FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Marillionanizm [Warning: Massive Lolcontent Ahead]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 87, 88, 89  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Paź 02, 2008 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdgf doniosl, ze koncert z radia jest juz na dimeadozen w formie bezstratnej. niestety niekompletny, brakuje ostatnich 15 minut mniej wiecej, ale to na razie najpelniejsza bezstratna wersja.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się zebrałem w sobie zebrałem, iż całkiem niedawno temu postanowiłem poznać płyty wszystkie z Fishem. Swego czasu bardzo dawno temu z 5 miesięcy temu próbowałem ale nie wyszedł ten związek.... Ale... z 2 tygodnie temu na nowo podjąłem temat... już nie pamiętam co było bodźcem do tych drastycznych działań ale odpaliłem i słuchałem.. Jak ja mogłem być tak głuchy na taką muzykę to ja nie wiem. Nie wszystkie kawałki Marillion z pierwszych 4 płyt są dobre, ale.... Ale zdecydowana większość.... Nie wiem czy przypadkiem "Script...." powoli nie zaczyna wyprzedzać w moim osobistym rankingu "Misplaced...." Fish był lub jeszcze jest geniuszem... nie wiem co teraz on tworzy.... Ale po prostu zakochałem się w Marillion.... w Marillion z Fishem... bo tych płyt z Hoghartem jest za dużo i nie wiem kiedy i czy w ogóle to ogarnę.... może na świętach? Szczerze polecam wszystkim którzy nie słuchali..... Geniusz prawie że jednym słowem..... Wink


A Chelsea Monday jest boskie http://pl.youtube.com/watch?v=qbr9F_asKeQ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to Marillion tylko z Fishem... Z Hoghartem źle nie było, ale jednak daleko do tego pierwotnego poziomu.

P.S. Obczaj kawałek "Incubus" - imho najlepszy, jaki nagrali. A kiedy zmienia się klimat i Fish zaczyna śpiewać "You cant brush me under the carpet, you cant hide me under the stairs", to towarzyszą mi przy tym uczucia nie do opisania...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jedi Bartek



Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 65

PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię Marillion, tak z Fishem jak i Hogarthem - muzyka tworzona z tym pierwszym była bardzo lekka i rozrywkowa, wokal Fisha taki hm.."wyraźny"? Nie wiem jak to nazwać...
Z Hogarthem również tworzą według mnie świetną muzykę, o czym przekonałem się sięgając po nowy album "Happiness is the Road" - to muzyka niezwykle mistyczna, tajemnicza, w którą trzeba się wczuć - podobnie wokal Hogartha.
Ulubione utwory: Incomunnicado, Kayleigh, Lavender, This Train is My Life, Happines is the Road.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę to napisać.... Marillion ten Fishowy urasta do rangi drugiego mojego osobistego najulubieńszego zespołu. To w jak emocjonalny sposób śpiewa Fish..... geniusz, rzadko kiedy Freddie tak śpiewał....a Fish wręcz co chwilę..... Ta gitara..... Napiszę w ten sposób.... W Pink Floyd gitara ma swoje przebłyski, ale do cholery jasnej nie takie.... To co się dzieje w Blind Curve czy Jigsaw..... geniusz po prostu. Z Brianem nie porównuję bo Queen to było całkowicie co innego... też są wspaniałe solówki ale nie tak sentymentalne, nie tak rzucające na kolana.... nie takie smutne nie takie wspaniałe.....wydaje się, ze całkowicie inny styl muzyczny uprawiali..... Marillion właśnie w moim topie (ten Fishowy Marillion) wyprzedził Pink Floyd....
Trudno mi w tym momencie ocenić która płyta jest najlepsza bo każda, powtarzam każda ma swoje genialne momenty i każda trzyma bardzo wysoki poziom. Póki co odsuwam od siebie pytanie która jest najlepsza.... pozostawiam sobie je do odpowiedzenia za jakieś 2 miesiące.... może rok... kto to wie.

Marillion geniusz..... niczym Silmarillion moim zdaniem najlepsza książka Tolkiena.... Wzięli sobie świetną nazwę.... taką gustowną, tajemniczą.....

Póki co jestem w stanie się odzywać na ich temat w samych superlatywach..... No geniusz po prostu!!!
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Silmarillion jest do dupy w porwónaniu z innymi dziełami Tolkiena, za dużo elfów. Choć przynajmniej Ci elfowie nie są tacy do wyrzygania idealni jak we Władcy, ale przykro mi, Władcę czytałęm wcześniej i uraz do tych najpiękniejszych, najmądrzejszych, bez żadnych skaz mi pozostał, wyraziści to oni wszyscy byli jak rzadka kupa Razz

Kurczę, ale offtop...
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
Silmarillion jest do dupy w porwónaniu z innymi dziełami Tolkiena, za dużo elfów. Choć przynajmniej Ci elfowie nie są tacy do wyrzygania idealni jak we Władcy, ale przykro mi, Władcę czytałęm wcześniej i uraz do tych najpiękniejszych, najmądrzejszych, bez żadnych skaz mi pozostał, wyraziści to oni wszyscy byli jak rzadka kupa Razz

Jeżeli dla ciebie elfy tolkienowskie były idealne do bólu to przecyztak se Eragon bądź Najstarszego tam to się dopiero porzygać można. NOrmalnie chłopak przedstawił tą rasę jako zgraje jakiś nieomylnych bóstw. Ale warto książkę przeczytać by się pośmiać z naiwoności i głupoty pisarza. Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię fantastyki (wyłączając Tolkiena) a już ta seria to w ogóle mnie odrzuca bo z samego tytułu Eragon wali taki infantylizm, że nie wiem... Poza tym to jest temat o zespole Marillion, więc skończmy, zanim nas wytną Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PieciaM



Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 247
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Gru 26, 2008 2:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez Fisha to już zdecydowanie nie te klimaty dla mnie - późniejszy okres ewidentnie mi nie wchodzi, aczkolwiek ostatnia płyta jest całkiem.....niezła.

Co do Fisha to Fugazi, Fugazi, Fugazi. Dla mnie zdecydowanie najlepsza płytka od A do Z. O Misplaced napisano już chyba wszystko - mnie pozostaje się podpisać. Script także wspaniały - szczególnie jak sobie wczoraj obejrzałem koncercik z 83r - taka płyta na debiut wręcz wymarzona. Do Clutching musiałem się długo dostosowywać, ale za to teraz po kilkunastu przesłuchaniach wspaniale się tego słucha.

Ulubione numery: Script For A Jester's Tear, Garden Party, Forgotten Sons, He Knows You Know, Assassing, Cinderella Search, Incubus, Jigsaw, Fugazi, Misplaced part 1, Incommunicado, White Russian, The Time Of The Night, Market Square Heroes
_________________
"Today I settled all family business so don't tell me that you're innocent."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Gru 27, 2008 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długi link z WP

Fish ogłosił zakończenie kariery muzycznej...cholera, mam nadzieję, że szybko się wyleczy i będzie mógł wrócić na scenę. Jego koncert w Stodole to było niesamowite przeżycie i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś go na żywo zobaczę...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
EchO



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 39
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sob Gru 27, 2008 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zakończył, tylko zawiesił. Więcej można przeczytać w mailu na oficjalnej stronie Fisha ( http://www.the-company.com/lemail.htm ) albo tłumaczenie na polskiej oficjalnej stronie ( http://www.the-company.pl/readarchiwa.php?archiwa_id=93 ).
Generalnie chodzi o to, że u Fisha stwierdzono (w krtanii/gardle) jakieś narośli ('irregular cells growth'), teraz czeka na wyniki biopsji.
Niezależnie od jej wyniku Fish robi sobie minimum pół roku przerwy od śpiewania, być może w czasie wakacji zagra kilka razy na festiwalach. WP, Interia i Onet podkolorowały i udramatyzowały całą historię. Fish i tak chciał sobie zrobić przerwę po kilku latach praktycznie ciągłego koncertowania, poza tym chce wrócić do pisania i kariery aktorskiej, co więcej niedawno (ponownie) się zaręczył, więc trudno mu się dziwić Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Gru 27, 2008 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, WP jak zwykle daje tytuły bez sensu, a na dodatek ja, doskonale wiedząc o tym, bezmyślnie to przepisałem Wink Ach, potęga mediów. W każdym razie, mam nadzieję, że nic złego z tego nie wyniknie, no.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dime pojawił się kompletny zapis występu Marillion w Trójce Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę to napisać.... najgenialniejszy moment w muzyce Marillion. Bez zbędnego pierniczenia w czasie i przestrzeni. Taki moment ... oczywiście w Marillion z Fishem występuje w jednym z ich najgorszych utworów.... taki moment następuje w Forgotten Sons....
http://pl.youtube.com/watch?v=g8FORoUBtrk
5:30 tego filmiku.... Może nawet posunę się do stwierdzenia, że to jeden z najgenialniejszych momentów muzycznych jakie ja kiedykolwiek słyszałem. Jest w tym wszystko... genialna gitara, kontekst muzyczny, tekstowy.... Miazga muzyczna..... To jak ta gitara "wzlatuje"... Cudowny moment... taki hmmm... sentymentalny, mocny... tai niewyobrażalnie wielki.... cokolwiek to znaczy....

GENIUSZ Exclamation
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech, uwielbiam podobne melodie Wink Marillion czeka na zgłębienie, na razie znam dosłownie pojedyncze tytuły, jednak już przesłuchanie kawałka tytułowego Script For a Jester's Tears przekonało mnie, że piękna tego zespołu nie znajdę w hiciorach Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
jednak już przesłuchanie kawałka tytułowego Script For a Jester's Tears przekonało mnie, że piękna tego zespołu nie znajdę w hiciorach Wink


"Too late to say I love you....." takie moment z tego kawałka.... miażdży...a co najlepsze...Marillion ma same takie momenty... Taka melodyjność, sentymentalność.... Geniusz, który niestety objawił się jedynie 4 płytami ... ale dobre i tyle....

Póki co wracam do Forgotten Sons.... Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, to łądne, ale mnie w Script akurat najwięcej powalają solówki gitarowe... Masa, masa pięknych melodii.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 3:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wie ktos moze jak mniej wiecej wyglada set na tej trasie? niedlugo koncert, a tym razem wyjątkowo chetnie bym sie dowiedzial co mnie na nim moze czekac Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
EchO



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 39
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś wie Wink

http://www.marillion.com/tour/2008.htm

Co ciekawe, każdy koncert na tej trasie jest nagrywany, a kilka dni później udostępniany do ściągnięcia na oficjalnej stronie, za odpowiednią opłatą oczywiście (ok. £7 z tego co pamiętam).
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaaaaaaaaaaaaaaa neverland Smile zeby to wytrzymalo w secie do polski to moge nawet nie znac nic wiecej z calego koncertu Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
EchO



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 39
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neverland grają od kilku lat na prawie każdym koncercie, więc jest duża szansa Cool
Mam też nadzieję, że tym razem zagrają w W-wie "Mad" i "The Invisible Man" Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja marillion z H znam bardzo slabo. mam tylko pierwszą z nim plyte i marbles live + kilka bootlegow (m.in. niedawny koncert w studio trojki i wystep na rynku krakowskim sprzed kilku lat) wiec spodziewam sie, ze moge nie znac prawie nic na tym koncercie. nie oczekuje kawalkow z czasow fisha (chociaz byloby milo cos tam jednak uslyszec, ale sie nie spodziewam), ale neverland na zywo jest moim marzeniem. na easter czy hooks in tou tez bym sie nie pogniewal, ale to grali juz tyle razy, ze pewnie tym rzygają XD to bedzie chyba pierwszy (niedlugo potem drugi opeth) koncert, na ktory jade nie znajac wiekszosci tego, co zagrają, ale to jest jednak taki zespol, ktory przynajmniej raz zobaczyc trzeba, tym bardziej, ze zaglądają do nas duzo czesciej niz inne legendy.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
EchO



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 39
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
to bedzie chyba pierwszy (niedlugo potem drugi opeth) koncert, na ktory jade nie znajac wiekszosci tego, co zagrają


Jeszcze masz parę dni na poznanie Wink Szczególnie że większość piosenek, które obecnie grają jest z 2 ostatnich płyt. No i z Marbles, które znasz.

Co do fishowych piosenek to na poprzedniej trasie trafiło się wprawdzie parę razy "Sugar mice", ale generalnie nie ma co na nie liczyć.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no sugar mice bylo nawet na tym trojkowym koncercie pod koniec zeszlego roku, no ale to byl koncert nietypowy troche wiec raczej sie nie spodziewam.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no zaliczylem juz spotkanie z zespolem w empiku, pare fotek trzasnalem, autografy na season's end zebralem, a teraz laduje zyciowe akumulatory na dzisiejszy koncert. za jakies 2,5h panowie powinni sie pojawic na scenie Smile
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SoQ



Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 271
Skąd: Częstochowa / Katowice

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

udanego koncertu:)
w sumie troche zaluje ze sie nie wybralem ale za malo znam Marilliona bez Fisha. Choc pare kawalkow z ostatniej plyty jest genialnych
_________________
Fan nr 19 Smile
The sun is in the east
Even though the day is done.
Two suns in the sunset
Could be the human race is run.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja prawie wcale nie znam marillion bez fisha Wink ale dla samego neverland warto bylo Smile no i powiem ci, ze przekonal mnie ten koncert do kupienia kilku plyt, w tym nowej Wink poza tym, widok H wchodzącego na najwyzszy wzmacniacz pod samym sufitem stodoly i ochroniarzy w panice doskakujacych do glosnikow, zeby je trzymac , bo sie zaczely kiwac byl bezcenny XD

edit: no, wiedzieli komu robic zdjecia na koncercie. rozpoznali przyszla gwiazde muzyki Razz

http://muzyka.onet.pl/10174,64645,0,2,4,galerie.html Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
EchO



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 39
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
poza tym, widok H wchodzącego na najwyzszy wzmacniacz pod samym sufitem stodoly i ochroniarzy w panice doskakujacych do glosnikow, zeby je trzymac , bo sie zaczely kiwac byl bezcenny XD


true ;] Byłam pewna, że stamtąd zleci Shocked Dobrze, że darował sobie wspinaczkę na drugi głośnik ;]

http://www.youtube.com/watch?v=aE5tfPcPJHU
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SoQ



Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 271
Skąd: Częstochowa / Katowice

PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 2:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chlopaki a grali This Train Is My Life albo Essence z nowej plyty?
_________________
Fan nr 19 Smile
The sun is in the east
Even though the day is done.
Two suns in the sunset
Could be the human race is run.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 2:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byly oba Wink

secik:

http://www.flickr.com/photos/24372924@N04/3270742482/
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 87, 88, 89  Następny
Strona 2 z 89

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek