FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Horror...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Twój stosunek do horrorów
Czytam i oglądam wszystko, co wpadnie mi w łapki
20%
 20%  [ 14 ]
Raczej czytam... Filmy? To nie dla mnie
10%
 10%  [ 7 ]
Zdecydowanie lubię obejrzeć dobry horror
56%
 56%  [ 39 ]
Brrr... Mam za słabe nerwy na groze w każdej postaci
13%
 13%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 69

Autor Wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzadko oglądam filmy i nie jestem specjalnym fanem kina czy telewizji jako mediów. Często zresztą staję się pośmiewiskiem towarzystwa, kiedy nie znam takich klasyków jak "Pulp Fiction" czy "Psy". Po jakiego grzyba o tym piszę? Usprawiedliwiam się po prostu, bo nigdy nie widziałem kultowego "Dziecka Rosemary", a właśnie skończyłem lekturę książki Iry Levina, która posłużyła Polańskiemu za podstawę do nakręcenia swego dzieła.

Książka jest IMHO... zajebista! Levin pokazał klasę, udowadniając, że czasem zwięzłość stylu bywa lepsza niż rozwlekłe opisy i żmudne budowanie napięcia (nie chcę być złośliwy, ale taki King pewnie zrobiłby z tej historii ośmiotomowy cykl, którego pierwsza część nosiłaby tytuł "Dziecko Rolanda" Twisted Evil ). Tymczasem "Dziecko Rosemary" mieści się na dwustu stroniczkach i zawiera taką dawkę grozy, jakiej większość innych twórców horrorów mogłaby tylko pozazdrościć. Nie dziwi mnie, że Polański zabrał się za nakręcenie tego akurat utworu - rzecz jest napisana w tak przejrzysty i zwięzły sposób, że stworzenie z tego scenariusza wymagało pewnie tylko kosmetycznych przeróbek.

Fascynuje atmosfera, która wylewa się z każdego rozdziału hektolitrami. Levin nie posiłkował się brutalnymi opisami czy wypruwaniem flaków na kartach książki. Główną siłą "straszącą" jest raczej pomieszanie wątków "satanicznych" z groteską. Bohaterowie to w zasadzie zgraja poczciwców, którzy są nas w stanie rozbawić swoimi dialogami. Trudno więc uwierzyć, że przyjacielscy sąsiedzi Rosemary mogliby być wyznawcami mrocznych kultów, pragnącymi porwać świeżo narodzone dziecko. Zresztą, do końca nie wiadomo, czy faktycznie coś jest na rzeczy, czy po prostu mamy do czynienia z urojeniami dziewczyny, cierpiącej na wahania nastrojów charakterystyczne dla ciężarnych kobiet. Nawet po przeczytaniu słowa "koniec", nie sposób dokonać jednoznacznego rozstrzygnięcia tej kwestii. A scena finałowa to dla mnie mistrzostwo groteski...

Polecam wszystkim miłośnikom grozy na poziomie - a sam czekam na pierwszą nadarzającą się emisję filmu w TV. Pozdrawiam!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie wypowiem o filmie, bo widziałem, trzeba przyznać że dziala na psychike, bardzo dołujący i kapitalna rola tytułowej Rosemary, film mimo tego że jest dosyć długi, nie nudzi. Moim zdaniem lepszy od Omena, mimo że bodajrze 9 lat starszy. Geniusz Polańskiego
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos Polańskiego...
Dla miłośników grozy i mocnych wrażeń w ogólności - jego filmy to pozycja obowiązkowa!
Dwa moje ulubione to
- "Lokator". To jest...przerażenie dziwnością świata. Odkształcenie jego form. Niepewność - co jest prawdziwe, a co wyimaginowane...
oraz
- "Wstręt" Robi wrażenie, które wręcz narasta po obejrzeniu... No i te tajemnicze wskazówki, z których można próbować układać jakąś całość.

Mistrzostwo!
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lily of the valley napisał:

- "Lokator". To jest...przerażenie dziwnością świata. Odkształcenie jego form. Niepewność - co jest prawdziwe, a co wyimaginowane...


Notabene sam Polański zagrał głowną role w tym filmie, niestety gdy lecial w tv, zasnałem w połowie seansu Embarassed
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagrał, zagrał... i to całkiem przekonująco.

A co do zaśnięcia - ostatnim razem nie było to trudne, ponieważ zarówno "Wstręt", jak i "Lokator" zaczynały się chyba w okolicach północy.
Choć to całkiem niezła pora na takie filmy... Wink
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie niezla pora, jezeli film leci w piątek bądź sobote Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polański to dla mnie Bóg reżyserki - jestem dumny, że trzewia naszego narodu wydały na świat tego człowieka.

Z tym większą łapczywością rzucę się na "Dziecko Rosemary" - z połączenia tak wspaniałej książki i talentu Polańskiego MUSIAŁO wyjść arcydzieło (o czym zresztą świadczą entuzjastyczne recenzje).
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym sobie obejrzał Candyman'a, Tak dawno nie widziałem tego filmu, ale pamiętam, że był świetny...
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
A ja bym sobie obejrzał Candyman'a, Tak dawno nie widziałem tego filmu, ale pamiętam, że był świetny...


Nic nie mów o tym filmie. Obejrzałam go jak byłam mała - bałam się potem spać, patrzeć w lustro i chodzić po ciemku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Candyman daje rade , obejrzałem wszystkie chyba mozliwe części Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak z nudów napiszę sobie posta... Wink

Dziwne, że nie wspomniałem jeszcze szerzej o ostatnim z mojej ulubionej trójcy pisarzy grozy - obok Kinga i Mastertona jest to DEAN KOONTZ.

Facet pewnie dosyć szeroko znany, bo swego czasu mocno promowany w Polsce (wczesne lata 90-te i masowe nakłady wydań z 'Ambera'). Nie ogranicza się do grozy - częściej pisze obyczajówki z elementami science-fiction, ale np. "Zmrok", "Złe miejsce" czy "Północ" to rasowy horror do podusi.

Twórczość Koontza można podzielić na okresy wzlotów i upadków. Początkowe powieści były bardzo kiepskie ("Tunel strachu") i jestem pewien, że niejeden z nas przebiłby te gnioty własną produkcją. Potem nastąpił wyraźny wzrost formy - klasyczne już pozycje ("Opiekunowie", "Złe miejsce") ugruntowały wysokie miejsce Koontza na liście autorów literatury popularnej i zajmowały wysokie lokaty na listach bestsellerów. Jakieś dziesięć lat temu facet zaczął jednak zjadać własny ogon i powielać utarte motywy, tj. pies labrador, para zagubionych bohaterów, pościgi, ucieczki etc. Ponadto, język jego powieści uległ przesadnemu zmanieryzowaniu, a sam autor zaczął nadużywać zanadto poetyckiego stylu (takie "Mroczne ścieżki serca" to jedna z nielicznych książek, których nie przeczytałem do końca, pomimo kilku podejść). I wreszcie ostatnio Koontz wraca w chwale, a jego proza przeżywa renesans. Wydane ledwie parę chwil temu "Apokalipsa", "Przepowiednia", "Odd Thomas" czy "Trzynastu apostołów" są naprawdę niezłe (tyle, że ta ostatnia pozycja to zbiorek dawniejszych opowiadań).

Szczególnie polecam:
- "Grom"
- "Północ"
- "Zmrok"
- "Złe miejsce"
- "Przepowiednia"
- "Drzwi do grudnia"
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie sie obudzilem po nocy filmowej w kinie Very Happy 3 czesci pily i na koniec texanska masakra - poczatek .... mam dosc trupow, krwi, flakow, pil i roznych innych na dlugi czas heheh pily niezle kopia po lbie... texanska to straszna rzeznia i obejrzenie tego na sam koniec bylo juz malo smaczne Twisted Evil ale nocka bardzo mila normalnie heh
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W piątek na TVN klasyka - "Lśnienie" Kubricka z Nicholsonem w roli głównej.
Kingowi ekranizacja nie przypadła do gustu ze względu na zmiany fabularne, ale... warto obejrzeć! Chociażby ze względu na Nicholsona...



REDRUM! Wink
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słyszałem , że to mocny film , niestety jeszcze go nie widziałem - teraz z pewnością zasiąde przed tv w piątek wieczorem Smile
... a , że jestem miłośnikiem gatunku to warto te klasyki chociaż raz zobaczyć Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W piątek bede robił parapetówe, wiec oglądanie odpada, ale film znam na pamięc i musze powiedzieć że uwielbiam, nieco denerwuje mnie Duvall i jej głosik, ale gra Nicholsona wymiata, chyba tylko w Locie Nad Kukułczym Gniazdem wspiął się wyżej Very Happy
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Here's Johnny! Twisted Evil

Film widziałem już dosyć dawno - tym większa szkoda, że nie odbieram TVN-u Laughing Arrow Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominam!
Na TVN ...
"Lśnienie"...
właśnie...
się zaczyna...

Exclamation


Smile
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 1:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super film prawdziwy klasyk .
Najmocniejsza była scena jak Jack wszedł do łazienki Smile i spotkał zjawe wychodzącą z wanny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A obejrzałem sobie i ciekawie się oglądało, jednak tak jak podejrzewałem nie będzie w filmie niczego strasznego, tak samo jak i w każdym zresztą "horrorze"... łe. Tylko nie rozumiem skąd Jack na tym finałowym zdjęciu z 1921 i czemu tak łatwo dał się tym duchom?

- Zabij żonę i dzieciaka, panie Torrence.
- W sumie czemu nie... i tak nie mam nic lepszego do roboty.

PS: śniło mi się tej nocy, że mój ojciec goni wszystkich w zasięgu wzroku z sierkierą, a ja go powstrzymywałem; przypadek czy wpływ filmu?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
PS: śniło mi się tej nocy, że mój ojciec goni wszystkich w zasięgu wzroku z sierkierą, a ja go powstrzymywałem; przypadek czy wpływ filmu?


A może wspomnienia z dzieciństwa Rolling Eyes
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Tylko nie rozumiem skąd Jack na tym finałowym zdjęciu z 1921


też nie do końca to zrozumiałem , ale cóż może jakaś reinkarnacja ? Podczas dialogu w łazience Grady powiedział Jackowi , że on tu zawsze był dozorcą , te słowa moim zdaniem należało by wiązać z fotografią z finałowej sceny .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey napisał:
A może wspomnienia z dzieciństwa Rolling Eyes

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
A mowil, ze dziadek jest normalny... Rolling Eyes
:p

Phi

Póki co "Frankenstein" z De Niro górą (wzruszający przynajmniej jest).
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
CORAX napisał:
Tylko nie rozumiem skąd Jack na tym finałowym zdjęciu z 1921


też nie do końca to zrozumiałem , ale cóż może jakaś reinkarnacja ? Podczas dialogu w łazience Grady powiedział Jackowi , że on tu zawsze był dozorcą , te słowa moim zdaniem należało by wiązać z fotografią z finałowej sceny .


Po prostu po śmierci dołączył do grona ludzi, którzy już nie żyli... Teraz on będzie "straszył" przyszłego dozorcę. Jak widzicie grono osób zabitych w tym hotelu było pokaźne...Widocznie pierwsze morderstwa były w 1921 i stąd ta data.
Tak to przynajmniej rozumiem.
A co do spraw techniczych...bardzo się cieszę, że tvn dał w film w oryginalnej wersji językowej z napisami. Fajnie było sobie połuchać aktorów Very Happy
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jeden znaczący aspekt , podczas widmowego balu z 1921 r. , na który wszedł Jack , Grady - człowiek , który 10 lat temu czyli w 1970 r. zamordował swoją żone i córki jest kelnerem ubranym w charakterystyczny strój z lat 20 . To w pewien sposób nawiązuje tez do fotografii z 1921 r. Ludzie , którzy tragicznie zginęli w tym hotelu dołączają do swoich poprzedników i jako duchy czekają na nowe ofiary ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TigerLily



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 231
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba przyznac, że film był dośc specyficzny, ale jednocześnie nie było mowy o odejściu chocby na kilka sekund. Fabuła zakręcona, wspaniałe widoki no i oczywiście ta muzyka Twisted Evil
Wspaniała kreacja Nicholson'a. Jak dla mnie to "pierwszy psychopata" współczesnego kina Twisted Evil Arrow Wink

Mimo wszystko polecam przeczytanie książki, znaduje sie tam wiele motywów, których brakuje w ekranizacji.
_________________
Rozsądek uśpiony rodzi potwory.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie puszczą w najbliższym czasie jakiś dobrych horrorów na dostępnych na kablówce programach to chyba nie wyrobie i zwariuje Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze i nieco infantylnie, ale po ostatnim obejrzanym horrorze zaczelam bac sie godziny 3 ;) mowa o egzorcyzmach emily rose - w dwa dni po filmie budzilam sie przed trzecia i spogladalam z bijacym sercem na drzwi albo probowalam wyczuc zapach spalenizny w powietrzu ... a najgorsze bylo to, ze to podobno historia oparta na faktach... 1, 2, 3, 4, 5, 6 ! :P
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Gość






PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyna napisał:
moze i nieco infantylnie, ale po ostatnim obejrzanym horrorze zaczelam bac sie godziny 3 Wink mowa o egzorcyzmach emily rose - w dwa dni po filmie budzilam sie przed trzecia i spogladalam z bijacym sercem na drzwi albo probowalam wyczuc zapach spalenizny w powietrzu ... a najgorsze bylo to, ze to podobno historia oparta na faktach... 1, 2, 3, 4, 5, 6 ! Razz

łomatko Shocked
Po feriach będziemy to oglądać na religii Oo
Powrót do góry
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na TVN o 23.50 jest "Coś" Carpentera, kto nie widział marsz przed telewizor, bo film naprawdę świetnie zrobiony, trzymający w wielkim, klaustrofobicznym napięciu...poza końcówką oczywiśćie, gdzie musiały się pojawić efekty specjalne Wink

w 2003 roku dwóch fanów tego filmu odszukało scenografię - bazę zagubioną w śniegach północnej Kanady i za pomocą łącza satelitarnego zorganizowało konferencję prasową. W pewnej chwili połączenie zostało zerwane na pięć minut. Ponoć wysiadły baterie w laptopie...ale...wiadomo, co się z nimi działo przez te pięć minut? Twisted Evil
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek