FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
The Best Of Queen czyli cudowne lata 1974-78

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzicie o albumie???
podoba mi się
70%
 70%  [ 17 ]
nie podoba mi się
4%
 4%  [ 1 ]
nieznam
25%
 25%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 24

Autor Wiadomość
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 3:29 pm    Temat postu: The Best Of Queen czyli cudowne lata 1974-78 Odpowiedz z cytatem

I pytanie co sądzicie o "Polskim albumie Queen". Moim zdaniem utwory umieszczone na nim są dobrze dobrane tylko brakuje mi tam trzech utworów - White Queen , Seven Seas Of Rhye oraz Fat Bottomed Girls.

WASZE ZDANIE NA TEMAT...
_________________
DBK. Corporation


Ostatnio zmieniony przez mucha dnia Nie Maj 28, 2006 5:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz



Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 343
Skąd: Reda

PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu by nie Smile Ot taka polska składanka. Mi sie pasi bo ma '39 i Brighton Rock.
Az dźiw mnie bierze jak to wydawali bo co longplej to ma ciut inną okładke Laughing (a mam 3 takie płyty)
_________________
"Fat bottomed girls
You make the rockin' world go round!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marysia



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 815
Skąd: Krakoff

PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to za wydawnictwo? pierwsze slysze! Wiecej szczegolow!
_________________
My mind is going.... i can feel it.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sweet Sister



Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 137
Skąd: Nisko City

PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marysia napisał:
co to za wydawnictwo? pierwsze slysze! Wiecej szczegolow!


Dołączam się do prośby Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Łukasz



Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 343
Skąd: Reda

PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.queenpicturehall.com/albums/qnontboq.shtml no i zapraszam na Allegro bo tam tego sporo Wink
_________________
"Fat bottomed girls
You make the rockin' world go round!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płyta długogrająca wydana tylko w Polsce w roku 1980, na licencji EMI Records UK, przez TONPRESS KAW. Cena z tamtego roku 300zł. w nakładzie 50 000 sztuk.

Strona A zawiera:
1. Brighton Rock
2. Killer Queen
3. Now I'm Here
4. Somebody To Love
5. Tie Your mother Down

Strona B zawiera:
1. I'm In Love With My Car
2. '39
3. Bohemian Rhapsody
4. Don't Stop Me Now
5. We Are The Champions
6. We Will Rock You

Wyboru utworów do tego albumu dokokonali sami członkowie Queen.
_________________
DBK. Corporation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam ta plyte i podoba mi sie ciekawa skladanka brakuje tam wprawdzie white queen ale plyta jest ok
Powrót do góry
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak na składankę to chyba jedna z bardziej udanych. mimo mojego dosyć negatywnego nastawienia do składanek, muszę przyznać, że ta jest niezła
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z poprzednikiem.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gjenio



Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 25
Skąd: wawa

PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To moja pierwsza płyta ich jką miałem. (na winelu i wogóel)
Bardzo mi sę spodobała i myśle ze to był świetny poczatek i świetne zapoznanie z ich muzyką.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe ja jestem szczęśliwym posiadaczem tej płyty Mr. Green a chyba nie jest tak łatwo dostępna skoro została wydana tylko w 50 tys egzemplarzy. A zdobyłem ją przypadkiem - znalazłem ją w zbiorze winyli mojego kuzyna - co ciekawe kupił dużą ilość płyt za małe pieniądze od jakiegoś gościa który miał je wyrzucić! Ja przeszukałem całą kolekcje w poszukiwaniu jakiegoś albumu Queen i znalazłem właśnie tą płytke Wink
Powrót do góry
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwak napisał:
hehe ja jestem szczęśliwym posiadaczem tej płyty Mr. Green a chyba nie jest tak łatwo dostępna skoro została wydana tylko w 50 tys egzemplarzy(...)


Tylko 50 tys ludzi na Ziemi, albo tylko w Polsce ją ma Laughing jestes VIP-em Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA też już mam właściwie idzie pocztą Razz

Edit : Mam już w domu, to moja pierwsza vinylowa płyta którą sobie kupiłem. Jestem nieziemsko zaskoczony jakością dzwięku świetne brzmienie nawet po tylu latach a jeszcze jaka przyjemność z czegoś takiego słuchać. Cudo Wink
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Britney



Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 31
Skąd: Berlin

PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również posiadam tą płytę czyli jestem VIP-em tak?? Wink Kupił ją mój ojciec, który Queen nie lubi i chciał się móc z nich pośmiać.
Ja nic nie mogę zarzucić tej płycie. Została wydana w konkretnym celu: zgromadzenia największych przebojów grupy z lat 1974-1980 i ten cel realizuje. Tylko nie wiem co tam robi "I'm in love with my car"?! Nie cierpię tej piosenki Wink
_________________
Oops, I did it again!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 6:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wcześnie wstałem, wypiłem kawę i wpadł mi w rękę mój egzemplarz The Best Of Queen. Co sądzicie o tej okładce? Przegięcie czy może dobry numer? Według mnie panowie tu ewidentnie dla jaj zdecydowali się na taką okładkę - Roger wygląda jak skacowany po 4 dniach imprezowania, ba wygląda jakby jeszcze był zdrowo nawalony, Brian sobie stoi na lajcie z rozpiętą koszuliną, w drewniakach i obgryza paznokcie, a jego wyraz twarzy mówi "what the fuck?", Fred jakby właśnie wyszedł z klubu dla gejów - szelki, żółte rajstopy i okulary ala macho, a John, gdy na niego patrze na tej okładce to pierwsze skojarzenie to zdanie "ja tu tylko gram na basie". A za nimi okna z widokiem na miasto. Dość śmieszna ta okładka, stwierdziłem, że nawet ją lubię, myśle, że oni to dali na zasadzie "haha no to będzie dobre zróbmy z tego okładkę". A poza tym to strasznie licho wydana ta płyta, ale nie ma się co dziwić w końcu Polska rynek wschodni, do dziś tak jest choć minęło wiele lat, na Statoilu wybadałem "No Line On The Horizon", a tam "Zagraniczna Płyta - Polska Cena", czyli gówniane wydanie wyglądające jak dobrze podrobiony pirat.

http://allegro.pl/item916531266_hit_gramofon_z_usb_przegraj_plyty_winylowe_na_pc.html - co sądzicie o tym gramofonie? Nie szukam jakiegoś mega wypasu dla melomanów po prostu czegoś co nieźle odtwarzało by muzykę za pomocą AUX na moim Philipsie. Ale jeśli ktoś się orientuje i wie, że to totalne gówno to proszę napisać.
Powrót do góry
Mike-L



Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 168
Skąd: teraz? Poznań

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ten winyl, jako jeden z dwóch (prócz tego jescze jeakiś "składak" J.S. Bacha w niemieckim wydaniu), ale problem w tym, ze nie mam na czym tego odtwarzać;] Jakiś starą wieżę z adapterem mój tata zwinął sobie do pracy już laaata temu. Na jej miejsce stanęła nowa, z CD. Stara zniknęła podczas jakichś remontów, przeprowadzek, ale nikt jej nie żałował, bo była już zdezelowana, a i tak prawie nigdy nie służyła do odtwarzania tego Bacha (kiedyś jako kilkulatek niesmaczyłem się, jak mama puściła mi te "skowyty", bo chciałem wiedzieć jak to działa z ta igłą i blebleble).
Składanke Queen na winylu zdobyłem właścicielki mieszkania, które 2 lata temu wynajmowałem. Baba chciała wyrzucić swoje analogi, jak wynosiła stare meble, a ja z kolegą współlokatorem jej pomagaliśmy. I wyrzuciła większość, ale w ostatniej chwili udało się nam odratować 2 płyty: coś z SBB (nie pamiętam) i The best of Queen. Podzieliliśmy się z kolegą po pół i wziąłem, rzecz jasna, Queen.
...i nigdy tej płyty nie słyszałem:p a ona się lansuje na półce, ja ją konserwuje jak relikwie i ta czeka sobie nie wiem na co. Po setliście można stwierdzić, że musi być dobra.:f Niekomercyjna składanka.
O ile u mnie w domu zawsze była muzyka (radio, kasety, potem oczywiście kompakty,... śpiewnik'n'pianino/akordeon;]), to bardzo dzisiaj żałuje, ze kultura płyt winylowych u nas nie rozkwitała, cholera.

EDIT: Chyba sobie ustawie taką playliste i zobacze jak to działa, jak sie to komponuje, jak sie tego słucha. Tylko gdzie ja mam moje "A day at the races" z Kolekcji GW?...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwak napisał:
A poza tym to strasznie licho wydana ta płyta, ale nie ma się co dziwić w końcu Polska rynek wschodni, do dziś tak jest choć minęło wiele lat, na Statoilu wybadałem "No Line On The Horizon", a tam "Zagraniczna Płyta - Polska Cena", czyli gówniane wydanie wyglądające jak dobrze podrobiony pirat.

Uraziłeś mnie tym Evil or Very Mad Polska, to oczywiście zła marka tak? Nie wiem, jak możesz dobrze się czuć oczerniając tak swoje miejsce zamieszkania. Poza tym Polska, to bardziej zachód niż wschód.
Ech, szkoda, że na forum nie można się wyzywać Evil or Very Mad
Gówno prawda, to co piszesz!!!
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kwak
Gość





PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lol, nie mówie o POlsce jako kraju tylko o tym jak wydawane są a szczególnie były u nas za czasów winyli płyty. Zobacz sobie Greatest Hits (winyl) brytyjskie, a wschodnie wydane przez Melodia czy jakoś tak - zero wkładek w środku itp. to samo tyczy się The Best Of. No, a jako wzorcowy przykład z dzisiaj można podać "No line on the horizon", w wydaniu "Polska cena", które są wyjątkowe ubogie, ale jakoś szczególnie mnie to nie boli, bo ja przeważnie zdzieram z neta okradając nasz skarb narodowy, no a kiedyś paliłem ruskie fajki (rzuciłem 26 sierpnia). Wiem co Cię uraziło - "do dziś tak jest" nie tyczyło się że Polska do dziś należy do bloku wschodniego lecz do tego, że do dziś są u nas hujowo wydawane płyty. Lubię nasz kraj, naprawdę.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek