FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Marillionanizm [Warning: Massive Lolcontent Ahead]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 87, 88, 89  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wesel



Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 62
Skąd: Opole

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 12:02 am    Temat postu: Marillionanizm [Warning: Massive Lolcontent Ahead] Odpowiedz z cytatem

pamietacie te grupe... z reszta temat pokrewny z Queen bo w koncu zdarzalo sie ze wystepowali razem o ile dobrze pamietam... co myslicie na temat Marilion'a??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To obecnie jeden z częściej słuchanych przeze mnie zespołów. Często słucham takich rzeczy jak Misplaced Childhood, Clutching At Straws czy Holidays In Eden. W ogóle był to wtedy najlepszy okres dla tej grupy, mimo że czasy nie były raczej przychylne takiemu graniu. Na pierwszych płytach Fish był zbyt manieryczny, później bardziej stonował swój śpiew. I w sumie to szkoda, że tak szybko odszedł, bo mogli razem jeszcze wiele dobrego dokonać. Fish był na pewno osobowością dominującą, ale muzycznymi liderami byli zawsze Mark Kelly i Steve Rothery. Ten pierwszy to niezrównany melodyk, brzmieniu muzyki Marillion nadawał wiele ciepła, natomiast Steve to świetny gitarzysta, gra trochę w stylu Davida Gilmoura. Nie popisuje się techniką, ale układaniem "czarownych" melodii, a przynajmniej ja wolę takich gitarzystów (dlatego jestem m.i.n fanem Queen). Jego najznamienitsze solo to bodajże to z Sugar Mice. To jego nagłe wejście bardzo kojarzy się z pinkfloydowym Mother. Jeśli chodzi o wokalistów to o ile Fish był frontmanem niezwykle charyzmatycznym i silną osobowością, to Hogarth zdecydowanie przewyższa go skalą głosu i możliwościami technicznymi, dlatego obu oceniam tak samo. Ulubione utwory: The Assasing, Kayleigh, Lavender (wersja singlowa), Childhood's End, White Feather, Warm Wet Circles, Incommunicado, Sugar Mice, Hooks In You, The Party, No One Can, Waiting To Happen.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde, tak mało ludu zna Marillion? Zespół, który zajmuje u mnie numer dwa, zaraz po Queen... Wink Oczywiście uważam, że jedyny słuszny Marillion, to Marillion z Fish'em... Tak bardzo żałuję, że szybko zrezygnował z kariery muzycznej w zespole - razem mogli stworzyć jeszcze tyle wspaniałego materiału... A to co jest - geniusz, mistrzostwo. Z Hogarth'em też nie jest źle, ale też nie tak rewelacyjnie... Mark Kelly jest po prostu mistrzem klawiszy, ależ on potrafi stworzyć klimat! I te piękne, płynące solówki gitarowe...

Tak sobie myślę, że jestem w stanie postawić ten zespół tak wysoko nawet jedynie za te 4 płyty, które nagrali z Fishem... To właśnie Marillion wymyślił jeden z najlepszych tematów concept-albumu ('Clutching At Straws'), opowiadający o człowieku, który się stacza i popada w alkoholizm, a utwór ('Happy End') zamykający płytkę trwa 0 sekund... Świadczący o tym, że... że szczęśliwego zakończenia nie ma...

Ulubione kawałki:
'Incubus' - genialne pod każdym względem. A zmiana tempa i wejście fortepianu w środkowej części utworu uważam za najlepsze dźwięki jakie kiedykolwiek słyszałem... Zawsze moje ciało przeszywają ciary na wskroś, aż miło Smile Potem 'The Web', 'Lavender', 'Blind Curve', 'Jigsaw', 'Easter' (z Hoghart'em) - zresztą co ja będę wymieniał... Gorąco polecam wszystkie płytki Marillion. Jeżeli lubisz zespoły typu Genesis, czy nawet Porcupine Tree - polubisz i Marillion.

Sorry za odkopanie tematu Wink


Ostatnio zmieniony przez Leniu dnia Sro Sty 09, 2008 12:43 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
black_queen



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 354
Skąd: Nowy Sącz, prawie;)

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham Marillion Wink Jak zwykle bakcyla podłapałam od taty, który słucha go namiętnie.Przyznam, że najbardziej odpowiada mi ooczywiście Fish na wokalu, Hoghart też daje radę, ale...to już nie jest całkiem to co kiedyś. Wogóle uważam, że Fish ma cudowny głos i umie go używać. Nie zapomnę nigdy koncertu, na którym prezentował pioseki z Misplaced Childhood-było poprostu genialnie.
Misplaced jest raczej na czele moich ulubionych płyt-bo Kayleigh, bo Lavender... dilly dilly \m/
Ogólnie czołówkę stanowią płyty nagrane z Fishem-mjut orzechy poprostu
Moje ukochane utwory to:Lavender, Wide Wet Circle,Jigsaw, The Assassing, Kayleigh, Lavender, Fugazi, Incommucnicado, Childhood's End
_________________
mam plan tak szczwany, że można mu doczepić ogon i powiedzieć, że to lis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

black_queen napisał:
Wogóle uważam, że Fish ma cudowny głos i umie go używać.

Co racja, to racja... Smile Głos ma bardzo oryginalny i niepowtarzalny... A ja jestem zagorzałym fanem jego wokalu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leniu napisał:
Głos ma bardzo oryginalny i niepowtarzalny...

Tu nie mogę się zgodzić - brzmi bardzo podobnie do Petera Gabriela za najlepszych czasów, ale oczywiście nie zarzucam Fishowi naśladownictwa, a po prostu uważam to za zbieg okoliczności. No ale taki niepowtarzalny głos to to nie jest Wink

Natomiast Marillion lubię, choć nie znam jeszcze tak dogłębnie, jak mógłbym sobie tego życzyć. Na pewno jest to muzyka ambitna, zawsze dobrze wyprodukowana, czasem wpadająca w ucho i traktująca o rzeczach niebanalnych. Już choćby za to trzeba zespół postawić wysoko Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
Na pewno jest to muzyka ambitna, zawsze dobrze wyprodukowana, czasem wpadająca w ucho i traktująca o rzeczach niebanalnych. Już choćby za to trzeba zespół postawić wysoko Very Happy

No właśnie... I dlatego nie mogę zrozumieć, czemu Marillion jest tak niedoceniany...

A z tym głosem Fisha, to trzepiasz się Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leniu napisał:

No właśnie... I dlatego nie mogę zrozumieć, czemu Marillion jest tak niedoceniany...

Czy ja wiem, czy niedoceniany?
90% ludzi, których spytasz o rock neoprogresywny, a którzy siedzą trochę w temacie , rzuci nazwę Marillion. Na laście - 2,2 mln odsłuchań. W prasie branżowej każdy artykuł pobieżnie omawiający historię rocka progresywnego zawiera w sobie obszerny ustęp na temat zespołu utrzymany raczej w superlatywach. Kayleigh zna chyba każdy (wysoko w trójkowym Topie). Myślę, że nie jest tak źle i Marillion - jak na stosunkowo niszowy zespół - cieszy się sporym poważaniem i popularnością Wink

A co do słabego odzewu w tym temacie... Zdaje się, że był drugi, obszerniejszy - i gdzieś zaginął Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leniu napisał:

No właśnie... I dlatego nie mogę zrozumieć, czemu Marillion jest tak niedoceniany...
Jest w tym troche racji bo u mnie wysokich notowań nie miał. Pare miesięcy temu przyjrzałem się bliżej ich twórczości i uważam że grali/grają kawał dobrej muzy.
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
patriiix



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 3

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stone Cold napisał:
Leniu napisał:

No właśnie... I dlatego nie mogę zrozumieć, czemu Marillion jest tak niedoceniany...
Jest w tym troche racji bo u mnie wysokich notowań nie miał. Pare miesięcy temu przyjrzałem się bliżej ich twórczości i uważam że grali/grają kawał dobrej muzy.

Ditto!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marillion poznałem stosunkowo niedawno. Zachwyciła mnie płyta Misplaced childhood. Po prostu boska. Innych płyt jeszcze nie znam bo jak zabrnąłem w MC tak nie mogę z niego wyjść. Boskie Pseudo silk kimono, cudowne Lavander, i najgenialniejszy utwór Blind curve. Nie wiem czy geniusz z tej piosenki można do czegokolwiek porównać Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marillion jest przede wszystkim popularny w Polsce. Ale jako jedni z twórców neoprogresji zaliczają się również do bardziej znanych zespołów.

Natomiast co do Fisha, to nie ujmując ani trochę jego wokalowi (bardzo emocjonalny i szczery), to momentami jest on cholernie podobny do Gabriela i moim zdaniem jest w tym coś z naśladownictwa. Jest sporo opinii, według których Marillion, generalnie, mocno wzorował się na Genesis.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
Innych płyt jeszcze nie znam bo jak zabrnąłem w MC tak nie mogę z niego wyjść [...] Nie wiem czy geniusz z tej piosenki można do czegokolwiek porównać Wink

Zagłębiaj się dalej, a się przekonasz... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
Marillion poznałem stosunkowo niedawno. Zachwyciła mnie płyta Misplaced childhood. Po prostu boska. Innych płyt jeszcze nie znam bo jak zabrnąłem w MC tak nie mogę z niego wyjść. Boskie Pseudo silk kimono, cudowne Lavander, i najgenialniejszy utwór Blind curve. Nie wiem czy geniusz z tej piosenki można do czegokolwiek porównać Wink


Mój ziom Wink
"Misplaced Childhood" to jedna z moich ukochanych i ulubionych płyt wszechczasów. Fish napisał wspaniałe teksty, prezentujące jednocześnie historię jak i dygresje od niej (wątek pacyfistyczny) a zespół: przepiękną, klimatyczną i poruszającą muzykę.
Uwielbiam ostatni fragment "Bitter Suite" czyli "Blue Angel"...to jeden najwspanialszych momentów muzyki, gdy powraca gitarowy motyw z Lavender a głos Fisha wznosi napięcie na niesłychane wyżyny aż do apogeum w postaci powtórzenia "I can hear your heart, I can hear your heart, I can hear your heart"
"Pseudo Silk Kimono" to cudowna introdukcja pełna melancholii. Dalej dwa wielkie hity - nieco już zgrane "Keyleigh" i nic nie tracące ze swego uroku "Lavender". Dalej też jest pięknie, epickie "Blind Curve", odwracające wszystko i przywracające nadzieje "Childhood's End?" oraz zaskakująca coda w postaci "White Feather"
Geniusz.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misplaced Childhood uwielbiam. Poza tym znam jeszcze debiut i Fugazi. Dalej się nie zagłębiałem, bo te płyty już nie zrobiły na mnie takiego wrażenia. A i zgadzam się, że mają dużo z Genesis.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bede odkrywczy twierdzac, ze MISPLACED CHILDHOOD to arcydzielo... podpisuje sie rekami i nogami pod postem le_mmora, te same utwory i te same momenty bym wyroznil...
Mnie sie nawet co nieco z Hoghartem tez podoba- plyta BRAVE byla naprawde swietna; takze MARBLES jest dobrym albumem...
Tak w ogole i MISPLACED CHILDHOOD i SCRIPT FOR A JESTER'S TEAR mam nie tylko na CD ale i na winylu- zdecydowanie okladki w 12 calowym formacie wygladaja CUDOWNIE...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Maj 25, 2008 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sie ostatnio zakochalem w plytce marillion.com. Jest to muzyka zupelnie inna niz "klasyczny" Marillion, ale tez ciekawa. Pod wzgledem muzycznym jest to granie mniej specyficzne, taka bardziej pinkfloydowa progresja, zagrana tylko z troche wiekszym rockowym pazurem (niz Floydzi, bo do ich wlasnych wczesnych dokonan sie w tej kategorii nawet nie umywaja). W sumie calosc jest dosc prosta, ale jakos tak urzekajaca. I na dokladke po prostu porywajace Deserve

Podzielacie moje zdanie na temat tego albumu?
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2008 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polskim Radiu Trójka od 21 jest "Przed koncertem Marillion" a od 23 zaczyna się jakiś koncert Marillion. Zaczyna się ciekawie Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2008 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba sobie posłucham bo ostatnimi czasy bardzo zaniedbałem ten zespół Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
EchO



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 39
Skąd: W-wa

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2008 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiadomo czy koncert się w ogóle odbędzie, Steve H. spóźnił się na samolot Wink

A tak w ogóle to zespół niedawno udostępnił swoją najnowszą płytę ("Happiness is the road") w internecie do ściągnięcia za darmo, polecam. Zdecydowanie lepsza niż poprzednia.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2008 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EchO napisał:
Nie wiadomo czy koncert się w ogóle odbędzie, Steve H. spóźnił się na samolot Wink


Dlatego koncert jest o 23 a nie o 21 tak jak planowano od początku.... ale to nawet lepiej bo Marillion dla mnie wciąż jest raczej nieznany więc mi to nie zaszkodzi Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Wrz 29, 2008 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ef ju si kej! nie mialem qrde pojecia o tym koncercie, dopiero wlaczylem. nie wie ktos, czy beda jakies powtorki? co grali? cos z misplaced childhood albo easter albo hmm neverland? Wink teraz sugar mice slysze

edit: o teraz jest easter Smile w hmmm innej formie heh
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
EchO



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 39
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co zapamiętałam, kolejność bardzo przypadkowa:

The hollow man
80 days
Man of a thousand faces
You're gone
Easter
Fantastic place
Cover mmy eyes
See it like a baby
Don't hurt yourself
Marbles (chyba Wink) I
Sugar mice
Bell in the sea
King of sunset town
...

A jutro (tzn. dziś) o 14. wywiad ze Steve'em H., będzie też chyba puszczał swoje ulubione kawałki, czy coś.
_________________


Ostatnio zmieniony przez EchO dnia Wto Wrz 30, 2008 3:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniej więcej w momencie gdy Bizon zaglądał na forum ja szedłem spać. Nie dotrwałem do końca koncertu, ale zły nie był. Jednakowoż bardziej podobała mi się audycja od 21 do 23 gdzie ten koleś trochę przybliżał historię i takie tam duperele. Niektóre utwory (ballady!!!) były wręcz wspaniałe. Z wielka ilością pianina bodajże. "Zachęcony" przez niektórych zrezygnowałem z chęci poznania Marillion za czasów tego gościa Hogharta czy jak mu tam.... ale po tym co usłyszałem wczoraj braki będę musiał nadrobić, i to szybko Wink
A tego.... wie ktoś może jakie utwory były puszczane w przedziale godzin 21- 23..... niewyobrażalnie mnie to ciekawi....
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kto moze to radze wlaczyc teraz trojke Wink H, tak jak bylo zapowiadane, przedstawia ulubione kawalki jego i kolegow z zespolu. na pierwszy ogien the who i won't get fooled again Smile brakuje mi tylko widoku horatio zakladajacego okulary Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
EchO



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 39
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
nie wie ktos, czy beda jakies powtorki? co grali?


Koncert w jednym pliku do pobrania tutaj: http://www.sendspace.com/file/gjnyxo

Nie ma za co Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2008 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co prawda bede polowal na dime na wersje bezstratna, ale poki nie mam, to ta jak najbardziej mnie zadowala Smile dzieki Smile
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie na szybko.... którą płytę z Hoghartem (?!) polecilibyście mi najbardziej. Najlepiej taka z jak największą ilością ballad Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
EchO



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 39
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, ja bym poleciła "Marbles" albo "Brave".

A najlepiej obie :]
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba BRAVE jest odrobinkę lepsza... Ale obie b.dobre, fakt.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 87, 88, 89  Następny
Strona 1 z 89

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek