FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Electric Light Orchestra
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzicie o zespole???
bardzo dobry
32%
 32%  [ 8 ]
dobry
28%
 28%  [ 7 ]
taki sobie
16%
 16%  [ 4 ]
nie przepadam
8%
 8%  [ 2 ]
nienawidzę
0%
 0%  [ 0 ]
nie znam
16%
 16%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 25

Autor Wiadomość
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Sob Maj 27, 2006 8:31 pm    Temat postu: Electric Light Orchestra Odpowiedz z cytatem

Drodzy koledzy i koleżanki kilka słów na temat tego wspaniałego zespołu. Moim zdaniem to bardzo sympatyczny zespół który zawsze potrafił swoją muzyką rozgrzać i roztańczyć swoją publicznośći. Takich utworów jak np. Don,t Bring Me Down, Rockaria, Mr.Blue Skye, Confusion, Telephone Line oraz wiele innych nigdy się niezapomina. Sam często nuce sobie Don,t Bring Me Down. Taki zespół jak ELO można śmiało porównac do Queen Exclamation

WASZE ZDANIE NA TEMAT...
_________________
DBK. Corporation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Sob Maj 27, 2006 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie mam pozytywne odczucia i lubię ich posłuchać(zwłaszcza na wyjazdach wędkarskich),chociaż w wielu przypadkach przeszkadza mi przesłodzenie ich utworów(vide Confusion,Hold on tight itd.).
W kazdym bądż razie zespół na pewno ciekawy,wart poznania i posłuchania(tak w ogóle muszę sobie ich odświeżyć-dawno nie słuchałem).
Moje ulubione ich kawałki to:Telephone line,I'm alive,Calling America,Turn to stone,Mr. blue sky i pewnie parę innych jeszcze.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry zespół. lubie go posłuchać od czasu do czasu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Piotr^
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2003
Posty: 116
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 12:49 am    Temat postu: Re: Electric Light Orchestra Odpowiedz z cytatem

mucha napisał:
Taki zespół jak ELO można śmiało porównac do Queen Exclamation


Oooooooo...
Ja sobie bardzo cenie ELO, zreszta w tym temacie expertem jest Ika Smile
Uwazam, ze Time czy Discovery sa plytami wspanialymi.
Natomiast ja, osobiscie, porownac ELO do Q nie potrafie, nie widze zadnej plaszczyzny na ktorej by sie ich tworczosc stykala. To jak probowac porownac Hendrixa do Bacha Wink

Pozdro
Piotr^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, dziękuję-postoję...
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekspertem może nie jestem, najpierw byłam fanem ELO, a Queen dwa lata później. Time to moja ulubiona płyta tego zespołu ale utwór ulubiony to Don't walk away z Xanadu. Wogóle uwielbiam głos Jeffa Lynna.
Ekspertem jest mój Ukochany, niektórym znany ze spotkania fanów Queen w dniu 27 maja, a także nasz wspólny kolega, który pisze na temat tego zespołu na swojej stronie http://www.erdman.chojnice.pl/
Zlot fanów ELO będzie w Chojnicach 14-15 sierpnia 2006 r. - my jedziemy, a może ktoś Was też się wybierze?
Pozdrowionka!
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto najnowsze wiadomości na temat zlotu fanów ELO http://www.erdman.chojnice.pl/elo/zjazd2006.htm zapraszam, zainteresowanych
Pozdrowionka!
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zapamiętać... dzięki Ika Wink
_________________
DBK. Corporation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nimloth



Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 37

PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię ELO, Jeff ma niesamowity głos Razz niestety mam tylko płytę "Time", ale dobre i to Razz moim zdaniem fenomenalny album.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ashanti Taylor



Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 398
Skąd: Bydzia (sercem i duszą w Anglii)

PostWysłany: Sob Sie 05, 2006 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja spasuje z recenzją, bo nie znam tego zespołu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PAULUSEK



Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strasznie mi smutno, że dopiero teraz zaczęłam buszować na tym forum, szczególnie teraz, gdy przeczytałam wiadomość, ze właśnie trwa zlot fanów ELO. Sad( Pozdrawiam wszytskich "Don't walk away..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj chyba zlot fanów był parę już dni temu Wink Chyba, że mówimy o innym zlocie Wink
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znam kilka utworow tej grupy i slucham ich czasem zeby odswiezyc umysl po Queen Smile Ale to rzadko sie dzieje Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zjawiam się po zlocie II Ogólnpolskiego Zlotu Fanów Electric Light Orchestra w Chojnicach, który odbył się w dniach 14-15.08.2006 r.
Już w zeszłym roku namówiłam Jurka Erdmana (wcześniej podałam link do Jego strony o ELO) do zorganizowania takiego zlotu, zlot się odbył ale ja na niego nie mogłam pojechać. W tym roku, jak już niektórzy Queenfani wiedzą, dzięki stronie Jurka o ELO poznałam wspaniałego faceta - Jacka, który jest fanem ELO ale lubi też Queen. Postanowiliśmy związać się na stałe i potwierdzić ten fakt zaręczynami, oczywiście na zlocie fanów w Chojnicach.
Niektórzy Queenfani dowiedzieli się o tym na zlocie w NML gdzie byliśmy razem z Jackiem ale Jurek z Chojnic nic nie wiedział o naszych planach zaręczynowych. Dwa dni przed naszym wyjazdem do Chojnic Jurek zadzwonił do mnie z wiadomością, że jeden ze sponsorów zlotu w Chojnicach, właściciel nowootwartego Gościńca, ufundował dla nas w niedzielę 13.08.2006 r. romantyczną kolacje przy świecach w zamian za to, że na zlocie opowiemy swoją historię na scenie wspominając oczywiście o Gościńcu.
Natychmiast podjęliśmy decyzję, że zaręczymy się podczas tej kolacji co niniejszym uczyniliśmy zaskakując i wzruszając do łez Jurka. Wpisaliśmy sie do ksiegi pamiatkowej w Gościńcu po czym ruszyliśmy do Chojnickiego Domu Kultury na koncert zespołu Smokie Band, który, jak sama nazwa wskazuje śpiewa piosenki zespołu Smokie, zespół jest ze Śląska i grają super! Następnie Jurek zaprosił nas do siebie gdzie pokazaliśmy film ze zlotu Queenfanów, bardzo się podobał, zwłaszcza występ Smile.
W poniedziałek 14.-8.2006 r. imprea zlotowa zaczęła się o 15.30 spotkaniem przy kawce i cieście w auli Szkoły Podstawowej, w por.ównaniu ze zlotem Queenfanów to przyjechało niewiele osób, około 20. Od godziny 17-tej zwiedzalismy muzeum w Chojnicach i spotkaliśmy się z twórcą rzeźby - Tura (wizerunek Tura jest w herbie Chojnic). Rzeźba ta zrobiona jest ze zużytych części samochodowych i stała sie maskotką Chojnic.
O 18-tej w amfiteatrze rozpoczął się koncert, na którym Ryszard Stopa śpiewał piosenki ELO, a w przerwach odbyły się dwa konkursy, w których zdobyliśmy z jackiem nagrody. Ja w konkursie wiedzy o Powiecie Chojnickim - album Powiatu Chojnickiego, a Jacek w konkursie wiedzy o ELO zdobył piękny witraż z logo ELO ufundowany przez Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury. Nasza historia rozeszła się więc lotem błyskawicy po Chojnicach i staliśmy się atrakcją zlotu.
Po koncercie Ryszarda Stopy jeden z muzyków zagrał specjalnie dla mnie i dla Jacka na trąbce utwór "Il Silecio" (Cisza), który oboje bardzo lubimy.
Potem był konkurs karaoke ale my nie zdobyliśmy w nim nagrody.
Do północy w tym amfiteatrze trwała dyskoteka dla mieszkańców Chojnic, którą prowadził Burmistrz Chojnic - Arseniusz Finster.
Po północy ELOfani przenieśli się do restauracji Dragon, gdzie bawiliśmy się przy muzyce ELO do rana.
Po krótkim noclegu (trzeba było zwolnić pokój w hotelu do 12-tej) spotkaliśmy się z ELOfanami na obiedzie, po którym rozjechaliśmy się swoich miast.
Świetnie się bawiliśmy, leczymy gardła po śpiewach, mamy film i masę zdjęć. Myślałam, że ktoś z Queenfanów przyjedzie ale niestety... może w przyszłym roku?
Pozdrowionka!
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Diodek



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 60
Skąd: Grodzisk Wlkp.

PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ELO są świetni Very Happy Słucham ich sobie od czasu do czasu jak chcę się odprężyć Smile
_________________
Friends Will Be Friends!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto recenzja ze zlotu fanów ELO organizatora tej imprezy http://www.erdman.chojnice.pl/elo/zjazd2006.htm
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kilku dni działa forum http://www.lost-planet.yoyo.pl , zapraszam
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto nowe wieści ze świata ELO: http://www.erdman.chojnice.pl/elo/chojnice2007htm.htm po zlocie fanów Queen zapraszam na zlot fanów ELO, wiem, że są dość bliskimi krewnymi. Pozdrowionka!
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JacekH



Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 11
Skąd: Zdunska wola

PostWysłany: Pon Mar 12, 2007 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisuje sie obiema rekami pod tym co napisala Ika. Cala tworczosc ELO jest godna wysluchania. Z plyt ktore zostaly tu wymienione ja osobiscie cenie najbardziej " Out of the Blue". Na tym albumie mozna poznac caly kunszt muzykow tworzacych w tym czasie grupe{ m in Mikea Kaminskiego na skrzypcach}. Ulubionym moim fragmentem jest" Concerto for a reiny day".
_________________
Jacek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kicający Kwiatek



Dołączył: 07 Paź 2006
Posty: 13

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2007 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem ich słucham i są całkiem sympatyczni.
Nie zagłębiałam się jakoś szczególnie w ich twórczość ale chyba czas najwyższy zacząć ;d
Ostatnio ciągle słucham "Midnight blue"
Pozdrawiam Smile
_________________
it finally happened, i'm going slightly mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto nowy adres forum ELO http://electriclightorchestra.xad.pl/, zapraszam
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba usunąć przecinek z końca adresu, to wtedy link będzie działał. O tak: http://electriclightorchestra.xad.pl/ Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, nie zauważyłam, że tam jest przecinek Smile
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto link do informacji na temat tegorocznego zlotu fanów ELO: http://www.erdman.chojnice.pl/elo/chojnice2007htm.htm
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ikę jako zagorzałą fankę E.L.O. zapraszam do wątku Najlepsze płyty 1979 celem poprawienia pozycji Discovery.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nima Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Nie Mar 02, 2008 10:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz napisał:
Nie, dziękuję-postoję...


Podobnie jak Mariusz - ja też podziękuję Wink Nie kręci mnie to.

kot napisał:
Fajny mają skrót ELO ELO ELO ziąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą


Question
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kensington napisał:


kot napisał:
Fajny mają skrót ELO ELO ELO ziąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą


Question

Nie czaisz bazy, ziąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą Laughing
Powrót do góry
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wróciliśmy z Jackiem z III zlotu fanów ELO więc wypadałoby coś na ten temat napisać, zwłaszcza, ze Jurek Erdman na swojej stronie http://www.erdman.chojnice.pl/elo/chojnice2007htm.htm już opisał nasze zlotowe szaleństwa.
Przyjechaliśmy w piatek, około 14.30. Po zainstalowaniu się w hotelu Olimp udaliśmy się spacerkiem do restauracji Zetka, gdzie dają bardzo dobrze jeść, w przystepnych cenach ale niekiedy trzeba poczekać około 40 minut na posiłek. W Zetce spotkaliśmy się z kilkoma fanami, którzy przyjechali na zlot z rodzinami. Po obiedzie udaliśmy się wszyscy do bursy, gdzie rozpoczął się nasz zlot. Poza osobami, które były z nami z Zetce przybyli na to spotkanie jeszcze inni fani, w tym para z Holandii i trzy osoby z Niemiec. Bawiliśmy się do późnych godzin nocnych nie bacząc na powrót koło cmentarza... (tam znajdował się nasz hotel, cóż za zbieg okolicznosci... czuliśmy sie prawie jak w NML...)
Spaliśmy bardzo wygodnie, a po sniadanku gościliśmy u siebie fanów z Zielonej Góry na kawce. Około 12-tej udaliśmy się, nie bez przeszkód (oczywiscie nie zabraliśmy z hotelu mapy Chojnic) do Radia Weekend, dzięki nawigacji Jurka udało nam się trafić. Obejrzeliśmy sobie redakcję i poznaliśmy tajniki powstawania nadawanych audycji. Po tej wycieczce udaliśmy sie na obiadek, oczywiście do Zetki. Tu spotkaliśmy się znowu z kilkoma fanami, po długotrwałym czekaniu i krótkim spieciu z kelnerką, która na szybki posiłek wysyłała nas do McDonalda udało nam się zjeść.
Udalismy się nastęnie do bursy gdzie czekał na nas autobus, który zawiózł nas do lasu w mijscowości Odry. Tam oglądaliśmy kamienne kręgi - dzieło plemienia Gotów.
Po tej wycieczce kawka z fanami z Zielonej Góry u nas w pokoju hotelowym i przemieściliśmy się na raty Ich samochodem na imprezkę pt. festyn muzyczny na stadionie przy ul. Lichnowskiej.
Przywitał nas tam Rysio Stopa, który śpiewa tradycyjnie na zlotach covery ELO. Wysłuchaliśmy Jego występu biorąc w nim czynny udział na scenie, następnie wystębu Ewy Brzezińskiej - Cielepy także śpiewającej przeboje ELO. W przerwach odbywały się konkursy wiedzy o powiecie Chojnickim (Jacek zajął drugie miejsce) i o ELO . Znowu świetnie się bawiliśmy, do hotelu odwiózł nas Jurek, wiec nie szlismy w nocy obok cmentarza. Przed hotelem spotkaliśmy fana z Zielonej Góry na papierosku wiec pogawędziliśmy z Nim żeby nie stał sam.
Rano znowu kawka z fanami z Zielonej Góry - to już tradycja... Oni pojechali wcześniej do bursy, a my niedługo po Nich. Spotkalismy się tam z Jurkiem i Jego Żoną. Udalismy sie z Jackiem na obiad do Zetki, po drodze spotkalismy na ulicy kelnerkę, z którą ścieliśmy się poprzedniego dnia, powiedziała mi nawet "dzień dobry", a jakie było jej zdiwienie gdy zobaczyła nas później na obiedzie...
Następnie Jurek zawiózł nas do miejscowości Charzykowy gdzie powstał nowy port żeglarski, spędzilismy tam przyjemnie czas w oczekiwaniu na autobus do Warszawy. Jurek z Żoną odwieźli nas na dworzec i pozegnaliśmy się czule.
Podróż do Warszawy nie obyła sie bez przeszkód... W Bydgoszczy zostalismy wyproszeni z autobusu i poinformowano nas, że przyjedzie po nas autobus z Kołobrzegu, z tym, że nie wiadomo dokladnie o której godzinie. Było to mocno wkurzające, nie będę wdawać się w szczegóły, bo to nie ma sensu ale Bydgoska PKS bardzo mi podpadła. Osoby wybierające sie PKS-em do Bydgoszczy uprzedzam, że toaleta na dworcu czynna jest w niedzielę do godziny 20-tej, byliśmy, niestety 20:10 i... dramat! Do Warszawy dojechalismy z godzinnym opóźnieniem o 2-giej w nocy.
Mimo tych niepowodzeń jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni z pobytu na trzecim zlocie fanów ELO, wszyscy fani, z którymi się spotkaliśmy są CUDOWNI!!! Zupełnie jak fani Queen. Już czekamy niecierpliwie na następny zlot, a ci których zabrakło w tym roku niech postarają się przyjechać w przyszłym roku, koniecznie! To naprawdę niezapomniane, cudowne chwile w gronie wspaniałych ludzi mających wspólną pasję, pozdrowionka!
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JacekH



Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 11
Skąd: Zdunska wola

PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W swym sprawozdaniu Ika powiedziala szczera prawde i podpisuje sie pod tym dwoma rekami.Zreszta uwazam ze niedawny zlot fanow Queen w NML czy ten fanow ELO napewno na dlugo pozostana w naszej pamieci. Zlot w Chojnicach to prawie rodzinny piknik[ m.in we wspomnianej przez Ike rodzinie z Zielonej Gory rosnie talent na miare Cozy Powela [wroc} Rogera Taylora} Ika by mi tego nie wybaczyla!. Chyle czola przed Pikersem ale konkurencja rosnie.Jeszcze raz polecam aby w przyszlym roku w wakacyjnych planach znalezc troche czasu na Chojnice!!!!
_________________
Jacek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek