FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Tabaka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy mialeś(aś) okazję skosztować tabakę?
tak
56%
 56%  [ 34 ]
nie
43%
 43%  [ 26 ]
Wszystkich Głosów : 60

Autor Wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Nie Wrz 19, 2010 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oo w końcu jakiś miłośnik tabaki Smile Ja obecnie mam w kieszeni red bulla - jak jest świeża to naprawde daje niezłego kopa, poza tym Lowen należy do mocih ulubionych. Przereklamowny jest wg mnie Gawith Apricot (czarne pudełko), jest to obok Lowena najpopularniejsza tabaka, ale jakoś mi nie przypadła do gustu. Do tej pory kupiłem ją tylko raz, a tabakuje już od ponad roku. Hmm choć może jak będe miał okazję to palne sobie zobaczymy może smak mi się zmienił Razz Dobra muzyka, piwko, dobre towarzystwo i tabaka to jest to Smile
Powrót do góry
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2010 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jeszcze sziszka Very Happy a dobrej muzyki nigdy nie mam na imprezach bo kumple są z 'pokolenia techno', smutne Mad Gawith ma ten przeogromny plus, że nie ma po nim żadnych skutków ubocznych i jest najlepszy w smaku, a po Red Bullu jest trochę za ostro w nosie. a Loven za to często przedostaje się do gardła i potem występuje 'efekt kota', że się tak charczy żeby to wypluć Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2010 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafal napisał:
Very Happy bo w sumie to nie wiem co taka tabaka wywoluje . np wachanie kleju sprawia ,ze sie ma halucynacje , to samo z grzybami(ale grzybki sie zjada ,a nie wacha Wink ) , a tabaka?? co wywoluje??

Kichanie Laughing

Kiedyś w liceum wciągałem sobie czasami z kumplem po kresce tabaki. Nadal mam gdzieś dwie sztuki - miętową i morelową Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2010 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam jeszcze nigdy nie kichnąłem przez tabakę, nie wiem od czego to zależy Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek