FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Wódeczka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Piję wódkę...
Jeszcze nie!
14%
 14%  [ 16 ]
Już nie!
3%
 3%  [ 4 ]
Symboliczny kielonek na przyjęciach
8%
 8%  [ 9 ]
Z umiarem, od czasu do czasu, bez urwanego filmu etc.
44%
 44%  [ 48 ]
Często - zwykle w samotności i do upadłego
0%
 0%  [ 1 ]
Często - z kumplami i na maxa (survival)
15%
 15%  [ 17 ]
Codziennie, od świtu do nocy i jeszcze więcej
1%
 1%  [ 2 ]
Dla teologa: to forum to siedlisko zła i rozpusty!
11%
 11%  [ 12 ]
Wszystkich Głosów : 109

Autor Wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wino musujące a gazowane to dwie bajki. Chyba za dużo się uczyłam na przedmiocie zwanym: Przemysł fermentacyjny.

Nie próbowałam tego cuda bo nie szwędam się popubach irlandzkich Sad
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie...
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wodka ...wodka . jak ja nienawidze wodki ,a szczegolnie w nastepnym dniu ... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wódeczkę lubię, ale wyłącznie czystą i wyłącznie marki ABSOLUT. Ale i tak wolę browarka Very Happy
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pijam wódke od czasu do czasu. Głownie na imprezach typu urodziny, czy wesele, ale z kuplami, czasami też. Ale nigdy sam, musze mieć towarzystwo Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubie, ale czasem na jakiejsc imprezie jakis kieliszek czy dwa wypada sie napic. Ale nie wiecej. Po co sie katowac? Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś kupiliśmy z kolegami by spróbować na ognisku. Później ratowaliśmy się dolewając do niej różnych napojów. Very Happy
Jak widać jeszcze nie czas na nią Very Happy
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej walnac szybkiego kielona [koniecznie chłodnej vodki] oraz natychmiast popić soczkiem i po problemie Wink
A drinków szczerze nienawidze Smile
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Paulina_Mercury



Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 308

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie próbowałam i nie zamierzam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy poił ktoś z Was smakowe Finlandie? Cytrynowa i grejpfrutowa są super
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te dwie co ty wymieniłes, plus ta czerwona, rewberry bodajze, plus Guarana. Fuuuuuj Confused Dla mnie ochyda
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie czytam ten temat i muszę przyznać się że trochę mnie to przeraża
Wielu z was nie skończyło jeszcze 18 lat a już jest wielkim znawcą alkoholów przynajmniej w porównaniu ze mną jak
do tej pory nic nie wypiłam chociaż jakiś czas temu przekroczyłam ten magiczny próg "dorosłości"
(kiedyś raz spróbowałam jeden mały łyk tak z ciekawości
chciałam się przekonać jak smakuje obiekt westchnień milionów Polaków
i od razu wyplułam a fuu gorzkie to i jakieś eee okropieństwo nie rozumiem jak może takie coś smakować ^^ ale to inna kwestia)
czy nie jesteście jeszcze na to za młodzi? Very Happy
-wiem wiem pachnie tu teologiem
ale mnie cholera bierze jak to widzę
na dodatek te okrutne statystyki- coraz więcej osób w coraz młodszym wieku sięga po kieliszek -to straszne Confused
nie ma nic gorszego niż alkohol który może być przyczyną wielu nieszczęść na dodatek zabija szare komórki -zresztą sami wiecie Wink
Wolę herbatke ;wtajemniczeni wiedzą jaką Mr. Green

Wybaczcie jeśli kogoś uraziłam po prostu tak mam...
Powrót do góry
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alkohol jest dla ludzi mądrych i często młodszy o rok czy dwa człowiek jest mądrzejszy od starszego. Zresztą to wybór każdego, mi nie posmakowała to dopóki mnie ktoś nie poczęstuj (zgodnie z zasadą "dają to bierz!" Very Happy ) to nie wezmę...
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodzynek2 napisał:
Czy poił ktoś z Was smakowe Finlandie? Cytrynowa i grejpfrutowa są super

Kubie nie pasowało, ja z kolei bardzo lubię cytrynową Wink (grapefruit nie trafiłem)

Co do picia przed 18... wkurza mnie kiedy widzę dzieciarnię (bo inaczej tego nazwać nie potrafię) siedzącą na moim ślicznym skwerku, sączącą piwa, wódki czy też komandosy. Niemniej nie można uniknąć spożywania alkoholu przy 'rodzinnym stole' z jakiejś okazji, ale hej, we wszystkim trzeba znać umiar. To takie trochę 'normalne' że młodzież kosztuje tego i tamtego, ale wystarczy do wszystkiego podchodzić rozważnie. Bez sensu jest się 'najebać do nieprzytomności, ale zajebiście', to zachowanie jest idiotyczne!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo długiego posta Kotka Wink napisał:


Pewnie w większosci do mnie to było Wink No ale ok, COŚ w tej vodce jest ze w towarzystwie lepiej sie rozmawia [zanikaja pewne granice Wink] poza tym mozna sie pośmiac i wogole wesoło jest. Poza tym zalezy też od człowieka, jak wspomnial Mumumiek. Jezeli ktos wypije to 5-7 kieliszkow to imho nic sie nie stanie, ot tak żeby wiecej luzu miec, ale jezli ktos zaczyna flaszke [np. w moim wieku] z zamiarem oddania zawartosci zołądka pod siebie po 30 min. To juz wtedy zaczyna być problem... Ja pierwsza 50-tke napiłem sie w towarzystwie ojca i ciesze się że przy nim [nie mylić z nim!] a nie z kolegą pod delikatesami. Trzeba wiedziec z kim, gdzie i z jakiej okazji, a przy okazji miec nad tym panowanie, wtedy nic sie zlego nie stanie, wiem to po sobie Smile
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaaa, kilku ludzi z mojej klasy na wycieczkę klasową wzięło "zapasy". Parę flaszek na 5 osób bodajże. Ktoś mi to opowiadał (bo z klasą się nie zadawałem zbyt)... jak tam ktoś wszedł do tego pokoju, było widać czołgających się kilku ludzi, pół pokoju obrzygane, a ci coś pierdzielą... Mieli szczęście, że opiekunowie nie przyszli. Potem myli wszystko całą noc, a że ręcznika nie dało się wyczyścić, to go zniszczyli i wyrzucili... musieli potem płacić 10 zł za "zgubę ręcznika". Wink Jeden, chyba jedyny mój naprawdę dobry kumpel z tej klasy, stwierdził po tym wszystkim, że już nigdy nie wypije wódki. Zresztą - reszta też miała dość, przynajmniej na jakiś czas. Byliśmy wtedy w wieku 15 lat.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 1:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Byliśmy wtedy w wieku 15 lat.

Mowisz jakbys mial dzis 85 lat Laughing Wink
Przypomnialo mi sie cos, na tegorocznym Sylwku gdy juz byłem po spozyciu, w Telewizji puscili koncert Perfectu i mogłem sie wtedy bez oporów popisac moimi zdolnosciami wokalno-tanecznymi Laughing Wink Owy taniec przypominał to co na scenie robil Jim Morrison Twisted Evil
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 1:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
Mowisz jakbys mial dzis 85 lat Laughing Wink

Wiedziałem, że ktoś to powie. Twisted Evil
A co, nie widać na avatarze, że mam 174 lata? To moje zdjęcie z legitymacji - wstyd się przyznać, dopiero idę do liceum, więc musieli mi zrobić nową. Skóra mi już powoli odpada, widzę coraz słabiej. Człowiek, który robił mi to zdjęcie, ze względu na współczucie, podpisał mnie nie jako "Michał (cenzura Wink )", lecz jako "Dream Theater". Jestem mu bardzo wdzięczny.

Oczywiście zdjęcie w profilu to okres mojej świetności i młodzieńczego szaleństwa, dobijałem do setki. Very Happy
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 1:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak więc, który okres twojego zycia przedstawia image al'a Shrek z podpisu, hę? Wink [Jedno wiem, napewno nie byl on najszczęśliwszy Laughing ]
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodzynek2 napisał:
Czy poił ktoś z Was smakowe Finlandie? Cytrynowa i grejpfrutowa są super

Lubię Finlandię, jest prawie tak samo dobra jak Absolut, i też nie mam po niej kaca. Ze swojej strony gorąco polecam Absolut o smaku paprykowym. Nieziemski.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę też sensu tzw "Najebania się", przecierz to głupie co w tym fajnego że nie pamiętasz co ostatnie osiem godzin temu sie działo i że cie łeb nasuwa taki sam efekt jak po pierdzielnięciu się kijem bejsbolowym w łeb Rolling Eyes
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łosiu napisał:
Nie widzę też sensu tzw "Najebania się", przecierz to głupie co w tym fajnego że nie pamiętasz co ostatnie osiem godzin temu sie działo i że cie łeb nasuwa taki sam efekt jak po pierdzielnięciu się kijem bejsbolowym w łeb Rolling Eyes

Fakt, najebać się ostro nie jest fajnie, ale tak się "podchmielić" jest bosko, uwielbiam to uczucie. Właśnie dlatego rzadko piję wódkę, bo ona działa zbyt szybko i zbyt gwałtownie.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lasha ma rację - pomimo młodego wieku Wink zebrałem już tyle niezbędnego doświadczenia, żeby pojąć zasadę - "Nie liczy się ilość, a częstotliwość". Można wypić dużo, byle w miłym towarzystwie i spokojnie, zagryzając gorzałę dobrym jedzeniem i fajną rozmową. Wódka "rozciągnięta" w czasie, jest praktycznie nieszkodliwa - a przez długi czas utrzymuje ten pożądany, przyjemny stan...

Nie sztuka "najebać się" (wybaczcie to określenie) pijąc litra na dwóch w pół godziny i to najlepiej na pusty żołądek.*

-----------------------
* - nie sugeruję, że to źle - taka forma rozrywki też jest pożądana Very Happy , np. żeby zatopić swoje smutki, albo oblać jakieś spektakularne zwycięstwo... Wtedy jednak trzeba się liczyć z niezbyt przyjemnymi skutkami następnego dnia - tak fizycznymi jak psychicznymi... I oczywiście wcześniej zadbać, aby zgon odbył się w zaufanym towarzystwie, a nie np. na studniówce (niestety ten ostatni przykład wziąłem z własnego doświadczenia Twisted Evil )

EDIT: Ten temat to świetny "licznik" inkarnacji teologa Very Happy W ankiecie 5 osób zagłosowało na ostatnią opcję, stąd prosty wniosek, że tyle razy nasz wątpliwy kolega gościł na naszym forum pod różnymi postaciami Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Diodek



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 60
Skąd: Grodzisk Wlkp.

PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to zabrzmi śmiesznie, ale ja nie piję... Jestem abstynentem.
_________________
Friends Will Be Friends!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lasha napisał:
Następnego dnia rano recepcjonistka znalazła go martwego przed wejściem do budynku Confused


Shocked

Moj kolega miał zgon pare dni przed zakonczeniem roku, bylismy po 0,7. Przez pół Dabrowy Górniczej chłopaka odniosiłem do domu [Po drodze spotkalismy byla nauczycielke ze szkoly Shocked ] Synek zygał pod Pałacem Kultury w Centrum Miasta, jakis dziadek pierdolił mi coś za uszami za przeproszeniem, a ja przezyłem najwiekszy stres w moim zyciu, żeby nas Psy nie zgarnely. Ale naszczescie jakos dotarliśmy i obiecałem mu że nigdy sie juz z nim nie napjie Rolling Eyes
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diodek napisał:
Może to zabrzmi śmiesznie, ale ja nie piję... Jestem abstynentem.


Nie brzmi smiesznie. Ale musi Ci byc ciezko czasem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kwak
Gość





PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, oj wódka wódka Laughing mam kilka fajnych wspomnień z tych wakacji związanych z tym trunkiem (śpiewy, szydera itp Very Happy). Jeśli chodzi o marke to w lipcu piliśmy "Lodową" Laughing, teraz ostatnio kupujemy z kumplami trunek zza wschodniej granicy czyli Olimpa - niezbyt przepadam za tym trunkiem, ale cena robi swoje - 15 zł za 07 Laughing tak więc wódki ostatnio lubie się napić, ale oczywiście - co za dużo to nie zdrowo - trzymajmy się tej zasady Wink

a co do przysłowiowego "najebania" to też uważam, że nie ma sensu - ja wole się napić żeby mieć fajny humor i "fristajl" Laughing w głowie - najebanie się jest bez sensu Confused

kwak napisał:
wódka raczej nie - choć czasem lubie sie napić wzmocnionego soku grejfrutowego Very Happy z alkoholu tylko piwo Smile


o masakra - ja to pisalem na początku czerwca - ladnie sie na tych wakacjach rozpiłem Laughing choć musze powiedzieć, że ostatnio mam lekki wstręt do Wódeczki, bo raz przesadziłem troche Very Happy


Ostatnio zmieniony przez kwak dnia Sro Sie 16, 2006 11:30 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pijcie Absolw*ta (mam nadzieje, że wiadomo o jaką marke chodzi), prawie przez miesiąc byłem chory. Pomogla babcia i je orzechówka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek