , wbił mnie w fotel , rzucił mną 2 razy o podłogę a potem wgniótł w ściane .


Na mnie ten film niestety nie zrobił wrażenia ,podobny motyw powtórzył sie już w jednym filmie o ile dobrze pamiętam "zły zakręt" ,widziałam już troche horrorów dlatego ten oglądałam bez większego zainteresowania. Jeśli chodz o Piłe -widziałam wszystkie części i czekam na kolejną Very Happy fajny pomysł ,ciekawie zrealizowany choć z każdą częścią leje sie więcej krwi -dla mnie może być:]

Uwielbiam Horrory -ale te oglądane w miłym towarzystwie Cool
_________________
It's A Kind Of Magic ...................


Życie jest piekne gdy żyć sie umie,lecz nie każdy sens życia rozumie......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 1:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don't fuck with Chuck Laughing

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Zły skręt' oglądałem - fajna, odmózdżająca rozrywka.

Swoją drogą - tytuł brzmi jak hasło kampanii przeciwko paleniu marihuany Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
'Zły skręt' oglądałem - fajna, odmózdżająca rozrywka.

Swoją drogą - tytuł brzmi jak hasło kampanii przeciwko paleniu marihuany Laughing


film w polskiej wersji językowej brzmi : "Droga bez powrotu" i aż się zdziwiłem bo ostatnio panuje chyba moda na ten film , ostatnio ktoś mi go polecał a ja jakiś miesiąc temu kupiłem go sobie za 9,99 zł jak byłem przypadkiem w supermarkecie i muszę powiedzieć , że chociaż widzę w nim dużo zapożyczeń z "wzgórza mają oczy" to mimo wszystko mi się bardzo podoba Very Happy

... a tak na marginesie dziś o 0:10 na TVP "powrót Żywych Trupów II" - prawdziwy klasyk , równo 10 po 0:00 mam zamiar przykleic się do telewizora Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do miłośników horrorów , czy macie jakiś taki szczególny rodzaj horrorów , których bardzo nie lubicie i staracie się ich nie oglądać ?

Ja osobiście nie cierpię horrorów o tematyce religijnej , : wszelkiego rodzaju egzorcysta , omen , zgromadzenie i tym podobne

nie znoszę tez skrajnie makabrycznych horrorów gdzie strach mają budzić niezdrowo drastyczne sceny .

to chyba wszystko , całą reszte bardzo lubie a najbardziej takie psychologiczne horrory gdzie straszy sam klimat : sceneria , muzyka .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubie horrory, w ktorych jest jakas sensowna fabula (chocby wszystkie 3 czesci pily), a nie tylko zabawa na zasadzie "zabic wszystko co sie rusza".. dlatego tez nieszczegolnie lubie texanskie masakry, chociaz dla poprawienia sobie humoru czasem ogladam jak w tv leca Very Happy wyjatkiem tu jest seria piatkow 13ego, ale tego nawet za bardzo nie traktuje jako horroru tylko raczej jako komedie heh w kazdej czesci ogladajac ja z kims zakladalismy sie ile razy jason w tej czesci ozyje Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmm, bardzo cieżko idzie strawienie mi wszelakich produkcji skośnookich... Jak dla mnie wieje nudą... A, i wszystkie horrory nowej generacji, typu Oszukać Przeznaczenie, wyjątkiem jest Blair Witch Project, ale tylko na pierwszym seansie, potem nudzi


PS. Zna ktos Salo czyli 120 Dni Sodomy? Jeżeli nie, to zapewniam że to wałsnie ten film znienawidzicie Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
PS. Zna ktos Salo czyli 120 Dni Sodomy? Jeżeli nie, to zapewniam że to wałsnie ten film znienawidzicie Wink


oglądałem Wink z tym , że to nie jest horror tylko dramat , a nasuwa się odnośnie tego filmu jedno pytanie : czy te wydarzenia miały miejsce naprawdę czy to tylko wyobraźnia reżysera Razz ?

btw : "Kwiat tysiąca i jednej nocy" utrzymany w podobnej stylistyce z tym , że mniej brutalny , pojawia się motyw niepełnoletniej księżniczki , która współrzyje z olbrzymem , który ją porwał a potem chce się "oddać" swojemu wybawcy , taka tam baśń Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dramat z elementami sadyzmu, czyli mozemy zaliczyc do horroru imho, co do samego filmu... Reżyser był zatwardziałym komuchem [podobno wyrzucony z partii za to że... obsługiwal oralnie bezdomnego chłopca], po drugie
Cytat:
chciał aby znaleziono go martwego, ze sterczącym penisem, ze spuszczonymi spodniami poplamionymi białą spermą, pośród zboża zabarwionego krwistoczerwoną posoką.


A głownym celem było ośmiesznie faszyzmu i pokazanie jacy to z nich pojebańcy... Przyganiał kocioł garnkowi Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jaime



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 236
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto dodać, że reżyser, Pier Paolo Pasolini, został krótko po premierze filmu brutalnie zamordowony, więc to tylko dodaje smaczku obrazowi Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iiiii tam, te przesadnie drastyczne horrory to nie filmy grozy, tylko jak już wspomniał Bizon, komedie Laughing . Rozbryzgany mózg na ścianie czy ociekający krwią żołądek pokazany x razy w jednym filmie naprawdę nie jest straszny, co najwyżej śmieszny... lub obrzydliwy Razz. Podobno niektórzy mdleli, gdy widzieli filmy typu "Teksańska masakra..." właśnie.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Iiiii tam, te przesadnie drastyczne horrory to nie filmy grozy, tylko jak już wspomniał Bizon, komedie Laughing . Rozbryzgany mózg na ścianie czy ociekający krwią żołądek pokazany x razy w jednym filmie naprawdę nie jest straszny, co najwyżej śmieszny... lub obrzydliwy Razz. Podobno niektórzy mdleli, gdy widzieli filmy typu "Teksańska masakra..." właśnie.


tylko ja mając na myśli drastyczne sceny nie mówię o mózgach czy żołądkach i nie miałem też na myśli scenek z piątku 13 , które naprawdę są zabawne Wink Miałem na myśli niezykle realistyczne sceny np : przybijania kogos gwodźami do ściany - takich rzeczy nie oglądam Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 1:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak, "Piątek 13" zdecydowanie jest komedią! Very Happy
Czasem lubiłam to oglądać po wyjątkowo męczącym tygodniu - właśnie te zabawne kolejne części, nocą bodajże na TVP1 pokazywane.

Z tym, że ten klasyk drastyczny nie jest.
A drastycznych horrorów nie lubię, ponieważ z dwóch wymienionych przez Qnegundę opcji, wywołują we mnie obrzydzenie. I nie podoba mi się to, ponieważ horror powinien mnie choć trochę PRZESTRASZYĆ. Ewentualnie rozśmieszyć Wink. Obrzydzenie zaś nie wywołuje we mnie ani strachu, ani śmiechu.

(btw - z tego samego powodu niektóre opowiadania Kinga czytane dawno temu były dla mnie ... niestrawne)
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek