FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
kobiety ;)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 10:52 pm    Temat postu: kobiety ;) Odpowiedz z cytatem

Zakladam ten temat, zeby nie kontynuowac offtopica z Dody.

Jakie jest wasze zdanie na temat urody, charakteru, sposobu sie ubierania kobiet? Co cenicie, a czego nie lubicie?

Ze swej strony powiem, ze niedawno odkrylem, ze dla mnie wielkie znaczenie w odbiorze wygladu kobiety ma jej sposob poruszania sie. Jest to wielce niedoceniany aspekt kobiecosci, jednak wydaje mi sie bardzo wazny - dziewczyna powinna poruszac sie plynnie, miekko i z wdziekiem. Ladne ruchy moga zapewnic powodzenie nawet samicom obiektywnie malo atrakcyjnym - mam taka znajoma, zawsze sie zastanawialem czemu pomimo miernych zalet fizycznych i umyslowych ma ogromne wziecie u facetow. W koncu przyjrzalem sie jej sposobowi poruszania (i ubierania, ale to chyba jest dosc oczywiste - dobry ubior czyni cuda) i to chyba to.

Nie rozumiem mezczyzn typu chodzacy_szaleniec, ktorzy nie chca, by kobieta dbala o swoj wyglad. Jak mezczyznie srednio to przystoi, to w przypadku kobiety jest to niezmiernie wazne i wedlug mnie swiadczy o kulturze osobistej.

Zapraszam do dyskusji Wink
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 10:57 pm    Temat postu: Re: kobiety ;) Odpowiedz z cytatem

McBurak napisał:
Nie rozumiem mezczyzn typu chodzacy_szaleniec, ktorzy nie chca, by kobieta dbala o swoj wyglad. Jak mezczyznie srednio to przystoi, to w przypadku kobiety jest to niezmiernie wazne i wedlug mnie swiadczy o kulturze osobistej.


o przepraszam - musze tutaj stanąć w obronie szaleńca. nie wpsomniał nigdzie o braku dbania o siebie. to jest zupełnie inna bajka.

a co do tego ubioru - to wcale aż tak bardzo mi nie przeszkadza jeśli dziewczyna chodzi w glanach czy w jeansach. całkiem nieźle to wygląda i z kolei nie rozumiem co można mieć przeciwko takiemu ubiorowi (oczywiście wykluczam z tego grona fanki cobeina - inna bajka - oraz gotyków: mówie o tym bo ktoś tam wcześniej wspomniał o długiej 'zakonnej' spódnicy;, prosiłbym żeby tego nie mieszać).
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiem tu od razu na post chodzacego_szalenca w tamtym topicu:

chodzący_szaleniec napisał:


KLASYCZNIE: Nie miałem tu na myśli STROJU GALOWEGO lecz po prostu zwyczajny ubiór typu: jeansy, trampki lub glany, normalna koszulka (taka jak u chłopaków) najlepiej z jakimś rockowym zespołem (np Queen:D) NIE MA MOWY O ODSŁONIĘCIU BRZUCHA, DEKOLTU. Żadnych też spódniczek mini. Very Happy TO JEST MÓJ IDEAŁ KOBIETY.


Czlowieku, ja nie wiem ile ty masz lat, ale nie dalbym ci wiecej niz gimnazjum. Nie potraktuj tego jako obelgi (sam mam te niecale 16 lat), ale twoje poglady sa tak stereotypowe i zmanierowane, ze az sie nieprzyjemnie robi.

Koszulki z zespolami potwornie mnie irytuja, sam mam jedna (Guns N'Roses), ktora zakladam raczej zadko - i tego samego oczekuje od innych. Jest to kolejne zachowanie manieryczne (ilez jeszcze razy uzyje tego slowa?), ktore wskazuje na - wybacz - pozerstwo albo niedojrzalosc. Twoj opis dziewczyny idealnej jednoznacznie wskazuje na Bizonowa "trzynastolatkę z Kurtem i Pidżamą", ktora chce pokazac, jaka to jest zbuntowana, a z racji wieku na pociagajacym wygladzie jej nie zalezy (albo nie ma czego eksponowac Wink ).

Hoder - szaleniec ciagle podkresla, ze ma sie ubierac "normalnie", co rozumiem tak, ze ma nie "cudowac" i specjalnie sie tym nie przejmowac. Glany i jeansy - ok, meski t-shirt - NIE. To wyglada nieestetycznie, wrecz odstreczajaco.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że McBurak mysli podobnie jak ja. Dlatego mała edycja do mojego postu:

chodzący_szaleniec napisał:
MÓGŁBYM Z TAKĄ CHODZIĆ! Very Happy

Chodzić dokąd ? Do sklepu po bułki, do pracy ? A może to ma związek z Twoim nickiem ? Twisted Evil
Określanie bycia razem "chodzeniem" jakoś tak zajeżdża hmmm... gimnazjum albo edukacją niższego stopnia.

Mc Burak napisał:
Jak offtop, to offtop. Powiem tyle - chodzacy_szalencu, wybacz, ale jestes tak zaslepiony stereotypami dotyczacymi wlasnej osoby i innych, ze az przykro patrzec.

Abstahujac od wszystkiego, nie rozumiem jak moze ci sie nie podobac eksponowanie seksualnosci przez dziewczyne Nawet wiekszosc dziewczyn "rockowych" (jesli juz tak zamierzasz ludzi okreslac...) tak robi i ja to uwazam za jak najbardziej pozytywne. Czlowieku, sam siebie szufladkujesz jako osobe ograniczona.


Podpisuje się pod powyższym Wink

chodzący_szaleniec napisał:
Twierdzisz, że nie znajdę takiej dziewczyny, która nie znosi obcisłych bluzeczek do pępka, dekoltów spódniczek mini itp za to kocha Queen i klasykę rocka


A co ma jedno do drugiego ? Tobie chodzi o kogoś kto eksponuje swoim ubiorem muzykę, której słucha (i tutaj widzę hordy "mansonek")czy o kogoś z kim mógłbyś po prostu być ?

Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się odsuwać kogoś na bok przez to jakiej muzyki słucha albo czy nosi stringi czy "gacie po tacie". Istnieją rzeczy o wiele ważniejsze.Według mnie kobieta musi być kobieca a do tego powinna reprezentować poziom.
Jakieś dziwne te Twoje "skromne" wymagania.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thehitman79 napisał:
Widzę, że McBurak mysli podobnie jak ja.


No to juz dwie osoby na tym forum maja dobry gust Twisted Evil
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
anka



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 211
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na samym początku mówię że mam 15 lat i nie wyobrażam sobie żebym mogła chodzić dłużej niż 2 dni w spódniczce. Mój styl: dżinsy, jakaś koszulka (nie z zespołem Wink ), tenisówki i koniec. Krótkie spódniczki zakrywające tyle co nic i bluzeczki takie same to nie dla mnie. Mam w klasie taką „laleczkę” co ma tylko jedna parę spodni a reszta do spódniczki różowiutkie i bluzeczki z gołym pępkiem żeby było widać kolczyk. Panowie bez przesady że kobieta-dziewczyna powinna chodzić ubrana tylko w żakietach itp. Ja ze swoimi wytartymi na kolanach i kilkoma łatami dżinsami nie rozstanę się tak szybko chyba że mi tyłek urośnie Wink .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Karol



Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 520

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie interesuje mnie to w co ubiera się dziewczyna. Bardziej mnie obchodzi to czy jest inteligentna, w miarę dojrzała, czy dba o siebie i czy nie jest zdzirowata . Nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba Wink .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anka - zwroc uwage, ze ja nie mowilem o epatowaniu seksem (zwlaszcza w wieku 15 lat...), tylko o ubieraniu sie ze smakiem i podkreslaniu swojej kobiecosci.

chodzący_szaleniec, ktory wciaz nie odkryl istnienia tego topicu napisał:
Norah Jones Very Happy jest ładna! Very Happy




Czy ona ma na sobie glany, jeansy i meskiego t-shirta z zespolem? Wink Nie, po prostu delikatnie podkresla swoja kobiecosc.
_________________
i can lead the nation with a microphone


Ostatnio zmieniony przez McBurak dnia Czw Cze 01, 2006 11:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
chodzący_szaleniec



Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 99

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McBurak napisał:
Czlowieku, ja nie wiem ile ty masz lat, ale nie dalbym ci wiecej niz gimnazjum. Nie potraktuj tego jako obelgi (sam mam te niecale 16 lat), ale twoje poglady sa tak stereotypowe i zmanierowane, ze az sie nieprzyjemnie robi


Mam 22 lata! Nie jestem żadnym gimnazjalistą! Studiuję!
_________________
If there's a God or any kind of justice under the sky
If there's a point, if there's a reason to live or die
If there's an anwsers to the questions, we feel bound to ask
Show Yourself - Destroy our Fears - release Your Mask
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzący_szaleniec napisał:
McBurak napisał:
Czlowieku, ja nie wiem ile ty masz lat, ale nie dalbym ci wiecej niz gimnazjum. Nie potraktuj tego jako obelgi (sam mam te niecale 16 lat), ale twoje poglady sa tak stereotypowe i zmanierowane, ze az sie nieprzyjemnie robi


Mam 22 lata! Nie jestem żadnym gimnazjalistą! Studiuję!


W tej sytuacji wybacz mi insynuacje.

Ale faktem jest, ze poglady na ten temat masz moim zdaniem nad wyraz niedojrzale.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McBurak napisał:
Czy ona ma na sobie glany, jeansy i meskiego t-shirta z zespolem? Wink Nie, po prostu delikatnie podkresla swoja kobiecosc.


ale to nie znaczy, że w innym ubraniu by źle wyglądała. to o czym ty mówisz to jest tylko kwestia gustu - jednemu podoba się taki styl, innemu inny. więc nie ma sensu się kłócić o te glany i jeansy.

mi sie np. bardzo podobają dziewczyny właśnie w glanach i jakichś spodniach (ale bez bluzy z zespołem) i ne widze w tym nic nietaktownego czy mało kobiecego.
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze powtorze - glany i spodnie moga byc (podkreslaja przynaleznosc do subkultury), natomiast meski t-shirt jest kompletnie aseksualny.

A akurat Nory Jones zdjec widzialem calkiem sporo i naprawde WIELE zalezy u niej od ubioru, makijazu i swiatla - jest kobieta, ktora raz wychodzi pieknie, a raz fatalnie. Ciesze sie ze akurat taki przyklad omawiamy, bo potwierdza tylko moje stwierdzenia Wink
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do panny jones się zgadzam. tylko zauważ, że ona ubiera się tak a nie inaczej ze względów marketingowych - muzyka jaką tworzy determinuje jej wizerunek.

a co do męskich bluz... hmmm... ja nie mam nic przeciwko jak tak moja dziewczyna ubierze się w moją bluzę... i nic więcej Twisted Evil Wink
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
anka



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 211
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McBurak napisał:
Anka - zwroc uwage, ze ja nie mowilem o epatowaniu seksem (zwlaszcza w wieku 15 lat...), tylko o ubieraniu sie ze smakiem i podkreslaniu swojej kobiecosci.

A czy Dżinsy nie podkreślają kobiecości? Twisted Evil
JA napisałam że sama nie mogłabym chodzić długo tak ubrana. A jeżeli chodzi o podkreślanie kobiecości...wiekszośc dziewczyn myśli że kobiece jest chodzenie w mini i pokazywanie swojego ciała. Sorry, zdania nie zmienie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hoder napisał:
co do panny jones się zgadzam. tylko zauważ, że ona ubiera się tak a nie inaczej ze względów marketingowych - muzyka jaką tworzy determinuje jej wizerunek.


Ja tam sadze, ze po prostu chce ladnie wygladac Wink
Cytat:

a co do męskich bluz... hmmm... ja nie mam nic przeciwko jak tak moja dziewczyna ubierze się w moją bluzę... i nic więcej Twisted Evil Wink


Ale to jak rozumiem ma aspekt humorystyczny Razz
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McBurak napisał:
Cytat:

a co do męskich bluz... hmmm... ja nie mam nic przeciwko jak tak moja dziewczyna ubierze się w moją bluzę... i nic więcej Twisted Evil Wink


Ale to jak rozumiem ma aspekt humorystyczny Razz


jak najbardziej Very Happy
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marysia



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 815
Skąd: Krakoff

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, to moze ja napisze cos o ubiorze i kobietach:

Ja sama nie mam gustu i zdaje sobie z tego sprawe, dlatego wszystko w co sie ubieram staram sie konsultowac z moimi stylistami

(w osobie mojej najlepszej przyjaciolki, albo innych osob, u ktorych wyniucham te smykalke do umiejetnego laczenia ciuchow)

Chyba kazda kobieta lubi ladnie wygladac. Mi STRASZNIE podoba sie moda lat 70, dzwony, luzne, dlugie kiecki, dlugie, rozpuszczone wlosy, naturalne materialy i pastelowe kolory. Taki hippie.

Za to NIE ZNOSZE: wszelkiego typu sztucznych materialow, ortalion, polar, etc. Czemu ludzie wybiora puchowa, wsciekloniebieska kurtke, a nie dlugi, cieply i klasyczny kozuch?
Albo w jesieni, skorzany plaszcz?
Uwielbiam sie przypatrywac dres panienkom i zastanawiac, czy im naprawde nie jest zimno w te gole brzuchy (krociutka kurteczka plus biodrowki) YUCK!

Aha. Takie plaszcze z prawdziwego zdarzenia i dlugie wlosy ZAWSZE przykuwaja moja uwage do facetow. Dziwna rzecz. Nie ma sily, zebym na takim osobniku nie zawiesila oka.
_________________
My mind is going.... i can feel it.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
chodzący_szaleniec



Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 99

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



McBurak napisał:
Czy ona ma na sobie glany, jeansy i meskiego t-shirta z zespolem? Wink Nie, po prostu delikatnie podkresla swoja kobiecosc.


Nie, ale by mogła! Gra raczej ambitną muzykę, więc ...

Nie mówię, że w jej przypadku akurat KOSZULKA z ZESPOŁEM, ale ... jeansy, trampki i zwykła koszulka Very Happy było by fajnie! Z buzi jest naprawdę ładna!
_________________
If there's a God or any kind of justice under the sky
If there's a point, if there's a reason to live or die
If there's an anwsers to the questions, we feel bound to ask
Show Yourself - Destroy our Fears - release Your Mask
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anka napisał:
McBurak napisał:
Anka - zwroc uwage, ze ja nie mowilem o epatowaniu seksem (zwlaszcza w wieku 15 lat...), tylko o ubieraniu sie ze smakiem i podkreslaniu swojej kobiecosci.

A czy Dżinsy nie podkreślają kobiecości? Twisted Evil


Czesto podkreslalem. Dlatego pisze, ze jeansy sa ok - chociaz osobiscie naprawde wole popatrzec na dziewczyne w spodniczce Wink

Cytat:

JA napisałam że sama nie mogłabym chodzić długo tak ubrana. A jeżeli chodzi o podkreślanie kobiecości...wiekszośc dziewczyn myśli że kobiece jest chodzenie w mini i pokazywanie swojego ciała. Sorry, zdania nie zmienie Wink


Ja mysle, ze kobiece jest podkreslanie wlasnych ksztaltow i pokazywanie duzych, ale nie przesadnie partii ciala Wink Zreszta ty, Anka, jestes jeszcze mloda (mowie to z perspektywy niemal 16-letniego starucha) i pewnie za pare lat jednak zmienisz zdanie. Albo i nie Wink

chodzący_szaleniec napisał:

Nie, ale by mogła! Gra raczej ambitną muzykę, więc ...

A co to ma do rzeczy? Smile
Cytat:

Nie mówię, że w jej przypadku akurat KOSZULKA z ZESPOŁEM, ale ... jeansy, trampki i zwykła koszulka Very Happy było by fajnie! Z buzi jest naprawdę ładna!


Z buzi, jak juz pisalem, nie jest OBIEKTYWNIE ladna. To dobry makijaz/ubior i doswiadczony fotograf potrafia z niej wydobyc urode.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marysia



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 815
Skąd: Krakoff

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burak, Ty masz 16 lat? Shocked Kurde, ani na zdjeciu nie wygladasz, ani to co mowisz jakos sie z tym nie zgadza... ktory rocznik?
_________________
My mind is going.... i can feel it.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
chodzący_szaleniec



Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 99

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marysia napisał:
Mi STRASZNIE podoba sie moda lat 70, dzwony, luzne, dlugie kiecki, dlugie, rozpuszczone wlosy, naturalne materialy i pastelowe kolory. Taki hippie.
Za to NIE ZNOSZE: wszelkiego typu sztucznych materialow, ortalion, polar, etc. Czemu ludzie wybiora puchowa, wsciekloniebieska kurtke, a nie dlugi, cieply i klasyczny kozuch?
Albo w jesieni, skorzany plaszcz?
Uwielbiam sie przypatrywac dres panienkom i zastanawiac, czy im naprawde nie jest zimno w te gole brzuchy (krociutka kurteczka plus biodrowki) YUCK!


Dobrze mówisz!
_________________
If there's a God or any kind of justice under the sky
If there's a point, if there's a reason to live or die
If there's an anwsers to the questions, we feel bound to ask
Show Yourself - Destroy our Fears - release Your Mask
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rocznik 1990 - ale jestem rok do przodu, wiec klasa pierwsza liceum. A ze wygladam i zachowuje sie jak starszy, to mi pochlebia Wink

Co do mody hippie - tez ja bardzo lubie, ale ona (tak jak i cala ich kultura) wrecz epatuje seksualnoscia.
_________________
i can lead the nation with a microphone


Ostatnio zmieniony przez McBurak dnia Czw Cze 01, 2006 11:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobieta w glanach i koszulce z zespołem rockowym kojarzy sie z tak zwanym "kumplem do piwa" który poklepie cie po ramieniu... Twisted Evil
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
chodzący_szaleniec



Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 99

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeeeeetam! Nie znacie się, chłopaki! Moim zdaniem dziewczyna powinna właśnie tak chodzić ubrana Very Happy
_________________
If there's a God or any kind of justice under the sky
If there's a point, if there's a reason to live or die
If there's an anwsers to the questions, we feel bound to ask
Show Yourself - Destroy our Fears - release Your Mask
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brimay



Dołączył: 06 Wrz 2004
Posty: 124
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię tapeciar. Naturalność przede wszystkim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzący_szaleniec napisał:
Eeeeeetam! Nie znacie się, chłopaki! Moim zdaniem dziewczyna powinna właśnie tak chodzić ubrana Very Happy


Szczególnie w wieku dojrzalszym czyli po 20-tce kobieta glany-jeans-przpocona koszulka rockowa jest po prostu nie na miejscu. Dziewczyną w wieku 15 lat takim ubiorem bym sie nie przejmował bo zdązy 15 razy zmienic styl i zachwycic sie czyms zupełnie innym ale z upływem lat czegos sie jednak wymaga.
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
chodzący_szaleniec



Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 99

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brimay napisał:
Nie lubię tapeciar. Naturalność przede wszystkim.


O taaaaaa! NATURALNOŚĆ! Przede wszystkim!
_________________
If there's a God or any kind of justice under the sky
If there's a point, if there's a reason to live or die
If there's an anwsers to the questions, we feel bound to ask
Show Yourself - Destroy our Fears - release Your Mask
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brimay napisał:
Nie lubię tapeciar. Naturalność przede wszystkim.


Naturalność przede wszystkim???? Rozumiem że krzaczory zamiast brwi też ci odpowiadaja Wink Nie golenie nog itp.. (bo przeciez to jest naturalnosc Wink
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!


Ostatnio zmieniony przez Stone Cold dnia Czw Cze 01, 2006 11:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stone Cold slusznie prawi. Dac mu wodki Wink
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Katja



Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 50

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto też zwrócic uwagę na posiadanie własnego stylu. Jak już ktos zwraca uwage na to co ubioera, to bez sensu jest jednego dnia ubrać dres, a nastepnego np glany i jeansy. Oczywiści wszystko zalezy od okazji, ale myślę, że styl tez jest ważny. Oczywiście nie styl matalowy, dresowy itd tylko własny. Ktoś może nosić glany a nie być matelem czy punkiem... Posiadanie własnego niepowtarzalnego stylu jest wg mnie właściwa formą eksponowania swojego własnego JA. Natomiast w 100% zgodzę się z tym, że ruchy i gestykulacja mają ogromny wpływ na wizerunek kobiety. Bardziej niz ciuchy. Gdyby to było bez znaczenia to facet mógłby się zadowolic automatuczną lalkąWink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 1 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek